نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 289 به 296 از 5412
صفحه 37 از 677 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda666
    چه خوشگل رنگ شنی شماره چند باید بزنم تا این رنگ در بیاد؟

دوست عزیز اول دکلره باید به پایه 9 یا10 زردخیلی روشن برسه وبعدرنگساژبشه:1/8+2/8بمقدار مساوی+واریاسیون نقره ای 4سانت ودودی2سانت
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazheidary
    من حدود 4 ماه پیش روی موهای طبیعی خودم رنگ شماره 5 ریتون گذاشتم/ حالا می خوام موهامو زیتونی تیره کنم (یعنی اصلا نمی خوام روشن بشه .. همونطور تیره فقط تن زیتونی داشته با شه) حالا باید چه رنگیو بزنم تا اون رنگ دلخواهم در بیاد؟ ممنون می شم راهنماییم کنید
    دوست عزیز از سری رنگهای مات یازیتونی شماره 7رو انتخاب میکنی+واریاسیون سیز 3 سانت +واریاسیون نقره ای3سانت +اکسیدان شماره 2 البته مقدار استفاده از ترکیب رنگها بسته به حجم مو متغیر میباشد....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    0

با سلام خدمت باران عزیز

من میخوام موهامو رنگ کنم اما این بار می خوام یه رنگ قهوه ای - خرمایی طبیعی بشه.
    پوستم سفیده - صورتم گرده - چشمام کمی ریزن - ابروهام کمه - موهای خودم قهوه ای تیره رو به مشکی - سفیدی هم دارم
    قبلا قهوه ای می زدم که هر کی دیده گفته سنمو میبره بالا و متاهل نشونم میده. میخوام دخترونه و کمی اسپرت باشه.
    به نظرت کودوم رنگ به من میاد؟ اگه مارک و شماره بدی ممنون میشم.

مهم نیست قفلها دست کیه، مهم اینه که کلیدها دست خداست.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آميتيس
    و یک سئوال دیگه:
    اینقده این پست های قبلیو خوندم قاطی کردم.
    حتما باید توی رنگامون واریاسون بزنیم؟
    چه موقعی واریاسون لازمه؟
    دوست عزیز من در سوال قبلی 2تا عکس دیدم که بنظرم اولی برای شما مناسب تره ازسری رنگهای لورال کستینگ که ست تیره های شیکی داره قهوه اییه خوشرنگی تهیه ومطابق دستور به موهات بزن سفیدهارو هم کاور میکنه الان شمارهای تو ذهنم نیست ازاین مارک..

درمورد سوال دوم :واریاسیون موقعی لازمه که ما تمایل داریم یک رنگ متوسط ویا روشن رو به موی طبیعی خودمون بزنیم وهرچی که موی طبیعی مون مشکی تر باشه درصد رنگدونه قرمز هم بیشتره ودرکنار این رنگها ممکنه قرمزیش بیشترم بشه بنابراین ما این رنگهای فرعی یا همون واریاسیون هارو با رنگ اصلی ترکیب میکنیم تا درصد قرمزونارنجی وزردی مو هارو کمتر کنیم معمولا از شماره های 6 به بالا در رنگهای سری طبیعی و مات یا زیتونی ودودی وخاکستری حتما استفاده میشه ومورد استفاده دیگرش هم در رنگساژبعداز دکلره هستش که با رنگ های دیگه ترکیب تا تن رنگ دلخواه روکامل کنه

مثلا:واریاسیون سبز برای برطرف شدن قرمزی نقره ای ودودی :برای برطرف کردن زردی

.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=رکسانا][quote="باران7":3bz24nlb]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رکسانا":3bz24nlb
    باران جون سلام .
    رنگ موی قبلی من عسلی بوده و حالا ریشه موهام مشکیه . الان دیگه دوست دارم یه قهوه ای تمیز داشته باشم که ریشه و ساقه تفاوت رنگ نداشته باشن و قرمزی هم نداشته باشه و از اونجایی که میخوام اینبار خودم توی خونه امتحان کنم اگر شما به من یه شماره مناسب معرفی کنی ممنون میشم . همراه با مارک رنگ . مرسی عزیزم .
    دوست عزیزازسری رنگهای لورال رنگ شکلاتیش روتهیه کن ومثل دستور عملش به موهات بزن ومن با اطمینان خاطر بهت میگم که یکی ازبهترین رنگهاست که اززدنش پشیمون نمیشی وموهاتم یکدست میشه.......[/quote:3bz24nlb]

باران جون مرسی از کمکتون . فقط آیا نمیخواد اول ریشه رو بزنم چون مشکیه بعد ساقه رو ؟ و اینکه منظورتون اورال کستینگ شماره 535 هست ؟[/quote:3bz24nlb]

دوست عزیز درموردشماره های لورال زیاد حضور ذهن ندارم متاسفانه...... شما یک قهوه ای خوشرنگ وانتخاب کن ودرضمن اگر طول ریشه های مشکی دراومده زیاده ممکنه با ساقه ی مویکرنگ نشه وکمی تیره تر بشه اگه بتونی اون قسمتهارو بایک رنگ روشن کمی روشن کنی وبعد رنگ نهایی رو بزنی نتیجه بهتری خواهی گرفت.....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    0

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "آميتيس":3scv1skf
    و یک سئوال دیگه:
    اینقده این پست های قبلیو خوندم قاطی کردم.
    حتما باید توی رنگامون واریاسون بزنیم؟
    چه موقعی واریاسون لازمه؟
    دوست عزیز من در سوال قبلی 2تا عکس دیدم که بنظرم اولی برای شما مناسب تره ازسری رنگهای لورال کستینگ که ست تیره های شیکی داره قهوه اییه خوشرنگی تهیه ومطابق دستور به موهات بزن سفیدهارو هم کاور میکنه الان شمارهای تو ذهنم نیست ازاین مارک..

درمورد سوال دوم :واریاسیون موقعی لازمه که ما تمایل داریم یک رنگ متوسط ویا روشن رو به موی طبیعی خودمون بزنیم وهرچی که موی طبیعی مون مشکی تر باشه درصد رنگدونه قرمز هم بیشتره ودرکنار این رنگها ممکنه قرمزیش بیشترم بشه بنابراین ما این رنگهای فرعی یا همون واریاسیون هارو با رنگ اصلی ترکیب میکنیم تا درصد قرمزونارنجی وزردی مو هارو کمتر کنیم معمولا از شماره های 6 به بالا در رنگهای سری طبیعی و مات یا زیتونی ودودی وخاکستری حتما استفاده میشه ومورد استفاده دیگرش هم در رنگساژبعداز دکلره هستش که با رنگ های دیگه ترکیب تا تن رنگ دلخواه روکامل کنه

مثلا:واریاسیون سبز برای برطرف شدن قرمزی نقره ای ودودی :برای برطرف کردن زردی

.[/quote:3scv1skf]

مرسی باران عزیز.
    ببین من عید یه رنگی زدم که وقتی نور افتاب با چراغ میخورد به موهام قرمزی مایل به نارنجی داشت.قهوهای شکلاتی اینا بود
    حالا رنگی که زدم وقتی نور میخوره زردی داره.این بلوند تیره هست.

حالا با توجه به توصیه شما که میگی برم رنگ لورال بگیرم و موهای خودم هم قهوه ای تیره مایل به مشکی هست باید توی رنگ واریاسیون بزنم آیا؟
    یا این مارک نیازی به واریاسیون نداره؟

اگه لطف کنی یه شماره هم از رنگ بدی ممنون میشم
    می خوام این سری رنگی بزنم که همه حال کنن.
    شرمنده که زیاد سئوال میکنم

اینم اون دوتا عکس دیگه: اسم رنگ عکس دومی چیه؟ اسم اون عکسی هم که گفتید واسه من مناسبه چیه؟مثلا قهوه ای چی چی؟

مهم نیست قفلها دست کیه، مهم اینه که کلیدها دست خداست.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

آمیتیس عزیز رنگهای لورال 2سری هستند سری اکسلانس که رنگهای روشن داره وسری کستینگ که تیره اند شما از این سری رنگ دلخواهتو انتخاب کن وبدون واریاسیون طبق دستورش به موهات بزن
    رنگ پست قبلی که تل نگین بزرگ روی موهاشه منظورم بود که بهت بیشتر میاد
    واین رنگ از پست دوم هم نوعی قهو ه ای طلاییه که تن نارنجی هم داره .......

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه1345
    باران جون من همیشه از رنگهای لورآل میزنم .اینا هیچوقت واریاسیون احتیاج ندارن؟چون بعضی وقتا توی افتاب که میرم یک قرمزی تو موهام به چشم میخوره.
    فرزانه جون والا منم بدون واریاسیون زدم این مرتبه آخرواوایلش خوب بود تا2 هفته ولی کم کم دراثر شستشو اون تن رنگ اول ونداشت وزیتونی تبدیل به قهوه ای شد که توی نوربعضاقرمزی هم داره بایددوباره همون رنگ وبذاریم تا به مرور زمان توی جرم مو نفوذ کنه .....البته رنگهایی مثل قهو ه ای های شکلاتی که خودشون کمی قرمزی دارن وبه مرور زمان در اثر شستن بیشترم میشن .....من تا حالا توی رنگهای فانتزیش نریختم مثل زیتونی حالا یه بار امتحان میکنم ببینم چه طوری میشه:))

صفحه 37 از 677 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین