نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,545 به 3,552 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa131
    salam man moohamo chan mahe pish zeytuni ghahve e roo zamine roshan karde boodam alan rishe mooham darumade v taghriban meshkie,baghisham roo be zardi mire mikham ye range sharabie tire ba highlightaye roshantar darbiaram mishe komakam konid?
    ابتدا کل موهارو با ترکیب تنباکویی 4 +شرابی با تن دلخواه آلبالویی یا بادمجونی شماره 4 +اکسیدان 1 بزنید اول قسمتهای روشن وبعد تیره وبعد روش لایتهای روشن نسکافه ای دربیارید شک میشه... قسمتهای دلخواه موبا دکلره روشن وبعد با ترکیب رنگهای شکلاتی یا فندقی 6 +تنباکویی 6 هایلایت بشه..
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozaroza
    با سلام و با تشکر از شما.من موی مشکی و چشمان قهوه ای تیره و پوست گندمی دارم هر وقت موهام رنگ میکنم حتی با استفاده از اکسیدان آبی بازم یه تن نارنجی میگیره واسه همین تصمیم گرفتم دکلره کنم به نظر شما کدوم یکی از این رنگ ها به من میاد وآیا راسته که با دکلره حتی اگه بدون آمونیاک باشه بازم پوست سرم جوش میزنه ممنونم لطفا هر چه زودتر جواب بدین مرسی
    نتونستم عکسا رو بذاریم چطور باید این کارو کنم؟
    استفاده از رنگها از شماره 6 به بالا روی موی طبیعی ومشکی تن نارنجی وقرمزیشون زیاده حتی با واریاسیون شبز ودودی هم این تنها خیلی از بین نمیره و هست وتنها راهشم دکلره کردن موهست که باید زیر نظر آرایشگر با تجربه انجام بشه و درصورت اذیت شدن پوست شسته بشه و موتا هرپایه ای رسید رنگساژ به همون نسبت روشنی انتخاب وبه موها زده بشه..دکلره بسته به مقاومت وجنس موهای هر فرد متفاوته و موندن بیش از حدش روی پوست حتما باعث سوزش وبعضا تاول کف سر خواهد شد ...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monajoon
    با سلام و تشکر از راهنمایی هات باران جون میخواستم بپرسم من موهام قهوهای تیره ست که با رنگ قهوه ای شکلاتی اورئال کستینگ رنگ کردم . و2 سانت هم الان از ریشه در اومده که موی خودم خرمایی تیره هستش . چه جوری میتونم با رنگ 000 روشنش کنم ؟ یعنی از رنگ موی سه صفر و چه ترکیبی استفاده کنم .؟ نمیخوام دکلره کنم .مهم نیست که به پایه نرسه

بعد روشن تر شدن میخوام همون ترکیب 6زیتونی+6خاکستری و+6دودی +اکسیدان 1 و واریاسیون سبز رو بزارم .ایا نارنجی میشه؟چه رنگی به دست میاد تقریبا؟
    اول باید 000+اکسیدان 3 رو به کل سر بزنید ونهایتا موهاتون نارنجی میشه وبعد همین رنگهایی که نوشتید رو با اکسیدان بزنید قهوه ای متوسط خوشرنگ بدون کمترین تن نارنجی وقرمزی ولی ممکنه خیلی زود با شستن پاک بشه که باید هر 2 تا3 هفته همین رنگساژ رو تکرار کنید..

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام موهاي من طبيعي تقريباً قهوه*اي تيره است دوست دارم موهامو يک ترکيب رنگ قرمز با تن آجري کنم ميخوام که قرمزش توي ذوق نزنه و يک رنگ شيک و زيبا باشه ميشه راهنمايي کنيد که از چه رنگهايي بايد استفاده کنم؟ بدون دکلره هم ميشه اين رنگ رو درآورد يا بايد حتما دکلره کنم؟؟ اگه يک عکس هم از اين رنگ بزاريد خيلي خوب ميشه. پيشاپيش ممنون خانوم گل

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جان خسته نباشی میشه بگی این رنگ موها از چه ترکیبی ساخته شده و به صورت گندمی کدومشون بیشتر میاد؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من موهام عسلیه چه لولایتی بزنم قشنگه؟البته غیر از شماره های 3.ممنون میشم اگه جوابمو بدین چون عروسی خواهرمه عجله دارم

کاربر میهمان

سلام خسته نباشید من 50%موهام سفید شده روش n5 گذاشتم .حالا میخوام واسه عید قهوه ای دارچینی (بدون دکلره )بذارم لطف میکنید راهنماییم کنید که چی کار کنم خیلی خیلی ممنون

شادی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    12

سلام موهام این رنگیه میخوام پایینش و به صورت پله ای رنگ فانتزی بزنم به نظرت خوب میشه؟ یا باید ضمینه موهام و تیره کنم؟