نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,177 به 3,184 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام باران جان من رنگ 6.60 آلتراگو دارم اگر با اكسيدان 2 به موهام بزنم ميشه بهم بگي چه رنگي ميشه آخه ميگن اين رنگها بايد تركيب بشن موهاي خودم شرابي بوده الان قهوه اي فندقي كه يكم قرمزي داره ريشه هام نيم سانت در اومده مرسي خانمي دوست دارم موهام شرابي تن قرمز بشه عزيزم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

فرزانه جون من موهامو که قبلا دکلره بود با ترکیب دودی زیتونی خاکستری که دودی رو از همه بیشتر ریختم و یه مقدار طلایی و یه ذره ۷ طبیعی با واریاسونهای مختلف:d رنگ کردم و محشر شد
    اما بدیش اینه که میشورم روشن میشه :( نمیخوامم دوباره دو هفته دیکه رنگ کنم موهام خیلی آسیب میبینه دیگه

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط hodi safe
    با سلام من تازه در سایتتون عضو شدم موهای خواهرم رو چند ماه قبل دکلره کردم تا پایه نارنجی و رنگ سکو n7 رو با اکسیدان نمره 1 واریاسیون سبز و نقره ای بهش زدم قهوه ای شد .حالا بعد از چند ماه حدودا 10 سانت از موهاش در اومده من دوباره با دکلره فقط 10 سانت دراومده رو به پایه نارنجی رسوندم ولی دیگه قسمت پایین مو رو دکلره نکردم و فقط با مقداری اکسیدان نمره دو و شامپو شستم که رنگ n7 قبلی از روش پاک شه . خواهرم میخواد موهاش شکلاتی متوسط که رفله طلایی داره بشه من به توصیه یکی از دوستام رنگ M6 و واریاسیون نقره ای و اکسیدان نمره یک زدم چون گفتن که روی پایه نارنجی اگه زیتونی بزنم خیلی خوشرنگ میشه ولی متاسفانه نشد اون 10 سانتی که دکلره کردم قهوه ای متوسط و پایین موهاش قهوه ای که روش زیتونی داره شد . ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که برای بدست آوردن یک شکلاتی خوشرنگ با رفله های طلایی باید چکار کنم .
    از لطفتون متشکرم .
    دوست عزیز..رنگی که زدید از سری زیتونی متوسط هستش برای شکلاتی باید از سری رنگهای شکلاتی که ازروی کاتالوگ رنگها کاملا مشخصه شماره 5 یا 6 روبا قهوه ای طلایی 6 به نسبت مساوی ترکیب +اکسیدان 2 به موها زده بشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    بچه ها اگه ابرو رنگ کنیم مشکلی به وجود نمیاد به مرور زمان
    مشکل خاصی پیش نمیاد گاهی ممکنه باعث خشکی پوست اطراف ابرو بشه که باروغنهای زیتون وبادام با پنبه بمالید....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbaran
    سلام باران جان
    ببخشید من قصد دارم موهام رو رنگ و هایلایت کنم دوست دارم رنگ پایم مشکی باشه اما چون شنیدم روی رنگ مشکی لایت کار کردن سخته نمیدونم چه رنگی بزنم ،هایلایت روی موهام هم دوست دارم بنفش یا شرابی باشه یا ترکیبی از جفتشون که نمیدونم چطوری میشه لطفا اگه واستون مقدور هست در مورد جنس رنگ،شماره و ترکیب رنگها و اینکه رنگ پایه و هایلایت اگه ترکیبی از بنفش و شرابی باشه چطور میشه من رو راهنمایی کنید متشکرم .ضمنا قبلا رنگ شرابی رو امتحان کردم خیلی بهم میومده و چند ماه پیش هم موهامو با n2 مشکی کردم البته 4 یا 5 ماه گذشته و ریشه موهام الان تا 7 سانت خرمایی شده.
    دوست عزیز..تا زمانیکه آثاری از رنگ مشکی شماره 2 روی موهاتون هست بسختی میشه موهارو هایلایت کرد... مگه اینکه وهارو با 000 واکسیدان 3 دکاپاژکنیدتا اون رنگهای تیره پاک بشه ودوباره رنگ 4 رو بزنید وبعد تکه های دلخواه از مو رو لایت بنفش یا شرابی دربیارید.. که چون کاری تخصصیه بهتره حتما آرایشگر ماهر براتون انجام بده...

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

سلام
    من تا به حال تو خونه مو رنگ نکردم . حالا خواهرم ازم خواسته که موهاشو رنگ کنم تو خونه !!! راهنمایی کنید لطفا که کامل چیکار باید بکنم . از همه مهتر در مورد رنگ . حدود 5 سانت از ریشه رنگ قهوه ای کرده بوده تقریبا خیلی تیره نیست بقیه اش هم دکلره بود و خیلی روشن که روش همین قهوه ای رو آرایشگر براش گذاشته بوده کلا موهاش دو سه رنگ تقریبا الان. برای رنگ فندقی چه رنگ هایی رو باید بذارم . عسلی چطور؟ و چیکار کنم که قرمز یا نارنجی نشه . ممنون میشم جواب بدید حتما
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان خسته نباشید. میشه لطفا بگید ترکیب شکلاتی و طلایی همراه با مقدار خیلی کم دودی چه رنگی میشه ؟ اگه ممکنه از این ترکیب یه عکس بذارین؟ با سپاس فراوان
    [HIGHLIGHT=#7030a0][HIGHLIGHT=#ffffff]نزدیکی در فاصله نیست در اندیشه است و تو اکنون مهمان اندیشه ی منی[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان خسته نباشید. میشه لطفا بگید ترکیب شکلاتی و طلایی همراه با مقدار خیلی کم دودی چه رنگی میشه؟ و اگه ممکنه یه عکس از این رنگ بذارین. با سپاس فراوان
    [HIGHLIGHT=#7030a0][HIGHLIGHT=#ffffff]نزدیکی در فاصله نیست در اندیشه است و تو اکنون مهمان اندیشه ی منی[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

• بانک بند ناف