نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 5407
صفحه 4 از 676 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10406
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط گل یاس
    هیون عزیز ممنون حتما من اشتباه کردم چون دفعه پیش خانومه هر جوری که رنگ کرد فعلا کچل نشدم:)
    خاتون جان شما اعصابتو کنترل کن موهای قشنگ رنگی رنگیت یهو کنده میشه هااااا:)
    هیون جان دوباره یه سوال مهم حالا چه مارکی بخرم؟؟؟!!!! من همیشه ولا wella میزدم و راضی بودم ولی m یا n نداره بیشتر تو مایه های سیاه پرکلاغی و آلوی وحشی و:) ... این چیزاست از کدوم باید بخرم؟؟؟؟؟ (جیغ نزنیااا سرم درد میکنه:)) دیگه قول میدم سوال نکنم تا سوال بعدی که یه مارک خوب کلاه گیس بعد از کچلی بخوام بخرم:)))
    یاسی ، چون میدونم مشکلت حل شده ، دیگه توضیح نمیدم

ولی برای اطلاع دیگر دوستان عرض میکنم که سوال تکراری نداشته باشیم

رنگهایی که میتونید با اطمینان از کیفیتش استفاده کنید و من میتونم با خیال راحت بهتون توصیه کنم :

LOREAL

LOREAL casting cream

KOLESTON WELLA

ست گیاهی کامل کلستون

( البته از نوع اصلش، چون تقلبیش تو بازار زیاده ) IGORA ROYAL

VOILA

OKEEA

Perfect

[JUSTIFY]در ضمن اگه این رنگ موها .... یا حتی لوازم آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن ( البته اگه از این جنس های بیخود چینی نمیخواید ) میتونید با اطمینان از اصل بودنش به فروشنده سایت خودمون سفارش بدین و ازش قیمت بگیرین ... تا اونجایی که من میدونم، به قیمت خیلی پایین تری میتونه براتون بفرسته ... چون خودش وارد کننده است و راحت میتونید هر مارکی که خواستین ( البته بازم میگم مارکهای درست و حسابی رو داره ) ازش بخواین و قیمت بگیرین و سفارش بدین.[/JUSTIFY]
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10406
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *هستي*
    هيون جونم سلام منم چند تا سوال داشتم :من حدود دو ماه پيش موهام رو دكلره كامل كردم ولي الان رنگ موهام تغيير كرده از اول رنگ موهام بلوند آفتابي بود ولي الان تيره تر شده يعني زردي اش زياد شده البته هنوزم قشنگه ولي اولش يه چيز ديگه بود حالا اولاً اين تغيير رنگ موهاي من به خاطر چيه؟ جنس رنگ و موادش بد بوده؟ آرايشگره خوب كار نكرده يا طبيعي است و من بايد يه سري رعايتها رو مي كردم؟بعدم اينكه با رنگساژ درست مي شه؟ دوباره بعد از رنگساژ ممكنه اينجوري بشه و بعدم اينكه رنگساژ كردن براي مو ضرر داره؟
    يه سوال ديگه هم داشتم اين ترميم كننده مو همون سرم مو است؟
    واااااااااااااي ببخشيد يه عالمه سوال شد مرسي هيون جونم كه جواب ميدي
    سلام هستی جون
    تغییر یکی دو درجه رنگ مو بعد از گذشت دو ماه کاملا طبیعیه ..... و هیچ ربطی به مواد مصرفی نداره من پیشنهاد میکنم از آرایشگرتون بخواین که همون رنگساژ قبلی رو براتون تکرار کنه و به هیچ وجه زیر بار دکلره دوباره نرین ... چون اگه موهاتون کمی آسیب دیده باشه .... خیلی مضره ......
    رنگشاژ کردن برای مو ضرری نداره و بهتره در مورد رنگ موهای روشن حداقل ماهی یکبار تکرار بشه تا مو رنگ و شفافیت خودشو حفظ کنه ...... ( یعنی منتظر نشیم رنگش عوض شه بعد به فکر بیوفتیم )

نه عزیزم ..... سرم مو برای بستن فلسهای مو کاربرد داره که بهتره بلافاصله بعد از رنگ کردن مو استفاده بشه تا رنگ مو ثبات بیشتری داشته باشه ..... ترمیم کننده هم بهتره برای تمام موهای رنگ و دکلره شده استفاده بشه تا از عوارض بعدی جلوگیری کنیم.

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10406
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharareh
    من یه رنگ موی 10C اسکرین گرفتم می خواستم موهام رو یه چند درجه روشن کنم
    روی یه تکه از مو امتحان کردم رنگش وحشتناک به قرمزی می زنه می خواستم ببینم می تونم یه رنگ دیگه بگیرم تا قرمزی این رو کم کنه و یه سوال دیگه اینکه من اکسیداان زیاد استفاده کردم می تونه توی قرمز شدن بیشتر رنگ تاثیر بزاره
    لطفا یه رنگ موی دیگه پیشنهاد بدید که با این قاطی کنم قرمزیش کمتر بشه و بتونم استفاده اش کنم
    موهای من مشکی و پوست صورتم هم سبزه است
    شراره جون این رنگی که شما تهیه کردین یعنی روشن ترین درجه رنگ مو با تونالیته خاکستری ... البته مارک رنگ موتون رو نگفتین چیه ؟؟

ولی به هر حال اگر موهاتون مشکی باشه و دوست داشته باشین موهاتونو چند درجه روشن تر کنید .... این رنگ مو اصلا مناسب نیست ......
    برای رنگ موی کاملا تیره و مشکلی : اگر میخواهید رنگ موی مورد علاقه خود را داشته باشید، بهتر است از روی کاتالوگ رنگ مو انتخاب کنید و چون زمینه مویتان مشکی است بهتر است آن رنگی را که روی کاتالوگ انتخاب میکنید ، دقیقا 3 درجه روشن تر از آن را خرید کنید.
    از اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید. و مقدار اکسیدان را همانطور که در بروشور نوشته شده استفاده کنید و مقدارش را طبق سلیقه تان تغییر ندهید ...... اگر موی سفید دارید یا میخواهید رنگ موی قبلی خود را پوشش دهید ، از سه چهارم اکسیدان توصیه شده در بروشور استفاده کنید تا قدرت پوشانندگی رنگ مو را بالا ببرید

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10406
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AYSAN
    سلام
    منهم دوس دارم موهامو شرابي رنگ كنم ولي چون موهام خيلي سفيده مجبورم هميشه رنگ كنم و مشكلي كه هست هر رنگي كه روي رنگ شرابي بزنم بعد از چند بار شستن به قرمزي مي زنه و هميشه باعث پشيمونيه
    حالا مي خوام بدونم كه راهي داره كه مو به قرمزي نزنه كه من بعد از مدتها رنگ موهامو شرابي كنم
    ممنون كه اينقدر دلسوزانه به سوالات جواب مي ديد
    سلام آیسان جون

عزیزم رنگ موی شرابی معمولا از جمله رنگهاییه که معمولا خیلی سخت از روی مو پاک میشه و رنگهای دیگه رو هم تحت تاثیر قرار میده و بعد از مدتی تن قرمزی رنگ شرابی قبلی بیرون میزنه ......

اگه میخواید موهاتون شرابی کنید ...... به نظر من چون سفیدی هم دارید ..... بهتره حتما تو آرایشگاه و توسط یه متخصص انجام بدین ......
    ولی اگه اصرار دارید خودتون این کار رو انجام بدین من راهنمایییتون میکنم ولی قول نمیدم که پوشش کامل سفیدی ها رو داشته باشین ..... چون پوشش کامل سفید فقط با رنگهای موهای خالص و یا ترکیب رنگ موی خالص با رنگهای دیگه امکان پذیره ....... منظورم از رنگ موی خالص رنگ موهای گروه N که مطمئنا نمیشه با رنگ شرابی قاطیش کرد ..

حالا توصیه من: اگر براتون هزینه اش زیاد مهم نیست ..... من توصیه میکنم از رنگ موی کستینگ کرم اورال استفاده کنید .... تن رنگ رو هم میتونید از روی کاتالوگ انتخاب کنید. رنگ موهای کستینگ کرم مخصوص موهایی که سفیدی توش داره .........هر جا که خواستین بخرین از فروشنده سوال کنید بهتون میده ، البته اگه فروشنده واقعی باشه و رنگ مو اصل باشه .... ........ قدرت پوشانندگیشون واقعا عالیه ...... بهتره اگه موهاتون زیاد پر و بلند نیست ... نصف رنگ رو استفاده کنید و ده روز بعدش دوباره رنگ رو تکرار کنید تا ثبات رنگتون حسابی تضمین بشه ......

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10406
    پسند کرده
    1251

ویترین مدال ها

[JUSTIFY]اگه میخواید رنگ موهاتون و هایلایت و مش و هر رنگ دیگه ای زود تغییر رنگ نده ..... [/JUSTIFY]

از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاد کنید که به PH خنثی نزدیکترند و زیاد خشن نیستن

بعد از رنگ کردن تا دو روز موهاتونو شامپو نزنید ....
    بلافاصله بعد از رنگ حتما از سرم تثبیت رنگ مو استفاده کنید ....
    اگر سرم تثبیت رنگ نتونستید پیدا کنید از مقدار زیادی نرم کننده استفاده کنید و سریع موهاتونو آبکشی کنید ....

موهایی رو که دکلره یا دکوپاژ میکنید باید هفته ای دو بار با روغنهای گیاهی چرب کنید ( زیتون - بادام ) ..... طریقه مصرفش رو قبلا گفتم .......

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    84

سلام هيون جان
    واقعا ممنونم كه جواب سوالم را دادي
    در اولين فرصت دنبالش مي رم هر چند من هميشه از رنگ مو اورال گروه قهوه اي استفاده مي كنم ولي براي هميشه خسته كننده است.
    ولي اينكه مي فرماييد تا دو روز شامپو نزنيم براي رنگ موهاي تيره پوست سر تيره مي شود و منظره بدي داره اينطور نيست؟

دوباره يه دنيا ممنون
    ديروز تاريخ است. فردا راز است. امروز يك هديه است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام ممنون هیون جون
    گفتم رنگ مویی که گرفتم SCREEN هست پس با این اوصاف رنگ به دردم نمی خوره باید برم یه رنگ دیگه بخرم ممنون از راهنماییت
    زن آدم نیست، حواست!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام

من حدود 2 هفته پیش موهامو رنگ کردم بلوند طلایی .. زیاد راضی نیستم چون زود شستمشون تقریبا نارنجی دراومدن ... میخوام این هفته برم قهواه ای تیره بزنم و روش های لایت کنم .. به نظرتون های لایت دودی خوبه ؟؟؟ یا یخی بزنم ( من پوستم روشنه و صورتم بیضیه )

در ضمن برای قهوه ای تیره N6 بزنم خوبه ؟؟؟

یه سوال دیگه و مرخص .. هایت لایت سوزنی بزنم یا تکه ای با فویل ؟؟؟؟

با تشکر از شما . عجله دارم .. فقط اگه ممکنه یه مقدار سریعتیر جواب بدید

صفحه 4 از 676 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین