نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,441 به 3,448 از 5412
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي عسل
    منم مهرماه موهامو دكلره گذاشتم سووووخت..يعني خورد خورد شده شديييييييييييييييد ميريزه دارم كچل ميشم رسما!:(( هميشه هخودم بلوند پلاتينه ميكردم عالي درميومد ايندفعه كسي نبود پشت موهاموكمك كنه رفتم آرايشگاه افتضااااح سوزوند.قبلن خيلي موهام پرپشت بود حالا اندازه ي ضخامت دوتا انگشت پشت سرم مو دارم خيلي هم خورد شده و ميريزه .چيكارش كنم؟؟چه شامپو يا ماده ي تقويتي پيشنهاد ميديد ؟كراتينه خيلي گرون درمياد و الانم رييشه هاي موهام دراومده جرات ندارم رنگ بذارم...بايد موهامو چيكار كنم؟
    اين موهاي سوخته شده قابل اكستنشن هستن يا با اين شدت ريزش طاقت سنگيني موي اكستنشنم ندارن؟!:((
    تنها راهش کراتینه کردن موهاتون هست ... ودرغیر اینصورت حالا حالا موها حتی رنگ هم نشه و با لوسیونهای خوب مو که مخصوص موهای سوخته وآسیب دیده س تقویت بشه..وشستن موها باشامپوی مخصوص موهای خشک وآسیب دیده..درمورد اکستنشن اطلاعی ندارم.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamat
    رنگ نسکافه ای جز رنگهای گرم هست یا سرد؟
    تمام رنگها با تناژ قرمز ونارنجی مثل همین نسکافه ای جزء رنگهای گرم هستند...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جان.عزيزم من تو صفحه 429 سوال پرسيدم اما جوابمو ندادي ممنون مي شم به سوالم پاسخ بدي.با تشكر از زحمات شما.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من هر رنگیو که به موهام میزنم قرمزی داره ، حتی ترکیب زیتونی + دودی رو هم امتحان کردم اما بازم قرمزی داره.
    الان موهای من دودی 7+زیتونی 7هست اما به نارنجی می زنه.
    من این رنگ رو میخام که فرمولش رو هم لطف کردین گفتین.

http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... 66&bih=638

باران جون اگه من با آخرین شماره از دودی موهام رو روشن کنم میتونم اون ترکیب رو به موهام بزنم؟
    چون دکلره و دکوکرم رو بلد نیستم.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina_queen
    سلام...من موهام یه بار دکلره شد موهام نابود شد...بعدازدکلرهو رنگ بعد3ماه مجبورشدم دوباره رنگ بذارم چون موهام زرد شده بود...حالا هم 1ماه دیگه عروسی دعوتم...موهام داغونه...از یه طرف موهای نازم خوردمیشه دوست نداشتم رنگ بذارم تا موهای خودم در بیاد از یه طرفم بااین موهای چند رنگ 10 سانت مشکی،5سانت قهوه ای، بقیه هم تقریبااستخونی چه طور برم عروسی!!!!
    اگه راهنماییم کنید ممنون میشم...خودممی خوام رنگ بذارم...دیگه عمرا موهای نازنینمو دست ارایشگر بدم....
    دوست عزیز یکدست کردن موهای 3 رنگ شما باید حتما زیر نظر ارایشگر با تجربه انجام بشه چون زمان مکث و ترکیب رنگها روی هر قسمت خیلی نخصصی هست وتوخونه نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت..ضمن اینکه موهاتونم اسیب دیده س که خیلی دقت فراوان لازم داره..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ساینا1390
    من رنگ موهام 6.1 ویلاست و 2سانت رشد ریشه .رنگ 8mو 9.1 ویلا با واریاسیون نقره ای و سبز پادینا و واریسیون دودی آلبورا و اکسیدان ضد قرمزی 9%پادینا گرفتم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    1-به نظرتون رنگ روشن که به قرمزی و نارنجی نزنه میشه؟مقدار واریسیون ها و نسبت دو رنگ؟
    2-چون حتی الانم یکم نارنجی داره بهتر نیست از واریاسیون آبی استفاده کنم؟اگه بله چقدر واریاسیون آبی؟
    3-چون همیشه ریشهام به نارنجی میزنه ترتیب زدن رنگ به ریشه و ساقه؟و مدت مکث؟
    4-برای رنگها ویلا نسبت رنگ به اکسیدان 1 به 1.5 هست ولی جایی خوندم اگه اکسیدان ضد قرمزی استفاده میکنید حتما باید کمتر رنگ باشه. حالا به نظر شما نسبت رنگ به اکسیدان رو چند بگیرم؟
    5-آخرین سوالم اینه که مگه واریاسیون هر رنگ ،رنگ خالص همون رنگ نیست؟آخه واریاسیون دودی آلبورا رنگش قرمز هست!!!!مگه میشه؟
    میبخشید سوالام زیاد شد آخه مبتدیم.ممنون میشم جواب بدین.از لطف و حوصلتون ممنون
    احتمال نارنجی شدن ریشه های مو خیلی زیاد نیست ولی به مرور با شستن به نارنجی میزنه چون واریاسیونها اثر دایمی با رنگ روی مو نداره ....ابتدا به ریشه ها وبعد از روشن شدن به ساقه ها بزنید..درمورد ترکیب اکسیدان ضد قرمزی ونسبتش اطلاعی ندارم. یک اکسیدان کوچک برای یک رنگ 60 میل کافی هست.. من از واریاسیونهای خارجی استفاده میکنم و اطلاعی راجع به آلبورا ندارم خیلی رنگ واریاسیون نشانه دقیق همون رنگ اصلی نیست وگاها ممکنه متغیر باشه..واریاسیون نقره ای تا 3 سانت و سبز ودودی 2 سانت ار هرکدوم ورنگها مساوی از هرکدوم بسته به حجم موهاتون....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

دوست عزیز:[HIGHLIGHT=#ff0000]potima[/HIGHLIGHT]
    امکان نقل قول پست شما نبود .. اینکه هررنگی الان شما بزنید چون زمینه زیر موهاتون دکلره داره خیلی زود با 2-3 بار شستن خیلی زود موهاتون با روشن میشه وتنها راهش تکرار زود بزود رنگ موی مورد نظرتون هست بله میتونید همین رنگی که دارید رو + رنگ 0-5یا 5 طبیعی یک سوم تیوپ ترکیب +اکسیدان 1 به موهاتون بزنید ریشه وساقه همزمان باهم..

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

دوست عزیز:[HIGHLIGHT=#ff0000]eli66r[/HIGHLIGHT]

امکان نقل قول پستهای شماهم نبود ..درهرحال برای رنگ انتخابیتون موهاتون حتما باید با دکو کرم یا دکلره به پایه زرد برسه وبعد با رنگهای دودی 7 +یک سوم0-6 یا 6 طبیعی +واریاسیون نقرهای 3سانت +اکسیدان 1رنگساژ بشه...