نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,993 به 3,000 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    سلام
    فرزانه یا باران جون
    من موهامو با طلایی ۷ و دودی ۸ رنگ کردم و قبلش ریشه ی موهام که دو رنگ بود رو یه کم روشن کردم با رنگای دودی بعد هم طبقروشی که گفتین رنگ رو به موهام زدم .
    الان ساقه ی موهای دودی پایه ۷ شده اما با ریشه خیلی اختلاف تناژ داره . ریشه م تناژ گرمه و ساقه کاملا سرد. راهی هست که بشه رنگ ریشه رو هم تناژ دودی بهش داد؟ الان پایه ی ریشه ۵ هستش فک میکنم
    متاسفانه مامی پیک نمیذاره عکس آپلود کنم . من از رنگ ساقه ها خوشم میاد و دوس دارم ترجیحا ریشه هم دودی بشه
    وگرنه که باید ساقه رو هم یه رنگ گرم بذارم :(
    ممنون میشم کمکم کنین
    عزیزم منظورت از این که ریشه رو با رنگ دودی روشن کردی چیه ؟
    شما باید از رنگهای سری 7 نهایتا به موهاتون بزنین .البته دودی 8 روی ریشه تون به تناژ 5دودی می رسه و روشن تر نمیشه
    کلا خاصیت موی دکلره ای و دورنگ اینه که به هیچ روشی به جز دکلره ریشه نمی تونین یکدست کنین مگه این که رنگهای سری تیره 5 و نهایت 6 بزارین . حالا هم تنها راهی که میشه بدون دکلره ریشه رو به ساقه نزدیک کرد استفاده از رنگهای شماره 5تا 6دودی و طلایی هست . یعنی یه رنگ تیره دودی بگیرین و اول روی ساقه بزارین و بعد با اکسیدان 2 بزارین روی ریشه
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hobab
    نقل قول نوشته اصلی توسط hobab
    باران و یا فرزانه عزیز من همون فرمولی که بهم پیشنهاد دادین رو روی موهام گذاشتم یعنی ( 6 خاکستری +6 دودی به نسبت مساوی + واریاسیون نقره ای 3 سانت + دودی 1 سانت +اکسیدان 1)
    ولی رنگی که تو عکس براتون گذاشتم رو بهم نداد
    درواقع الان رنگ موهام تن زیتونی داره و یه جورایی به زیتونی تیره میخوره (کاملا زیتونی شده) رنگش بد نیست ولی اگه بخوام این رنگی دربیارم باید چکار کنم؟
    بازم ممنون از راهنماییهاتون.
    عزیزم فرمولی که باران جان دادن باید دودی خاکستری بشه نه زیتونی !
    این رنگ روشن هست و می تونم بگم از ترکیب دودی و زیتونی و خاکستری هست . فرمول دقیق رنگ رو نمی تونم بگم چون معلومه رنگ ترکیبی هست ولی پایه ش هم پایه 7 یا 8 بوده و زیاد روشن نبوده که از ترکیب رنگهای زیتونی دودی و کمی هم شکلاتی و طبیعی چنین رنگی گرفته .حالا شما اگه می خوای زیتونیش گرفته بشه و به دودی بزنه باید دودی 6رو به تنهایی با اکسیدان 6 بزنین به موهاتون ولی اگه تن زیتونی نازی می خواین من شماره 7زیتونی رو بهتون پیشنهاد می کنم . حتما هم یه شماهر طبیعی مثه 7.0 بهش اضافه کنین .اگه هم تو رنگ امیزی زیاد وارد نیستین رنگهارو با عکستون به اراریشگرتون نشون بدین واستون بزاره چون مدت مکث و مقدار حجم رنگ در ایجاد رنگ دلخواهتون تاثیر داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ایدا
    اگرموهامون رنگ کنیم ریزش مو بیشتر نمیشه؟ اخه من چون نی نی شیرمی دم موهام خیلی می ریزه ولی دلم برای رنگ کردن یه ذره شده/
    بله عزیزم امکانش هت ریزش موتون بیشتر بشه .اما واسه بعضی ها هم هیچ اثر بدی نداره و ریزش و..پیش نمیاد . بهتره دوران شیردهی تون تموم شد رنگ کنین که مشکلی واستون پیش نیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

http://http://upcity.ir/viewer.php?f...3801209065.jpg

فرزانه جون این ساقه هامه البته شستمش روشنتر شده
    اما میخوام ریشه هامم این تناژ رو بگیره
    چه رنگی بزنم؟
    عزیزم سایتش واسم فیلتره .نمی تونم ببینم .اما همون طور که گفتم شما یا باید ریشه ها تو با دکو کرم کمی روشن کنی و یا ساقه رو رنگ تیره تری بزاری مثه 5 و حداکثر 6 .از همون فرمول شماره های پایین تر رو بزار روی ساقه و همون رنگ رو با اکسیدان 2به ریشه ..هرگز نمیشه مگه با رنگ های تیره دودی و ..ریشه ی بدون دکلره رو به رنگ موهای دکلره شده تون نزدیک کرد .هرکار هم بکنین اگه رنگتون روشن باشه باز ساقه روشن تر از ریشه میشه .راستش من خودم یه بار همین مشکلو داشتم با شمارهی 7شکلاتی و کمی 3 طبیعی تیره شون کردم که یکدست بشن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

فرزانه جون اصن نمیخوام هم نگشون کنم
    همین تفاوت رنگی که دارن اوکیه
    میخوام ریشه هام که تناژ گرم داره ، سرد بشه مثه ساقه
    مثلا ساقه ۶-۷ دودیه ، ریشه بشه ۴-۵ دودی
    میخوام ببینم چه ترکیب رنگی روی ساقه بذارم که کمترین قرمزی رو داشته باشه
    http://nowaroosupload.ir/uploads/13509321611.jpg
    http://nowaroosupload.ir/uploads/13509321612.jpg
    http://nowaroosupload.ir/uploads/13509321613.jpg

[ Post made via iPad ]
    مبارک باشه خانومی .رنگ موهات خیلی ناز شده
    ریشه ی موهات خیلی روشن و قرمز شده شما باید نگ های سرد بزاری می تونی 6دودی 6زیتونی و6خاکستری و واریاسیون سبز رو همراه با 5طبیعی مخلوط و بزاری به ریشه هات که تناژ تیره بگیره دودی رو از همه بیشتر بریز
    5یا 4دودی تیره هست ولی کمی روشن ترشو خواستی از شماره 6 بزار
    درضمن اگه تهیه همه رنگها واست سخته بهم بگو چه رنگهایی داری از همونا بزار .ولی حتما باید 6دودی رو داشته باشی که تن دودی تیره بگیره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    سلام
    من میخوام موهامو رنگ کنم. ولی دو دلم. یکساله که موهامو رنگ نکردم. به نظرتون برای عروسی بدون رنگ باشه موهام بده؟
    پوستم سبزه روشن هست و صورتم گرد. ریشه موهام هم وقتی رنگ میزارم به قرمز میزنه. چه رنگ و چه مارکی بگیرم خوبه؟
    بهترین رنگ واسه کسانی که پوست سبزه ای دارن گروه گرم شکلاتی فندقی قرمز قهوه ای ..هست
    عزیزم رنگو اگه به موقع بزارین و درست بزارین ریشه ها قرمز نمی شن .اگه دوست ندارین رنگ موهاتون تن قرمزی داشته باشه بهتره رنگهای سرد دودی و زیتونی بزارین که فرمولشو بارها در پست های قبل تکرار کردم .مارک بث الیو و ولا و دوگاری مدیا الما و..مارک های خوبی هستن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    فرزانه جون ممنونم.
    اگه امکانش هست یه عکس از رنگهایی که گفتی(خود رنگ نه مارکش) برام بزار.
    شماره رنگ ها هم اگه بگی عالی میشه. میخوام اگه بشه خودم رنگ بزارم و خیلی هم مهارت ندارم. فرمولی هم که میگی اگه لطف کنی و برام بزاری ممنونت میشم. در ضمن جلوی موهام تا وسط سیاهه و بقیه اش رنگه. چجوری بزارم که همه جا همرنگ بشه؟ قبلش همه رو مشکی کنم؟
    ببخشید سوالم زیاده!
    عزیزم اگه صفحات قبل رو نگاه کنین باران جان در این زمینه خیلی راهنمایی کردند و درضمن توصیه می کنم اگه تجربه ای ندارین رنگ رو ببرین ارایشگر واستون بزاره چون حتما کارتون ایراد پیدا می کنه و ممکنه موهاتون دورنگ بشه یا بعضی جاها رنگ نگیره و مشکل قرمزی ریشه هم پیدا کنین
    http://mamisite.com/forum/haircuts-s...c374-1830.html
    این صفحه رنگ موی شکلاتی فندقی دارن رنگهای گرم همه تناژ قرمزی و نارنجی دارن حالا می تونه کمتر یا بیشتر باشه مخصوصن که روی موی مشکی قرمزی بیشتری داره درضمن بیشتر به پوست شما میاد و پوستتونو بشاش تر نشون میده
    حالا شما رنگتو انتخاب کن من بهتون راهنمایی بدم چه فرمولی مناسب تره و برای یکدست کردن موهاتون هم اول باید 2س به ریشه قسمت های مشکی رو رنگ بزارین و بعد از30مین بزارین روی قسمتهای رنگ شده و 10مین اخر هم روی ریشه که رنگ زیاد رو ی ریشه نمونه که به قرمزی بزنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جون.خسته نباشی. میشه لطف کنید اگه یه عکس از رنگ های (دودی زیتونی متوسط) و قهوه ای متوسط ( دودی6+زیتونی6+خاکستری6+اکسید ان2) دارید به من نشون بدید. ازتون خواهش می کنم خیلی نیاز دارم. آخه 2 هفته دیگه عروسیمه. من رنگی رو که قبلا شما به من پیشنهاد داده بودید به آرایشگرم گفتم و خیلی هم اصرار کردم که حتما همین رنگ باشه ولی ایشون مصرانه می گن که باید دودی زیتونی متوسط بکنم. سر در گم موندم خواهش می کنم با گذاشتن عکس این دو رنگ راهنماییم کنید. در ضمن رنگ پوستم سبزه است. از اینکه با راهنمایی های خوب و دقیقتون منو دلگرم می کنید خیلی ممنونم

• بانک بند ناف