نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,017 به 3,024 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    خانوم گلا من رو راهنمایی میکنین لطفا؟

من عید موهام رو رنگ زدم که مخلوطی از زیتونی وواریاسیون سبز وواریاسیون نقره ای بود .موهای خودم مشکی پر کلاغی هست سیاه سیاه .الان که ته موهام رنگ داره میخوام همش رو رنگ بزنم .رنگ پوستم سبزه ی مایل به روشنه(گندم گون)به نظرتون چه رنگی بزنم. برای عید غدیر عروسی داریم .اگر میشه زودتر بهم کمک کنین ممنون .

رنگهایی مثل شرابی وزیتونی وهویجی قرمز خیلی بهم میاد اما نمیخوام این سری این طوری رنگ بزنم.
    همون جور که خودتون اشاره کردین رنگهای گرم خیلی بهتون بیشتر میاد
    به نظر من هم رنگ شکلاتی یا نسکافه ای یا تنباکویی بزنین عسلی هم قشنگه البته اگه قبلش با 000موهارو کمی روشن کنین بهتره تا تناز اصلی رنگ روی موهاتون خودشون نشون بده
    اگه رنگ شکلاتی و نسکافه ای مدنظرتون هست که تو چند پست قبلی بهش اشاره کردم اگه هم رنگ دیگه ای می خواین بگین تا فرمولشو واستون بزارم
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام فرزانه جون مرسی ازاینکه وقت میزاری واظلاعاتتو در اختیارمون میزاری ممنون عزیزم<>

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

خورشيد جون فكر ميكنم يعني پايه بيس دكلره سفيد سفيد البته شايدم اينطور نباشه.
    يادم نميكني
    و ز يادم نميروي
    يادت بخير يار فراموشكار من...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    000کردن یعنی چی خانمی
    رنگ 000 یک روشن کننده است که تا پایه نارنجی مو را روشن میکند وهمانند رنگ زده
    میشود با اکسیدان 9درصدیعنی اول به ساقه 1/5 سانت مانده به ریشه و بعداز بیست مین
    به ریشه و بعد از ده مین دیگر میشوییم .مگر اینکه موها دورنگ باشد که اول به قسمت
    تیره میزنیم بعد به قسمت روشن (ساقه یا ریشه)بعد با نرم کننده میشوییم و رنگمانرا همزمان به ساقه و ریشه میزنیم و بعد از نیم ساعت با نرم کننده میشوییم
    درضمن چون شما نمی خواین دکلره کنین حداقل با 000که در اکثر کاتالوگ ها موجوده می تونین مو رو کمی روشن کنین و یا تیرگیشو بگیرین که رنگ خودشنو نشون بده وگرنه باز رنگی که می زنین تن اصلی خودشو نشون نمی ده و قهوه ای میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    خانوم گلا من رو راهنمایی میکنین لطفا؟

من عید موهام رو رنگ زدم که مخلوطی از زیتونی وواریاسیون سبز وواریاسیون نقره ای بود .موهای خودم مشکی پر کلاغی هست سیاه سیاه .الان که ته موهام رنگ داره میخوام همش رو رنگ بزنم .رنگ پوستم سبزه ی مایل به روشنه(گندم گون)به نظرتون چه رنگی بزنم. برای عید غدیر عروسی داریم .اگر میشه زودتر بهم کمک کنین ممنون .

رنگهایی مثل شرابی وزیتونی وهویجی قرمز خیلی بهم میاد اما نمیخوام این سری این طوری رنگ بزنم.
    همون جور که خودتون اشاره کردین رنگهای گرم خیلی بهتون بیشتر میاد
    به نظر من هم رنگ شکلاتی یا نسکافه ای یا تنباکویی بزنین عسلی هم قشنگه البته اگه قبلش با 000موهارو کمی روشن کنین بهتره تا تناز اصلی رنگ روی موهاتون خودشون نشون بده
    اگه رنگ شکلاتی و نسکافه ای مدنظرتون هست که تو چند پست قبلی بهش اشاره کردم اگه هم رنگ دیگه ای می خواین بگین تا فرمولشو واستون بزارم
    ممنون از پاسخگوییتون این دو رنگ رو میشه ترکیبش رو بگین

فرزانه جون اگر میشه پودر دکلره خوب وعالی هم معرفی کن چون من هیچ موقع نتونستم پایه ی موهام رو به سفید برسونم وهمیشه زردمایل به کرم مونده ..

درضمن بهترین مارک رنگ مو موجود در بازار رو هم بگو عزیزم .

ممنون
    عزیزم اولی ترکیبی از تنباکویی 6 و شکلاتی 7 وکمی 6طبیعی روی موی متوسط که به پایه نارنجی رسیده
    ودومی از روی کاتالوگ رنگ 7مسی و روی موی به پایه 7رسیده
    مارک خوب دکلره زیاده مثلا مارک کلاینر و بس و کینگ
    عزیزم لازم نیست موهاتو به پایه سفید برسونی مگه این که بخوای بلوند و پلاتینه کنی و درضمن به پایه سفید رسوندن واسه هرمویی امکان پذیر نیست و امکان ریزش و سوختن مو وجود داره
    مارک رنگ هم بهترین ها اورال و ولا و الیو و بث وایگورا ورولن و پرستیژ اصل و ریتون و مدیا هم با توجه به قیمت پایننش یعنی 4000تومن خوب هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهدیس
    فرزانه جان سلام یه سوال:وقتی 000بزنیم بعد از چند شستشو این نارنجی مشخص نمیشود؟
    عزیزم اگه از سری 6 بزنین روی موهاتون دوامش زیاده اما اگه از سری های بالاتر بزنین زودتر پاک میشه درضمن اگه رنگ هاتون ازسری تنباکویی مسی شکلاتی..باشه کمتر خودشو نشون میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh62
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh62
    دوستان جان متخصص کمک

من موهام رو برای زایمانم بادمجونی کرده بودم. بعدش هم از سری شرابی یانسی شماره 6/65 رو زدم. حالا میخوام موهامو برای عروسی که آبان ماه دعوتیم عسلی کنم. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوالای صفحات قبل رو جواب نمی دین؟لوووووووووووووووووفا عجله دارم
    عزیزم شما اول باید موهاتونو دکوپاز کنین یعنی رنگ روی موتونو پاک کنین که بعد هم می تونین از سری 6تا 7 به موهاتون بزنین ولی اگه عسلی روشن تری می خواین باید دکلره کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

برای بلوند کردن و روشن کردن موهای شرابی نباید از دکلره قوی یا اکسیدان قوی استفاده کنیم چون با این کار موها مقاومت خودشون رو از دست میدهند و قبل از اینکه به رنگ دلخواه برسند ممکنه بسوزند. لوازم کار تفاوتی ندارند ولی نوع مواد متفاوتند.باید بسته به مقاومت مو و میزانی که میخوایم روشن کنیم از اکسیدان ۱ یا نیم و پودر دکلره ضعیف با قدرت روشن کنندگی ۵ یا ۷ درجه استقاده می کنیم .

(اکسیدان نیم با مارک bes در بازار هست و بیشتر مارک ها پودر ضعیف دارند و میتونید از راهنمایی فروشنده البته فروشگاه های معتبر استفاده کنید.) در چند مرحله مو رو روشن میکنیم.در هر مرحله میتوانیم اکسیدان رو قوی تر کنیم و بعد از شستن موها رو با نرم کننده یا ویتامینه بشوریم و خوب خشک کنیم و دوباره مواد درست کرده و به مو می زنیم. بهتره برای این کار از حرارت استفاده نکنیم چون این کار مو رو ضعیف میکنه و ما برای کار کردن روی موهای شرابی و تیره و ضعیف به مقاومت مو احتیاج داریم در مراحل آخر وقتی مو تا حدی جواب داد و روشی شد از رنگ ها به صورت رقیق شده با آب برای شک وارد کردن به مو و از بین بردن قرمزی یا زردی میتونیم استفاده کنیم مثلا برای از بین بردن زردی رنگ بنفش (v5) را با آب زیاد و چند قطره اکسیدان مخلوط کرده و روی مو میزنیم و ماساژ داده و سریع میشوریم و داخل رنساژ هم میتونیم از رنگ ۰۰۰ برای روشن تر شدن استفاده کنیم و یا بصورت جداگانه با اکسیدان ۳ مخلوط به صورت خیلی غلیظ و روی مو زده بعد از یک ربع تا نیم ساعت بشوریم.برای کم کردن قرمزی هم از رنگ زیتونی تیره (m3)میتونیم استفاده کنیم.
    این کار احتیاج به مهارت داره و ممکنه زمان زیادی (۷ یا ۸ ساعت) طول بکشه و افرادی که تا بحال با مواد دکلره کار نکردن و تجربه ندارند بهتره این کار رو به یک آرایش گر ماهر بسپرند

منبع زیباشو دات کام