نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,489 به 3,496 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مرکوری آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    959
    پسند کرده
    716

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران جون. رنگ طبیعی موهای من تیره هست ولی مدتیه که بلوند خیلی روشن کردم. مشکلم اینه که هربار برای ریشه گیری و تمدید می رم آرایشگاه می گه طول موهایی که در اومده کمه و باید بذاری بلند تر شه چون اگه دکلره به قسمت های بلوند بخوره رنگش خراب می شه. برای همین من هربار باید صبر کنم طول ریشه ها 10-12 سانت بشه و چند ماه رو باید با موهای دو رنگ سر کنم.
    می خواستم بپرسم این افرادی که به صورت دائمی رنگ موهاشون رو تغییر می دن (مثل بازیگرا که مثلاً همیشه بلوند هستن در حالی رنگ طبیعی موهاشون نیست) چجوری اینکار رو انجام می دن؟ آیا حرفی که آرایشگر من زده درسته؟ راهی نیست که بتونم مدام رنگ مو هام رو تمدید کنم؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Unhappy Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران عزیز
    من موهام مشکی طبیعیه میخوام موهامو مثل این عکسه رنگ لطفا دقیقا راهنماییم کن چه اندازه از هر رنگی بریزم موهام با حجم متوسط و تا وسط کمرمه.
    مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز یه سوال داشتم من میخوام موهام قهوه ای تیره بشه ولی قهوه ای که توش یه کمی قرمزی داشته باشه.از رنگم سر در نمی یارم می خوام یه آرایشگاه خوب بهم معرفی کنی برای رنگ برم مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جون لطفا ترکیب رنگایی که سونیا گذاشته ( بادمجونی ) رو روی موی دکلره شده با رنگ دودی 7 و شکلاتی 6 که 10 سانت رشد ریشه داره و با همون رنگ دودی شکلاتی رنگ شده بگو عزیزم

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

....سلام عزیزان.

موهای خانوم داداشم خرمایی خیلی تیره که به مشکی میزنه وتا به حال رنگ نشده والان میخواد موهاش رو رنگ کنه .برای بدست آوردن رنگ مویی که توی عکس هست باید چه رنگی استفاده کنه با چه شماره ومارکی که بهتر جواب بده .

ممنون

یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جان رنگ موی ماهاگونی بدون دکلره میشه؟من موهام قهو ه ای متوسطه بدون دکلره تارهای سفید هم تو موهام هست،اگه بخوام ماهاگونی کنم میشه ترکیبشو بهم بدین و اینکه بعدا میشه رنگهای دیگه رو موهام بذارم یا این رنگ ماهاگونی باید پاک شه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hyper
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":6q1gxt43
    نقل قول نوشته اصلی توسط hyper
    سلام خسته نباشید
    من رنگ شماره ی 2 گذاشتم الان دیگه به قهوه ای سوخته می زنه
    قبلا پرسیدم که بخوام مو هام نسکافه ای بشه چیکار کنم که گفتین باید حتما دکو کنم
    حالا می خواستم بدونم اگه بخوام موهام ازین رنگ در بیاد روشنتر بشه تا چه حدی می تونم روشن کنم و چه رنگی بزارم که خوب دربیاد به قرمزی نزنه تنش زیاد مهم نیست
    نمی خوام دکو یا دکلره کنم فقط با رنگ باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    استفاده از رنگهای پایه 9 یا 10 از سری خاکستری ودودی + 1 سانت واریاسیون سبز و دودی و 3 سانت هم نقره ای +اکسیدان 2 ...
    باران جون فقط یه سوال دیگه
    من ریشه ی موهام 2-3 سانت درومده رنگ موهای خودم قهوه ای تقریبا روشن میخواستم بدونم رنگ و اول رو ریشه بزارم یا ساقه؟
    1-دوست عزیز ...اگه کمی صبور باشید متوجه میشین که من به مرور وتا حدامکان که درتوانم باشه پاسخگو هستم پس لطفا با پستهای اضافی موجبات دلسرد شدن رو فراهم نکنید.. این جواب اشاره به همون پست شما بود که نوشته بودین اگه جواب نمیدین دیگه سوال نپرسیم که من فراموش کردم اصل پست شما رو اینجا نقل قول کنم وپاکش کردم..
    2-ابتدا ساقه های تیره تر وبعداز روشن شدن مکث حداکثر40 مین بعد به ریشه ها رنگ زده میشه...[/quote:6q1gxt43]

باران جان من همه ی کارایی که گفتین و انجام دادم ولی موهام افتضاح شد ساقه ها که تغییری نکرد ریشه هام نارنجی شد
    مجبور شدم دکوپاژ کنم آرایشگر مجبور شد برای ریشه رنگ تیره تر و برای ساقه همون رنگو که گفتین بزاره ولی باز ریشه هام روشنتره . آرایشگره گفت از سری دودی شماره 4 بگیرم یه بار کلی دوباره موهامو رنگ کنم
    شما چی میگین من الان چی کار کنم نمی خوام یه وقت موهام تیره بشه الان قهوه ای روشنه

اگه بخوام فر دائم بکنم مشکلی نداره(بخاطر دکوپاژ)
    مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزيز

سلام،رنگ موهام در حال حاضر قهوه اي متوسط هست و البته 4 سانت از ريشه موهام در اومده،ميخواستم لطف كنيد و 1 فرمولي بهم بدين كه رنگ موهام بدون دكلره بژ خيلي روشن و البته تن قرمزي و نارنجي نداشته باشه،و براي اينكه ساقه موهام و ريشه يكرنگ و يكدست بشه چطور بايد رنگ را بذارم؟لطفا مارك رنگ را هم بفرماييد،خيلي ممنون كه كمكمون ميكنيد خوشگل بشيم