نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,953 به 2,960 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه21
    سلام و خیلی ممنون از تاپیک مفیدتون.ممنون میشم راهنماییم کنین.روی موی مشکی رنگ نشده روشن ترین رنگ عسلی و نسکافه ای که بشه بدون دکلره دراورد،اگه ممکنه نمونه عکس میخواستم چون واقعا نمیدونم چطور میشه؟؟؟و دوم اینکه کدوم این دو رنگ قرمزی و زردی کمتری داره؟یه سوال دیگه هم دارم و اینکه ایا با روشن کردن با000 میتونم به رنگ عسلی یا نسکافه ای روشن تر و بهتری برسم؟
    سلام عزیزم چون من این کارو 2بار واسه خواهرم وخانم برادرم انجام دادم جواب میدم موهای هردوشون مشکی بود منم با روشن کننده000 وبدون دکلره رنگ عسلی و زیتونی دراوردم و واقعا محشر شد و همه فکر میکردن با دکلره ست اگه تصمیم گرفتی بگو تا ترکیباتشو بگم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

البته خانومی خیلی لطف میکنی اگه ترکیباشو بگی برای قد موی کمی پایین تر از شونه.راستی نمیخوام تن قرمزی داشته باشه.بازم ممنونم
    بهتربن چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
    سهراب سپهری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه21
    البته خانومی خیلی لطف میکنی اگه ترکیباشو بگی برای قد موی کمی پایین تر از شونه.راستی نمیخوام تن قرمزی داشته باشه.بازم ممنونم
    اول عزیزم از 000 _1/3 ش رو نگه دار بقیه شو بریز همراه با واریسیون ضد قرمز(به اندازه یه لپه) بعد اکسیدان ضد قرمزی گیاهی حالا اگه دوست داری خیلی روشن تر شه 6% اگه هم معمولی 9% اونم به اندازه ای که وقتی هم میزنی غلظتش مثل ماست شه در آخر 4-5قاشق آب جوش میریزی و میزنی به موهات حتما آخرش شونه کنی ولا به لای موهاتو چک میکنی 5مین ماساژمیدی و40 تا45مین میزاری بعد شستشو در آخر رنگ اصلی تو با یه کم 000وواریسیون سبز وآبی وروشن کننده وخاکستری یانقره ای با اکسیدان ویه قاشق روغن نارگیل یا روغن زیتون واسه دوام وبراقی مخلوط کن( نکته:مقدار واریسیون هارو کم بریزی چون رنگتو تیره میکنه) اونم 40 تا 45 مین رو موهات بمونه وبعد شستشو امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم ایشالاه خوش رنگ شه وخوشت بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران عزيز:
    من موهام پر كلاغي و ميخوام رنگ نسكافه اي كنم ميشه فرمول رنگ نسكافه اي رو بگيد مرسي.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جان :من موهام مشكي پر كلاغي و مي خوام رنگ نسكافه اي كنم ميخواستم سوال كنم كه با 000ميتونم روشن كنم كه رنگ مورد نظرم و رو در بيارم يا بايد حتما دكراره كنم البته مي خوام بدون دكلره باشه سوال بعديم اينكه اگه بخوام با 000روشن كنم بايد پايه موم چه رنگي بشه كه رنگم خوب در بياد و به قرمزي نزنه و سوال اخر فرمول رنگ نسكا فه اي باقيد شماره رنگ و اكسيدان و مقدار 000وشماره اكسيدان براي روشن كردن موببخشيد كه سوالام زياد شد ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلاممممم

یه سوال دارم

من موهام 5 6 ماه شکلاتی متوسط بود..شکلاتی تن نارنجی داره مخصوصا تو افتاب..الان روی همون شکلاتی n8 گذاشتم یه قهوه ای خوشرنگ شده...

اگه بخوام موهام تن زرد و بور داشته باشه بدون دکلره باید چه رنگی بزارم؟میخوام تو افتاب تن زرد داشته باشه نه نارنجی و قرمز...زیتونی روشن بدون دکلره میشه بزارم روی موهای الانم که تن سبز هم نداشته باشه؟
    خییییییلی دلم میخواد....
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    فرزانه یا باران جون
    من موهامو با طلایی ۷ و دودی ۸ رنگ کردم و قبلش ریشه ی موهام که دو رنگ بود رو یه کم روشن کردم با رنگای دودی بعد هم طبقروشی که گفتین رنگ رو به موهام زدم .
    الان ساقه ی موهای دودی پایه ۷ شده اما با ریشه خیلی اختلاف تناژ داره . ریشه م تناژ گرمه و ساقه کاملا سرد. راهی هست که بشه رنگ ریشه رو هم تناژ دودی بهش داد؟ الان پایه ی ریشه ۵ هستش فک میکنم
    متاسفانه مامی پیک نمیذاره عکس آپلود کنم . من از رنگ ساقه ها خوشم میاد و دوس دارم ترجیحا ریشه هم دودی بشه
    وگرنه که باید ساقه رو هم یه رنگ گرم بذارم :(
    ممنون میشم کمکم کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh60
    شما چطور میتونید عکس بذارید من هر کار کردم نتونستم
    فرزانه جون اینجا را ببین عزیزم. کامل برایت آموزش داده: viewtopic.php?f=141&t=2866
    خدا وکیلی این آدرسی که دادین کسی ازش چیزی سر در میاره فقط نوشته اینجا اونجا این چیزهایی که این میگه من اصلا رو صفحه ام نمیبینم