نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,945 به 2,952 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    183
    پسند کرده
    97

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط شادیا
    سلام من ریشه موهام سفیده یعنی خیلی کم از رنگ موی اصلی خودش مونده . دو روز پیش رفتم رنگ موی لیدی 8.8 با اکسیدان 9درصد جینو خریدم . این رنگ مو را از قسمت زیتونی انتخاب کردم . ولی اصلا موهام رنگ نگرفته و ریشه موهام سفید سفیده . این پنج شنبه عقد کنون دخترمه . لطفا یک رنگ موی خوب قیمتش هم مهم نیست . معرفی کنید . تا ریشه موهام از سفیدی در بیاد و خیلی هم زمینه تیره نداشته باشه . ممنون بچه خواهرم رنگ موی BES با 10.1 را پیشنهاد کرد میتونم نظر اهل فن را بپرسم
    سلام خانمم وقت بخیر قبل از هر چیز باید از اساتید عذر خواهی کنم من فقط در مورد تجاربی که روی موهای مادرم دارم مطلبی را خدمتتان عرض میکنم .خانم شادیا سفید با رنگهای بالای 6 به سختی رنگ میگیرد که به نوع مو بستگی دارد اگر رنگ روشن میخواهید باید موهایتان را مردانساژ کنید که قبلا توضیح داده شده است در غیر اینصورت رنگ خود را(البته حداکثر تا پایه 6)با اکسیدان 6درصد با واریا نقره ای استفاده کنید من اینبار برای مادرم کاکائویی 7+مقدار کمی 4.0+واریا نقره ای+واریا سبز +اکسیدان 6 زدم فوق العاده شد امیدوارم موفق باشید و عروسی خوش بگذرد

zhina87 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    113
    پسند کرده
    326

دوستان من پوستم سبزه اس، چشمو ابرو مشکی. دلم می خواد موهامو مش کنم.
    می شه راهنماییم کنین چه رنگی بهم میاد. موهای خودم مشکیه ولی یه سال پیش رنگ قهوه ای زده بودم الان مشکی و قهوه ایه.
    اگه عکس برام بذارین که یه دنیا ممنون می شم
    مهم بودن خوبه ولی خوب بودن خیلی مهم تره . . .
    www.dgsite.ir

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    فرزانه جون خیلی گلی
    چه مارک رنگ مویی رو پیشنهاد میدی شما؟
    مرسی گلی .مارک خوب تو بازار زیاده باید ببینی تناژ رنگشو می پسندی یا نه مارک های اورال و ولا وایگورا . تونی و بث و ریتون و ارت و ارتین ومدیا ..همه خوبن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    خانم های گل یک سئوال فنی:
    من موهام را اردیبهشت ماه فر زدم! موقع فر زدن نوک موهام کمی رنگ عسلی داشت و خوب الانم که موهام بلندتر شدن و همان سیاه هستن!! میشه الان روی موهام رنگ بذارم یا به خاطر فر زدن موهام ضعیف شدن و نمیشه؟!!! اگر میشه شما چه رنگی را پیشنهاد میدین؟!!
    یعنی کسی نیست یک راهنمایی کوچولو برای ما بکنه؟!!
    عزیزم اطلاعی ندارم می دونم موهاتون الان خیلی لسیب پذیر شدن و مثه زمانی می مونه که مو رو دکلره یا کراتینه کردی و بهتره رنگ نکنی تا فر از موها بیرون بره اما اگه موهاتون اسیبی ندیده و طاقت رنگو داره و چون مدتی هم گذشته می تونین رنگ بزارین اما بهتره بدون دکلره باشه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sara333
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara333
    سلام من واسه عید موهامو دکلره کردم البته زمینه رو رنگ کردم بدون دکلره و قسمت های هایلایت رو دکلره کردم ....بعد که ریشه موهام در اومد یه رنگ فندقی گذاشتم روی کل موها چون به زردی می زد اما ریشه رنگ گرفت ولی ساقه ها فرقی نکرد الان موهام سه رنگ شده ریشه رنگ مشکی موهای خودم.....وسط فندقی که خیلی زیاد نیست و بقیه موهام که به زردی می زنه .......حالا می خوام یه رنگ شیک کنم که هم یکدست بشه و هم رنگ مد روز باشه و خیلی هم تیره نباشه.....رنگای فندقی ...شکلاتی...نسکافه ای یا هر رنگ که به نظر خودتون خیلی خوب می شه.....البته گفتم نمی خوام خیلی تیره باشه ..چون می خوام بعدا که موهام یکم تقویت شد یه رنگ روشن با دکلره بزارم..چند روز دیگه یه مراسم داریم ممنون می شم کمکم کنید.......از زحماتتون تشکر می کنم
    عزیزم کاش نوشته بودین رنگ و هایلایت موهاتون چیه ؟ الان واسه یکدست کردن موهاتون می تونین 7شکلاتی و 7زیتونی و 7دودی همراه با کمی واریاسیون سبز و اکسیدان 2 به موهاتونن بزنین اول قسمت های زرد و بعد از 15مین به قسمت های فندقی شده که میشه 2س به ریشه وبعد از 20مین هم در اخر بزنین به ریشه هاتون .و بعد از 15مین شانه کشی و اگه یکدست شده بشورین .دیگه می تونین از سری 5فندقی و 6شکلاتی و اکسیدان 2 هم بهموهاتون بزنین و یا 6تنباکویی و 6شکلاتی و اکسیدان 2
    اگه می خواین هایلایتهاتون بیشتر بپوشونه و زردیش به تیرگی بزنه همین مخلوط رنگ رو با اکسیدان 1 اول بزینن به قسمت های زرد موهاتون و بعد با اکسیدان 2بزنین به قسمت های فندقی و ریشه ها
    فرزانه جون ممنون از راهنماییت....راستش دقیقا یادم نمیاد چه شماره رنگ هایی بود ولی فکر می کنم زمینه رو شماره 7 یا 8 قهوه ای کردم و واسه هایلایت ها بعد از دکلره شماره 10 زدم اگه اشبیاه نکرده باشم....با این اوصاف شما فکر می کنید کدوم یکی از این ترکیباتی که گفنید رنگ شیک تری در میاد؟بازم تشکر
    عزیزم شما باید مشخص کنی چه تناژ رنگی مد نظرتونه اگه همون فندقی می خواین از همون سری 7 رنگهای طلایی و فندقی و شکلاتی رو بزارین رو سرتون اگه هم زیتونی دودی می خواین که باید 7زیتونی و 7دودی و 7خاکستری و وارایسیون سبز رو مخلوط وروی سر بزارین پس اول تناژ رنگتونو مشخص کنین چون نمیشه هررنگی رو باهم مخلوط کرد و هرکدوم از اینها یه تناژی داره رنگهای فندقی و شکلاتی قهوه ای روشن تر و قرمزی داره و زیتونی دودی هم قرمزی خیلی کم تر ی داره پس انتخاب با شماست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

درضمن سارا جون رنگهای شیک و امروزی همه تناژ قرمزی دارن شما شماره ی 8.3 روبه تنهایی بزنی به موهات میشه طلایی فندقی...و یا اگه رنگ ترکیبی می خوای می تونی رنگ ماهگونی از سری r انتخاب کنی و با رنگ 7شکلاتی و 8طبیعی و 8طلایی به موهات بزنی ..طریقه رنگ امیزی هم بهتون گفته بودم ..درضمن شما اگه رنگ روشن می خواین باید برین سراغ همین رنگها از سری 9..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها چرا کمک نمیکنین تروخدا بگین چه کار کنم دیگه
    واسه آبان عروسی دعوتم میخوام بدونم چه رنگی وچه مدلی رو بورسه؟
    مرسی عزیزان از نظراتو از کمکتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

سلام و خیلی ممنون از تاپیک مفیدتون.ممنون میشم راهنماییم کنین.روی موی مشکی رنگ نشده روشن ترین رنگ عسلی و نسکافه ای که بشه بدون دکلره دراورد،اگه ممکنه نمونه عکس میخواستم چون واقعا نمیدونم چطور میشه؟؟؟و دوم اینکه کدوم این دو رنگ قرمزی و زردی کمتری داره؟یه سوال دیگه هم دارم و اینکه ایا با روشن کردن با000 میتونم به رنگ عسلی یا نسکافه ای روشن تر و بهتری برسم؟
    بهتربن چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
    سهراب سپهری

• بانک بند ناف