نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,969 به 2,976 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

با عرض سلا م باران جان وعرض خسته نباشی با توجه به سوال من که ایطور نوشتم(سلام و خسته نباشی به شما دوست عزیز و گرامی با تشکر از زحمات شما یه سوالی داشتم در مورد رنگ مو عزیزم من عید موهامو ارایشگاه رنگ کردم مثلا ارایشگر واسم رنگ عسلی در اورد بدون دکلره که اصلا به عسلی نمیزد چون موهام مشکی بود قرمز در اومد و منم کاری نمی تونستم بکنم و حرفی هم نمی تونستم بزنم ارایشگرم ارایشگر قدیم
    حالا ریشه موهام در اومده مشکی پر کلاغی وساقه های موهام هم همون رنگه البته تیره تر از اولش حالا میخوام موهامو یک دست کنم به غیر از مشکی چه رنگ مویی بزنم اگه لطف کنید یه فورمول بهم بگید بدون دکلره) و پاسخ ما که این چنین جواب دادین؟(سوگلی جان شما واسه یکدست کردن موهاتون چون گفتین 3 شماره روشن تر از رنگ موهاتون می تونین از همون سری 7 و یا 8 استفاده کنین .اگه می خواین تناژ قرمزی کمی داشته باشه 7.2 یا 8.2 به موهاتون بزنین اگه هم م یخواین شکلاتی باشه و تناز قرمزی کمی داشته باشه هم 7.7 بگیرین .بازهم می گم رنگ رو از روی کاتالوگ انتخاب کنین هرشماره ای انتخاب کنین 3شماره پایین ترش رو موهاتون در میاد مثلا شما 7شکلاتی انتخاب کنین و بهتنهایی با اکسیدان 2 بزنین به سرتون یه رنگی مابین 4و 5شکلاتی درمیاد.
    پس به نظر من شما همون 7.2رو از روی کاتالوگ انتخاب کنین و همراه با 4س وریاسیون سبز(به فروشنده بگین بهتون میده ) و به همون مقدار رنگتون اکسیدان 2 اضافه کنین و به موهاتون بزنین .البته روی رنگ نوشته چه مقدار اکسیدان می بره .باز هم از فروشنده بپرسین بهتر راهنمایی می کنه .
    طریقه رنگ امیزی هم اول روی موهای مشکی تون اون هم 2س مانده به ریشه رنگ رو میزارین به این صورت که با شانه از پشت موها به صورت افقی مو رو جدا کرده و روی قسمت های مشکی و رنگ نشده رنگ رو با برس رنگ می زارین .و همین طور تا بالای سر ادامه می دین .بعد از 20دقیقه همین رنگو روی موهای رنگ شده یعنی ساقه ها می زارین و همزمان با قسمت های مشکی یکرنگ می کنین بهش می گن شانه کشی .بعداز 20دقیقه که هردو یعنی هم قسمت رنگ شده و هم موهای مشکی تون یکرنگ شد ( مجموعا 40دقیقه ) رنگ رو روی ریشه می زارینو بعد از 15تا 20دقیقه که ریشه ها هم رنگ گرفت بشورین) من رفتم ارایشگاه اصلاح موهامو بهش نشون دادم بهم رنگ قهوهای دودی روشن یعنیc4-5.1رو بهم پیشنهاد داده از اینکه به ارایشگره نمیشد اطمینان
    کرد به همین خاطر از شما کمک میخوام که چی کار کنم این چه رنگی در میاد ایا بزنم یا نه ممنون از سایتتون میبوسمت

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام و خسته نباشید من عضو جدید هستم در مورد رنگ مو سوالی داشتم . من الان موهام عسلی یعنی ترکیب 7 طلایی و 7 دودی و موهامو با 000 روشن کردم ولی حالا میخوام موهامو بلوطی و فندقی کنم میخوام قهوه ای متوسط با تناژ قرمز باشه ولی خیلی تیره نشه و زردی و نارنجی نداشته باشه ممنون میشم از راهنماییتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام بااین فرمول موها چه رنگی میشه ؟
    m8+اسانت واریاسیون سبز +1سانت واریاسیون نقره ای +1س واریاسیون دودی +خیلی کم وارباسیون آبی +اکسیدان 2

وبه نظرتون اینهمه واریاسیون لازمه ؟ خواهشا زود جواب بدین عجله دارم باید برم بگیرم
    کمی n7 دارم به نظرتون کمی قاطیش کنم بهتر نمیشه ؟ گفت از سری nاستفاده نکن که موهات قرمز میشه

mahbanou آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    438
    پسند کرده
    516

سلام باران جان . آیا رنگ کاپوچینوئی همون نسکافه ایه ؟ اگه نیست لطف می کنی فرمولشو روی زمینه موی قهوه ای متوسط بگی؟
    یه سوال دیگه مامانم می گه بهترین مارک رنگ مو برای پوشاندن موهای سفید کدومه ؟ممنون .

صبـــــــــــر كن
    «صبـــــــــــر»
    اوج احترام به حكمت خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

فندق جون من تخصصی تو رنگ ندارم اما فک میکنم این ترکیب رنگی که به شما دادن اصلا عسلی نیس
    باران جون برای عسلی معمولا طلایی ۷ و طبیعی ۷ رو با سه سانت واریاسیون نقره ای پیشنهاد میدن
    من این تاپیکو دو سه بار خوندم !!

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    486
    پسند کرده
    168

دوستای گلم رنگ شرابی رو میشه روی موی بدون دکلره زد؟
    میشه راهنماییم کنید؟
    هنر چرمدوزی با دست
    charmine.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من تازه عضو این سایت شدم من براعید موهامو مش نقره ای کردم ولی بعد از دو ماه رنگ مشکی پرکلاغی رو به کل موهام زدم از یه ارایشگر پرسیدم گفت تا زمانی که این رنگ رو موهاته نمیشه هیچ رنگی رو به موهات بزنی حالا میخواستم بپرسم ببینم میتونم رنگ کنم یا نه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها من همیشه موهامو رنگ مشکی شماره 1 میذارم...okea عالیههههههه
    هم خیلی براقه هم موندگاریش خوبه
    هر رنگ دیگه ای رو امتحان کردمم به اون نرسید
    ما انسانهای با تجربه یی هستیم