نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,057 به 3,064 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط faranbanoo
    دوستان سلام و خسته نباشید
    یه سوال در مورد رنگ ابرو دارم
    یه ارایشگر میگه به هیچ عنوان رنگ مو رو برای ابرو به کار نبر و یکی دیگه میگه این حرفها الکیه و رنگ مو رو میشه برای ابرو به کار برد
    حرفه ای ها بالاخره من چیکار کنم؟!!!لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    عزیزم اگه رنگ موی گیاهی خوب واسه ابرو پیدا کردین که بهتره همون رو واسه ابرو به کار ببرین اگه هم نه اکثر ارایشگرا رنگ 9دودی و اکسیدان 2 رو واسه ابرو استفاده می کنن گاهی هم 10طبیعی و اکسیدان 12 که خیلی سریع باید چک بشه و کار هرکسی نیست
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sardune
    سلام .میشه به منم کمک کنین؟
    من موهامو دکلره کردم و رنگ زیتونی دودی کردم الان ریشه موهام دراومده و 3 سانتی رشد کرده که رنگ موهای خودم تیره هست الان میخوام یه رنگ قهوه ای یا کاراملی خوش رنگ کنم که تن رنگ قرمز نداشته باشه چه شماره ای از رنگهای koleston یا wella بذارم؟ممنون میشم کمکم کنین.
    عزیزم ریشه ها تو باید به پایه برسونی یعنی دکلره کنی که تفاوت ریشه و ساقه نداشته باشی چون هررنگی مخصوا از سری روشن تر بزاری تفاوت فاحش تری پیدا می کنه
    الان کاتالوگ ولا یا کلستون ندارم راهنمایی کنم ولی رنگ 6.7 کلستون و اکسیدان 2 روی مشکی هات نسکافه ای میشه کمی تن قرمزی داره اما اگه اصلا از تن رنگ قرمزی خوشت نمیاد باید ترکیب دودی زیتونی بزنی ..از سری 6 زیتونی و دودی و خاکستری رو با 2س واریاسیون سبز مخلوط و همین ترکیب رو اول با اکسیدان 1 بزن به ساقه ها ت و بعد از 20مین با اکسیدان 2 به قسمت های مشکیت واگه تناژ روشن تر می خوای قهوه ای متوسط ..از سری 7 همین رنگها ر انتخاب کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa123
    سلام خسته نباشی کمکم کن من موهام دکلره داشت ریشه موهام دراومده بود مشکی بود دیشب رنگ موی دودی شماره5زدم خیلی تیره شده تن سبز داره واریاسیونم اصلا نزده بودم خیلی افتضاح شده میخوام روشنش کنم قهوه ای روشن بدون قرمزی چیکارکنم فردا عروسی داریم
    عزیزم موهای دکلره ت تن سبز گرفته دکلره ت چه رنگی بوده ؟ ...اگه ریشه هاتون یک سانت بیشتر در نیومده و زیاد معولوم نیست می تونین از سری 9زیتونی 9دودی 9 خاکستری و کمی 9 طبیعی و واریاسیون سبز 3س و واریاسیون نقره ای 2س واکسیدان 2 موهارو رنگ کنین که البته چون قبلش رنگ تیره گذاشیتین قهوهایش زیاد روشن نمیشه .البته خیلی باید دقت کنین ریشه ها به قرمزی نزنه و زیاد رنگ روش نمونه بعد از 10مین که روی ریشه رنگ گذااشتین چک کنین همین که قهوه ای ملایم و تقریبا هم سطح پاینن موها شد بشورین . درضمن اگه در زمینه رنگ سررشته ندارین حتما بدین ارایشگر واستون موهارو یکدست کنه . البته می تونین رنگی که الان روی مو گذاشتین هم پاک کنین و بعد رنگ مورد نظرتونو بزارین که باید اونو هم بدین ارایشگر واستون اینکارو بکنه اینجوری رنگی که میزارین روی مو خوشرنگ تر میشه و به رنگ موردنظرتون نزدیک تر
    واسه قهوه ای متوسط هم از همین رنگهاایی که گرفتم از سری 7 تهیه کنین ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

عزیزم من یک ربع داشتم می نوشتم همش پرید خیلی امروز سایت قاطی داره اعصابم به هم ریخته مدام صفحه برم یگرده ..الان دوباره می نویسم امیدوارم بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi
    ببین خانمی من دوباره رفتم جعبه رنگ موهارو پیدا کردم شرمنده اشتباه نوشته بودم . رنگ موها یکی 10.3 و دیگری 7.3 بودش و مارکش هم پرلاکالر و ایتالیایی.

کلا همه فرمولی که گفتی فرق کرد خواهر ببخشید. میشه دوباره با این وضعیت بگی؟ راستی مامانم 5 روز پیش موهاشو با این دو تا رنگ مو رنگ کرد و خودش هم میگفت من شماره تیره خواستم که موهامو بپوشونه و فروشنده ناشی گفته این شماره 7.3 تیره ترینشه. حالا موهای جلوی سر مامانم سفید موندند حالا شاید یکم به استخوانی خیلی کم رنگ نزدیک باشه. و پشت سرش که کمتر سفیدی داشته رنگی از طیف قهوه ای چند رنگ شده چون قبلا هم رنگ داشته و دائم رنگ روی رنگ اومده که البته بد نیست. حالا میخوام امروز برم رنگ مو بخرم بین این رنگا الیو و گارنیر و آلبورا کدوم بهتره؟ چه شماره هایی بگیرم که با این دو تا ترکیب کنم و از هر کدوم چه قدر؟ ضمنا موهای مامانم کمه. الان ما هنوز به اندازه دو بار رنگ کردن رنگ 10.3 و 7.3 داریم چه رنگایی باید بگیریم؟

چند تا سوال اساسی هم دارم؟ واریاسیون نقره ای و سبز هر کدوم چه کار میکنند؟ برام جالبه بدونم

روغن زیتون معمولی میتونم بریزم یا حتما اونی که گفتی؟
    ماسک موی اورال چی کار میکنه؟

ضمنا سری رنگهارو که مثلا ان طبیعیه و جی طلایی رو میفهمم ولی این که گفتی 600 یا شماره هایی مثل 10.3 یعنی چی؟ از کجا بفهمیم چه سری ای هست؟ منظورم حروف انگلیسی m n g c n هستش؟

منظور از 3 سانت رنگ یعنی اگه تیوپ رو فشار بدیم 3 سانت رنگ بیرون بیاد؟

ضمنا این ترکیب جدیدی که لطف میکنی میگی کل موهاشو بذارم یا فقط سفیدارو. گفتم که رنگ شاد و زنده و تن طلایی دار و نسبتا روشن میخوام.

اگه این رنگامون تموم شد ترکیبی که برا همیشه ازش استفاده کنه رم بگی یه دنیا ممنونت میشم .
    رنگ موی کاملا گیاهی بیگن که تبلیغش رو تو مجله دیدم چطوره به نظرت؟

الهی خدا خیرت بده. کل نت رو چند روزه شخم زدم تا تونستم کسی مثل شمارو پیدا کنم . منتظرم تا بعدازظهر بریم رنگ بخریم. خیلی خیلی منو از دو به شکی در آوردی خواهر . ممنونم

برا خودمم میخواستم بدونم برا حالت دار کردن موهام روز عروسی که کرنلیه از چه ماده ای استفاده کنم واکس موس نمیدونم میخوام آرایشگاه نرم الکی.

عزیزم رنگ موی 10.3 رنگ مویی با تن طلایی هست که الان اگه به رنگتون اضافه کنین خیلی روشن میشه و قدرت پوشانندگی موی سفید رو نداره .رنگ 6دوصفر یا 600 هم رنگی هست با قدرت پوشانندگی موهای سفید که اگه پیدا کردین حتما بخرین و به رنگ مقداری که گفتم اضافه کنین نبود رنگ 4.3 رو با 7.3 یعنی 7 طلایی مخلوط و اضافه کنین .درضمن رنگ الیو و بث بهتر از اونای دیگه هست اما در کاتالوگ الیو رنگ 7.3 رنگ زیتونی هست پس حتما وقتی می خواین بخرین دقت کنین 7طلایی رو بگیرین که بالای سری رنگ زده باشه
    golden
    و از همین سری 7رو تهیه کنین
    .. اگه 7.3 بث هم پیدا کردین خیلی خوبه ..رنگ سری
    n
    رنگ طبیعی هست و سری m زیتونی

, و سری g طلایی :
    حتما روی کاتالوگ دقت کنین که رنگی که می خرین از کدام سری هست که بعد به مشکل نخورین .<o
    واریاسیون نقره ای واسه روشن تر شدن و درخشش رنگ مو و واریاسیون سبز هم واسه گرفتن تناژ قرمزی مو هست <o:p></o:p>
    3سانت هم یعنی 2بند انگشت ..<بله عزیزم گفتم که اول جلوی مو که سفیدی داره رو بزارین و بعد از پشت سر 2سانت مانده به ریشه رنگ بزارین تا جلوی سر و بعد از 20مین چک کنین اگه همه جا رنگ گرفته ریشه های مشکی رو هم رنگ بزارین و بعد از 15مین چک کنین اگه گرفته که باید بشورین در مدت زمانی هم که رنگ روی سرو ریشه هاشون هست باید با شانه مدام شانه کشی و چک شود و حتما هم سرشون گرم باشه اگه سرد شده بود باید با سشوار و کیسه نایلونی مورو گرم نگه دارین .سشوار گرفتن هم 2دقیقه بیشتر نشه ..

رنگ گیاهی بگین رو نمی دونم اما رنگهای جلید خیلی رنگهای خوبی هستن <o:موهاتون اگه می خواین فر کینن خوب قبلش واکس مو می زنین و بعد هم با دفیوزر سشوار حالت می دین ..موهای کرنلی رو میشه با اتو صاف کرد و با ژ ل هم حالت داد ..اول سشوار کشی بعد اتو مو ..<<o:p></o:p>
    اگه il واسشون فقط رنگ روشن ملاکه و اگه سفیدی ها کم و بیش معلوم باشه مشکلی نداره می تونین از ترکیب 7طلایی و 10طلایی و 3.0 اندازه 3بند انگشت اضافه و با واریاسیون ها و اکسیدان 2مو را رنگ کنین .قهوه ای طلایی می خوان هم که 7 طلایی و 4 یا 5 طلایی ( و یا 6.00) همراه با اکسیدان 2.درضمن عزیزم چون عروسی دارین پیشنهاد می کنم همین رنگهایی که دارین رو همراه با وایاسیون ها و 4طبیعی و اکسیدان 2تهیه و بدین ارایشگر واستون ترکیب کنه و رنگ بزاره که احیانا رنگ امیزیش خراب نشه و دو دست نشه و یا ریشه ها به قرمزی نزنه و فقط مزد دست بگیرن <o:p></o:p>

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena-hi
    فرزانه جون خیلی لطف کردی
    من امشب میخوام برم گفتم اول جوابتو ببینم بعد برم
    ببین درسته این کار من: من الان رنگ 10.3 رو کمی میریزم کمتر از همه رنگا و بعد 7.3 هم بیش از دو سوم 10.3 و میرم یه رنگ 600 یا رنگ موی طبیعی 4.0 میخرم و 5 سانت حدودا 5 سانت خطکش با واریاسیون سبز و نقره ای میذارم سر مامان . با راهنمایی هایی که کردی حتما خوب میشه بالاخره تجربه است دیگه. مامانم دعات میکنه. نتیجه شو میگم بهت
    اگه رنگ زیتونی بگیرم واریاسیون سبز هم باز میخواد؟
    ضمنا روغن زیتون معمولی اشکالی داره اضافه شه یا همون که گفتی حتما باشه؟
    شانه کشی مو هم یعنی شانه همون شانه پلاستیکی ها یعنی مثلا 2 الی 3 بار مثل شونه موشو شونه کنم ؟
    میشه این مقادیری که با سانت میگی مثل سانت خطکش حساب کنم چون سه سانت که میگی دو بند انگشت مال من دو بند انگشتم میشه 4.5 سانت؟ ببخش اگه خسته شدی
    ببین عزیزم اگه مامان واسشون مشکلی نداره که کمی از سفیدی هاشون معلوم باشه خب 10 رو هم اضافه کن
    بله 10.3 رو به 7س و 4.0 یا 6.00 رو 5تا6س بریز و بقیه هم 7.3 واریاسیون ها هم که گفتم کم باشه مثلا نزدیک به دوسانت
    وغن زیتون هم هرچی هست یک ق بریز ..راستی دیگه زنگ زیتونی واسه چی می خوای بگیری عزیزم ؟ مگه طلایی نمیخوای بزاری ..؟ دیگه رنگ زیتونی نیاز نیست که رنگهات همه طلایی هستن همراه با یه رنگ طبیعی تیره
    بله عزیزم رنگ رو که گذاشتی بعد از 15تا 20 دقیقه که ساقه های پشت سر رو رنگ گذاشتی بعد رنگ رو به ریشه می زنی و بعد هم با شانه شانه کشی و یکدست می کنی ...عزیزم وارایسیون سبز و نقره ای رو همون 2تا 3 سانت بیشتر نریز اره خط کش بزار ولی نمی خواد این قدر دقیق باشی .فقط حواست باشه 4.0 یا 6.00رو بیشتر از 5تا 6 سانت نریز چون رنگت تیره میشه ..وقتی رنگو مخلوط می کنی از روی خود رنگ معلوم میشه چقدر روشن یا تیره هست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف
    موهای همسرم مشکیه وکنار گوشش سفید شده می خوام قسمت سفید موهاسش رو رنگ کنم
    میشه راهنمایی کنید
    عزیزم در هرکاتالوگی رنگ هایی هست مخصوص موی مردان که من شمارهی 3 یا 4ش رو بهتون توصیه می کنم .از فروشنده بپرسین راهنماییتون می کنه .همون رنگو با اکسیدان 6 متناسب با حجم مو مخلوط و به قسمت های سفید مو می زنین . و بعد از 20تا 30دقیقه می شورن مثلا تو کاتالوگ رنگ موی ارتین رنگ قهوه ای دودی تیره برای موی مشکی تیره هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran1984
    فرزانه جون ممنون. خانومی یه تثبیت کنده رنگ مو و نرم کننده مو خوب هم معرفی می کنی؟ طریقه مصرف تثبیت کننده رنگ چیه؟ مثل شامپو هست و بعد از رنگ میزنند یا داخل رنگ میریزند؟ ممنون میشم راهنمایی کنی.
    عزیزم تثبیت کننده اورال و نیوا که مارک اورال تثبیت کننده ش داخل جعبه رنگش هست واسه اورال رو ی دونم وقتی مو رو از رنگ پاک کردی و شستی تثبیت کننده رو می زنی و 5دقیقه صبر می کنی و دوباره ابکشی می کنی ..درضمن شامپو های مخصوص موی رنگ شده اورال که قرمز رنگ هستن هم خیلی خوبن

• بانک بند ناف