نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,089 به 3,096 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    سلام
    من موهامو با رنگ شماره 12رنگ کردم
    چندروز بعد هم m7زدم
    که زیتونیه خوش رنگی شد
    اما متاسفانه بعد از دوبار شستشو رنگش رفت
    ممنون میشم علتش رو بگین
    عزیزم رنگ زیتونی روی موی بدون دکلره به زودی پاک میشه مخصوصن که قبلا خیلی روشنش کردین و تن عسلی داشته حالا باز با همون رنگ و 4س واریاسیون سبز موهارو رنگ کنین کمی هم رنگ دودی 7 اضافه کنین .و این کارو دو هفته یه بار انجام بدین یعنی دوباره با رنگ زیتونی و کمی وارایسوین رنگ کنین که تن زیتونی بگیره ولی خب بدون دکلره همشون میشن حالت هایلایت انداختن روی مو و تن رنگ اصلی رو نمی گیرن
    ممنونم بابت وقتی که میذارین و جواب میدین

حالا با این اوصافی که گفتین یعنی من اگه از اول 000 میذاشتم و بعد زیتونی میزدم بازم بعد از دوسه بار شستشو رنگش میرفت؟
    یعنی راهکارش فقط دکلره هست؟
    اخه دکلره موهامو زبر میکنه
    عزیزم اگه هیچ وقت با مواد روشن کننده مو کار نکردین به ارایشگرتون بسپرین ولی معلومه که با به پایه رسوندن مو می تونین تن زیتونی که مد نظرتون هست رو روی موهاتون تا مدتی داشته باشین مثلا وقتی 000 بزنین باید زیتونی 6 رو باکمی دودی 6 مخلوط و با 3س واریایسیون سبز به موهاتون بزنین

اگه هم نمی خواین روشن کننده بزنین همون کاری که بالا گفتم انجام بدین و موهارو یه مدت همین جور رنگ کنین ..
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman62
    سلام من می خوام بدونم الان چه رنگی مده؟ آیا مش مده؟ یه مارک رنگ خوب هم معرفی کنید لطفا ممنونم
    تا اونجا که من می دونم رنگهای گرم مثلا قهوه ای شکلاتی نسکافه ای عسلی و رنگهایی با تن قرمزی ماهگونی رو بورسه ..مش همیشه رو بورسه اما الان بیشتر گرایش ها به سمت هایلایت هست
    مارک رنگهارو بارها معرفی کردم
    بهترین ها اورال و ولا و ایگورا و بث و بعد هم پرستیژ اصل و مدیا و ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana22
    سلام.ممنون از سایت خیلی خوبی که دارین. من تازه عضو شدم .میشه بگین این چه رنگیه؟ من قبلا موهامو n7 زدم ریشه موهام مشکیه باید از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟[img]http://[/img]
    http://cdn3.mixrmedia.com/wp-uploads/fl ... -girl.jpeg
    عزیزم اگه روی همین موهاتون که با 7 رنگ شده از سری زیتونی دودی خاکستری و کمی 7 طبیعی همراه با 4س واریاسیون سبز و دودی و 2س واریاسیون نقره ای استفاده کنین تقریبا چنین تناژی می گیره که نسکافه ای روشن هست
    مو هم روی پایه دکلره شده ترکیب رنگهای شکلاتی عسلی تنباکویی وواریاسیون نقره ای و یا به تنهایی نسکافه ای روشن وواریاسیون نقره ای

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohrejavadi
    سلام من تازه با سایت شما آشنا شدم. رنگ موهای من خیلی نارنجی و قرمز داره، پیش هر آرایشگری هم که میرم نتونستن درستش کنن. الان رنگ قهوه ای شماره ی 3 ایگورا رویال به علاوه اکسیدان 6% رو گرفتم، به نظرتون قهوه ای بی قرمزی درمیاد؟
    ممنون میشم سریعتر راهنمائیم کنید.
    مرسی:-*
    در ضمن من خواستم عکس موهام رو توی پیغامم بذارم ولی موفق نشدم اگر میشه منو راهنمائی کنید.
    سلام عزیزم .میشه بگین چرا چنین تناژی پیدا کرده قبلا با چه رنگهایی مو رو رنگ می کردین ؟
    بله عزیزم رنگ شماره ی 3 رنگ تیره ای هست که مو رو به سمت قهوه ای طبیعی تیره می بره .
    عزیزم واسه عکس گذاشتن باید اپلود کردن رو یاد بگیرین که تو همین سایت اموزش داده شده با جستجو پیدا میشه .بعد ادرس عکس اپلود شده رو واسم با ارسال پیغام ارسال کنین ..البته اگه این رنگ تیره رو بزارین دیگه باید قاعدتا تمام رنگ های روشن سرتون رو بگیره اللبته رنگ رو به مدت زمان گفته شده روی سر بزارین و طریقه رنگ امیزی واسه انواع مو هم یکی دو صفحه پیش گذاشته بودم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh_shab4280
    سلام خسته نباشی دوست مهربون و پر انرژی ما
    من 2 سال بود موهامو با ترکیب دودی 9 و خاکستری 9 و زیتونی 9 رنگ پرستیژ و 4سانت واریاسیون دودی و سبز و نقره ای رنگ میکردم که یه رنگ خیلی شیک عسلی تیره مایل به دودی میشد ولی دوستم اومد خواستگاریم و میگفت واسه خواستگاری موهاتو تیره کن که مادرم فکر کنه تاحالا رنگ نکردی!!! منم رنگ کستینگ اورآل شماره 300 رو گرفتم که اول مشکی دراومد ولی بعد چند بار شستشو الان قهوه ای تیره شده مثل موهای طبیعی
    حالا که دیگه نامزد کردیم میخوام موهام رنگ قبلیش که میزدم بشه اگه همون رنگهای قبلی رو مخلوط کنم بزنم همون میشه ؟ یا چون الان رنگ قهوه ای تیره داره نارنجی میشه؟میشه راهنماییم کنیین توروخدااا من اصلا موهای تیره بهم نمیییییییییاد
    سلام عزیزم .مبارک باشه .اگه هنوز اون رنگ تیره که قدرت پوشانندگی بالایی هم داره روی سرتون هست احتمال داره رنگی که میزارین به اون خوش رنگی درنیاد البته بعید می دونم نارنجی بشه چون رنگ موهاتون پرکلاغی نبوده اما خب خیلی تیره بوده
    حالا از همون رنگهایی که می زاشتین سری 7رو استفاده کنین بهتره که اگه هم تمایل به قرمزی داشت کم باشه ..درضمن پیشنهاد د من پاک کردن رنگ موی مشکی از روی موها با 000هست که بدین ارایشگر واستون انجام بده بعد باید از رنگهایی که گفتین سری 6 تا 7 رو بزراین رنگ زیتونی دودی خوشرنگی میشه اما دیگه اون تنی که عسلی هست رو نمیده

درضمنن پیشنهاد من گاهی وقتا که خودتون میخواین رنگ کنین و پیش ارایشگر نرین که یه کوچولو ازپشت سر جایی که دیده نمیشه مورو با قیچی بچینین و لای فویل بزارین و
    ن و بعد از هر رنگی که دارین مثلا از رنگهایی که گفتین هرکدوم یه نخود بریزین و یعنی یه رنگ خیلی کم با فرمولتون بسازین و به قولی مشت نمونه خروار هست با همون یه ذره موهاتون که لای فویل پیچیدین مورو رنگ و بزارین نیم ساعت بمونه اگه با شستین و خوشرنگ شدو قرمزی نداشت رنگ رو بزنین به کل موهاتن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti3
    سلام دوستان گل مهربون وهنرمندخودم.
    حالتون خوبه؟
    خداروشکر
    من چند روز پیش رفتم ارایشگاه موهامو دکلره کردم وبعد رنگ کردم یه چیز عجیب دیدم البته شاید چون بی تجربه هستم برام عجیب بود.
    خانم ارایشگر اصلا دستکش دستش نکرد وموهای رنگی منو ماساژ داد .در حالی که من جاهای دیگه دیدم بخاطر اینکه دستشون نسوزه وحالت سفیدک نزنه حتما دستکش استفاده می کنند ولی ارایشگر من وهمکارش استفاده نکردند.
    حالا کسی میدونه ایا اون از مواد خاصی استفاده کرده یا این به نوع رنگ بستگی داره؟
    خودشون جواب سئوالمو ندادند .ممنون میشم جواب منو بدید.
    بوس بووس
    عزیزم چون رنساژه و اکسیدان هم 6 هست انچنان اسیبی به پوست نمی زنه .نه عزیزم به رنگ مو ربطی نداره ..دیگه تو ارایشگاه اینقدر همه سرشون شلوغه که فرصت استفاه از دستکش رو هم ندارن منم گاهی حتی واسه موی دکلره دستکش نداشتم یه روزی پوستت می سوزه بعد خوب میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگار35
    سلام من موهای ضخیم و خشکی دارم که سفیدی هم داره رنگشون قبلا 6 بس بود که من الان اونا رو اول با دکو کرم روشن کردم بعد روشو رنگ شماره 10 دودی رنه بلانژ زدم اما اونجوری که دلم میخواست روشن نشد به نظر شما چیکار کنم ایا دوباره دکو کرم بزنم یا همون رنگ دودی رو تکرار کنم میشه اگه ممکنه فرمول خاصی برای یه رنگ دودی خوشرنگ یا دودی زیتونی بهم بدین ممنون

در ضمن الان رنگش نارنجی روشن, یکم روشنتر از موهای خرم سلطانه<span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','ed itor');}else{WriteTEXT('','editor');}">
    خرم سلطان عزیز روی مویی که دکو کرم شده و احتمالا بین پایه 6 و 7 هست باید از همون سری رنگ بزارین و نه رنگهای روشن تر چون پایه مو اونقذری روشن نشده که اون رنگو به خودش بگیره و نشون بده مخصوصا با شستن پایه موهاتون که همون موهای خرم سلطانه معلوم میشه .اگه می خواین روشن تر بشه هیچ راهی جز دکلره نیست اگه هم می خواین همون موهای خودتون دودی زیتونی بشه از سری 6 تا 7 رنگهای دودی زیتونی رو انتخاب و مخلوط کنین ..مثلا 7زیتونی 6دودی و کمی 6 طبیعی همراه با 2س واریاسیون سبز و 2س واریاسیون نقره ا ی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sh
    من موهام عسلی الان
    تیره هستش
    میخوام بادمجونی کنم
    روی همین بزنم در میاد یا دکلره میخواد
    چقدرماندگاری داره
    واریاسیون چی برنم اگه بخوام روش مش صورتی بزارم باید چی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ا
    عزیزم رنگ بادمجونی روشن رو از روی کاتالوگ انتخاب و با واریاسیون قرمز بزن درضمن تو همین سایت جستجو رو بزن فرمول رنگ شرابی و رنگهایی از این دست که فانتزین زیاده و باید مدام رنساژ بشن
    7مش صورتی هم باید با فویل یا کلاه موهاتونرو با دکلره روشن و تا پایه 7برسونین و بعد رنگ فانتزی صورتی رو بزنین

• بانک بند ناف