نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,553 به 3,560 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام هیون جان
    لطف میکنی سوال منو جواب بدی
    من الان موهام قهوه ای روشنه .میخوام تیره کنم که به سمت مشکی بره به نظر شما چه شماره رنگی بگیرم از چه مار کی بهتره.
    در ضمن الان پنج سانت از ریشه هام دراومده ورنگ طبیعی داره.
    ممنونم از اینکه وقت میذارید.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    5

سلام باران جان. رنگ طبیعی موهای خواهر من مشکی تیره بود. 2 سالیه موهاشو رنگای مختلف گذاشته اخرین رنگی که گذاشته ترکیب زیتونی 7 و 9 بوده الان موهاش خیلی تن زرد داره. میشه ترکیب رنگ موی عکسو برای موهاش بگید. ممنون از لطفت

http://upload7.ir/images/97291854286444214847.jpg

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم میشه بگین واسه این هایلایت چه فرمولی لازمه؟ خواهش میکنم کامل توضیح بدین آخه دفه اوله میخوام این کارو کنم در ضمن موهای خودم قهوه ای تیره ست و تا حالا دکلره نشده میخوام با 000 یا دکو کرم دربیارم اگه بشه البته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز، برای ترکیب شکلاتی نسکافه ای رو پایه رنگ 5 روی مویی که قبلا هم همین ترکیب بوده و الان رنگش رفته چی پیشنهاد میدین؟ کاری میشه کرد که یه کمی قرمزیش رو کم کنیم؟

خواهرم رنگ قهوه ای زیتونی میخواد که به طلایی بزنه براش چه ترکیبی بزنم؟ موهاش قبلا طلایی روشن بدون دکلره بوده که الان دیگه زرد شده رشد ریشه و تار موی سفید هم داره.
    با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان. موهامو می خوام برا عید رنگ کنم. موهام این رنگیه http://up.333.ir/images/tjpclz3s8y06ts6dkuun.jpg حدود 1 ماه پیش رنگ کردم! می خوام که این رنگی در بیاد... http://up.333.ir/images/t2qagb15mecnb31fp95.jpg می شه؟ اگه جواب مثبته چه رنگیایی باید بزارم.... پیشاپیش ممنون از راهنمایتون.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

ببخشید من جلویه موهام خیلی سفیدی داره...همیشه واسه کاور کردنشون مشکل دارم ..همش باید n4 یا m4بزنم ...تازه با اینحالم بعده چند بار حموم رفتم سفیدیام بیرون میافته

وقتایی که موهامو روشن میکنم ریشه گیری که میکنم واسه ی اینکه خوب کاور بشن رنگه تیره میزارم و همیشه خیلی تیره تر از ساقه میشه...

میشه یه فرمولی برای پوشش موهایه سفیدم بدین که خیلی هم تیره نباشه...
    الانم موهام خیلی تن نارنجی دارن 3 ماه پیش ماهاگونی کرد م رفتم که نسکافه ای کنم ارایشگره گفت یا باید از دکو کرم استفاده کنی که زیاد روشن نمیشه
    یا اینکه ریموور کنیم و بعدشم دکلره ...میترسم موهام بسوزن چون همینجوریشم زیاد جنسشو خوب نیست
    این موهایه منه البته ریشه شون تیره تره حالا بخوام نسکافه ای کنم ایا باید دکاپاژکنم ؟یا دکلره ؟یا با 000 میشه دربیارم...با تشکر فراوان

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام ممنون می شم سوال من رو جواب بدید……من موهام رو دکلره کرده بودم سال پیش بعد از اون هر رنگی که گذاشتم ریشه ها فقط رنگ گرفت و ساقه ها تغییر نکرد , و به زردی می زنه….چکارکنم که پایین موها هم رنگ بگیره…البته بدون دکلره…. ترکیب یه رنگ موی قهوهای عسلی ….یا از رنگ های جدید (ماهاگونی _مسی _تتباکویی) رنگ بادمجونی هم دوست دارم ....یک ترکیب بهم معرفی کنید که روی موی من بدون دکلره جواب بده و یکدست بشه و روشن هم باشه.یا اینکه کلا هر ترکیبی رو چجوری بزنم یه دست بشه .....الان موهام تقریبا سه رنگه ریشه موهای طبیعی خودم که مشکی هست ..وسط فندقی….و پایین که دکلره شده و به زردی می زنه…پوستم هم گندمی هست…با تشکر