نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,137 به 3,144 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام

لطفا به من بگین روشنترین رنگی که تو مایه های قهوه ای میشه بدون دکلره درآورد چه شماره ایه؟ موهام سفیدی هم داره. ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=آیما][quote="آیما":17pm594c][quote="فرزانه":17pm594c]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "آیما":17pm594c
    سلام...من عید موهامو رنگ دودی لورال کردم(7)...به توصیه باران جان...تو این مدت هم با همین رنگ ریشه گیری کردم...الان دوست دارم رنگ موهامو زیتونی کنم...موهام سفیدی هم داره...چه مارک رنگ و چه شماره ای رو پیشنهاد میدید؟...پوستم گندمی روشن هست..رنگ چشم مشکی... 41ساله هستم...رنگ زیتونی به این مشخصات میاد..؟
    سلام عزیزم .عزیزم رنگ زیتونی رو از ترکیب همین رنگ دودی و زیتونی می تونین بزارین چونمی خواین سفیدی هارو بپوشونه شمارهی 7زیتونی یا 6زیتونی رو بگیرین ..4س هم رنگ 3 یا 4طبیعی بهس اصافه کنین .واریاسیون سبز هم 3س بهش اضافه کنین ..رنگ به اون تناژ زیتونی که مد نظر هست در نمیاد اما هاله زیتونی می گیره البته اول کمی قهوه ای سیر میشه اما اگه رنساژ رنگ زیتونی +واریاسیون سبز 3س و نصف رنگ زیتونی دودی رو به کار ببرین چندبار بیشتر تن زتونی می گیره ..چون سفیدی دارین فرمول های بالاتر رو نمی گم چون سفیدی هارو نمی پوشونه ..مثلا 8زیتونی و واریاسیون سبز هم زیتونی خوشرنگی میشه[/quote:17pm594c]

مرسی عزیزم بابت پاسخگوئیتون...حالا اگه بخوام بی خیال سفیدیا بشم...اون 8 زیتونی رو که گفتید بزنم...واریاسیون چه قدر بزنم؟...رنگ ترکیبی دیگه نمیخواد..؟مارک رنگ هم بگید که خوش رنگ بشه ممنونتون میشم..[/quote:17pm594c]

میشه لطف کنید جواب منو هم بدید...ممنون مشم...[/quote:17pm594c]
    عزیزم 8 زیتونی رو با 4واریاسیون سبز و 2س واریاسیون نقره ای به موهاتون بزنینمی تونین 7دودی هم به رنگتون اضافه کنین البته خیلی کمتر از زیتونی باشه
    مارک رنگ ریتون رو پیشنهاد می کننم خیلی زیتونی هاش خوشرنگن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aladini
    تركيب رنگ مو نسكا فه اي روشن
    عزیزم با دکلره یا بی دکلره ؟
    بدون دکلره رنگهای دودی و زیتونی و خاکستری از سری 9 همراه با 5س رنگ 9طبیعی و 2س واریاسیون سبز و 2س واریاسیون نقره ای
    با دکلره روی پایه 7دکلره رنگ 7.7 بث همراه با کمی رنگ 6شکلاتی و 5طبیعی
    رنگ 7.65الما هم به تنهایی چنین تناژی میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heljoon
    سلام فرزانه جون ، من تازه عضو شدم و اینطور که پیغاما رو دیدم، شما به خیلیا کمک اطلاعاتی مفید در زمینه رنگ مو رسوندین ، امکانش هست به منم کمک کنید ؟
    من هلن هستم . میخام موهامو رنگ کنم به فرمول رنگ نیاز دارم ، اگه لازم بدونین مایلم عکس موهامو بذارم و عکس رنگی که میخام . آخه اسم رنگ و شاید درست ندونم . میخام شکلاتی طبیعی ( قهوه ای که تووش قرمزی داره ) بشه موهام .
    الان ده سانت ریشه موهام رنگ طبیعیه خودشه(قهوه ای تیره ) و ساقه موهام چیزی توو مایه های طلایی کمی به کرم هم میزنه که قبلا رنساژ کنفی کرده بودم .
    سلام هلن جان . چون پایین موهاتون قبلا دکلره شده هررنگی بدون دکلره روی موهاتون بزارین ساقه موهاتون و قسمت موی طبیعی تون باز تفاوت رنگ رو دااره .
    ولی خب اگه می خواین یه رنگ شکلاتی تیره بشه پیشنهاد میدم رنگتون رو از سری 6 انتخاب کنین یعنی 6شکلاتی مارک الما و تونی تو این سری رنهای خوبی داره ..و با یک سوم تیوپ رنگ 5 مخلوط کنین رنگ شاه بلوطی هم پیدا کردین از سری 6 به رنگتون اضافه کنین خوشرنگ تر میشه . اول هم باید رنگو با اکسیدان 6 بزنین به قسمت های کرم و بعد با اکسیدان 2 2سانت به ریشه و بعد از 20دقیقه ریشه هارو هم همون رنگ و اکسیدان 2 بزنین و باز بعد از 10مین چک کنین که ریشه ها اگه رنگ گرفته و بعد از شانه کشی مو یکدست شد باید بشورین درضمن اگه در زمینه رنگ سررشته ندارین رنگو بگیرین بدین ارایشگر واستون بزنه .
    اگه هم خواستین عکس رنگی که می خواین بزارین که باز بهتر راهنماییتون کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marzak
    من میخوام رنگ موی اورئال بخرم.سایتی رو سراغ دارین که من تمام رنگهای این محصول ببینم.ممنون میشم.
    عزیزم تو ایران سایتی واسه فروش رنگ اورئال یا توضیح درمورد رنگهاش ندیدم اما تو گوگل خارجیشو سرچ کنین طیف رنگیشو میاره l'oreal paris

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من موهامو دو ماه پیش رنگ قهوه ای بلوند زدم ( شمارش یادم نیست) بعد به خاطر تن قرمز و زردش روش زیتونی و دودی زدم که بازم تغییر زیادی نکرد.
    الان حدودا 4-5 سانت از ریشه درومده که مشکی و بقیه هم یه قهوه ای تقریبا تیره هست. میخوام یک قهوه ای مخملی بزنم که نمی دونم باید چی بگیرم. قبلا میخواستم بازم روش زیتونی دودی بزارم که میترسم بهم نیاد آخه تناژ گرم بهم بیشتر میاد.
    میشه یه فرمول مناسب بهم بگید؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط niinii
    سلام دوست گرامی
    برای تعویض رنگ مو ازتون راهنمایی می خواهم
    رنگ موی من تقریبا نزدیک به تصویر زیر میباشد

با توجه به اینکه من خیلی موی سفید دارم ، می خواستم موهام رو به رنگ تصویر زیر در بیارم، لطفا راهنمایی کنید
    رنگ 4 یا 5 دودی رو بزنین تو همین مایه درمیاد ازروی کاتالوگ رنگ مو 4یا 5دودی رو انتخاب کنین که به رنگ انتخابی تون نزدیک باشه
    ممنونم از راهنماييتون، ميشه بگيد با اكسيدان شماره چند تركيب كنم؟ و اين كه لطفا يه رنگ مو مناسب بهم معرفي ميكنيد؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    سلام شماره رنگاروميخواستم مرسي[
    رنگ اول از چپ به راست نسکافه ای تنباکویی مسی شماره 7 روی موی پایه 7 یا 8
    دومی دودی روی پایه 8
    سومی رنگ تنباکویی طلایی ماهگونی روی پایه 7 دکلره

• بانک بند ناف