نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,025 به 3,032 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

فرزانه جون ممنون از توضیحت.
    من رنگ موی آرت گرفتم. تو زمینه ی شنی. 2 شماره گرفتم که با هم ترکیب کنم. یکی 8/31 و یکی دیگه نمیدونم چند 21 هست. به نظرت روی پوست صورتم خوب میشه؟ سبزه ی روشن هستم. خیلی روشن هم نباشه خیلی تیره هم نباشه.
    خدا اينجاست ،

توي جمله ي " عجب شانسي آوردم "

nosa آواتار ها
    nosa
    میزان امتیاز
    23
    پسند شده
    609
    پسند کرده
    1369

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    ببخشید... 000 همون دکلره ست؟ موهای من هم از بالا سیاه و پایینش قهوه ای که به نارنجی میزنه.
    با اجازه اساتید عزیزم 3 صفر واریاسیونه که روشن کننده و براق کننده است
    من خودم هر موقع بخوام رنگ موهام روشنتر بشه از واریاسیون 3 صفر میریزم توی ترکیب رنگ موهام

nosa آواتار ها
    nosa
    میزان امتیاز
    23
    پسند شده
    609
    پسند کرده
    1369

نقل قول نوشته اصلی توسط mahlayi 1
    سلام
    من جمعه هفته پیش موهامو با رنگ مارک دوبینا با شماره های 9 طبیعی 9 زیتونی و 9 دودی و واریسیون سبز 4 س و وارسیون نقره ای 3 س رنگ کردم اولش کمی زیتونی بود اما بعد از 1 باز شستشو قهوهای قرمز روشن شده حالا تا ریشه هام در نیومده آیا میتونم کل موهامو دوبره با حذف رنگ 9 طبیعی زیتونی کنم؟ و اینکه اینبار هم اول ساقه بعد ریشه؟ یا نه همه مو باهم؟ تروخدا جوابمو زود بدید عجله دارم
    بازم با اجازه اساتید اگه هنوز ریشه موهات در نیومده و میخوای فقط قرمزی موهاتو بگیری این روشی که خودم استفاده میکنم رو بهتون پیشنهاد میدم میتونی از ترکیب واریاسیون سبز و اکسیدان ترجیحا اکسیدان ضد قرمزی مو استفاده کنی و به موهات بزنی
    خود من همیشه اول از 2 سانت مونده به ریشه تا انتهای ساقه مو رو میزنم یعنی اول ساقه مو و بعد ریشه مو رو میزنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    56
    پسند کرده
    0

فرزانه جون ممنون از جوابت عزیزم
    روی موی مامانم عسلی روشن + عسلی متوسط+اکسیدان 2 گذاشتم اون رنگ شد.
    بازم ممنون گلم
    من آن صنوبر عشقم،که گر جفای خزان هزار مرتبه خشکم کند بسوزاند،دوباره گرمای آفتاب و انعطاف زمین،

زگوشه دگری ، ریشه ام برویاند ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان63
    سلام خسته نباشید من تازه باسایت شما آشنا شدم سایت خیلی جالب ومفیدی داریدواقعا خسته نباشید خدا قوت
    یه سوال داشتم درموردموهام من 3هفته پیش موهاموباشماره6و10دودی رنگ کردم قهوه ای روشن شدشبیه تنباکویی بعدیک هفته رنگش قرمزشدیعنی به قرمزی میزنه میخوام تیره اش کنم البته قبلش دکاپاژکردم بعدرنگ کردم الان میخوام نسکافه ای تیره کنم میشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام عزیزم اگه روی پایه نارنجی رنگ دودی زدین چون دودی 10 زدین خوب معلومه زود از روی پایه موتون پاک مییشه و رنگ پایه رو نشون میده نسکافه ای تیره ترکیبی از رنگهای 6شکلاتی 6تنباکویی میشه که بعضی کاتالوگ ها خود رنگ نسکافه ای رو دارن که شماره 6 رو بگیرین و با کمی 6دودی مخلوط کنین مثلا 4س .واسه رنگ شکلاتی رنگ بس رو توصیه م یکنم
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=مادر دانيال][quote="فرزانه":28jg2smj]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مادر دانيال":28jg2smj
    [JUSTIFY]

این رنگی بخوام بکنم چیکار کنم؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]همون نسکافه ای تیره یا شکلاتی طلایی هست روی موی دکلره شده [/JUSTIFY]
    [/quote:28jg2smj]

فرزانه جان ممنون عزیزم...من یه رنگ 6.7دارم که نمی دونم اون هم مثل Nاستفاده می شه یا باید با چیزی مخلوط بشه؟
    و اینکه برای این رنگ اگر قبلش از سه صفر استفاده کنم خوب می شه؟[/quote:28jg2smj] رنگ 6.7شکلاتی تیره هست واسه رنگ عکسی که مد نظرتونه تیره هست ولی اگه قبلش کمی موهارو روشن کنین مخصوصن واسه عکسی که نشون دادین رنگ روی زمینه دکلره شده زده شده و ترکیبی از رنگهای نسکافه ای شماره 7وشکلاتی 6وواریاسیون نقره ای واکسیدان 1 هست که چون رنگ خاصیه وترکیبش مهمه بهتره عکسو به یک آرایشگر با تجربه نشونبدید تا دقیقا متوجه منظورتون بشه..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    فرزانه جون ممنون از توضیحت.
    من رنگ موی آرت گرفتم. تو زمینه ی شنی. 2 شماره گرفتم که با هم ترکیب کنم. یکی 8/31 و یکی دیگه نمیدونم چند 21 هست. به نظرت روی پوست صورتم خوب میشه؟ سبزه ی روشن هستم. خیلی روشن هم نباشه خیلی تیره هم نباشه.
    عزیزم رنگ روشن با تن دودی طلایی هست که خوب اگه روی موی مشکی خودتون زده بشه حاصل قهوه ای طلایی هست بله چون رنگ گرمیه به پوستتون میاد و تقریبا رنگگ روشنیه فقط تو رنگ امیزی دقت کنین زیاد رو ریشه رنگ نمونه قرمز بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asemani1
    سلام فرزانه جون. ببخشید من فکر کردم هنوز باران خانم جواب سوالاتو می دن که از ایشون پرسیده بودم. خیلی ممنون که جوابمو دادین ولی متاسفانه آدرس لینکی رو که واسه رنگ قهوه ای متوسط (( دودی6+زیتونی6+خاکستری6+اکسید ان2)) داده بودین هیچ عکسی نداشت . منظورتون از اینکه گفتین این دو رنگ بدون دکلره هیچ فرقی با هم ندارن اینه که دودی زیتونی متوسط و رنگ پیشنهادی باران جون ( دودی6+زیتونی6+خاکستری6+اکسید ان2) بدون دکلره کردن یکی در میان؟ یعنی حتما باید قبلش از 000 استفاده کنم؟ و دیگه اینکه با توجه به سبزه بودن پوستم رنگ ( دودی6+زیتونی6+خاکستری6+اکسید ان2) بهم نمی یاد؟ ممنون که وقت می ذاری و راهنماییم می کنید
    خواهش می کنم عزیزم منم منتظرم باران جان بیان که دوستان رو بهتر راهنمایی کنن ولی تا اونجایی که بدونم راهنماییتون می کنم عزیزم دودی زیتونی متوسط روشن تر از فرمول دومی هست ودومی تناژ قرمزی کمتری داره و رنگ تیره تری میشه
    اون شمایین که باید تصمیم بگیرین دوست دارین موهاتون چطور رنگ امیزی بشه بدون 000و یا باروشن کننده.ولی خب معلومه که با روشن کننده رنگ ترکیبی تناژشو بهتر نشون میده .باز هم نظر ارایشگرتونو بپرسین ولی به نظظر من اگه رنگهایی بزارین که تناژ تنباکویی شکلاتی دارن یعنی رنگ های گرم بیشتر به پوست سبزه میاد .حتی همین فرمول باران جان هم چون روی موی خودتون زده میشه یه قهوهای متوسط میشه که بهتون میادونگران نباشین همه این رنگها زیبا هستن و رنگ نهایی خوشرنگ میشه .

• بانک بند ناف