نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,033 به 3,040 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط lona
    با سلام خدمت دوستان هنرمند عزیز
    من حدود 10 ماه پیش موهامو از مخلوط ماهگونی7شماره + 6 سانت قرمز شماره 5 +کمی 000 رنگ کردم
    و این رنگ رو 3 بار تکرار کردم و بعدش پشیمون شدم و دیگه موهامو تا 3 ماه تمام اصلا رنگ نزدم موهام هم نارنجی شده بود (موهام نازکه و از اوناست که زود رنگ باز می کنه)از اون به بعد چند بار فقط دودی شماره 10 گذاشتم که موهام نارنجی میشد
    حالا دلم می خواد موهامو دکلره کنم خواستم بدونم
    -به نظرتون موهام تا پایه 10 رنگ باز می کنه؟ چون دلم می خواد رنگ n10 کاتالوگ رو بگیره
    -و ابنکه خوردن قرص های ضد بارداری مشکلی برای دکلره بوجود نمی اره؟چون می خوام اخر هفته برم عروسی و نمی دونم قرصم رو قطع کنم بهتره با اینکه همچنان مصرفش کنم.
    ممنون از راهنماییتون
    نارنجی شدنش بیشتر به خاطر 000هست .خب رنگ دودی 10 هم که می زارشتین رنگ شماره های بالا بوده که روی موی خودتون که الان نارنجیهه نمی شینه و باید مثلا 6دودی می زاشتین
    عزیزم واسه دکلره بستگی به جنس و مقاومت موهاتون داره که تا چه پایه می رسه اونو باید بسپرین به دست ارایشگری که واستون دکلره می زاره که خدانکرده موهاتونو نسوزونه چون هرمویی به پایه بالا نمی رسه مخصوصن پایه 10
    این یکیو نشنیدم که قرص ربطی به دکلره داره یا نه از ارایشگرتون بپرسین
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    102
    پسند کرده
    3

[quote=فرزانه][quote="mahlayi 1":xj0686qi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mahlayi 1":xj0686qi
    سلام
    من جمعه هفته پیش موهامو با رنگ مارک دوبینا با شماره های 9 طبیعی 9 زیتونی و 9 دودی و واریسیون سبز 4 س و وارسیون نقره ای 3 س رنگ کردم اولش کمی زیتونی بود اما بعد از 1 باز شستشو قهوهای قرمز روشن شده حالا تا ریشه هام در نیومده آیا میتونم کل موهامو دوبره با حذف رنگ 9 طبیعی زیتونی کنم؟ و اینکه اینبار هم اول ساقه بعد ریشه؟ یا نه همه مو باهم؟ تروخدا جوابمو زود بدید عجله دارم
    بازم با اجازه اساتید اگه هنوز ریشه موهات در نیومده و میخوای فقط قرمزی موهاتو بگیری این روشی که خودم استفاده میکنم رو بهتون پیشنهاد میدم میتونی از ترکیب واریاسیون سبز و اکسیدان ترجیحا اکسیدان ضد قرمزی مو استفاده کنی و به موهات بزنی
    خود من همیشه اول از 2 سانت مونده به ریشه تا انتهای ساقه مو رو میزنم یعنی اول ساقه مو و بعد ریشه مو رو میزنم
    ممنون از جوابتون
    فقط شما مقدارشو بهم نگفتین؟
    بعد واریاسیون زود پاک نمیشه؟
    من واقعا یه رنگ زیتونی میخوام که رو موهام ماندگار باشه
    دکلره هم کردم اما تا پایه 9 بیشتر باز نکرد بعد هم کلی از موهام ریخت دیگه دکلره نمیکنم
    برای رنگ آرایشگاه هم نمی رم همشون همین رنگهای مسی ماهگونی و تنباکویی اینا میزنن هزاریم بگی که بابا من زیتونی میخوامممممممممممم
    خودم میخوام رنگ کنم واسه دفعه اول همسرم می گه خیلی خوب رنگ کردی میشه راهنماییم کنین 5 شنبه مهمانی سالانه خانوادگی داریم کل فامیلمون میان رنگ موهام خیلی زشتهههههه[/quote:xj0686qi]
    سلام مهلایی خانوم .خوبی عزیزم .با اجازه منم نظرمو می گم عزیزم زیتونی روی موی خودتون بدون دکلره هرگز به اون تناژ زیتونی که توی کاتالوگ می بینین درنمیاد ولی خب اگه می خواین فقط تناژ زیتونی روی موهاتون باشه همون رنگ زیتونی و یک چهارم زیتونی دودی و واریاسیون سبز 3س و اکسیدان 2ضد قرمزی رو مخلوط و 2س به ریشه و بعد به ساقه بزنین وحتی می تونین یکسره ریشه و ساقه رو با هم رنگ بزارین ولی باید حواستون به ریشه ها باشه که کمی زودتر رنگ می گیره و ممکنه تیره تر بشه
    رنگ زیتونی خوب هم مارک الیو هست که می تونین از بیوتی بگیرین .درضمن واریاسیون روی مو به تنهایی زود پاک میشه و هم رنگ مو رو تیره تر می کنه پس واریاسیون رو 2 تا 3س بیشتر نریزین .اگه یه مدت همین رنگساژو تکرار کنین کم کم موهاتون تن زیتونی رو به خودش می گیره
    ارایشگاه خوب هم زیاده مثه عسل و روبینا و خانوم علوی کار رنگشون خوبه[/quote:xj0686qi]

فرزانه جون همشهری عزیزم مرسی از راهنمایی های دلسوزانه ات
    من الان آ رایشگاه پروانه میرم الان حدود 2 ساله که اونجا می رم همه کاراش عالیه غیر از رنگ و مش!
    یعنی شاید مورد پسند من نیست همیشه موهای من نارنجی بوده منم واقعا بدم میاد با اینکه بهم میاد همینکه توناژ زیتونی باشه کافیه برام و اینکه قرمزی نداشته باشه

ببخشین من هی سوال می کنما این اکسیدان شماره دو یعنی چند درصد؟
    حتما می رم بیوتی (همونیه که تو خ کاشانیه دیگه؟)
    اگر زحمتت نیست آدرس و یا شماره تلفن این آرایشگاهایی که گقتین هم برام پیام خصوصی بذارین من اسم هیچ کدومو نشنیدم
    و سوال بعدیم آیا باید رنگ مو را شل درست کنم عین رنگساژ یا نه مثل رنگ معمولی؟
    بازم مرسی که وقت و حوصله میذاری واسه جواب دادن به این همه سوال
    هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه ای ترس تنهایی من اینجا چراغی روشنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جان, خسته نباشی من عضو جدید هستم.
    یکی از دوستان(الهام) تو پستی که در تاریخ 16مرداد نوشته بود یه عکس گذاشته که شما گفتی دودی عسلیه رو پایه دکلره, متاسفانه نمیتونم این عکس رو بفرستم . اگه ممکنه ترکیب این رنگ رو بهم بگو. ازت ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahkia
    سلام ترکیب این رنگها چیه ؟
    حدس می زنم هایلایت کرم طلایی روی مو قهوه ای طلایی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بدون دکلره لطفا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahkia
    این رنگها چه ترکیباتی داره لطفا؟
    برای این
    رنگ حتماً باید تمام مو با دکلره روشن ویکدست بشه وبعد از رنگساژ ترکیبی رنگهای
    نسکافه ای ودارچینی بلوند متوسط ترکیب وبا اکسیدان 1 بزنی

[HIGHLIGHT=#0f243e][HIGHLIGHT=#ffffff]برای دومی هم رنگ موت اگه مشکی باشه تن این رنگ بلوند متوسط دودی زیتونی ست باترکیب رنگهای [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]M9+C9+A9 بمقدار یکسان از هر تیوپ+واریاسیون نقره ای 3سانت ودودی وزیتونی 2 سانت از هرکدوم واکسیدان 2
    [/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT]

و اگه قهوه ای تیره باشه ترکیب شماره
    G7 و C7 بمقدارمساوی و5سانت از رنگ N7 + اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای4سانت ودودی 1 سانت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arota
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام میشه بگین این چه ترکیب رنگیه مرسی
    عزیزم میشه جواب منم بدین موهام خیلی بد شده بیرون نمیتونم برم
    عزیزم این رنگ ترکیبی هست که روی موی به پایه رسیده زده شده وباید ترکیبی از رنگهای بلوند دودی و خاکستری باشد
    مرسی از جوابت میشه شماره ی رنگاروهم بگین الان موهام دکلره شده ولی به پایه نرسیده
    عزیزم الان موهات چه رنگیه ؟ اگه موهاتون به تن زرد روشن رسیده می تونی رنگهای 8دودی و 8خاکستری و واریاسیون دودی 4س رو مخلوط وبه موهات بزنی درضمن پیشنهاد می کنم کمی هم 7.0اضافه کنی مثلا 4س.
    باز روی کاتالوگ رنگتو انتخاب کن ولی بستگی داره به موهات به چه پایه ای رسیده باشه