نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,289 به 3,296 از 5411
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط boshra_87
    سلام خانومی ببخشید من دچارمشکل شدم راستش من به حکم اجبارموهام رو رنگ کردم که همسرم که اول بار دیدگفت حنا گذاشتم بعد روشو رنگساژکردم که تیره تر بشه اما فایده ای نداشت باز هم به حکم اجبار رنگ کردم واینبار با هایلایت رنگ ترکیبی گرفتم که فروش9/نده خودش ترکیب میکردومیداد البته هایلایتش رنگ باز نکرد والبته قرمزی موجود روی موهام هم هنچنان وجودداشت تااینکه حدود دوروزپیش موهام رو دکلره کردم وبه پایه زردرسوندم البته به نظر خودم نارنجی بود اما دوستم میگفت که زرده خلاصه بعدش ترکیب رنگ 9/0+3سانت واریاسیون سبز+اب+اکسیدان +واریاسیون نقره ای گذاشتم حاصل کار شد رنگ دودی زیتونی روشن با تم زرد که روی سر خانوم های مسن میبینم البته چون من اصرارداشتم قرمزی موهام گرفته بشه دوستم واریاسیون سبز زیاداستفاده کرد به همین خاطر رنگش سبز شده این نظر اقای فروشنده بود خلاصه رفتم و 9/1+اکسیدان و اب زدم ریگش یکم پررنگتر شد امایه رنگ مرده دارم که سبزی خیلی زیادی داره درضمن این پروسه رو درقسمت جلو موهام یعنی از این گوش تااون گوش انجام دادم وقسمت پشت موهام رو فقط سری دوم زیتونی دودی گذاشتم که اصلا رنگ نگرفته .راستش قرمزی موهام وحساسیت همسرم باعث شد همچین خطایی بکنم .لطفا راهنماییم کنیم ممنون
    دوست عزیز... اگر تجربه ای درمورد رنگ کردن مو ندارید چه بهتر که به آرایشگاه برید تا همچین مکافاتی روی موها درنیارید وبعضا به موها آسیب نرسونید.. چون بنظرمن الان تنها کاری که میتونید بدون استفاده از مواد روشن کننده به موهاتون بزنید زدن یک رنگ قهوها ای متوسط روی موهاتون هست تا رنگهای قبل رو بپوشونه ..بهتره ترکیبی از رنگ 5 دودی _ 5 طبیعی رو به نسبت مساوی با اکسیدان 2 بزنید.. واینکه وقتی شما با دکلره موهاتون به پایه زرد رسوندید باید از رنگهای 7 دودی میزدین نه 9 ..9 باید روی پایه زرد خیلی روشن نزدیک به سفید زده بشه ...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeba33
    سلام دوستان.بنظرتون رنگ موی یخی واسه عروس قشنگه؟به کمکتون نیاز دارم
    بنظرم رنگهای تیره تر برای عروس جذاب ترباشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rang mooye tarkibi
    باسلام من موهایم وقتی به پایه 6و7رسید رنگ بلوند دودی+بلوندزیتونی کردم حالا می خوام رنگ تنباکویی فندقی کنم لطفا راهنماییم کنید
    تنباکویی 4+ شکلاتی یا نسکافه ای یا فندقی یا ماهاگونی 5 به نسبت مساوی +اکسیدان 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asali khanoom
    به نظر شما رنگ مو را باید با فصل هماهنگ کرد؟چون من دیر به دیر رنگ مو عوض می کنم
    این کار نظر شخصی وسلیقه ای هست که بعضا در فصول گرم از رنگهای سرد و روشن مثل دودی -زیتونی وانواع بلوند روشن ودرفصول سرد از رنگهای گرم مثل شکلاتی-ماهاگونی- شرابی-تنباکویی -نسکافه ای استفاده میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haydenss
    سلام . من قصد دارم موهامو برای اولین بار رنگ کنم ... برای تنوع . 19 سالمه برای همین می خوام رنگ مناسب رو انتخاب کنم . وقتی در مورد رنگ مو کمی پرس و جو کردم یه کم ترسیدم از اینکه خراب شه موهام .
    مخصوصا اینکه رنگ موهای من رنگیه که همه می گن رنگش خوبه نیاز به رنگ کردن نیست ... موهام قهوه ای تیره اس که توش تار های طلایی رنگ و قرمز رنگ داره .
    مشخصات ظاهریم :* پوستم سفیده و چشمام آبیه ...
    خودم سه چهار سالی هست که می خوام موهامو قرمز بکنم . قرمز تیره . و هایلایت هم نمی خوام .
    اما مطمئن نیستم ... البته اصلا نمی خوام موهام قهوه ای از هر طیفی بشه ! همونطور که گفتم می خوام تنوع باشه ...
    خلاصه اینکه نیازمند یاری سبز شما و نظرات و مشاوره های شما هستم .
    دوست عزیز..برای قرمز تیره روی موهای خودتون بهتره شرابی آلبالویی شماره 4 یا تنباکویی 5 رو با یک سوم رنگ دودی 5 یا 4ترکیب وبا اکسیدان 1 بزنید...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan22
    سلام خانوماي با سليقه
    تا حالا شما رنگ موي OKEEA رو استفاده كردين؟
    آخرين بار كه مامانم خريدن و استفاده كردن (1/6 رو ) مشكي پركلاغي دراومد و موهاش زبر شد درحالي كه قبل اين رنگ رو استفاده كرده بودن و قهوه اي فندقي خوش رنگ شده بود
    برا شما هم تا حالا اينجوري شده؟
    فك كنم تقلبي شون اومده

اگه مارك رنگ موي جايگزين معرفي كنين ممنون مي شم
    مر30
    مارکهای خوبی مثل: بس- ویلا- اُلیو- شارمل

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط titi2
    سلام باران جون من دو ماه پیش موهامو رنگ مسی7.4 بدون دکلره گذاشتم حالا ریشه اش دراومده حدود 3 سانت ساقه هم قهوه ای با تن قرمز شده ده روز دیگه جشن عقدکنان خواهرمه میشه یه رنگ فانتزی زیبا مثل عکس اول بهناز60 بهم معرفی کنین که فقط تو جشن خوب بشه تا برای عید بماند که چیکار کنم امکانش هست زودتر جوابم رو بدید؟ از این رنگهای شامپویی باشه عالی میشه اگر هم نمیشه میشه بگید من چیکار میتونم بکنم تا از این قرمزی موهام خلاص بشم و رنگ مویی مثل این عکس که گفتم داشته باشم البته با دکلراسیونی که به موهام اسیب نزنه من موهام نازک و کم پشته ازت خیلی ممنونم
    برای اون رنگ دلخواهتون که گفتید حتما بایدموهاتون قبلش با دکو کرم به پایه زرد نسبتا روشن برسونید وبعد رنگساژدودی زیتونی که تن دودیش بیشتر باشه بزنید ..بدون دکلره وبارنگ روی موهای خودتون به نتیجه نمیرسید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    سلام باران جان ترکیب این رنگو میگید؟ مش موهاش صورتیه ؟ ترکیب اونم لطف میکنی بگی؟

>>
    زمینه که بادکلره به پایه سفید رسونده شده بارنگساژ یخی یا پلاتینه نقره ای رنگساژ شده که ترکیب رنگهای دودی 10 یا 11 +اکسیدان 1 وواریاسیون نقرهای 3تا 4 سانت هست وبرای تکه های صورتی هم که رنگهای آماده هایلایت صورتی در انتهای بعضی از کاتالوگهای رنگ خارجی موجود هست که میتونید تهیه و روی تکه هایی از مو بدلخواه بزنید ویابا ترکیب واریاسیون قرمز 2 سانت +بنفش 1 سانت نقره ای 2 سانت +اکسیدان 1 رنگساژ کنید ...

• بانک بند ناف