نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,329 به 3,336 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    شالیزه آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    116
    پسند کرده
    508

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط sghamgosar
    شالیزه عزیز یه دنیا ممنون ازت بابت رنگای پیشنهادی.فقط اینکه اگه عکسی داری ازین رنگا برام بزار لطفا و دیگه اینکه به نظر شما کل موهامو رنگ کنم یا نه؟

خواهش می کنم عزیزم این هم یه مطلب دیگه راجع به انتخاب رنگ موی مناسب با چهره شرمنده دوستم عکسی از رنگ موها نداشتم:

(برگرفته از سایت خانه سیروس)
    چه رنگ مویی به شما می آید؟

[JUSTIFY]آنهایی که پوست*شان تیره است (رنگ*های شرابی، مسی، شاه بلوطی، فندقی، بادامی و آجری)[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]آنهایی که پوست*شان روشن است (بلوند خاکستری یا صدفی، قهوه*ای مات، بلوند دودی و* های*لایت آبی و یا قرمز)[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]آنهایی که پوست*شان گندمگون است (شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه*ای، فندقی و عسلی)[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]آنهایی که پوست*شان صورتی است (کرم گلی، زیتونی تیره و قهوه*ای تیره)[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]آنهایی که چشم*شان آبی است (آبی خاکستری، آبی تیره، قهوه*ای و مشکی)[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]آنهایی که چشم*شان کهربایی است(طلایی، فندقی، مسی و قهوه*ای سوخته)[/JUSTIFY]

کارشناسان زیبایی توصیه می*کنند هنگام انتخاب رنگ مو پیش از هر چیز دیگری به رنگ پوست صورت*مان توجه کنیم.

بلوطی، خرمایی، طلایی، زیتونی یا مشکی؟ شما چه رنگ مویی را ترجیح می*دهید؟ خیلی* خانم*ها این نکته را نمی*دانند که رنگ مویی که روی سر دیگری ممکن است بسیار جذاب و زیبا باشد، احتمال دارد هیچ جذابیتی در چهره آنها ایجاد نکند.برای اینکه انتخاب ایده*آلی داشته باشید، اولین توصیه متخصصان و کارشناسان این است که رنگ مویتان را بر اساس رنگ پوست صورتتان، رنگ چشم*هایتان و شخصیت و موقعیت اجتماعی خودتان انتخاب کنید. اما در این خصوص، توصیه*های دیگری هم وجود دارد که شنیدنش خالی از لطف نیست.

به خواندن کاتالوگ رنگ مو قناعت نکنید

[JUSTIFY]
    [/JUSTIFY]

یافتن رنگ موى مناسب ساده نیست. انتخاب رنگ دلخواه از روى کاتالوگ رنگ فروشگاه و خریدارى آن اقدامى نادرست است. رنگ مو را با توجه به رنگ طبیعى مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. رنگى که مى*بینید حاصل بازتاب نور از روى رنگدانه*هاى رنگ شده است. بنابراین یک رنگ یکسان روى موهاى مختلف نمودهاى متفاوتى دارد. رنگ موى طبیعى و مصنوعى در زیر نور فلورسنت یا نور طبیعى آفتاب متفاوت به نظر مى*رسد.

رنگ موی مناسب پوست*تان را انتخاب کنید

بهترین رنگ*ها براى کسانى که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ*هاى شیرى، گل بهى، مسى، کرم نخودى، قهوه*اى، زرد سوخته، قهوه*اى مایل به قرمز، قهوه*اى مایل به طلایى و رنگ*هاى آبى، سبزآبى، فندقى، عسلى، سبز کاهویى و زرد است. در مورد پوست*هاى روشن، *هاى*لایت آبى، قرمز و براى پوست*هاى صورتى و سرخ، رنگ کرم گلى، زیتونى تیره و قهوه*اى تیره با سایه آبنوسى جلوه خاصى ایجاد خواهد کرد.سطح رنگ*ها را از درجه ۱ تا ۱۰ تقسیم*بندى کرده*اند. رنگ درجه ۱۰ مو را روشن و درجه ۱ آن را تیره مى*کند. رنگ موى سیاه نور کمى را منعکس مى*کند و این درست برخلاف عملکرد رنگ موى بور است. وقتى که رنگ موهاى خود را روشن مى*کنید*، هاله گرمى از رنگ*هاى زرد و قرمز دور شما دیده مى*شود. به یاد داشته باشید که ترکیب رنگ*هاى زرد و قرمز، رنگ نارنجى را تولید خواهد کرد، نه رنگ دلخواه شما را.

سلیقه، قیمت، دوام

انتخاب رنگ مو به مرغوبیت رنگ، سلیقه و خواسته شما و مدت زمانى که مى*خواهید آن رنگ روى موهایتان باقى بماند، بستگى دارد. اغلب زنان از رنگ*هاى تیره شروع مى*کنند و بعد از هر بار رنگ یک درجه روشن*تر از قبل را برمى*گزینند. اگر رنگ موى انتخابى موهاى سفید شما را پوشش نمى*دهد، از رنگ مرغوب*تر و یک درجه بالاتر از رنگ موى اصلى خود استفاده کنید.

در انتخاب رنگ مو ۵عامل نقش دارند:

۱) رنگ پوست

۲) رنگ طبیعی مو

۳) رنگ چشم

۴) چاقی و لاغری شخص

۵) شخصیت فرد

رنگ موی سر شما باید مکمل رنگ پوست*تان باشد. هیچ*گاه موی سرتان را بیش از ۲ تا ۳ درجه از رنگ طبیعی خود روشن*تر یا تیره*تر نکنید.

براى چشم*هاى کهربایى یا قهوه*ای، رنگ موهایى طلایى با*هاى لایت قرمز، قهوه*اى طلایى، قهوه*اى عسلى، فندقى، مسى و قهوه*اى سوخته مناسب است.

براى چشم*هاى آبى روشن، آبى خاکسترى، آبى تیره، سبز تیره، قهوه*اى و مشکى، بهترین رنگ مو ارغوانى با *هاى*لایت شرابى، پلاتینى، خاکسترى، قهوه اى، قهوه*اى تیره، مشکى و شیرى است.

برای تشخیص رنگ سه عامل متفاوت دخیل هستند:

۱) تن رنگ: گرمی و سردی رنگ را تعیین می*کند. رنگ*های گرم یعنی قرمز، نارنجی و زرد. از رنگ*های سرد نیز عمدتا آبی، سبز و بنفش مورد استفاده قرار می*گیرد.

۲)سطح رنگ: روشنی و تیرگی رنگ را تعیین می*کند که با افزایش رنگ*های مشکی و سفید تغییر می*یابد.

۳) ضریب اشباع رنگ: درجه غلظت و یا میزان رنگدانه*های موجود را تعیین می*کند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_ir55
    سلام . من موهامو با سه صفر دکلره کردم سه ماه پيش بعد رنگ زيتوني گذاشتم. حالا ميخوام اين رنگ رو بردارم به نظر شما من چند مرحله بايد سه صفر بذارم تا رنگ برداشته شه.
    سلام
    دوست عزیز میشه لطف کنی مراحلی که انجام دادین تا موهاتون زیتونی شد رو به منم اموزش بدین؟
    اخه من یه بار زیتونی زدم بعد از دوبار شستشو نارنجی شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... x=29&ty=55
    سلام خستنه باشید من این رنگ مو رو روی موهای حنا گذاشته می خوام تروخدا یه کاری کنید که بشه رو حنا خیلی ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

http://www.google.com/imgres?q=%D9%85%D ... x=66&ty=80
    لطف کنید ترکیب این رنگ رو هم بگید موهام حدود سه ماه پیش زیتونی تیره کردم الان هن حنا با قهوه گذاشتم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من موهامو که دکلره بود با ۷-۸ سانت ریشه ی قبلا قهوه ای شده ، رنگ کردم . ترکیب دودی ۷ و شکلاتی ۶ و یه ذره زیتونی با واریاسیون نقره ای
    ریشه و ساقه بازم یه رنگ و حتی یه تناژ نیستن اما رنگش قشنگ شده و بهمم میاد

bibi آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    480

به نظرتون فعلا بهترین و با دوامترین مارک رنگ موی توی بازار چیه؟
    کودکیم را دوست داشتم
    روزهایی که بجای دلم , سر زانوهایم زخم بود....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

bibi عزيز من ايگورا مي زنم.عاليه.بادوام و با كيفيت.خيلي راضيم.

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

با اجازه باران جون
    دوست عزیز رنگهایی که انتخاب کردی هم تن مسی و قرمز داره که دوباره قرمزی موهاتونو بیشتر میکنه
    برای از بین بردن قرمزی موها باید از رنگ 5زیتونی 1/2+3سانت واریاسیون سبز+اکسیدان1استفاده کنید
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

• بانک بند ناف