نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,121 به 3,128 از 5409
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام
    موهامو دكلره زرد كاهي كرده بودم الان 3س در اومده
    ميخوام دودي كنم
    توررررررررررروخدا راهنماييم كنيد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohrejavadi
    سلام ممنون از راهنمائی قبلیتون.من رنگ قبلیم به نارنجی میزد الان با دودی و زیتونی و اکسیدان 6% رنگش کردم ولی فرق سرم رنگش با مابقی جاها فرق میکنه و هنوز کمی نارنجی داره.با توجه به اینکه موهای من کم پشته به نظرتون ذوباره فرق سرمو جداگانه رنگ بذارم؟ازهمون رنگ؟دلم زیتونی بیشتر میخواد.چه شامپوی تثبیت کننده رنگ میشناسید و چه نرم کننده ای که کمترین ریزشو ایجاد کنه.ببخشید سوالام زیاد شد.
    ممنون از راهنمائیتون
    عزیزم شما نوشته بودی با 3 طبیعی موهاتو رنگ می کنی الان چه فرمولی موهاتو رنگ کردی ؟اگه عکس موهاتو بزاری بهتر می تونم راهنماییت کنم ..ریشه هاتو می تونی از همون رنگها با کمی 4طبیعی یا 3طبیعی رنگ کنی که تیره تر بشه ..البته یکی دوبار که موهارو بشوری رنگ اصلی معلوم میشه واسه زیتونی بیشتر باید زیتونی رو سه برابر دودی بریزی و شامپو های اورال همگی خوب هستن مخصوصن واسه موهای رنگ شده همراه باشامپو نیوا ..نرم کننده هم ماسک موی اورال و ماسک موی ولا خیلی خوبه
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ima
    سلام
    موهامو دكلره زرد كاهي كرده بودم الان 3س در اومده
    ميخوام دودي كنم
    توررررررررررروخدا راهنماييم كنيد
    سلام عزیزم واسه 3س که دراومده که باید باز دکلره بشه که یکرنگ بشن و بعد از همو ن پایه که احتمالن موهاتون پایه و 9 8 هست ترکیب رنگ دودی و و کمی 8 طبیعی رو با واریاسیون نقره ای و واریاسیون دودی و اکسیدان 1 به موهاتون بزنین و درضمن این رنگ باید دو هفته تا سه هفته یکبار تجدید بشه ..البته اگه دودی تیره می خواین از سری 6 و 7 تهیه کنین
    درضمن این فرمول هم مورو دودی طلایی می کنه که دودیش بیشتر از شماره ی 7 دودی و واریاسیون دودی و اکسیدان 1 مارک پادینا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=zahra_sh][quote="فرزانه":3vesbq7y]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "zahra_sh":3vesbq7y
    من موهام عسلی الان
    تیره هستش
    میخوام بادمجونی کنم
    روی همین بزنم در میاد یا دکلره میخواد
    چقدرماندگاری داره
    واریاسیون چی برنم اگه بخوام روش مش صورتی بزارم باید چی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ا
    عزیزم رنگ بادمجونی روشن رو از روی کاتالوگ انتخاب و با واریاسیون قرمز بزن درضمن تو همین سایت جستجو رو بزن فرمول رنگ شرابی و رنگهایی از این دست که فانتزین زیاده و باید مدام رنساژ بشن
    7مش صورتی هم باید با فویل یا کلاه موهاتونرو با دکلره روشن و تا پایه 7برسونین و بعد رنگ فانتزی صورتی رو بزنین[/quote:3vesbq7y]

ممنون عزیزم از جواباتون
    فقط واسه مش صورتی چه چیزی رو پیشنهاد میکنید
    پودر هست یا تیوپ کدوم دووم بیشتری داره؟
    یارنگ صورتی هست؟[/quote:3vesbq7y]
    عزیزم شما باید موهارو با پودر دکلره تا پایه 7 روشن کنین و بعد که به زردی رسید رنگ صورتی رو از روی کاتالوگ انتخاب ( جزو رنگ فانتزیه ) و به موهاتون بزنین ..تیوپ رنگ هست پودرشو ندیدم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط **بهار**
    سلام

به دادم برسید...

من موهای اصلی خودم مشکی پر کلاغی بود.بعد موهامو رنگ کردم تو زمانهای مختلف چند بار یه حالت قهوه ای روشن تو مایه های عسلی شده..یعنی اخرین بار موی اکتای 10/3 و یه کوچولو کلستون 306.3 زدم..

الان موهامو خیلی بلند شده...جوری که قسمت رنگ شده تقریبا داره میرسه نزدیکای گردنم.ریشه گیری نکردم چون حس کردم این رنگ مو سنمو بالا میبره.

اما الان از موی دو رنگه مشکی پرکلاغی و قهوه ای عسلی بدم میاد ..میخوام موهام یه دست بشه...
    میخوام تیره بشه اما مشکی نباشه.

لطفا کمکم کنید چه رنگی چه شماره ای و چه واریاسیونی بذارم؟؟
    چطوری رنگ کنم که که این دو قسمت تیره و روشن یه دست بشه ...لطفا کمکم کنید.
    محرم داره میاد.دوست دارم قبلش اینکارو کنم.

و اگه یه رنگ مو تاریخ انقضاش نگذشته باشه اما از وقتی درش باز شده چند ماه بگذره فاسد شده؟؟

رنگ مو سرو خشک میکنه؟؟اخه حس میکنم الان سرم زودتر چرب میشه.
    عزیزم رنگهایی که زدی تن طلایی عسلی داره حالا هم رنگموی قهوه ای سوخته بزار هم تیره هست هم موهارو یکدست می کنه یعنی از شمار ه ی 4 دودی یا 4 زیتونی بهمراه با اکسیدان 1بگیرین و به موهاتون بزنین اما 5.2 تن قهوه ای داره ..اول هم باید این ترکیبو روی موهای رنگ شده بزنین و بعد از 20دقیقه به موهای اصلی تون که یکدست بشه

عزیزم فکر نکنم رنگ مو مور رو چرب کنه اخه قلیایی هست ..نه عزیزم رنگ مو تا 6 ماه یا کمی بیشتر هم در جای خنک قابل نگهداری هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=elenaa]
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فرزانه":2ckrnuh0
    نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    سلام
    من موهامو با رنگ شماره 12رنگ کردم
    چندروز بعد هم m7زدم
    که زیتونیه خوش رنگی شد
    اما متاسفانه بعد از دوبار شستشو رنگش رفت
    ممنون میشم علتش رو بگین
    عزیزم رنگ زیتونی روی موی بدون دکلره به زودی پاک میشه مخصوصن که قبلا خیلی روشنش کردین و تن عسلی داشته حالا باز با همون رنگ و 4س واریاسیون سبز موهارو رنگ کنین کمی هم رنگ دودی 7 اضافه کنین .و این کارو دو هفته یه بار انجام بدین یعنی دوباره با رنگ زیتونی و کمی وارایسوین رنگ کنین که تن زیتونی بگیره ولی خب بدون دکلره همشون میشن حالت هایلایت انداختن روی مو و تن رنگ اصلی رو نمی گیرن
    ممنونم بابت وقتی که میذارین و جواب میدین

حالا با این اوصافی که گفتین یعنی من اگه از اول 000 میذاشتم و بعد زیتونی میزدم بازم بعد از دوسه بار شستشو رنگش میرفت؟
    یعنی راهکارش فقط دکلره هست؟
    اخه دکلره موهامو زبر میکنه
    عزیزم اگه هیچ وقت با مواد روشن کننده مو کار نکردین به ارایشگرتون بسپرین ولی معلومه که با به پایه رسوندن مو می تونین تن زیتونی که مد نظرتون هست رو روی موهاتون تا مدتی داشته باشین مثلا وقتی 000 بزنین باید زیتونی 6 رو باکمی دودی 6 مخلوط و با 3س واریایسیون سبز به موهاتون بزنین

اگه هم نمی خواین روشن کننده بزنین همون کاری که بالا گفتم انجام بدین و موهارو یه مدت همین جور رنگ کنین ..
    ممنونم عزیزم
    راستی فرزانه جون شنیدم جدیدا یه نوع رنگهایی اومده که دیگه نیازی به دکلره نداره و بدون دکلره مو رو به رنگ دلخواه درمیاره
    شما چیزی راجع بهش نمیدونین؟[/quote:2ckrnuh0]
    اره عزیزم منم شنیدم اما تا به حال استفاده نکردم و فکر می کنم موقتی باشه و باز به رنگ دوباره نیاز باشه بهرحال از خود فروشنده بپرسین بهتر می دونه

آیما آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3906
    پسند کرده
    2023

[quote=آیما][quote="فرزانه":eddarulx]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "آیما":eddarulx
    سلام...من عید موهامو رنگ دودی لورال کردم(7)...به توصیه باران جان...تو این مدت هم با همین رنگ ریشه گیری کردم...الان دوست دارم رنگ موهامو زیتونی کنم...موهام سفیدی هم داره...چه مارک رنگ و چه شماره ای رو پیشنهاد میدید؟...پوستم گندمی روشن هست..رنگ چشم مشکی... 41ساله هستم...رنگ زیتونی به این مشخصات میاد..؟
    سلام عزیزم .عزیزم رنگ زیتونی رو از ترکیب همین رنگ دودی و زیتونی می تونین بزارین چونمی خواین سفیدی هارو بپوشونه شمارهی 7زیتونی یا 6زیتونی رو بگیرین ..4س هم رنگ 3 یا 4طبیعی بهس اصافه کنین .واریاسیون سبز هم 3س بهش اضافه کنین ..رنگ به اون تناژ زیتونی که مد نظر هست در نمیاد اما هاله زیتونی می گیره البته اول کمی قهوه ای سیر میشه اما اگه رنساژ رنگ زیتونی +واریاسیون سبز 3س و نصف رنگ زیتونی دودی رو به کار ببرین چندبار بیشتر تن زتونی می گیره ..چون سفیدی دارین فرمول های بالاتر رو نمی گم چون سفیدی هارو نمی پوشونه ..مثلا 8زیتونی و واریاسیون سبز هم زیتونی خوشرنگی میشه[/quote:eddarulx]

مرسی عزیزم بابت پاسخگوئیتون...حالا اگه بخوام بی خیال سفیدیا بشم...اون 8 زیتونی رو که گفتید بزنم...واریاسیون چه قدر بزنم؟...رنگ ترکیبی دیگه نمیخواد..؟مارک رنگ هم بگید که خوش رنگ بشه ممنونتون میشم..[/quote:eddarulx]

میشه لطف کنید جواب منو هم بدید...ممنون مشم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

تركيب رنگ مو نسكا فه اي روشن