نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,305 به 3,312 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام به همه بچه ها میدونید رنگ موی سال 2013 چیه اگه عکسم باشه بهتر ممنون
    پروردگارا
    ازعشق امروزمان چیزی برای فردایمان باقی بگذار
    به اندازه یک نگاه "به اندازه یک لبخند"
    تابه یاد داشته باشیم که روزی عاشق هم بودیم

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AURORALIGHT
    سلام
    ببخشید میشه بدون دکلره کردن رنگ موهام رو به رنگ همون عکسی که گفته بودید قهوه ای طلایی هست در بیارم؟اگه میشه لطفا ترکیبش رو بگید.
    من موهام قهوه ای هست و پارسال با زمینه مو های خودم لایت نسکافه ای زدم.
    اگه میشه ترکیب زیتونی روشن و عسلی روشن بدون دکلره رو هم لطف کنید.
    کدوم عکس؟

زیتونی روشن بدون دکلره خیلی تن واقعی شو روی مو طیعی یارنگ متوسط نشون نمیده وبه قهوه ای روشن با تن زیتونی میرسونه حتما باید مو با دکلره روشن شده باشه...
    عسلی: قهوه ای طلایی 10 + دودی 9 یک دوم تیوپ+واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    باران جون سلام .اگه موی زیتونی روشن رو بخوایم ریشه گیری کنیم ایا بدون دکلره ممکن هست؟ اگه بدون دکلره بشه رنگ ریشه رو نزدیک رنگ ساقه هم دراورد ممنون میشم فرمولشو راهنماییم کنی.
    بدون دکلره اصلا رنگ یکسانی بین ریشه و ساقه نخواهید داشت حتما باید دکلره وبعد بارنگ زیتونی 7 یا 8 +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1 رنگساژ کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام باران جان اگه میشه جواب منم رو بگین من میخوام پایین موهام رو دکلره کنم بعد روش رنگهای فانتزی سبز ابی وزرد مثل پر طاووس بزارم میشه راهنماییم کنید اصلا چطور میتونم دکلره کنم دقیق برام بگین چون سردرنمیارم موهام هم تیره هست تورو خدا راهنماییم کنید.
    موهام رو دوسه باری رنگ کردم ولی بدون دکلره رنگ قهوه ای میخوام برای عروسی خواهرم رنگ عسلی یا رنگهای دیگه ولی روشن رنگ بکنم ولی میگن یه دست نمیشه درسته یا میتونم رنگ کنم؟
    دوست عزیز.. شما خیلی بهتره برای دکلره حتما به آرایشگاه برید..دکلره خیلی کار آسونی نیست که هرکسی تو خونه بتونه خودش انجام بده .وهمینطور رنگساژ چنین رنگهای فانتزی!
    برای عسلی هم ازترکیب رنگهای قهوه ای طلایی 9 یا 10 + دودی 9 +واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fati_66
    سلام باران جون جوابه منو ندادید

من این ترکیبو (رنگهای 7 دودی + قهوه ای طلایی 6 یک سوم تیوپ +اکسیدان 2 +3 سانت واریاسیون نقره ای3 سانت) گذاشتم که خوش رنگ شده فقط تیرست اگه بخوام توی همین مایه رنگ ولی روشن تر بشه چیکار کنم ریشه موهام مشکیه
    واسه بهمن میخوام که دوباره ریشمو بزنم میخوام روشن تر بشه این زردیو قرمزیش خیلی کمه دوس میدارم

mahvash جون خیلیییی تلاش کردم ولی سرعت نتم یه مدته اومده پایین عکس لود نمیشه به خدااا
    رنگ دودی رو 1 تا 2 شماره روشنترانتخاب کنید و طلایی 6 رو هم تایک سوم ترکیب +همون واریاسیونها...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naaji
    سلام
    عزیزم
    من 6-7 ماه پیش رنگ ترکیبی زدم نسکافه ای بژ
    الان رنگ مو فاقد آمونیاک اورآل رنگ ماهاگونی رو گرفتم با توجه به زنگ ریشه که بیرون اومده و ساقه موهام میتونم این رنگ و بزنم

درضمن شیردهی روی رنگ کردن اثر نداره
    ممنون
    بله میتونید این رنگ رو بزنید.... درمورد شیردهی هم مشکلی نیست میتونید رنگ کنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahvash
    سلام باران جان با زحمتهای ما؟

http://upload.tehran98.com/img1/u0lq...zogl6hvdc0.jpg

عزیزم تا موهامو خراب نکنم ولکن نیستم گیر دادم که خودم این رنگو بزارم بعد به خودم پز بدم که خودم تونستم این رنگو بزارم فقط خواهشا شما راهنمایی بیشتری کنین [HIGHLIGHT=#8db3e2]اولین[/HIGHLIGHT] سوالم اینه که اگه دیدم به پایه 9 نرسید موهام چیکار کنم ؟[HIGHLIGHT=#8db3e2]دومی[/HIGHLIGHT] اینه به نظر شما موهای من که بدون رنگه و قهوه ای روشنه چقدر بمونه به این پایه میرسه؟ [HIGHLIGHT=#8db3e2]سومین[/HIGHLIGHT] سوال آیا بعد اینکه دکلره کردم موهامو بشورم و خشک کنم بعدش رنگهایی که فرمودید بزارم ؟ [HIGHLIGHT=#8db3e2]چهارمین[/HIGHLIGHT] برای تکه های جدا شده فرمودید دکلره با رنگساژ N10میخواد یعنی دوباره تکه های جدا کنم بازم دکلره کنم و بعد بشورم خشک کنم بعد رنگN10بزارم؟[HIGHLIGHT=#8db3e2]پنجمی[/HIGHLIGHT] خودتون چه مارک رنگی و پیشنهاد میکنید که هم شفافیت داشته باشه هم کمی ماندگاری؟

رنگهایی که شما فرمولی که شما فرمودید این بود روی موی دکلره زیتونی 8 + واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 1 + رنگ دودی 8 5 سانت ... وبعدهم تکه هایی بدلخواه با فویل یا کلاه از روی مو جدا شده و باز دکلره روشن ورنگساژ N10+اکسیدان 1 زده شده

ان شاالله که این فرمول دقیقا همین رنگ بشه بینهایت ازتون متشکرم خواهشا بازم اگه راهنمایی خاصی مونده باشه بفرمایید
    1و2-دوباره باید دکلره کنید تا خوب روشن بشه...درضمن با توجه به مقاوم وجنس موهاتون چون ممکنه موهاتون در اثر زیاد موندن مواد دمیج بشه که دراینصورت خیلی زود باید شسته بشه وبا توجه به درجه روشنی مو رنگساژ دقیق انتخاب بشه ..
    3-روی موی کمی نمدار هم میتونید رنگساژ کنید.
    4-بله باید دوباره قسمتهای انتخابی با دکلره روشن و رنگساژ لایتهای روشن زده بشه.5- قبلا در پستهای قبل برای سایر دوستان درمورد مارک رنگها نوشتم لطفا سوالات تکراری نپرسید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    787
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نسرين.
    سلام؛ببخشيد من روي موهاي شکلاتي تيره ام 000 گذاشتم و بعد ترکيب c7 و بژ 7 و کمي هم وارياسيون بنفش اما هنوز هم کمي موهام به زردي ميزنه اگه همچنان اين رنگ رو تکرار کنم و پايه به پايه بالاتر برم روشن ميشه؟ (خوشرنگ ميشه؟مثل گذاشتن دکلره؟)

هرچند وقت يکبار رنگ رو بذارم که موهام روشن بشه؟
    ميشه لطفا راهنماييم کنيد
    ممنون
    دوست عزیز.. بارها نوشتم روی 000 فقط تا شماره 6 میتونید رنگ کنید رنگهای بالاتر خیلی جالب در نمیاد.. چون 000 موهارو خوب روشن نمیکنه فقط جرم رنگ قبلی رو می گیره ... شما برای داشتن رنگهای خیلی روشنتر وبدون زردی ییا باید دکو کرم یا دکلره بزنید...