نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,937 به 2,944 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

r.r عزیز شما موهاتون با دکلره روشن شده و قابلیت رنگ پذیری بالایی داره و اگعه اول بزارین روی ساقه ها و بعد ریشه های مشکی و قهوه ای تون که معلومه قسمت های دکلره شده روشن تر میشه و قسمت های مشکی و تیره تون هم خیلی رنگ باز کنه تا 3شماره.پس اول باید از قسمت های قهوه ای موتون شروع کنین و بعد هم ریشه ها و دراخر قسمت های دکلره شده که خودش روشنه . و بععد یکدستش کنین .یعنی زمانی که ریشه رو رنگ گذاشتی 10دقیقه بعد شروع کن به رنگ گذاشتن روی دکلره های موتون .و بعد هم با شانه یکدست کنین . هرجا روشن تر شده رنگ رو از روش پاک کنین و هرجا هنوز تیره تره رن گ بزارین .روی قسمت های دکلره شده تون همین فرمول رنگو با اکسیدان 6مخلوط کنین و برای قسمت های تیره و قهوه ای موتون هم اکسیدان 9
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

فرزانه جون خیلی گلی
    چه مارک رنگ مویی رو پیشنهاد میدی شما؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara333
    سلام من واسه عید موهامو دکلره کردم البته زمینه رو رنگ کردم بدون دکلره و قسمت های هایلایت رو دکلره کردم ....بعد که ریشه موهام در اومد یه رنگ فندقی گذاشتم روی کل موها چون به زردی می زد اما ریشه رنگ گرفت ولی ساقه ها فرقی نکرد الان موهام سه رنگ شده ریشه رنگ مشکی موهای خودم.....وسط فندقی که خیلی زیاد نیست و بقیه موهام که به زردی می زنه .......حالا می خوام یه رنگ شیک کنم که هم یکدست بشه و هم رنگ مد روز باشه و خیلی هم تیره نباشه.....رنگای فندقی ...شکلاتی...نسکافه ای یا هر رنگ که به نظر خودتون خیلی خوب می شه.....البته گفتم نمی خوام خیلی تیره باشه ..چون می خوام بعدا که موهام یکم تقویت شد یه رنگ روشن با دکلره بزارم..چند روز دیگه یه مراسم داریم ممنون می شم کمکم کنید.......از زحماتتون تشکر می کنم
    عزیزم کاش نوشته بودین رنگ و هایلایت موهاتون چیه ؟ الان واسه یکدست کردن موهاتون می تونین 7شکلاتی و 7زیتونی و 7دودی همراه با کمی واریاسیون سبز و اکسیدان 2 به موهاتونن بزنین اول قسمت های زرد و بعد از 15مین به قسمت های فندقی شده که میشه 2س به ریشه وبعد از 20مین هم در اخر بزنین به ریشه هاتون .و بعد از 15مین شانه کشی و اگه یکدست شده بشورین .دیگه می تونین از سری 5فندقی و 6شکلاتی و اکسیدان 2 هم بهموهاتون بزنین و یا 6تنباکویی و 6شکلاتی و اکسیدان 2
    اگه می خواین هایلایتهاتون بیشتر بپوشونه و زردیش به تیرگی بزنه همین مخلوط رنگ رو با اکسیدان 1 اول بزینن به قسمت های زرد موهاتون و بعد با اکسیدان 2بزنین به قسمت های فندقی و ریشه ها
    فرزانه جون ممنون از راهنماییت....راستش دقیقا یادم نمیاد چه شماره رنگ هایی بود ولی فکر می کنم زمینه رو شماره 7 یا 8 قهوه ای کردم و واسه هایلایت ها بعد از دکلره شماره 10 زدم اگه اشبیاه نکرده باشم....با این اوصاف شما فکر می کنید کدوم یکی از این ترکیباتی که گفنید رنگ شیک تری در میاد؟بازم تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    خانم های گل یک سئوال فنی:
    من موهام را اردیبهشت ماه فر زدم! موقع فر زدن نوک موهام کمی رنگ عسلی داشت و خوب الانم که موهام بلندتر شدن و همان سیاه هستن!! میشه الان روی موهام رنگ بذارم یا به خاطر فر زدن موهام ضعیف شدن و نمیشه؟!!! اگر میشه شما چه رنگی را پیشنهاد میدین؟!!
    یعنی کسی نیست یک راهنمایی کوچولو برای ما بکنه؟!!
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

فرشته ایاز
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    306

سلام من ریشه موهام سفیده یعنی خیلی کم از رنگ موی اصلی خودش مونده . دو روز پیش رفتم رنگ موی لیدی 8.8 با اکسیدان 9درصد جینو خریدم . این رنگ مو را از قسمت زیتونی انتخاب کردم . ولی اصلا موهام رنگ نگرفته و ریشه موهام سفید سفیده . این پنج شنبه عقد کنون دخترمه . لطفا یک رنگ موی خوب قیمتش هم مهم نیست . معرفی کنید . تا ریشه موهام از سفیدی در بیاد و خیلی هم زمینه تیره نداشته باشه . ممنون بچه خواهرم رنگ موی BES با 10.1 را پیشنهاد کرد میتونم نظر اهل فن را بپرسم
    در زندگی از 3 چیز دل نکنید.(1- دوست داشتن 2-لبخند زدن-3-رویاها

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط samiramis
    سلام. من موهام و شرابی کردم. البته رنگ ترکیبی بود. یه قرمز خوش رنگ شد.منظورم قرمز نیست ها. یه تن قرمز آلبالویی تو زمینه موی خودم. اما متاسفانه مش دارم تو موهام. الان که تن قرمزش رفته شده قهوهای قرمز تقریبا. مش هام هم هی داره خودش و بیشتر نشون میده. من بخوام خودم یه دست رنگ بذارم دوباره. اصلا سر رشته ندارم. چه رنگی بگیرم؟ چه اکسیدانی؟ چقدر مخلوط کنم؟ چند دیقه بذارم؟ میشه توضیح بدید برام؟ چقدر رنگ بریزم؟ چه مارکی؟ موندگاریش زیاد باشه
    سلام عزیزم شما به صفحات قبل مراجعه کنی یا با جستجو کلمه شرابی در سایت می تونی فرمول موردنظرتوو پیدا کنی .. باز هم می گم رنگ های البالویی و شرابی جلید و ایگورا و خیلی خوشرنگن حتما برین از روی کاتالوگ انتخاب کنین و یا مخلوطی ار زنگهای یاقوتی گروه r وrf و شرابی البالویی که رنگهای فانتزین رود پاک میشن

ترکیب شرابی آلبالویی 7 +اکسیدان 2از روی کاتالوگ انتخاب کنین و یا شرابی مایل به البالویی اکوارلی و یا مارک البورا
    بسته به حجم موهاتون رنگ بزیزین و همون مقدار اکسیدان که مثه ماست چکیده بشه نه رقیق تر و نه سفت تر
    اگه موهاتون فقط مش داره 2س به ریشه بزنین و بعد از 20دقیقه بزنین به ریشه هاتون و بعد از 20دقیه شانه کشی و ابکشی کنین

سلام. من اقلا 5/6 تا لوازم آرایشی و رنگ فروشی رفتم. ایگورا نبود که نبود. حالا بین آکوارلی و آلبورا کدوم بهتره؟
    و اینکه مثلا من بگم از سری شرابی و آلبالویی شماره 7 ومیخوام؟ آخه اکثرا 7/یه عدد دیگه بود. مثلا 7/88 .7/5 و غیره.
    اکسیدان شماره 2 هم بگیرم دیگه.
    بعد منظورتون از اینکه (اگه موهاتون فقط مش داره 2س به ریشه بزنین و بعد از 20دقیقه بزنین به ریشه هاتون و بعد از 20دقیه شانه کشی و ابکشی کنین) اینه که اول ساقه ها رو بزنم. بعد 20دیقه ریشه و ادامه ماجرا؟ مشم برای چند ماه پیشه. حدودا 5 سانتی متری رشد داشته موهام. الان هم که یه دست شرابی زدم. همون 2سانت مونده به ریشه شروع کنم؟ با عرض معذرت. خیلی سوالاتم زیاد شد. خیلی خیلی ممنون از محبتتون.

الان یه هفته ای هست من نه متونم پست های اضافم و پاک کنم. نه میتونم سرچ کنم. خلاصه فقط میتونم به زور و زحمت یه پست بفرستم. که اونم یه اروری میده اما تو صفحه میبینم که سند شده. وگرنه دوست دارم درباره رنگ مو ی مورد نظرم تجربه ها رو هم بخونم. ولی نمیتونم متاسفانه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من آبان عروسی دعوتم و میخوام موهامو رنگ کنم به نظرتون چه رنگی کنم؟ الان چه جوری مده؟الانم رنگه موهام تنباکوییه ولی ریشه هام درومده ممنون میشم از کمکتون

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

باران و یا فرزانه عزیز من همون فرمولی که بهم پیشنهاد دادین رو روی موهام گذاشتم یعنی ( 6 خاکستری +6 دودی به نسبت مساوی + واریاسیون نقره ای 3 سانت + دودی 1 سانت +اکسیدان 1)
    ولی رنگی که تو عکس براتون گذاشتم رو بهم نداد
    درواقع الان رنگ موهام تن زیتونی داره و یه جورایی به زیتونی تیره میخوره (کاملا زیتونی شده) رنگش بد نیست ولی اگه بخوام این رنگی دربیارم باید چکار کنم؟
    بازم ممنون از راهنماییهاتون.