نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,929 به 2,936 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط raha79
    نقل قول نوشته اصلی توسط raha79
    با عرض معذرت خدمت دوستای گلم میدونم جای سوالم اینجا نیست چون دیدم تاپیک فعالی هست میپرسم ارایشگاه عالی برای هایلات میخوام موهامو تا حالا رنگ نکردم ویه مهمونی خیلی مهم داره (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم)
    کسی جواب منو نمیده؟
    عزیزم من اطلاعی از ارایشگاه های تهران ندارم ولی ارایشگاه های زیادی اون طرفا هست مثه بانوی شرقی سمت غرب می تونین به سایت نوعروس برین و اونجا قسمت ارایشگاه ها جواب سئوالتونو پیدا کنین
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام و خسته نباشی به شما دوست عزیز و گرامی با تشکر از زحمات شما یه سوالی داشتم در مورد رنگ مو عزیزم من عید موهامو ارایشگاه رنگ کردم مثلا ارایشگر واسم رنگ عسلی در اورد بدون دکلره که اصلا به عسلی نمیزد چون موهام مشکی بود قرمز در اومد و منم کاری نمی تونستم بکنم و حرفی هم نمی تونستم بزنم ارایشگرم ارایشگر قدیم
    حالا ریشه موهام در اومده مشکی پر کلاغی وساقه های موهام هم همون رنگه البته تیره تر از اولش حالا میخوام موهامو یک دست کنم به غیر از مشکی چه رنگ مویی بزنم اگه لطف کنید یه فورمول بهم بگید بدون دکلره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام و خسته نباشی به شما دوست عزیز و گرامی با تشکر از زحمات شما یه سوالی داشتم در مورد رنگ مو عزیزم من عید موهامو ارایشگاه رنگ کردم مثلا ارایشگر واسم رنگ عسلی در اورد بدون دکلره که اصلا به عسلی نمیزد چون موهام مشکی بود قرمز در اومد و منم کاری نمی تونستم بکنم و حرفی هم نمی تونستم بزنم ارایشگرم ارایشگر قدیم
    حالا ریشه موهام در اومده مشکی پر کلاغی وساقه های موهام هم همون رنگه البته تیره تر از اولش حالا میخوام موهامو یک دست کنم به غیر از مشکی چه رنگ مویی بزنم اگه لطف کنید یه فورمول بهم بگید بدون دکلره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگولی
    سلام عزیزم .رنگ زمینه موهاتون مشکی پرکلاغی هست یا نزدیکه به شماارهی 2و 3 طبیعی ؟
    شما اگه الان موهاتون قهوه ای مایل به قرمز شده و می خواین یکدست کنین و یه رنگ روشن عسلی بدون قرمزی در بیارین از همون فرمول زیتونی دودی استفاده کنین یعنی 2.3تیوپ رنگ 9زیتونی +1.3مقدار رنگ زیتونی تون هم 9دودی + 9خاکستری +4س واریاسیون سبز و 2س واریاسیون دودی +واریاسیون نقره ای 2س +اکسیدان 2.به ترتیب از قسمت های تیره تر شروع کنین و ریشه رو 15مین اخر رنگ بزارین و حواستون باشه دوره پریود نباشین . 30مین روی ساقه هاتون باشه و 2س به ریشه بزنینو بعد از این که ساقه ها شروع به رنگ گرفتن کرد و روشن کرد با شانه چک کنین بعد رنگ روشن رو به ریشه ها بزنین .باز هم تاکید می کنم چون موهاتون خیلی مشکیه باید رنگ عسلی رو دیر به ریشه برشونین و 15مین تا 20مین روی ریشه بمونه کافیه و حتما با پشت شانه کمی رنگ رو از ریشه بردارین و چک کنین که به قرمزی نزنه ..اگه تحربه رنگ امیزی ندارین و این فرمولو بدین ارایشگر واستون بزنه بهتره ..اگه عسلی قهوه ای می خواین که تن نارنجی داشته باشه و تو نور مثه عسل روشنی داشته باشه فقط 9.2 و 9.0( 9طبیعی ) 6 تا 7س همراه با 4س وارایسیون سبز و اکسیدان 2 بزنین .اگه هم قهوه ای متوسط می خواین از سری 7 همین رنگهارو بزارین .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوباره سلام من که گیج شدم و خودمم تجربه رنگ ندارم این فرمول که گفتین خیلی سخته می ترسم خراب کنم یا کمو زیاد ارایشگرا هم که قربونشون برم فقط پوله نگفت می گیرن و کاره درستی انجام نمیدن اخرم حرف بزنی به ور قباشون بر میخوره عزیزم اگه میشه یه فرمول راحت تر نمیخوام عسلی در بیاد فقط میخوام موهام یک دست بشه وبه غیر مشکی بعد مشکی تک رنگی نمی تونم بزنم مثلا 3یا4 شماره از مشکی روشن ترتو رو خدا راهنمایی ساده بکنید با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوباره سلام فکر کنم یه زره با مشکی پر کلاغی تفاوت داره من که گیج شدم و خودمم تجربه رنگ ندارم این فرمول که گفتین خیلی سخته می ترسم خراب کنم یا کمو زیاد ارایشگرا هم که قربونشون برم فقط پوله نگفت می گیرن و کاره درستی انجام نمیدن اخرم حرف بزنی به ور قباشون بر میخوره عزیزم اگه میشه یه فرمول راحت تر نمیخوام عسلی در بیاد فقط میخوام موهام یک دست بشه وبه غیر مشکی بعد مشکی تک رنگی نمی تونم بزنم مثلا 3یا4 شماره از مشکی روشن ترتو رو خدا راهنمایی ساده بکنید با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

فرزانه جون من متوجه نشدم
    به من گفتین اول قسمتای تیره رو رنگ بذارم بعد قسمتای روشن رو
    اما به بقیه بر عکسشو گفتین
    شاید من درس نفهمیدم :( میشه یه بار دیگه عکس و پست منو ببینین و بهم بگین لطفا؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

سوگلی جان شما واسه یکدست کردن موهاتون چون گفتین 3 شماره روشن تر از رنگ موهاتون می تونین از همون سری 7 و یا 8 استفاده کنین .اگه می خواین تناژ قرمزی کمی داشته باشه 7.2 یا 8.2 به موهاتون بزنین اگه هم م یخواین شکلاتی باشه و تناز قرمزی کمی داشته باشه هم 7.7 بگیرین .بازهم می گم رنگ رو از روی کاتالوگ انتخاب کنین هرشماره ای انتخاب کنین 3شماره پایین ترش رو موهاتون در میاد مثلا شما 7شکلاتی انتخاب کنین و بهتنهایی با اکسیدان 2 بزنین به سرتون یه رنگی مابین 4و 5شکلاتی درمیاد.
    پس به نظر من شما همون 7.2رو از روی کاتالوگ انتخاب کنین و همراه با 4س وریاسیون سبز(به فروشنده بگین بهتون میده ) و به همون مقدار رنگتون اکسیدان 2 اضافه کنین و به موهاتون بزنین .البته روی رنگ نوشته چه مقدار اکسیدان می بره .باز هم از فروشنده بپرسین بهتر راهنمایی می کنه .
    طریقه رنگ امیزی هم اول روی موهای مشکی تون اون هم 2س مانده به ریشه رنگ رو میزارین به این صورت که با شانه از پشت موها به صورت افقی مو رو جدا کرده و روی قسمت های مشکی و رنگ نشده رنگ رو با برس رنگ می زارین .و همین طور تا بالای سر ادامه می دین .بعد از 20دقیقه همین رنگو روی موهای رنگ شده یعنی ساقه ها می زارین و همزمان با قسمت های مشکی یکرنگ می کنین بهش می گن شانه کشی .بعداز 20دقیقه که هردو یعنی هم قسمت رنگ شده و هم موهای مشکی تون یکرنگ شد ( مجموعا 40دقیقه ) رنگ رو روی ریشه می زارینو بعد از 15تا 20دقیقه که ریشه ها هم رنگ گرفت بشورین