نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,225 به 3,232 از 5407
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط youma
    سلام.من موهامو دکلره کرده بودم و روش بلوند نسکافه ای تیره گذتشته بودم 3 ماه پیش.الان 3 سانت ریشه موهام در اومده که تیره هست.میخوام موهامو شرابی تیره کنم.شما چه ترکیبی رو پیشنهاد میدین؟
    از ترکیب تنباکویی 4 + شرابی تیره پایه 4 +اکسیدان 1 استفاده کنید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رز سپید
    سلام
    من موهامو دکلره کردم و یه رنگی گذاشتم که یادم نیست اما الان زرد شده. یعنی ساقه ها تم طلایی دودی داره و ریشه ها کاملن زرده. برای اینکه روی این رنگ بتونم یه قهوه ای خوشگل مثل نسکافه ای روشن یا شکلاتی روشن یا شکلاتی دودی روشن در بیارم باید چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟ در ضمن میخوام دوامش زیاد باشه و با 2-3 بار شستن دکلره بیرون نزنه یا قرمز نشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ترکیب رنگهای دودی 6 + شکلاتی 5 بمقدار مساوی +اکسیدان 1 + واریاسیون نقره ای 3 سانت...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط joojoo66
    سلام، رنگ موهای خودم تقریبا مشکیه، میخوام موهامو قهوه ای روشن کنم!
    قهو های روشنی که به قرمزی نزنه!!! از چه ترکیبه رنگی میتونم استفاده کنم که یه قهوه ایه خوشرنگه نه خیلی روشن (بدون استفاده از دکلره) بهم بده؟؟
    (ترجیحا رنگ ایرانی باشه)
    وووو
    میشه لطف کنین ترکیب رنگ قهوه ای تیره رو هم بگین؟ چون موهام مشکیه نمیخوام خیلی تیره باشه که تفاوتی با موهای خودم نداشته باشه میخوام تفاوتش کاملا مشخص باشه و در ضمن خیلی ام روشن نباشه. :-*
    اگه بتونین عکسشونم برام بذارین ممنون میشم
    ترکیب رنگهای دودی 6+ زیتونی6+ خاکستری 6 ازهرسه مساوی بسته به حجم موهاتون +اکسیدان 2 +واریاسیون نقره ای 3 سانت قهوه ای شیکی بدون قرمزی روی موی طبیعی...متاسفم من از رنگهای ایرانی مطلع نیستم...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miss.lili
    کسی نیست جواب منو بده.صفحه 400 سوالمو مطرح کردم چون عکسش هم گذاشته بودم دیگه اینجا کپی نکردم.لطفا جواب بدید (.-.)
    دوست عزیز... عکسهای اون پست که برای من دیده نمیشد ولی اصولا روی موی سفید رنگها تا پایه 4 و5 و6 باید انتخاب بشه وحتما هم با اکسیدان 1 ترکیب بشه واینکه تکرار مداوم رنگ آمیزی فقط باعث دوام رنگ روی تارهای سفید مو هست چون رنگ خیلی زود از روی موی سفید پاک میشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fati_66
    سلام باران جوووووون
    میشه بگید اینا چه رنگی هستن؟

رو مویه مشکی در میاد؟؟

من 3-4 سانت ریشه موهام مشکیه - پایین موهام قهوه ایی متوسطه با های لایت اگه میشه راهنماییم کنید

عزیزم لطفا جواب بده
    سلام
    واقعا خسته نباشید
    من 8 ماهه پیش موهامو رنگ و های لایت کردم (زمینه قهوه ایی های لایت نسکافه ایی) بعد 3 ماه پیش ریشه هامو قهوه ایی کردم الان یه رنگه قهوهایی میخوام که روشن باشه زردی یا قرمزی نداشته باشه میخوام رو کل سرم بزنم اشکالی نداره لایتام بعدا بیان بیرون الان حدود 3 سانت ریشه دارم موهام مشکیه 25 سالمه پوستم سبزه ست . فقط لطفا بگید اول ریشه هارو بزنم یا نه
    مرسی عزیزم باران جان لطفا جواب منم بدین
    ترکیب رنگهای 7 دودی + قهوه ای طلایی 6 یک سوم تیوپ +اکسیدان 2 +3 سانت واریاسیون نقره ای3 سانت تقریبا مشابه عکسهایی که گذاشتین روی موهای شما درمیاد...اول ریشه ها زده بشه...برای قسمتهای روشن بهتره کمی هم اکسیدان 1 ترکیب کنید تا با ریشه ها هماهنگی بهتری داشته باشه...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط th13
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    دوستان من موهام مشکی پر کلاغیه به نظرتون این رنگ مو روی موهام در میاد البته بدون دکلره.لطفا فرمولشو برام بگید

اگه موهاتون با رنگ مشکی پرکلاغی هست که خیلی کار سخته ... چون رنگی روی اون خوب باز نمیشه ....ولی اگر بطور طبیعی مشکی هست ابتدا زمینه موهارو با شماره 4 رنگهای طبیعی رنگ وبعد روشو بارنگهای روشن طلایی 8 ودودی 8 هایلایتهای عسلی طلایی دربیارید..

باران جان از جوابت ممنونم. موهای من طبیعی مشکی ولی فکر کنم طبیعی 4 روی موی من قرمزی بده.میشه بگید واسه رفع قرمزیش چکار کنم.لطفا شماره اکسیدان و نسبت رنگ و اکسیدانوهم بهم بگو. بسیار ممنونم
    شماره 4 تن قرمزی کمی داره ولی میتونید از 4 دودی هم با رنگتون ترکیب کنید یا فقط همین دودی 4 رو بزنید..اکسیدان 1 تا حدی که غلظت رنگ مثل ماست غلیظ بشه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    دوستان من موهام مشکی پر کلاغیه به نظرتون این رنگ مو روی موهام در میاد البته بدون دکلره.لطفا فرمولشو برام بگید

اگه موهاتون با رنگ مشکی پرکلاغی هست که خیلی کار سخته ... چون رنگی روی اون خوب باز نمیشه ....ولی اگر بطور طبیعی مشکی هست ابتدا زمینه موهارو با شماره 4 رنگهای طبیعی رنگ وبعد روشو بارنگهای روشن طلایی 8 ودودی 8 هایلایتهای عسلی طلایی دربیارید..

راستی من روی موهام مش کاهی دارم چطور یکدستشون کنم؟اگر این رنگو بذارم هایلایت به نظر میرسه؟
    مشهای روشن ممکنه اول کمی رنگ بگیره ولی خیلی زود پاک میشه ودوباره سایه روشن دیده میشه...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

بچه ها مش موقت چیه؟از کجا بخرمممم؟؟؟؟ ایا مثل مشهای طبیعی میمونه؟؟؟؟ضایع نیست؟؟؟؟
    رنگ موقت هم داریم...مثل های لایت بذارم روی موهاممم؟دلم نمیاد رنگ بزنم به موهام...میخوام موقتی باشه

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "fati_66":33jotvnh
    سلام باران جوووووون
    میشه بگید اینا چه رنگی هستن؟

رو مویه مشکی در میاد؟؟

من 3-4 سانت ریشه موهام مشکیه - پایین موهام قهوه ایی متوسطه با های لایت اگه میشه راهنماییم کنید

عزیزم لطفا جواب بده
    سلام
    واقعا خسته نباشید
    من 8 ماهه پیش موهامو رنگ و های لایت کردم (زمینه قهوه ایی های لایت نسکافه ایی) بعد 3 ماه پیش ریشه هامو قهوه ایی کردم الان یه رنگه قهوهایی میخوام که روشن باشه زردی یا قرمزی نداشته باشه میخوام رو کل سرم بزنم اشکالی نداره لایتام بعدا بیان بیرون الان حدود 3 سانت ریشه دارم موهام مشکیه 25 سالمه پوستم سبزه ست . فقط لطفا بگید اول ریشه هارو بزنم یا نه
    مرسی عزیزم باران جان لطفا جواب منم بدین
    ترکیب رنگهای 7 دودی + قهوه ای طلایی 6 یک سوم تیوپ +اکسیدان 2 +3 سانت واریاسیون نقره ای3 سانت تقریبا مشابه عکسهایی که گذاشتین روی موهای شما درمیاد...اول ریشه ها زده بشه...برای قسمتهای روشن بهتره کمی هم اکسیدان 1 ترکیب کنید تا با ریشه ها هماهنگی بهتری داشته باشه...[/quote:33jotvnh]

مرسی گلم آآآآخخخخخ جون شنبه میرم میخرم چه مارکی بخرم؟ voila یا wella?? ریشه هارو که زدم بعد از چقدر پایینه موهامو بزنم؟ چقدر اکسیدان بریزم؟ این رنگا که گفتینو به فروشنده بگم بهم میده? بازم مرسیییی یه دنیا ممنون

• بانک بند ناف