نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 297 به 304 از 5407
صفحه 38 از 676 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط chanel
    باران جان من هیچی در مورد رنگ مو نمی دونم ...چند باری میشه خودم دارم موهام رو رنگ می کنم ...پرستیژ می گرفتم و خوب بود ولی این دفعه دی کالر گرفتم مو هام شده عین نمد ...هر بار هم می شورم کمی اب تیره میشه ..پرستیژ
    اینطوری نبود اصلا و حتی نیاز به نرم کننده نداشت ..جالا موهام مثل چوب میشه بدون نرم کننده ...

حالا برم دوباره رنگ کنم همین لو رال بگیرم ...یا نه ...خیلی حالم از موهام بده ..
    راضیه جون من ازرنگهای لورال خیلی راضیم طبق دستورش استفاده کن وخودت متوجه تفاوتش بارنگهای دیگه میشی:))
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marry
    سلام

باران جون این بیرنگ کننده مو که تو شهر ما گیر نمباد خواهر؟

میشه اسم و مارکش رو بگی بهمراه قیمتش؟
    دوست عزیز روشن کننده تیوپی معروف به سه صفر(000) خارجیش 4000تا4500 تومان.....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    0

سلام باران جان
    میشه بگی وقتی بعد از چند بار رنگ کردن مو ها کمی زبر میشه چکار میشه کرد تو خونه؟رستش نمی خوام برم آریشگاه. همیشه هم ماسک مو میزارم و از رم کننده پانتن استفاده میکنم اما باز حس میکنم موهام کمی زبره.
    دوم اینکه میشه لطف کنی و بگی کراتینه مو واسه چه مو هایی لازمه و آیا میشه خودمون تو منزل با زمان بندی دقیق انجام بدیم؟و روش کار چیه؟

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

کراتینه کردن مو یکی از روشهای رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن "صاف کننده، معجزه گر" لقب داده می شود. در واقع این روش را به عنوان نوعی متد طبیعی برای صاف کردن مو بکار می برند، در حالیکه مواد شیمیایی مضری برای انجام آن به کار می رود.
    این موضوع پس از شکایات تعدادی از مراجعه کنندگان جهت کراتینه کردن مو و گزارش عوارض جانبی ناشی از آن بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.
    کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخنهاست و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می گردد.
    در افرادیکه موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. کراتینه کردن مو عمدتا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می کند.

کراتین لازم جهت این امر از منابع حیوانی یا سایر منابع طبیعی تامین می شود. در طی این عمل، محصول کراتین بر روی مو مالیده می شود و سپس توسط یک سشوار داغ جذب مو می شود. جهت انجام این روش صاف کردن مو، پوشاندن کوتیکول مو با کراتین و کاربرد نرم کننده داخل مو لازم است.
    این محصول سپس از روی مو شسته می شود و اما عوارضی که این روش برای موها دارد چیست؟
    عوارض جانبی کراتینه کردن مو با اولین شستشوی مو که معمولا 72 ساعت پس از انجام درمان است، دیده می شود.

مهمترین عوارض آن عبارتند از:
    - خطر سرطان:
    فرمالدئید، یک ماده سرطانزاست که تقریبا در اغلب محصولات کراتینه مو یافت می شود. حتی نوع مشهور کراتین مو به نام نوع برزیلی حاوی فرمالدئید است. اگر چه بیشتر سالنهای زیبایی از ماسکهای مو برای پاک کردن فرمالدئید استفاده می کنند ولی هیچ روشی وجود ندارد که از جذب مقدار بسیار کم فرمالدئید از سطح پوست پیشگیری کند و فرمالدئید خاصیت بالقوه شدیدی برای بروز کانسر دارد. اگر چه تعداد کمی از محصولات کراتینه که فاقد فرمالدئید هستند وجود دارند ولی این مواد نتایج دلخواه را ندارند چرا که قدرت صاف کنندگی موها به دلیل وجود فرمالدئید است.

- ریزش مو:
    مشکل بزرگ دیگر ریزش مو در تعدادی از مصرف کنندگان این روش است. دیده شده که موها پس از اولین شستشو از ریشه شروع به ریزش می کنند حتی اگر از محصولات مراقبت مو که در سالنها توصیه می شود، استفاده کنند.
    بعلاوه غیر از ریزش مو، نازک شدن مو هم طی چند هفته پس از کراتینه مو دیده شده است.
    در این شرایط مراجعه به پزشک متخصص برای بررسی علت ریزش مو ضروری است و ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضد ریزش مو باشد.

- تخریب ساختمان مو:
    ممکن است موها بلافاصله پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده شوند ولی این اتفاق دوام زیادی ندارد و 3-2 هفته پس از کراتینه کردن، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد. موها خشک و شکننده می شوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف شده است و بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر داشتید پس از 2 یا 3 بار شستن تامین نشود.

- واکنشهای حساسیتی:
    مثل سایر مواردیکه برای مو انجام می شود، کراتینه کردن مو نیز با بروز واکنشهای آلرژیک در تعدادی از افراد همراه بوده است. این علائم شامل خارش و دانه های قرمز رنگ است که علائم معمول آلرژی محسوب می شوند باید توجه داشته باشید اگر زمینه آلرژی دارید، در انتخاب این روش کمی تامل کنید.
    عوارض جانبی ناشی از کراتینه کردن مو غالبا شدید است. شما ممکن است از فرم فریا وز موهای خود خسته شده باشید ولی باید دقت کنید که کراتینه کردن مو و به دنبال آن صاف شدن مو معمولا بیشتر از 2 ماه دوام نمی آورد.

منبع:سایت دکتر محمد علی نیلفروش زاده
    [HIGHLIGHT=#ffff00]سلام باران جان
    میشه بگی وقتی بعد از چند بار رنگ کردن مو ها کمی زبر میشه چکار میشه کرد تو خونه؟رستش نمی خوام برم آریشگاه. همیشه هم ماسک مو میزارم و از رم کننده پانتن استفاده میکنم اما باز حس میکنم موهام کمی زبره.
    دوم اینکه میشه لطف کنی و بگی کراتینه مو واسه چه مو هایی لازمه و آیا میشه خودمون تو منزل با زمان بندی دقیق انجام بدیم؟و روش کار چیه؟
    دوست عزیز ازسرمهای تقویت کننده که خاصیت نرم کنندگی هم دارند استفاده کن بعداز خشک کردن موهات کمی به ساقه ی موهات بزن وماساژبده بمونه تا شستشوی بعدی مثل سرم موی سینره [/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    ببخشید عزیزم من خیلی سوال میپرسم . لطفا بهم بگ این رنگ مو چه رنگیه؟ مرسی

دوست عزیزم این رنگ:دودی زیتونی والبته روی موی دکلره شده:))

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط madid
    سلام خانومی.موهای من تیره هستش. می خواهم یه رنگ قهوه ای دودی متوسط (خیلی روشن نباشه) روی موهام در بیارم. ممکنه راهنمایی کنین.مرسی

عزیزم شماره 1/7 +3 سانت واریاسیون نقره ای+2سانت دودی+2سانت واریاسیون سبز+اکسیدان 2 ابتدا به ساقه ی مو وبعداز 20 مین به ریشه ها وچک میکنی یکدست که شد کل موهارو شونه زده وبا آب ولرم شسته وبعداز 2روز شامپو میزنی......وازشامپوی بچه یا مخصوص موی رنگ شده استفاده میکنی....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erisa
    سلام عزیزم میخواستم بهترین پودر دکلره ای که به مو اسیب نرسونه وسفید کنه معرفی کنید

دوست عزیز انواع پودرهای دکلره خارجی که تو بازارهست وبه رنگ سفید یا آبی هست خوبن مثل کرامر ویا غیره وهمشون اگه بیش از حد روی مو بمونه مورو میسوزونه بهتره قبل از استفاده از لوسیون های مخصوص که حالت شیری داره وآنتی دمیج نام داره بگیری وقبل از دکلره به موهات بزنی.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    788
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط torfeh
    سلام باران جونم.خوبی؟
    خانومی به نظرت رنگ پلاتینی به من میاد؟؟
    بعدشم خودم میخوام رنگ کنم.میشه راهنماییم کنی چه موادی لازمه؟میخوام با کرم های بی رنگ کننده روشنش کنم و بعد رنگ یا رنگساژ.اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.
    کمند عزیزم رنگ پلاتینی بهت میاد چرا که نه ولی با این کرم های روشن کننده به نتیجه نمیرسی حتما باید عملیات دکلره رو انجام بدی وچون این یه کار تخصصیه بنظرم حتما باید آرایشگر انجام بده تا همه جا بطور یکنواخت روشن وبه پایه برسه ودر ضمن موهاتم نسوزه.....

رنگساژپلاتینه:نصف تیوپ بلوند دودی خیلی روشن یا c9 +واریاسیون نقره ای 8سانت+نصف تیوپ بلوند خیلی روشن طبیعی یا n10

صفحه 38 از 676 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین