نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,065 به 3,072 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    575
    پسند شده
    36072
    پسند کرده
    54950

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

ببخشید من یک سوال ناشیانه دارم رنگ مو را می نویسید 2 سانت مثلا یعنی چطوری این 2 سانت را اندازه می گیرید؟ شرمنده اصلا بلد نیستم دیگه ممنون

یعنی دو سانت از تیوب رنگ مو را خالی می کنید؟ ممنون

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi
    راستی میتونم این کارم بکنم؟ رنگ 600 رو حدود 2 سانت بدون اکسیدان بذارم رو موش بمونه بعد با دستمال پاک کنم و بعدش رنگ موی ترکیبی که خود 600 هم دوباره توشه بذارم روی موش با اکسیدان.اینطوری موی سفیدشو پوشش میده نه؟ اگه نظرت همینه چه مدت رنگ تیره خالی روی جلوی سرش و شقیقه هاش بمونه؟
    رنگ زیتونی رو برای دفعات دیگه پرسیدم که بعدا رنگا تموم شه برا تنوع که البته اگه حوصله داشتی ترکیبشو بگو یه زیتونی زنده و شاد که اینقدر کم رنگ نباشه مثل موهاش مش شده خودم که به استخونی بزنه. اونوقت واریاسیون سبز هم میخواد؟ممنونم
    عزیزم این جوری باز فرقی نمی کنه دوام رنگ نداره و زود پاک میشه اخه باید اکسسیدان بهش اضافه بشه که فعال بشه ..تازه اگه اول موهارو با 6.00و اکسیدان 2 رنگ کنی بعد ترکیب رنگ دومی رو بزاری اونوقت ترکیب 10.3 و 7.3 شاید از اونی که قبلا ترکیبشو بهت گفتم تیره تر بشه ..راستش امتحان نکردم اما می تونی همین کارو بکنی رنگ 6.00و اکسیدان 2رو مخلوط و بزاری روی قسمت های سفید مو و بعد با برس به همه جای موهاشون بکشی و بعد از 15مین سریع چک کن اگه گرفته بود بشور نزار زیاد بمونه که زیاد تیره بشه و بعد می تونی ترکیب رنگ روشن رو بزاری ..یا امشب سفیدی هاشونو بگیرو فردا هم یک بار دیگه با اب و نرم کننده موهاشونو بشورن و خشک کنن و بعد رنگ روشنی کهدارین رو بزارین حتما کمی واریاسیون سبز و نقره ای هم اضافه بشه
    البته من خودم گاهی وقتا که رنگ روشن میزارم و سفیدی های جلو رو نمی گیره همین کارو می کنم یه ذره رنگ و اکسیدان می زارم روی قسمت های سفید ولی سه چهار دقیقه و بعد زود میشورم ..بعد احتمال دورنگ شدن هم هست و زود هم رنگش می ره
    عزیزم شما فعلا موهای مامانو رنگ کن ببینیم چه رنگی میشه بعد عکس موهاشونو بزار اینجوری بهتر می تونم بگم چه رنگی بزاری مخصوصا که بعد از چند بار شستشو رنگ اصلی موهای مامانتن معلوم میشه اونوقت میشه نظر داد چه رنگی بهتره
    ولی در کل همون 6 یا 7زیتونی و دودی و خاکستری با واریاسیون سبز یه رنگ قهوه ای با تناژ زیتونی میده که حداقل قرمزی داره و این رنساژو باید مدام تکرار کرد تا مو تن زیتونی بگیره
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh
    ببخشید من یک سوال ناشیانه دارم رنگ مو را می نویسید 2 سانت مثلا یعنی چطوری این 2 سانت را اندازه می گیرید؟ شرمنده اصلا بلد نیستم دیگه ممنون

یعنی دو سانت از تیوب رنگ مو را خالی می کنید؟ ممنون
    عزیزم وقتی یه مدت با رنگ کار کنی دستت میاد دو سانت میشه حدودن چقدر یعنی با انگشت می تونی محاسبه کنی ولی واسه شروع کار همون خط کشی حساب کنین دوسانت رو واسه واریاسیون گفتم که معمولا مقدار کمیشو تو رنگها استفاده می کنیم چون زیادیش رنگ رو تیره می کنه
    گاهی وقتا هم می گن یه بند انگشت که همون حدودن دو سانت میشه ..دو بند انگشت 4س ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi
    باشه من همین کاری که گفتی میکنم و نتیجه یا عکسش رو میذارم برات خانمی ولی یه سوال
    اگه بخوام کلا ترکیب زیتونی رو سرش بذارم بعد تموم شدن رنگا و بخوام تن زیتونی بده باید سه رنگ زیتونی و دودی و خاکستری رو سه تاشو شماره 7 بگیرم و باهم ترکیب کنم ؟ از هر کدوم چه قدر؟ واریاسیون نقره ای هم میخواد؟ اونوقت سفیدارو میپوشونه یا با این ترکیب 600 هم اضافه شه ؟ یا هر سری سفید گیری شه و دو مرحله ای کار کنم ؟دودی و خاکستری چه حرفیه دودی فک کنم سی باشه و خاکستری؟ضمنا به نظرت ترکیبی از طلایی و زیتونی به جای دودی و خاکستری رنگ شادتر و زنده تری نمیده؟
    عزیزم بله واسه رنگی با تن زیتونی و به حد قهوه ای متوسط این ترکیب خوبه ..فقط زیتونیشو بیشتر بریزین .واریاسیون نقره ای یک س و واریاسیون سبز 2تا 3سانت .اگه سفیدی دارن بله 6س هم 6.00 اضافه کنین .من دومرحلهای کار نکردم ولی می تونین دو مرحله کار کنین فقط همون طور که گفتم رنگ اولیه تون که باهاش سفیدی هارو می گیرین زیاد غلیظ نشه و زود چک کنین بعد از 15تا 20مین بشورین که زیاد تیره نشه اونوقت رنگ بعدی که می زارین زیاد خودشو نشون نمی ده .عزیزم دودی یعنی smokey و خاکستری ash
    عزیزم سری طلایی با زیتونی رو مخلوط نمی کنن اتلبته گاهی این کارو می کنن اما در کل این دو همدیگه رو خنثی می کن اخه یکی از سری رنگهای گرمه و دیگری سرد ..زیتونی رو واسه این می زنیم که قرمزی مو رو بگیره اما طلایی خودش تن قرمزی داره !
    شما می تونی امتحان کنی اما نتیجه قهوه ای روشن با تن طلایی میشه که قرمزی هم کمی داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من تازه عضو شدم خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین آخه هفته دیگه مجلس داریم پیشاپیش بخاطر جوابتون ممنون
    [HIGHLIGHT=#7030a0][HIGHLIGHT=#ffffff]نزدیکی در فاصله نیست در اندیشه است و تو اکنون مهمان اندیشه ی منی[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آیما
    سلام...من عید موهامو رنگ دودی لورال کردم(7)...به توصیه باران جان...تو این مدت هم با همین رنگ ریشه گیری کردم...الان دوست دارم رنگ موهامو زیتونی کنم...موهام سفیدی هم داره...چه مارک رنگ و چه شماره ای رو پیشنهاد میدید؟...پوستم گندمی روشن هست..رنگ چشم مشکی... 41ساله هستم...رنگ زیتونی به این مشخصات میاد..؟
    سلام عزیزم .عزیزم رنگ زیتونی رو از ترکیب همین رنگ دودی و زیتونی می تونین بزارین چونمی خواین سفیدی هارو بپوشونه شمارهی 7زیتونی یا 6زیتونی رو بگیرین ..4س هم رنگ 3 یا 4طبیعی بهس اصافه کنین .واریاسیون سبز هم 3س بهش اضافه کنین ..رنگ به اون تناژ زیتونی که مد نظر هست در نمیاد اما هاله زیتونی می گیره البته اول کمی قهوه ای سیر میشه اما اگه رنساژ رنگ زیتونی +واریاسیون سبز 3س و نصف رنگ زیتونی دودی رو به کار ببرین چندبار بیشتر تن زتونی می گیره ..چون سفیدی دارین فرمول های بالاتر رو نمی گم چون سفیدی هارو نمی پوشونه ..مثلا 8زیتونی و واریاسیون سبز هم زیتونی خوشرنگی میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahban
    سلام اگه میشه بگین رنگ موی پریسا ساوجی در شبکه من و تو چی هستش و از ترکیب چه رنگایی بدست میاد
    یه مدت پیش جواب دادم قهوه ای فندقی هست قهوه ای متمایل به قرمز روی موی طبیعی باید رنگ طبیعی و فندقی و کم یهم قرمز ماهگونی رو مخلوط کنی از روی چارت رنگ سری 8یا 7 خوبه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhatarin-tanha20
    سلام اول ازهمه یه تشکرصمیمانه از سایتتون داشتم.میخواستم بدونم من موهام پرکلاغی بود رفتم آرایشگاه شماره ی7 ازمارک الیو واسم گذاش که بعدچندبارشستشو یکم مایل به نارنجی شد.تقریبا یماه پیش دوباره رفتم آرایشگایه رنگ زیتونی دودی گذاش که روشنتراز رنگ سابقش شد.الان میخوام بدون رفتن به آرایشگاه خودم یه رنگ دودی زیتونی بذارم که خوشرنگ بشه روموهام قشنگ دربیادولی نمیدونم چیکارباید بکنم میشه راهنماییم کنین...من از رنگاسردرنمیارم
    عزیزم چون موهاتون یا خیلی رنگش مشکیه یا پرکلاغیش کردین رنگدونه ها ی قرمز زیاد داره و کلا واسه این جور رنگا زمانی که مورو دکوپاژ کنین و کمی روشن کنین رنگ دیگه خودشو روی مو نشون میده پس اگه بدون دکلره یا روشن کردن مو با 000 می خواین مورو باز زیتونی کنین باید از همون فرمول 7 زیتونی +7دودی +7خاکستری +اکسیدان 2+4سانت واریاسیون سبز استفادذه و بعد از 2هفته دوباره با رنساژ 7زیتونی و 3س واریاسیون سبز رنگ کنین تا مو تن زیتونی بگیره ولی رنگش نسکافه ای هخوشرنگ میشه چون روی موی مشکی هست و کاریش هم نمیشه کرد فقط هاله زیتونی می گیره و تا دکلره نشه به اون رنگ روی کاتالوگ درنمیاد