نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,417 به 3,424 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

امسال چه رنگی یا هایلایتی مد شده
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط redroz67
    سلام من خیلی ناواردم هرکسی میتونه به این سوالای سطحی و پیش پا افتاده من لطفا جواب بده رنگساژ یعنی چی؟برای دکلره کردن پودر دکلره رو با اکسیدان چنددرصد باید مخلوط کنیم؟بعداز دراومدن ریشه اگرهمین رنگو دوباره بخوایم باید مجدد کل موهارو دکلره کنیم وهمون ترکیب رنگو بذاریم؟زوووووووود زوووووووود جوابمو بدید لطفا عجله دارم
    با عرض معذرت از باران عزیز تا خودشون بیان جواب بدن درجواب این دوست عزیز رنگساژ بعنی رنگی که بعدازدکلره کردن روی مو میگذارن .وبرای دکلره کردن روی موی طبیعی پودردکلره با اکسیدان 12% مخلوط میشه درمواردیکه مو نازک یا رنگ شده باشه از اکسیدان 9% استفاده میکنیم.بعداز دراومدن ریشه لازم نیست دوباره کل موها دکلره بشه بلکه فقط ریشه گیری میشه یعنی فقط به ریشه مو مواد دکلره زده میشه نه به ساقه مو.

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

سلام من خیلی ناواردم هرکسی میتونه به این سوالای سطحی و پیش پا افتاده من لطفا جواب بده رنگساژ یعنی چی؟برای دکلره کردن پودر دکلره رو با اکسیدان چنددرصد باید مخلوط کنیم؟بعداز دراومدن ریشه اگرهمین رنگو دوباره بخوایم باید مجدد کل موهارو دکلره کنیم وهمون ترکیب رنگو بذاریم؟زوووووووود زوووووووود جوابمو بدید لطفا عجله دارم
    دوست خوبم سعي كن مخصوصا حالا كه ناواردي اصلا خودت تو خونه دكلره نكني. فكر مي كنم واسه دكلره كردن ارزش داشته باشه هزينه خيلييييي بيشتري بكني و بري جاي مطمئني كه كارش رو ديدي و امتحانش رو پس داده تا اينكه خودت تو خونه بذاري و يا اينكه مثل بعضي دوستان آرايشگرهاي ناوارد موهات رو داغون كنن. مثلا من پيش يه آرايشگر مطمئن چند ماه پيش دكلره كردم و اصلا موهام تكون نخورد با اين كه بعضي جاهاش مش هم داشت و بايد داغون مي شد. هزينه موهاي نسبتا كوتاه من حدود 100 تومان شد. ولي خانم برادرم يه جاي مناسب رفت و 40 تومان داد و كلا قيد موهاش رو زد و كوتاه كوتاه كرد.

نظرات اين دوستان رو هم ببين:

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي عسل
    منم مهرماه موهامو دكلره گذاشتم سووووخت..يعني خورد خورد شده شديييييييييييييييد ميريزه دارم كچل ميشم رسما!:(( هميشه هخودم بلوند پلاتينه ميكردم عالي درميومد ايندفعه كسي نبود پشت موهاموكمك كنه رفتم آرايشگاه افتضااااح سوزوند.قبلن خيلي موهام پرپشت بود حالا اندازه ي ضخامت دوتا انگشت پشت سرم مو دارم خيلي هم خورد شده و ميريزه .چيكارش كنم؟؟چه شامپو يا ماده ي تقويتي پيشنهاد ميديد ؟كراتينه خيلي گرون درمياد و الانم رييشه هاي موهام دراومده جرات ندارم رنگ بذارم...بايد موهامو چيكار كنم؟
    اين موهاي سوخته شده قابل اكستنشن هستن يا با اين شدت ريزش طاقت سنگيني موي اكستنشنم ندارن؟!:((
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina_queen
    سلام...من موهام یه بار دکلره شد موهام نابود شد...بعدازدکلرهو رنگ بعد3ماه مجبورشدم دوباره رنگ بذارم چون موهام زرد شده بود...حالا هم 1ماه دیگه عروسی دعوتم...موهام داغونه...از یه طرف موهای نازم خوردمیشه دوست نداشتم رنگ بذارم تا موهای خودم در بیاد از یه طرفم بااین موهای چند رنگ 10 سانت مشکی،5سانت قهوه ای، بقیه هم تقریبااستخونی چه طور برم عروسی!!!!
    اگه راهنماییم کنید ممنون میشم...خودممی خوام رنگ بذارم...دیگه عمرا موهای نازنینمو دست ارایشگر بدم....
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزیز کجایی ؟ چرا نمی ایی؟
    باد میوزد میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی هم آسیاب بادی

nana67 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    2595
    پسند کرده
    1604

بچه ها کسی از باران جان خبری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کم کم دارم نگرانش میشم
    دیگران برای خوابیدن قصه می گویند.
    ما قصه خود می گوییم تا دیگران بیدار شوند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    2

Re: رنگ موی پرکلاغی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2209
    سلام
    موهای من سوخته میخوام رنگ پرکلاغی بزنم که تا ی مدت رنگ را عوض نکنم.میخواستم ببینم مویی که دکلره شده را میتوان پرکلاغی کرد؟تا چه مدت بعد از رنگ پرکلاغی نمیشه مو را رنگ کرد
    من 2 سال پیش پرکلاغی کردم هنوز موهام رنگ نمیگیره البته ریشه که در اومده رنگ میگیره ولی دمش هنوز مشکی تیره است 7/8 بار رنگ گذاشتم نگرفت دیگه از رو رفتم

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

سلام عزیزانم ..تاخیر منو بابت پاسخگویی بپذیرید ..هربار میام سایت یا سایت قطع میشد یا سرعتم کم ...ایشالا بزودی میام خدمتتون.....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

[quote=marya]
    دوست خوبم سعي كن مخصوصا حالا كه ناواردي اصلا خودت تو خونه دكلره نكني. فكر مي كنم واسه دكلره كردن ارزش داشته باشه هزينه خيلييييي بيشتري بكني و بري جاي مطمئني كه كارش رو ديدي و امتحانش رو پس داده تا اينكه خودت تو خونه بذاري و يا اينكه مثل بعضي دوستان آرايشگرهاي ناوارد موهات رو داغون كنن. مثلا من پيش يه آرايشگر مطمئن چند ماه پيش دكلره كردم و اصلا موهام تكون نخورد با اين كه بعضي جاهاش مش هم داشت و بايد داغون مي شد. هزينه موهاي نسبتا كوتاه من حدود 100 تومان شد. ولي خانم برادرم يه جاي مناسب رفت و 40 تومان داد و كلا قيد موهاش رو زد و كوتاه كوتاه كرد.

نظرات اين دوستان رو هم ببين:

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي عسل
    منم مهرماه موهامو دكلره گذاشتم سووووخت..يعني خورد خورد شده شديييييييييييييييد ميريزه دارم كچل ميشم رسما!:(( هميشه هخودم بلوند پلاتينه ميكردم عالي درميومد ايندفعه كسي نبود پشت موهاموكمك كنه رفتم آرايشگاه افتضااااح سوزوند.قبلن خيلي موهام پرپشت بود حالا اندازه ي ضخامت دوتا انگشت پشت سرم مو دارم خيلي هم خورد شده و ميريزه .چيكارش كنم؟؟چه شامپو يا ماده ي تقويتي پيشنهاد ميديد ؟كراتينه خيلي گرون درمياد و الانم رييشه هاي موهام دراومده جرات ندارم رنگ بذارم...بايد موهامو چيكار كنم؟
    اين موهاي سوخته شده قابل اكستنشن هستن يا با اين شدت ريزش طاقت سنگيني موي اكستنشنم ندارن؟!:((
    نقل قول نوشته اصلی توسط "yasmina_queen":o2rg1fm9
    سلام...من موهام یه بار دکلره شد موهام نابود شد...بعدازدکلرهو رنگ بعد3ماه مجبورشدم دوباره رنگ بذارم چون موهام زرد شده بود...حالا هم 1ماه دیگه عروسی دعوتم...موهام داغونه...از یه طرف موهای نازم خوردمیشه دوست نداشتم رنگ بذارم تا موهای خودم در بیاد از یه طرفم بااین موهای چند رنگ 10 سانت مشکی،5سانت قهوه ای، بقیه هم تقریبااستخونی چه طور برم عروسی!!!!
    اگه راهنماییم کنید ممنون میشم...خودممی خوام رنگ بذارم...دیگه عمرا موهای نازنینمو دست ارایشگر بدم....
    [/quote:o2rg1fm9]

من گوله دوستمو خوردم... از ارایشگره خیلی تعریف کردخب منم بدشانس ترین آدم روکره زمین

وسطه دکلره کردن برقا رفت...تا موهام خودشو بازکنه طول کشد اونم بدونه سشوار از 2 ظهر تا 9شب مواد رو سرم بود...
    http://yasminaqueen.blogfa.com/
    وبلاگمه بیا پیشم.