نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,569 به 3,576 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام دوستان من موهام خرماییه میخوام مش تیره روی موهام در بیارم ظاهرا بهش میگن هایلایت درسته؟ از رنگهایی با تن قرمز و زرد خیلی بدم میاد و از رنگهای دودی و خاکستری خیلی خوشم میاد با توجه به اینکه قرار نیست دکلره کنم چه رنگی رو پیشنهاد میدید که به رنگ موهام بیاد؟ رنگ پوستم هم گندمیه ممنون از راهنماییتون
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به خانومای هنرمند
    یه مشورت میخواستم ازتون من از پارسال عید موهامو قهوه ای روشن تو مایه های عسلی میزنم 4 بار تا حالا رنگ شده و روشن شده تقریبا حالا خسته شدم. نمیدونم چیکار کنم؟ دوست دارم تیره کنم رنگ موهای خودم اما حیفم میاد حالا که روشن شده یهو تیره ش کنم! میگم دکلره کنم تو مایه های کرم و کاهی و اینا اما میترسم که موهام خیلی داغون شه این همه رنگ و بعدشم دکلره! از طرفی هم چون الان ریشه هاش مشکی پایینش قهوه ای میگم شاید نتونن خوب یکدستش کنن واسه دکلره!
    نظر شما چیه؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]سلام باران جون
    من موهامو اون رنگی که گفتین زدم (قهوه ایی - دودی) حالا واسه عید میخوام موهامو یه رنگی تو مایه های فندقی قهوه ایی که قرمزی داشته باشه کنم فقط قربونت یه جوری جوابمو بده که دیگه مزاحمت نشم بووووس
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها خوبین؟ من یه راهنمایی می خوام ازتون ممنون می شم راهنماییم کنین. من رنگ پوستم سبزه هست همیشه هم برنز می کنم معمولن با آرایش های طلایی و صورتی. همیشه موهام تیره بوده اولین بار هم که رنگ کردم دودی 7 و 8 رو قاطی کردن برام بازم تیره بود. یعنی خودم خواستم. الان می خوام کمی روشن تر بشه اما نه زیاد که تو ذوقم نخوره. می شه راهنماییم کنین که چه رنگی بزارم؟ نسکافه ای دوست دارم خودم. عسلی هم اما می ترسم خیلی روشن بشه. می شه بهم نظر بدین و خیلیی ممنون می شم اگر عکس بزارین.
    شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر. شخصیت من چیزی است که من هستم اما برخوردم بستگی به این دارد که "تو" که هستی؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

الهام -27 ساله

سلام باران جان خسته نباشی ، عزیزم من موهامو 4 ماهه پیش رنگ (W7 ) بدون دکلره گذاشتم که رنگ فعلی موهام قهوه ای متوسط و 5 س ریشه موهام دراومده و مشکیه ، می خوام برای عید یک رنگ قشنگتری بدون دکلره روی موهام بزارم ، خودم از رنگ تنباکویی خوشم میاد ولی می خوام با یک رنگ دیگه ترکیب کنم که رنگش زیباتر به نظر برسه ، با توجه به اینکه موهای طبیعی خودم تن قرمزی رو داره شما چه رنگی و با چه شماره ای رو پیشنهاد می کنید که با تنباکویی ترکیب کنم ؟
    پیشاپیش از زحمات و راهنمایی هاتون متشکرم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    92

سلام من موهام بلونده شکلاتیه ولی پایینای موخام روشنتره میخام دارچینی یا عسلی کنم به نظرتون دکلره لازمه یا نه ؟ترکیب رنگ دارچینی هم بگید لطفا ممنون از لطفتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوستانی که با راهنمایی بهار جون موهاشون رو رنگ کردن آیا از رنگ موهاشون راضی بودن ؟

r.khk آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    517
    پسند کرده
    11686

سلام دوستای عزیز
    من بار دومه که موهام را رنگ می کنم موهای خودم تقریباً قهوه های پررنگ بود ، بار اول 6 ماه پیش شماره 7 bes زدم و رنگ موهام یه مقدار خیلی کم روشن شد ، بار دوم دیروز 2/8 کمند زدم به امید اینکه این دفعه روشن تر بشه ولی مقدار خیلی خیلی کم تغییر کرد . به نظرتون اشکال کارم کجا بوده ؟ چون من می خواهم موهام قهوه ای روشن بشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید .
    اشکال در ندانستن نیست ، در کاری صورت ندادن است . (پرمودابترا)