نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,001 به 3,008 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط inanaz
    سلام خسته نباشید من تازه عضو این سایت شدم خیلی مطالب جالبی توی این سایت هست من موهامو تا حالا رنگ نکردم پوستم سفیده چشمام عسلی موی طبیعیم هم خرماییه به نظرتو ن چه رنگی بهم میاد قهوه ای طلایی چطوره؟؟فرمولشو اگه امکان داره بگید ممنون
    عزیزم بیشتر رنگها مخصوصن از گروه سرد مثه دودی زیتونی بهتون میاد موهاتون هم چون روشنه زود رنگ می گیره
    رنگ قهوه ای طلایی متوسط ترکیبی 7g +n7همراه با 7شکلاتی +اکسیدان 2
    اگه می خواین عسلی تر باشه همین رنگها رو از شمارهی 8 تهیه کنین یعنی 8g+n8+کمی 7شکلاتی و اکسیدان 2 اگه هم می خواین یه تیوپ رنگ استفاده کنین از روی کاتالوگ 7.3 یا 8.3 رو انتخاب و با اکسیدان 2 به موهاتون بزنین .و اگه طریقه رنگ امیزی رو نمی دونین ببرین ارایشگر واستون بزنه که ریشه ها قرمز نشه
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_k
    میتونم بپرسم رنگ مو که برای پاییز و زمستان مد هست چه رنگیه؟

و فرمولش رو هم لطفا بذارین

ممنون
    عزیزم رنگهای گرم و الان هم بیشتر مسی و ماهگونی و قهوه ای طلایی رو بورسه چون با توجه به فصل هم رنگهای گرم مناسبترن .فرمول ها همگی در پستهای قبل توضیح داده شدن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaale
    سلام دوستان کسی عکسی از رنگ قهوه ای بلوطی داره؟
    من یه رنگ قهوه ای که توش تناژ قرمز داره دیدم خیلی خوشم اومده میشه بگید اون چه رنگیه؟
    عزیزم همون قهوه ای بلوطی هست درضمن اکثر رنگهایی که روی موی مشکی زده میشن تناژ قرمزی دارن مخصوصا که گرم باشن . مثه شکلاتی فندقی عسلی ..عزیزم صفحات دیگه رونگاه کنی یکی از دوستان عکسشو گذاشته بودن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    سلام بچه ها کسی هست منو راهنمای کنه موهای من جلوش مقداری سفیدی داره با شماره 4 رنگ کردم تمام سفیدیهاش پوشیده شده الان میخام رنگ دارچینی یا نسکافه ای بزنم به نظر شما چه شماره ای بزنم که موهام خوش رنگ بشه و براق که شوهرم ذوق کنه برام خواهش میکنم اگه امکان داره زود جوابم بدی
    عزیزم می تونستی مردانساژ کنی چون فکر کنم جلوی موهاتون که تیره کردین با رنگ به همون اندازه ساقه ها رنگ باز کنه
    فرمول رنگ نسکافه ای روشن 8طلایی +8شکلاتی و اکسیدان 2
    رنگ دارچینی هم ازباران جان
    رنگ دارچینی روی موی طبیعی بسختی درمیاد بهتره که حتما غیراز دکلره با 000 حداقل موهاتونو روشن کنید وبعد از ترکیب رنگهای شکلاتی متوسط یک سوم تیوپ وطلایی متوسط هم یک سوم تیوپ وزیتونی وخاکستری هم یک سوم ترکیب وبه موهات بزنی
    خودم هم بهت پیشنهاد می دم ازروی کاتالوگ رنگ دارچینی رو انتخاب کنی که 7.32 یه رنگ مناسب هست و هم تناژ طلایی داره هم زیتونی هم قرمزی لازم رو بهت میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    فرزانه جون ممنونم.
    اگه امکانش هست یه عکس از رنگهایی که گفتی(خود رنگ نه مارکش) برام بزار.
    شماره رنگ ها هم اگه بگی عالی میشه. میخوام اگه بشه خودم رنگ بزارم و خیلی هم مهارت ندارم. فرمولی هم که میگی اگه لطف کنی و برام بزاری ممنونت میشم. در ضمن جلوی موهام تا وسط سیاهه و بقیه اش رنگه. چجوری بزارم که همه جا همرنگ بشه؟ قبلش همه رو مشکی کنم؟
    ببخشید سوالم زیاده!
    ???
    خدا اينجاست ،

توي جمله ي " عجب شانسي آوردم "

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mara
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mara
    سلام خسته نباشید من موهامو دکلره کردم به پایه نرسیده وکمی زرد شده میخوام رنگ موی ندا در برنامه من و تو رو بذارم ممنون میشم ترکیب رنگش را بگید
    عزیزم تا اونجایی که یادمه موی ندا خیلی روشنه و بلوند پلاتینی هست .اگه موهاتون زردی داره به اون روشنی نمی شه اما می تونین با کمی n10+;کمی c10 و واریاسیون نقره ای و اکسیدان 1رنگ کنین
    رنگ موی ندا هم

رنگ کاملا پلاتینه ویخی.... روی موی دکلره کاملا یکدست سفید شده ورنگساژ

c9+
    واریاسیون نقره ای 3 سانت واکسیدان1<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
    ممنون از راهنماییتون میشه بگید با ترکیب اولی چه رنگی بدست میاد اگه زحمتی نیست یه عکس برام بذاریدو آیا اگر دوباره دکلره کنم موهام سفید میشه مقاومتش خوبه
    ممنون
    عزیزم با اولی بلوندی میشه که تن طلایی دودی داره و چون پایه موی الانتون زردی داره تناژ طلاییش بیشتره تا زمانی که روی موی کاملا سفید بزنی .
    من توصیه نمی کنم باز دکلره کنین چون هر لحظه امکان سوختن و ریزش مو دارین .من خودم بار بعدی که دکلره گذاشتم بعد از 20مین دیگه داشت موهام می سوخت .البته بستگی به مقاومت مو داره باید مدام چک بشه
    اگه موهاتون به پایه 10برسه و کاملا سفید بشه دیگه همون 10دودی و واریاسیون نقره ای 4س و اکسیدان 1 کفایت می کنه و لازم نیست رنگ طبیعی 10 بریزیت چون کمی تن زردی میده به موهاتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام..میشه یه آرایشگاه خوب و با انصاف که رنگ مناسبی هم استفاده کنه بهم معرفی کنین؟بار اولیه که میخوام موهام رو رنگ کنم..خیلی هم موهام بلنده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    فرزانه جان شما گفتید........................................ .........................................
    خودم هم بهت پیشنهاد می دم ازروی کاتالوگ رنگ دارچینی رو انتخاب کنی که 7.32 یه رنگ مناسب هست و هم تناژ طلایی داره هم زیتونی هم قرمزی لازم رو بهت میده

ایا این شماره رنگی که گفتی رویه موهای من که با شماره 4 رنگ کردم خوب در میاد یا نه واین قرمزی که گفتی نمی دونم منظورت چیه یعنی تن قرمزی میزنه اخه دوست ندارم زیاد روشن بشه عزیزم و با چه شماره اکسیدان مخلوط کنم من از دکلره کردن بدم میاد اخه موهام نازکه می ترسم دکلره کنم بسوزه
    شرمنده عزیزم .من دیشب که پست گذاشتم فکر کردم پست هام نمیاد دیگه جواب ندادم و از تو نت اومدم بیرون .
    عزیزم رنگ دارچینی بدون دکلره روی موهای شما رنگ جالبی نمیشه این هم گفته ی باران جان
    دارچینی روی موی طبیعی

بسختی درمیاد بهتره که حتما غیراز دکلره با 000 حداقل موهاتونو روشن کنید وبعد از

ترکیب رنگهای شکلاتی متوسط یک سوم تیوپ وطلایی متوسط هم یک سوم تیوپ وزیتونی

وخاکستری هم یک سوم ترکیب وبه موهات بزنی

پس شما عکس رنگی که مد نظرتون هست رو بزارین تا من بدونم چه رنگی می خواین چون دارچینی مثه نسکافه ای تن قرمزی داره و رنگ روشنی هست و مخصوصن که الان جلوی موهاتون رو تیره کردین هر رنگ روشنی هم بزارین مثلا رنگ 7یا 8نسکافه ای باز انچنان روشن و خوشرنگ نمیشه و در کل هررنگی روی موهای خودتون به قهوه ای می زنه حالا می تونه قهوه ای روشن باشه یا تیره مثه قهوه ای شکلاتی .رنگی که روی موهاتون میزارین باید با اکسیدان 2مخلوط بشه اگه هم دکلره نمی کنین با 0003درجه روشن کنین تا حداقل رنگی روشن رو سرتون در بیاد که البته چون موهاتون سفیدی داره و رنگ روشن هم می زنین بعداز یه مدت سفیدی ها زودتر سر می زنه و رنگش معلوم میشه