نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,073 به 3,080 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    سلام
    من موهامو با رنگ شماره 12رنگ کردم
    چندروز بعد هم m7زدم
    که زیتونیه خوش رنگی شد
    اما متاسفانه بعد از دوبار شستشو رنگش رفت
    ممنون میشم علتش رو بگین
    عزیزم رنگ زیتونی روی موی بدون دکلره به زودی پاک میشه مخصوصن که قبلا خیلی روشنش کردین و تن عسلی داشته حالا باز با همون رنگ و 4س واریاسیون سبز موهارو رنگ کنین کمی هم رنگ دودی 7 اضافه کنین .و این کارو دو هفته یه بار انجام بدین یعنی دوباره با رنگ زیتونی و کمی وارایسوین رنگ کنین که تن زیتونی بگیره ولی خب بدون دکلره همشون میشن حالت هایلایت انداختن روی مو و تن رنگ اصلی رو نمی گیرن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    سلام فرزانه جون
    عزیزم من موهام رو مشکی پرکلاغی کردم می خوام لا به لا موهام رو ابی در بیارم میشه راهتماییم کنید...(متاسفانه نشد عکس بزارم گذاشتم تو اواتارم)
    خانومی اگه می خواین رنگ خوبی دربیاد و خراب کاری نشه بسپرین به ارایشگرتون ولی واسه رنگ فانتزی روی موی مشکی باید اول اون قسمت هایی که می خواین ابی بشه رو با دکلره روشن کنین و مثلا به پایه7 یا 8 که زرده برسونین و بعد رنگ فانتزی ابی رو بدون اکسیدان بزارین روش و بعد هم چک کنین رنگ که گرفت زود بشورین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahban
    مرسی بخاطر جوابتون حالا اگه بخوام یه رنگ نسکافه ای بدون قرمزی داشته باشم و دکلره هم نکنم باید چیکار کنم! در ضمن ترکیب دودی و طلایی و مسی آیا ترکیب قشنگیه یا نه ببخشید که سوالام زیاد شد
    رنگ نسکافه ای روشن ترکیب زیتونی دودی و خاکستری از سری 9 هماره با 4س واریاسیون سبز و 3س واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2 ..در ضمن خود رنگ نسکافه ای تن فرمزی داره که از ترکیب شکلاتی و عسلی هم به دست میاد این فرمولی که دادم قهوه ای روشن با کمترین تن قرمزی هست
    دودی با اون دوتا رنگ گرم زیاد جور درنمیاد ولی خب می تونین امتحان کنین میشه مسی متوسط

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

سلام فرزانه جون
    بینهایت ازت ممنونم بخاطر وقتی که میذاری
    البته یه بار سوالم رو پرسیدم ولی مثل اینکه واضح نبود و درست جواب نگرفتم خلاصه که ببخشید:
    میخوام موهام رو با شامپو رنساژ آماده رنساژ کنم اما چون بار اولمه هیچ تجربه ای ندارم و نیازمند راهنماییت هستم نمی دونم چه مارکی و یا چه شماره ای استفاده کنم .
    ممنون میشم کمکم کنی
    یه دنیا ممنونتم بوووووووس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام.ممنون از سایت خیلی خوبی که دارین. من تازه عضو شدم .میشه بگین این چه رنگیه؟ من قبلا موهامو n7 زدم ریشه موهام مشکیه باید از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟[img]http://[/img]
    http://cdn3.mixrmedia.com/wp-uploads/fl ... -girl.jpeg

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من تازه با سایت شما آشنا شدم. رنگ موهای من خیلی نارنجی و قرمز داره، پیش هر آرایشگری هم که میرم نتونستن درستش کنن. الان رنگ قهوه ای شماره ی 3 ایگورا رویال به علاوه اکسیدان 6% رو گرفتم، به نظرتون قهوه ای بی قرمزی درمیاد؟
    ممنون میشم سریعتر راهنمائیم کنید.
    مرسی:-*
    در ضمن من خواستم عکس موهام رو توی پیغامم بذارم ولی موفق نشدم اگر میشه منو راهنمائی کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    سلام
    من موهامو با رنگ شماره 12رنگ کردم
    چندروز بعد هم m7زدم
    که زیتونیه خوش رنگی شد
    اما متاسفانه بعد از دوبار شستشو رنگش رفت
    ممنون میشم علتش رو بگین
    عزیزم رنگ زیتونی روی موی بدون دکلره به زودی پاک میشه مخصوصن که قبلا خیلی روشنش کردین و تن عسلی داشته حالا باز با همون رنگ و 4س واریاسیون سبز موهارو رنگ کنین کمی هم رنگ دودی 7 اضافه کنین .و این کارو دو هفته یه بار انجام بدین یعنی دوباره با رنگ زیتونی و کمی وارایسوین رنگ کنین که تن زیتونی بگیره ولی خب بدون دکلره همشون میشن حالت هایلایت انداختن روی مو و تن رنگ اصلی رو نمی گیرن
    ممنونم بابت وقتی که میذارین و جواب میدین

حالا با این اوصافی که گفتین یعنی من اگه از اول 000 میذاشتم و بعد زیتونی میزدم بازم بعد از دوسه بار شستشو رنگش میرفت؟
    یعنی راهکارش فقط دکلره هست؟
    اخه دکلره موهامو زبر میکنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    76
    پسند کرده
    22

سلام خسته نباشی دوست مهربون و پر انرژی ما
    من 2 سال بود موهامو با ترکیب دودی 9 و خاکستری 9 و زیتونی 9 رنگ پرستیژ و 4سانت واریاسیون دودی و سبز و نقره ای رنگ میکردم که یه رنگ خیلی شیک عسلی تیره مایل به دودی میشد ولی دوستم اومد خواستگاریم و میگفت واسه خواستگاری موهاتو تیره کن که مادرم فکر کنه تاحالا رنگ نکردی!!! منم رنگ کستینگ اورآل شماره 300 رو گرفتم که اول مشکی دراومد ولی بعد چند بار شستشو الان قهوه ای تیره شده مثل موهای طبیعی
    حالا که دیگه نامزد کردیم میخوام موهام رنگ قبلیش که میزدم بشه اگه همون رنگهای قبلی رو مخلوط کنم بزنم همون میشه ؟ یا چون الان رنگ قهوه ای تیره داره نارنجی میشه؟میشه راهنماییم کنیین توروخدااا من اصلا موهای تیره بهم نمیییییییییاد