نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,185 به 3,192 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

چرا جواب منو نميدي باران جون منتظرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    فوریییییییییییییییییی فوریییییییییییییییییییییی یییی فوریییییییی

اینجا هیوقت کسی جوابمو نمیده توروخدا اینبار جواب بدین

من2 3 ماه پیش موهامو n8 گذاشتم..خیلی تن نارنجی داشت بدم اومد البته بدون دکلره رو یه زمینه موی m4 ترکیبی بود مثل زیتونی تیره یعنی تن نارنجیو قرمز نداشت
    خلاصه گرفتم واسه اینکه ازین N8 نارنجی خلاص شم 1ماه پیش روش m4 گذاشتم بدون دکلره خوب بود بعد از یه ماه روشن تر شد یکم...امروز خواستم روش m7 بزارم..یکم ریشه موهامو گذاشتم دیدم واااااااااااااااااای نارنجی قرمز شد!مارک رنگمم پرستیژه...دیدین رنگ m7 یه زتونیه که تن سبزش کمتره وطلاییش بیشتره؟اونجوری میخوام...چیکار کنم؟؟انگار تن موهام نارنجی شده.......

راستی حالا اگه بخوام رنگ موهای خودم برگرده باید remover بزنم؟خودم میتونم بزنم؟چجوریه و اینکه بعدا روش رنگ بزارم مثل دکلره میمونه و تغییر میکنه پایه رنگم؟

سوال اخر اینکه یه رنگ مششششششششکی با تن خنثی نه ابی نه چیز دیگه بخوام که بعدا تن قرمز هم نشه فرمولشو میگید؟اگه دوبار خواستم رنگ بزارم با همین remover میشه روش رنگ زد؟
    [HIGHLIGHT=#ff0000]جواب منو چرا ندادی باران جوووووووووووون؟نوشتم فورییییییه عزیزم[/HIGHLIGHT]
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    فوریییییییییییییییییی فوریییییییییییییییییییییی یییی فوریییییییی

اینجا هیوقت کسی جوابمو نمیده توروخدا اینبار جواب بدین

من2 3 ماه پیش موهامو n8 گذاشتم..خیلی تن نارنجی داشت بدم اومد البته بدون دکلره رو یه زمینه موی m4 ترکیبی بود مثل زیتونی تیره یعنی تن نارنجیو قرمز نداشت
    خلاصه گرفتم واسه اینکه ازین N8 نارنجی خلاص شم 1ماه پیش روش m4 گذاشتم بدون دکلره خوب بود بعد از یه ماه روشن تر شد یکم...امروز خواستم روش m7 بزارم..یکم ریشه موهامو گذاشتم دیدم واااااااااااااااااای نارنجی قرمز شد!مارک رنگمم پرستیژه...دیدین رنگ m7 یه زتونیه که تن سبزش کمتره وطلاییش بیشتره؟اونجوری میخوام...چیکار کنم؟؟انگار تن موهام نارنجی شده.......

راستی حالا اگه بخوام رنگ موهای خودم برگرده باید remover بزنم؟خودم میتونم بزنم؟چجوریه و اینکه بعدا روش رنگ بزارم مثل دکلره میمونه و تغییر میکنه پایه رنگم؟

سوال اخر اینکه یه رنگ مششششششششکی با تن خنثی نه ابی نه چیز دیگه بخوام که بعدا تن قرمز هم نشه فرمولشو میگید؟اگه دوبار خواستم رنگ بزارم با همین remover میشه روش رنگ زد؟
    [HIGHLIGHT=#ff0000]جواب منو چرا ندادی باران جوووووووووووون؟نوشتم فورییییییه عزیزم[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران جان
    از راهنماییتون متشکرم اما در مورد رنگ موی انتخابی بهتر و شماره چیزی بهم نگفتید بازم متشکرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من موهاموی خودم قهوه ایه, خودم رنگ6.46Prestige گذاشتم که خیلی تیره بود و فقط تن قرمزی داشت و معلوم نبود که رنگ کردم بعد برای اینکه روشنتر بشه رنگشA10 اتوساگذاشتم روشنتر شد تقریبا رنگ مسی شد ولی اون چیزی نشد که میخواستم.
    حالا میخوام موهام یه رنگ فانتزی بشه که تن قرمزی مسی هم داشته باشه مثل ماهاگونی.
    لطفا منو راهنمایی کنید ببینم اصلا میشه یه همچین رنگیو روی موهام با این توضیحاتی که دادم در بیاد البته بدون دکلره واگر میشه چه رنگی بزنم چه مارکی که یه رنگ خاص وفانتزی بشه یا حداقل بهتراز اینی که هست بشه. باران جون لطفا زود جوابمو بدین.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

واسه زیتونی چه رنگی بجز olive بخریم خوبه؟من پرستیژ گرفتم اصلا راضی نبودم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون از کمکهاتون به دوستان. سوال من اینه که الان موهام قهوه ایه متوسطه میخوام یه شرابی خوشرنگ و سر زنده ( مثلا شرابی زرشکی)بزنم چه مارکی رو پیشنهاد میدید واسه این رنگ یا چه ترکیبی رو؟ ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام من هر وقت که موهامو رنگ می کنم یا تناژ قرمز پیدا می کنه یا نارنجی و من اصلا دوست ندارم خواهش می کنم یه رنگیو بهم معرفی کنید که تن قرمز و نارنجی نداشته باشه . همیشه خیلی موهامو تیره می کردم ولی حالا دلم می خواد کمی روشن تر باشه پوستم مهتابیه نمی خوام بعد از چند بار شستن دوباره قرمز ، نارنجی بشه خواهش می کنم زود بهم جواب بدین واقعا مستاصل شدم

• بانک بند ناف