نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,145 به 3,152 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نینی جان اکسیدان 1 و مارک بث و تونی خوب هستن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام فرزانه جون .
    با عرض تشکر.
    منتظر جواب بودم ، قبل اینکه شما لطف کنی و جواب منو بدی ،
    رفتم جوابتون به سوالای مشابه دوستان و دیدم که برای رنگ شکلاتی گفته بودید ، شکلاتی 5 رو با طبیعی 5 و اکسیدان 2 مخلوط کن ، یا ..
    منم برای امتحان فقط شکلاتی 5 ( که فروشنده بهم شماره 5.7 مارک رومانس رو داد ) رو با اکسیدان 2 مخلوط کردم روی یه دسته کوچک موهام گذاشتم بصورت آزمایشی ، اولش قشنگ شد بعد یکبار شستن به تن سبز میزنه .
    حالا سوالات من :
    1. چون فقط شکلاتی 5 بود اینطوری شد؟ با طبیعی 5 قاطی نکردم
    2. چون اکسیدانم 2 بود این شد ؟
    البته باید بگم حتی ده سانت ریشه موهام که دکلره نشدن هیچوقتم ، با همین اکسیدان 2 (مطابق فرمایش شما ) رنگ شده اما بااین وجود سبزی و زیتونی داره .
    خواهش من اینه که علاوه بر جواب سوالای بالا بفرمایید :
    رنگهایی که گفتید شکلاتی ، بلوطی دقیقا توو مارک خاص مثل آلما ، bess ، کلایتون چه شماره ای میشن ؟ و اینکه به هیچ عنوان نمیخام بعد از شستشو تن سبزی داشته باشه ،
    من پوستم سبزه هست و رنگ گرم دوست دارم بذارم .
    اول قسمت دکلره رو بزنم ، بافاصله محدوده به جز 2سانتی ریشه ، بعد 20 دقیقه ریشه و همه را همزمان آبکشی کنم ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz35
    سلام دوستان ...کسی تا حالا از حنای هندی استفاده کرده؟...من میخوام حنای هندی رنگ شرابی استفاده کنم ...لطفا کسانی که استفاده کردن و تجربشو دارن بفرمایند که خوش رنگ میشه یا نه ..موندگاریش جقدره؟من همیشه موهامو شرابی می کنم ...با رنگ مو های معمولی بعد از چند بار شستشو رنگ میره و پاک میشه ...لطفا راهنماییم کنید که حنای هندی استفاده کنم یا نه؟
    عزیزم فکر نکنم زیاد تناژ شرابی به موهات بده البته من استفاد ه نکردم یه جایی خوندم
    در ثانی در صورت پشیمونی یا در آینده برا تنوع ، دیگه نمیتونی روش رنگ شیمیایی بزنی چون قرمز و بد رنگ میشه و باید صبر کنی تا موهات بلند شه و رنگ شده هاشو کوتاه کنی تا بتونی مجددارنگ کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    سلام فرزانه جان .خدا قوت .اگر رنگ 4/80 قهو ه ای بنفش را روی مویی که 3 سانت ریشه دارد و ساقه ها پایه 6 قهوه ای مسی میباشد بزنم یکدست میشود یا نه؟ممنون از لطفتون
    عزیزم رنگت تناژ فانتزی داره احتمال اینکه ساقه هات که روشن و به پایه رسیده هست با ریشه کمی تفاوت رنگ پیدا کنه هست چون همون جوری که گفتین توش بنفش (رنگ روشن ) داره . رو یه لایه از پشت سر که جداا می کنیم یعنی اخرین لایه کمی از رنگو و اکسیدان 1 رو به ساقه و بعد 10مین به ریشه بزنین اگه یکدست شد به کل مو همین رنگو بزنین اگه نه باید یا اون قسمت ریشه رو با 000روشن کنین .وبعد رنگ بزنین که یکدست بشه و یا این که رنگتونو با اکسیدان 2 به قسمت مشکی مو بزنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام

لطفا به من بگین روشنترین رنگی که تو مایه های قهوه ای میشه بدون دکلره درآورد چه شماره ایه؟ موهام سفیدی هم داره. ممنون
    عزیزم شما قادعدتا نباید از شماره 6 به بالا رنگ بزنین چون می خواین سفیدی موهاتونو بگیرین یه رنگهایی اومده با قدرت پوشش بالا که یا دوتا 00بعد از ممیز نشون داده میشه این رنگهارو بهتون پیشنهاد می کنم روشن ترینش رو بگیرین
    باز هم روشن تر بخواین از سری 7 باید انتخاب کنین اگه می خواین تناژ سرد داشته باشه و قرمزی کم داشته باشه 7دودی و زیتونی و خاکستری همراه با 6سانت رنگ 3طبیعی یا 8سانت 4 طبیعی همراه با 4س واریاسیون سبز و کمی واریاسیون نقره ای واسه این که سفیدی هاتونو بگیره همراه با اکسیدان 2..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy
    من موهامو دو ماه پیش رنگ قهوه ای بلوند زدم ( شمارش یادم نیست) بعد به خاطر تن قرمز و زردش روش زیتونی و دودی زدم که بازم تغییر زیادی نکرد.
    الان حدودا 4-5 سانت از ریشه درومده که مشکی و بقیه هم یه قهوه ای تقریبا تیره هست. میخوام یک قهوه ای مخملی بزنم که نمی دونم باید چی بگیرم. قبلا میخواستم بازم روش زیتونی دودی بزارم که میترسم بهم نیاد آخه تناژ گرم بهم بیشتر میاد.
    میشه یه فرمول مناسب بهم بگید؟
    عزیزم اگه قهوه ای مخملی می خوای باید همون سری شکلاتی و فندقی و در کل رنگهای گرم بزارین
    من نمی دونم چه پایه ای رنگ می خویان یعنی روشن تر یا تیره تر ولی یه قهوه ای مخملی متوسط میشه همون 6طبیعی و 6 شکلاتی و کمی 5 دودی همراه با اکسیدان 2
    اگه به همون رنگ بالا کمی شاه بلوطی و یا فندقی اضافه کنین هم خوشرنگ تر میشه درضمن اینا رنگهای گرم هستن همراه با کمی تناژ قرمزی در حین رنگ امیی دقت کنین زیاد به ریشه رنگو نزارین بمونه که تیره و قرمزی داشته باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heljoon
    سلام فرزانه جون .
    با عرض تشکر.
    منتظر جواب بودم ، قبل اینکه شما لطف کنی و جواب منو بدی ،
    رفتم جوابتون به سوالای مشابه دوستان و دیدم که برای رنگ شکلاتی گفته بودید ، شکلاتی 5 رو با طبیعی 5 و اکسیدان 2 مخلوط کن ، یا ..
    منم برای امتحان فقط شکلاتی 5 ( که فروشنده بهم شماره 5.7 مارک رومانس رو داد ) رو با اکسیدان 2 مخلوط کردم روی یه دسته کوچک موهام گذاشتم بصورت آزمایشی ، اولش قشنگ شد بعد یکبار شستن به تن سبز میزنه .
    حالا سوالات من :
    1. چون فقط شکلاتی 5 بود اینطوری شد؟ با طبیعی 5 قاطی نکردم
    2. چون اکسیدانم 2 بود این شد ؟
    البته باید بگم حتی ده سانت ریشه موهام که دکلره نشدن هیچوقتم ، با همین اکسیدان 2 (مطابق فرمایش شما ) رنگ شده اما بااین وجود سبزی و زیتونی داره .
    خواهش من اینه که علاوه بر جواب سوالای بالا بفرمایید :
    رنگهایی که گفتید شکلاتی ، بلوطی دقیقا توو مارک خاص مثل آلما ، bess ، کلایتون چه شماره ای میشن ؟ و اینکه به هیچ عنوان نمیخام بعد از شستشو تن سبزی داشته باشه ،
    من پوستم سبزه هست و رنگ گرم دوست دارم بذارم .
    اول قسمت دکلره رو بزنم ، بافاصله محدوده به جز 2سانتی ریشه ، بعد 20 دقیقه ریشه و همه را همزمان آبکشی کنم ؟
    عزیزم رنگ گرم که تناژ زیتونی نداره ..قبلا موهاتونو با رنگها و شامپوهای گیاهی رنگ کردین یا شستین ؟
    شما باید به همون رنگ شکلاتی سری طبیعی هم اضافه کنین و همراه با کمی رنگ طلایی و واریاسیون نقره ای
    اگه موتون به دلایل بالا رنگ نمی گیره و یا تن سبزی میده که باید با 000موهای ریشه رو روشن کنین و بعد رنگهای گرم بزارین
    من دقیقا نمی دونم موهاتون در چه وضعیتیه عکس بزارین بهتره چون نگفتین در چهپایه دکلره هست و اصلا نباید ریشه مو به سبزی بزنه اونم با رنگ شکلاتی که تن قرمزی داره
    اگه در زمان پریود باشین هم به احتمال خیلی کم با چنین مشکلاتی روبهرو میشین
    منتظر جوابتون هستم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام

لطفا به من بگین روشنترین رنگی که تو مایه های قهوه ای میشه بدون دکلره درآورد چه شماره ایه؟ موهام سفیدی هم داره. ممنون
    عزیزم شما قادعدتا نباید از شماره 6 به بالا رنگ بزنین چون می خواین سفیدی موهاتونو بگیرین یه رنگهایی اومده با قدرت پوشش بالا که یا دوتا 00بعد از ممیز نشون داده میشه این رنگهارو بهتون پیشنهاد می کنم روشن ترینش رو بگیرین
    باز هم روشن تر بخواین از سری 7 باید انتخاب کنین اگه می خواین تناژ سرد داشته باشه و قرمزی کم داشته باشه 7دودی و زیتونی و خاکستری همراه با 6سانت رنگ 3طبیعی یا 8سانت 4 طبیعی همراه با 4س واریاسیون سبز و کمی واریاسیون نقره ای واسه این که سفیدی هاتونو بگیره همراه با اکسیدان 2..
    ممنون. فقط یه سوال دیگه و اون اینکه من پوستم گندمیه. این رنگا بهم میان؟