نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,449 به 3,456 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط snow20
    نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    میخوام موهامو رنگ کنم ولی نمیدونم رنگ بزارم یا نه. شنیدم موهای مشکی هم زیاد مد شده. بگین کدومش مده؟
    منم موهام مشکیه.چشمو ابرو و مژه هم مشکی. پوستمم گندمی. ازونجا که همسری عاشق موهای مشکیمه نمیخوام رنگ کنم ولی دلم میخواد واسه عید یه تنوعی بدم. بنظرتون رو موهای مشکی و ضخیمم چی بهتر میشه؟مش یا هایلایت یا...؟
    خودمم مشکی دوس میدارم. گلدن گلوب امسالم اکثرا مشکی ساده بودن. نظر شما چیه؟
    بنظرم میتونیدبرای تنوع روی موی مشکی خودتون چند تکه هایلایت عسلی متوسط یا تنباکویی متوسط یا ماهاگونی بزنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=nana67]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana67
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران7":3f16i7sz
    سلام باران جان دکو کرم چیه؟چون من رنگ تیره روی موهام گذاشتم حالا میخوام روشن کنم با دکوکرم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    دکو کرم نوعی روشن کننده تیوپی وکرمی هست که از 000 قویتر واز دکلره ضعیفتر...بله میشه ولی تا پایه زرد احیانا موهاتون روشن میشه ومثل دکلره خوب بیرنگ نمیشه...روش میشه رنگ تا پایه 7 و8 گذاشت...
    مرسی از راهنماییت ببخشیدا من موهامو که تیره گذاشتم 10 سانت از موهای طبیعی خودم دراومده حالا میخوام بدونم چه جوری دکوکرمو بزارم وبا اکسیدان چند؟؟؟؟و اگه لطف کنید یه مارک خوب هم بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دکوکرم بسته به حجم موهاتون با اکسیدان 1 ترکیب و روی ساقه های تیره میزنید بعددائم چک میکنید بعداز 1 ساعت که تا حدنصاب روشن شد به اون 10 سانت زده وبازم چک کنید تا همه جا یکدست بشه وبعداز شستن رنگساژ میکنید..درضمن کار با مواد روشن کننده باید حتما زیرنظر آرایشگر انجام بشه وتوی خونه وتجربه ناکافی رنگ موهارو خراب میکنه ویکدست درنمیاد..
    مرسی باران جان از راهنماییت من خودم برای همه رنگ و دکلره میزارم ولی کسی نیست برای ما بزاره میبینی روزگارو

باران جان طبق گفته های بالا من موهامو تیره گذاشتم و اگه با دکوکرم روشن کنم می تونم مثل عکسایی که گذاشتم روشن کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطف میکنی ترکیب رنگی اولین عکس و دومین عکسو به من بگی؟؟؟؟؟وبا شماره چند اکسیدان بزارم ؟؟؟؟وچه مارک رنگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote:3f16i7sz]

باید با دکو کرم به پایه زرد برسه تا بتونید این رنگهارو بزنید.. تقریبا هم دو عکس مشابه همند. ترکیبی از 7 دودی + یک سوم 0-6 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1 ..رنگهای الیو-ویلا- شارمل

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FR25
    سلام دوستان.من 6 .7ماه پیش موهامو ماهاگونی ومسی کردم .الان ازریشه موهام خیلی دراومده ومیخوام موهامو روشن کنم.البته پایین موهام جون ازقبل دکلره داشتم به مرور روشن شده .یعنی الان موهام چند رنگ شده البته اون ماهاگونیه تیرس وبیشتر تونور معلومه ویکم قرمزی داره.
    حالا میخواستم بدونم نمیتونم با دکلره رنگ روشن خوبی دربیارم؟ لطفا کمکم کنید.
    برا 15اسفند میخوام موهامو خوشگل کنم.اخ سالگرد ازدواجمه
    دوست عزیز..برای رنگهای بلوند روشن باید زمینه موهاتون کاملا یکدست روشن بشه وتن نارنجی وقرمزی هم نداشته باشه..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azi.a
    سلام. باران جان من موهام و ماهاگوني 5.5 زدم حالا دوست دارم توش لايت درارم به نظرتون بايد مس باشه يا نسكافه اي؟؟؟

شايد هم پائين موهام و با اندازه 5 سانت قرمز روشن يا سرخابي بكنم. كدومشون قشنگتره به نظرتون... خواهش مي كنم كمك كنيد.
    بنظرم حالت اول که لایت بزنید قشنگتره.. مسی بهتره...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ایلیا
    با سلام من خالم موهاش رنگ مشکیه البته نه خیلی پررنگ رنگ موهای بسیاری از خانمهای ایرانی ولی موهاش سفیدی داره البته سنش زیاد نیست ولی مشکلات پیرش کرده برای یه جشنی دعوت هستیم میخواستم موهاشو خودمون رنگ کنیم چه رنگی بکنیم که هم شیک باشه هم سفیدیهاش رو پوشش بده (بدون دکلره) شماره و نوع رنگ رو میشه بگید و ما رو راهنمایی کنید.
    ترکیبی از 0-5 + یک سوم 7 دودی یا زیتونی +اکسیدان 1 +واریاسیون نقره ای 3 سانت..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin22
    سلام باران جون
    من موهام قهوایی متوسطه با 5 سانت ریشه مشکی حالا میخوام موهامو یه قهوه ایی با تناژ قرمز بکنم ولی نمیخوام تیره بشه یا نیازی به دکلره داشته باشه

ممنون فقط خیلی تیره نشه
    ترکیبی از تنباکویی 6 + شکلاتی یا مسی 6 مساوی از هرکدوم +یک سوم 0-5 اکسیدان 2 ابتدا روی ریشه های مشکی وبعد روی ساقه ها..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باوفا
    سلام. با تشکر از انجمن خوبتون.عضو جدید هستم و می خواستم در مورد رنگ مو راهنماییم کنید. 2 ماه پیش رنگ 6زیتونی زدم که موهام قهوه ایی شده.الان می خواستم بعد ازاستفاده از 000 دودی بزنم.باید چه شماره ایی بزنم. خوب در میاد؟ اگه با دودی خاکستری قاطی کنیم چه رنگی میشه؟ عکسی دارین؟ با تشکر از کمک دوستان.
    بعداز 000 موهاتون نارنجی میشه ومیتونید رنگهای دودی6 و خاکستری 6 رو +واریاسیون نقره ای 3 سانت ترکیب +اکسیدان 2 بزنید..رنگهای روشنتراز 6 روی 000 خیلی بد رنگ خواهد شد وهمچنان موها نارنجی باقی میمونند

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmas
    سلام ،
    من میخوام هر چه سریعتر موهام رو رنگ کنم ، خواهش می کنم زود راهنماییم کنین.
    رنگ زمینه موهام عسلی روشن هست و ریشه حدود شش سانت موی خودم در اومده که تقریبا مشکیه (نه کاملا) .
    در ضمن جنس موهام هم خیلی نازکه و خیلی هم کم پشت هست موهام یعنی پوست کف سرم معلومه .
    بنظرتون چه رنگی بزارم خوب میشه؟ شکلاتی یا کاراملی بدون دکلره میتونم دربیارم روی موی عسلی با ریشه مشکی؟؟؟؟
    دکلره که اصلا برای موهای شما خوب نیست.. میتونید رنگهای شکلاتی یا موکاشماره 6 + تنباکویی یا مسی 6 رو بمقدار مساوی ترکیب +اکسیدان 2 ابتدا روی ریشه ها وبعدم ساقه ها بزنید.

• بانک بند ناف