نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,513 به 3,520 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران خانم گل- ممنون میشم من هم در مورد رنگ مو راهنمایی کنید. من جلو موهام رو به خاطر سفیدی رنگ اکوارلی و n5-n4,واخرین بار i6زدم وعکس موهام رو در شماره 1.2و بعدمدل رنگهایی که دوست دارم گذاشتم -فقط اگر بتونین که ترکیبها رو از مارک اکوارلی بگین که ممنون میشم و اگر هم نشد لطفا اسم مارک رو بهم بگین چون من خیلی وارد نیستم.و لطفا بدون دکلره باشه. و باران جان فقط من از تن قرمزی خیلی بدم میاد میخوام تن قرمزی نداشته یاشه وایا تن قرمزی رو میشه با رنگ گرفت بجای واریاسیون؟
    1-

2-

3-

4-

5-

6-

2. بانک بند ناف
    نگین 31 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    7

سلام باران جان ممنون میشم ترکیب این رنگارو بهم بگید. روی موی طبیعی درمیاد؟
    >

>> >
    >
    >
    >
    >

>
    >

ببخشید زیاد شد اما میخوام برای عید تو این مایه ها موهامو رنگ کنم- دارم دنبال رنگ موی خوشگل میگردم
    " من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشيار است!
    نکند اندوهی ، سر رسد از پس کوه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag ... tDghvtF1gQ
    سلام لطف کنید ترکیب این رنگ رو روی موی قهوه ای متسط بگید ترجیحا بدون دکلره خیلی مرسی بوس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز خسته نباشی.من تقریبا تمام صفحات سایت رو خوندم ولی هیچ اطلاعات خاصی در مورد رنگ ندارم لطفا کمکم کن
    من می خوم موهام قهوه ای تیره بشه حالا نمی دونم هر کی یه چیزی میگه یکی میگه شکلاتی تیره.مامانم می گه کاکائویی. ولی بدم نمیاد خیلی کم توش قرمزی باشه.ولی نه خیلی.یه سوال دیگه شما تو آرایشگاه کار می کنی؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز خسته نباشی.من تقریبا تمام صفحات سایت رو خوندم ولی هیچ اطلاعات خاصی در مورد رنگ ندارم لطفا کمکم کن
    من می خوم موهام قهوه ای تیره بشه حالا نمی دونم هر کی یه چیزی میگه یکی میگه شکلاتی تیره.مامانم می گه کاکائویی. ولی بدم نمیاد خیلی کم توش قرمزی باشه.ولی نه خیلی.یه سوال دیگه شما تو آرایشگاه کار می کنی؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جونم.خسته نباشی خانمی.واقعا لطف میکنی که به سوالاتمون با حوصله جواب میدی؟
    باران جان منم یه سوال ازت داشتم ممنون میشم که جوابم رو بنویسی واقعا به راهنماییت احتیاج دارم
    من سال گذشته موهام رو بلوند دودی کردم البته الان دیگه رنگ دودی رو نداره و دکلره موهام هم پایه 8 بوده.
    الان میخوام موهام رو ریشه گیری کنم
    رنگ موهای خودم مشکی کمرنگه و خیلی هم نازک هستن.ارایشگرم گفته بود که چون زمینه موهای خودم خیلی تیره نیست میتونم با رنگ و اکسیدان هم به پایه 8 برسونمشون.
    میخواستم راهنماییم کنی که اگر من بخوام موهام رو با رنگ دلخواه و اکسیدان 12 درصد روشن کنم و در یه مرحله دیگه برای روشنتر شدنشون باز هم از رنگ دلخواهم و اکسیدان با درصد پایینتر استفاده کنم.ایا این باعث میشه که موهام به پایه 8 برسن؟
    ایا اینکار باعث نمیشه که موهای دکلره قبلیم بسوزن؟
    به نظرت با دکو کرم میتونم ریشه گیریشون کنم؟

یه دنیا ممنون گلم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جون کجایی پس!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام. من تازه عضو سایتتون شدم.سایته خیلی جالبی دارین..مخصوصا تو زمینه رنگ مو خیلی سوالای جالب شده و همچنین راهنمایی های خوبیم شده. منم یه سوال داشتم در مورد رنگ مو، اولا میخواستم بدونم واسه ساله جدید چه رنگه مویی مده؟ همچنین من رنگ موهام در حال حاضر عسلی البته بدون دکلره هستش رنگ پوستمم گندمیه اندازه موهامم تا وسطای کمرمه میخوام واسه عید موهامو رنگ بکنم البته نمیخوام دکلره بشه خودم دوست دارم مسی یا ماهاگونی کنم نمیدونم بهم میاد یا نه و دوست دارم اگه موهامو مثلا مسی کردم یه رگه های تیره و روشنیم توش باشه، میشه شما یکم راهنماییم کنید که چه رنگی چه مدلی بهتر و قشنگتره چون خودم در این زمینه ها سر رشته ندارم.مرسی از راهنماییتون.