نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,081 به 3,088 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    hasti3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    336
    پسند کرده
    20

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام دوستان گل مهربون وهنرمندخودم.
    حالتون خوبه؟
    خداروشکر
    من چند روز پیش رفتم ارایشگاه موهامو دکلره کردم وبعد رنگ کردم یه چیز عجیب دیدم البته شاید چون بی تجربه هستم برام عجیب بود.
    خانم ارایشگر اصلا دستکش دستش نکرد وموهای رنگی منو ماساژ داد .در حالی که من جاهای دیگه دیدم بخاطر اینکه دستشون نسوزه وحالت سفیدک نزنه حتما دستکش استفاده می کنند ولی ارایشگر من وهمکارش استفاده نکردند.
    حالا کسی میدونه ایا اون از مواد خاصی استفاده کرده یا این به نوع رنگ بستگی داره؟
    خودشون جواب سئوالمو ندادند .ممنون میشم جواب منو بدید.
    بوس بووس
    .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

سلام من موهای ضخیم و خشکی دارم که سفیدی هم داره رنگشون قبلا 6 بس بود که من الان اونا رو اول با دکو کرم روشن کردم بعد روشو رنگ شماره 10 دودی رنه بلانژ زدم اما اونجوری که دلم میخواست روشن نشد به نظر شما چیکار کنم ایا دوباره دکو کرم بزنم یا همون رنگ دودی رو تکرار کنم میشه اگه ممکنه فرمول خاصی برای یه رنگ دودی خوشرنگ یا دودی زیتونی بهم بدین ممنون

در ضمن الان رنگش نارنجی روشن, یکم روشنتر از موهای خرم سلطانه<span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','ed itor');}else{WriteTEXT('','editor');}">
    در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    121

من موهام عسلی الان
    تیره هستش
    میخوام بادمجونی کنم
    روی همین بزنم در میاد یا دکلره میخواد
    چقدرماندگاری داره
    واریاسیون چی برنم اگه بخوام روش مش صورتی بزارم باید چی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    ا
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

صالحه (صالی) آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    14

سلام عزیزم یادته قرار بود رنگ موی مامانمو رنگ کنم برا عروسی
    رنگ یه دست تقریبا زیتونی مایل به دودی شد دستت درد نکنه.
    ضمنا این مقادیری که گفتی مثلا 7 سانت از فلان رنگ منظورت اون رنگی که نازک از سر تیوپ میاد بیرون 7 سانت باشه یا خود بدنه تیوپ رنگ مو رو در نظر بگیریم و مثلا 7 سانت خالی کنیم چون این دوتا کلی با هم توفیر دارن. ضمنا ما اولش همون که میاد بیرون رو در نظر گرفتیم ولی وقتی همه رنگا و واریاسیون رو ریختیم حجمش خیلی کم بود و دوباره اضافه کردیم. ضمنا واریاسیون هم سه سانت یعنی رو تیوپ یا رنگی که بیرون میاد؟ ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من موهام مکشی بود 2 ماه پیش رنگ شکلاتی تیره با هایلایت روشن گذاشتم که زیاد خوب نشد حالا ریشه هاش رشد کرده می خواه قهوهای عسلی نسکافه ای بزارم لطفا راهنمایی کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من موهام مکشی بود 2 ماه پیش رنگ شکلاتی تیره با هایلایت روشن گذاشتم که زیاد خوب نشد حالا ریشه هاش رشد کرده می خواه قهوهای عسلی نسکافه ای بزارم لطفا راهنمایی کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hobab
    سلام فرزانه جون
    بینهایت ازت ممنونم بخاطر وقتی که میذاری
    البته یه بار سوالم رو پرسیدم ولی مثل اینکه واضح نبود و درست جواب نگرفتم خلاصه که ببخشید:
    میخوام موهام رو با شامپو رنساژ آماده رنساژ کنم اما چون بار اولمه هیچ تجربه ای ندارم و نیازمند راهنماییت هستم نمی دونم چه مارکی و یا چه شماره ای استفاده کنم .
    ممنون میشم کمکم کنی
    یه دنیا ممنونتم بوووووووس
    سلام عزیزم .مرسی خانومی .شما نگفتی چه شامپو رنساژی ؟ ببین تا اونجایی که من می دونم شامپو رنساژ ها یه رنساژ نیمه موقت هستن مثلا خود من واسه موهای بلوندم که رنگشون کدر و کمی زرد شده بودن و رنساژ اولیه سایه شو روی مو از دست داده بودن شامپو رنساژ بنفش مارک ولا زدم که باید در حمام وقتی موها کمی نمدار و خیسن مقدارریشو کف دست ریخته و رو یتمام مو ریخته و کمی مورو با اون ماساژ بدین و بعد شانه بکشین و بعد از 3تا 5دقیقه بشورین . حالا بگین چه شامپویی دارین و واسه چی خریدین تا بهتر راهنماییتون کنم ..درضمن اگه انگلیسیشو هم داشته باشین واستون ترجمه می کنم
    درضمن واسه موهای مش شده هم استفاده میشه اما خب بعد از یکی دوبار شستشو میره و باز باید مجددا رنگساژ کنین .استفاده زیادش هم اصلا توصیه نمیشه باعث خشکی مو میشه
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhatarin-tanha20
    بازم سلام.میبخشی عزیزم من موهای خودم پرکلاغی بود که رنگ 7الیو گذاشتم یه رنگ نسکافه ای درومد.حدود یماه پیشم یه رنگ دودی زیتونی گذاشتم که روشنتراز رنگ قبلی شدمیخواستم بدونم بازم همون ترکیبو که گفتین بذارم چون فک کردم شاید اشتباه متوجه شدین که گفتین رو موی مشکی نمیشه؟؟
    عزیزم موهاتون رنگو می گیره اما تناژش روشن یا تیره میشه اما اون زیتونی روی کاتالوگ که م یخواین روی موی مشکی درنمیاد
    حالا هم بسته به این که دودی زیتونی تیره یا روشن می خواین اونم بدون دکلره می تونم بگم رنگهای زیتونی دودی خاکستری رو با کمی واریاسیون سبز و دودی از سری 7 که تیره تره تا 9 که کمی هم تن عسلی داره و روشن ترینه مخلوط و به مموهاتون بزنین
    درضمن اگه عکس رنگ زیتونی که مد نظرتونه بگین این جوری بهتر می تونم کمکتون کنم ..گاهی روی همین موی شما یه رنگ زیتونی شمارهی 8 یا 9 همراه با 4سانت واریاسیون سبز تن زیتونی کاملی رو به مو میده
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..