نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,905 به 2,912 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ساقی رها
    فرزانه جون سلام
    ببخشید که من هی مزاحمتون می شم
    همانطور که قبلا گفتم من رو موهای دکلره ترکیب زیتونی7 و دودی6 و خاکستری7 رو زدم، و از رنگش هم خیلی راضی هستم ولی وقتی موهامو 3-4 بار می شورم رنگش می ره و اصلا جالب نیست، که این کار من تا حالا دوبار تکرار کردم.

الان باز هم موهامو این رنگی کردم و 60 دقیقه هم گذاشتم رو موهام بمونه، می شه راهنماییم کنید که چی کار کنم که همین رنگی بمونه؟
    آیا من روی همین موهام همون ترکیب رنگو بزارم رنگش ثابت می شه؟
    سلام عزیزم خوشحالم که راضی هستین . عزیزم همون طور که قبلا گفتم چون پایه موهاتون روشن تر از رنگ انتخابی تون هست با چندبار شستشو رنساژتون پاک میشه .ببینین الان پایه تون 8 یا 9 هست کامل یادم نیست ولی می دونم پایه روشنیه که رنگهای تیره تر روش نمی شینه مثه سری 6 و 7 . یعنی اگه شما از سری 8 زیتونی و دودی و خاکستری بزنین امکان پاک شدنش کمتره و درضمن الان زمینه موی شما واسه رنگهای روشن و طلایی و ..مساعدتره..عزیزم شما هرچی هم رنگهای پایین تر بزارین باز پاک میشه و مدت زمان مکثش از 45 دقیقه هم بالاتر بره فرقی نمی کنه تازه رنگ تیره تر هم ممکنه بشه وو ممکنه به مرور دیرتر پاک بشه اما همیشه روی مو نمی مونه ..می تونین بعدن که دلتون رو زد از رنساژ روشن و طلایی عسلی استفاده کنین . و یا زیتونی روشن از سری 9 و 10و دودی 9 به مقدار مساوی با 2 س واریاسیون سبز و 4س واریاسیون نقره ای و
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    سلام فرزانه جان .میخواستم لطفا منو در مورد تشخیص رنگ مو از روی عکس یا ژورنال راهنمایی کنید و اگر سی دی در این مورد هست بگید تا تهیه کنم .چون من خیلی در این مورد مشکل دارم . ممنون از لطفتون
    عزیزم تجربه به من نشان داده که شما تا زمانی که خودتون کار رنگ و کار با مواد انجام ندین نمی تونین دقیقا رنگها رو از روی عکس تشخیص بدین به قدری هم رنگها متنوع و کیفیت ها متفاوت هست که حجدس زدنش زیاد راحت نیست مخصوصا که مثلا من یه فرمولی رو به شما بگم اگه نسبت هارو درست نگم و یا شما موادرو کم و زیاد کنین و مدت مکث و رنگ گذاری ریشه و ساقه رو توجه نکنین و خیلی عوامل دیگه رنگی که شما با یه فرمول درمیارین با رنگی که من درمیارم تفاوت رنگ خواهد داشت .مثلا همین فرمول 9 زیتونی 9 دودی و 9 خاکستری رو من روی موهای زیادی گذاشتم اما بعضی ها تناژ کمتر و بعضی بیشتر داشت و جنس مو و رنگ داشتن یا نداشتنش هم قبل از رنگ امیزی خیلی مهمه ..کتاب هایی هم در مورد انواع فرمول رنگ مو هست که بهتون توصیه می کنم تهیه کنیند مثه کتاب ترکیب و فرمول رنگ ها و لایت ها

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    ممنون فرزانه جون
    من همین که اون قسمت مشکی و قهوه ای یه دست بشه برام کافیه
    میدونم که همرنگ ساقه نمیشن
    میشه بیشتر توضیح بدی که برای یه رنگ شدن اون قسمت چجوری رنگو بذارم؟
    و اینکه میتونین یه رنگ قشنگ بهم پیشنهاد بدین؟ تو همین پایه رنگ حدودا و ترجیحا رنگ گرم
    ینی بعد از رنگ بشه پایه ۷-۸
    عزیزم رنگ گرم میشه رنگهای شکلاتی و مسی و ..که موی شما الان عسلیه یعنی منظورتون اینه که رنگ موهای ساقه تون هم عوض بشه ؟ و این که می خواین ریشه ها تناژ عسلی موهاتون رو بگیره ؟؟
    اگه می خواین یه رنگ گرم یعنی مثلا شکلاتی عسلی بزارین روی کل موهاتون رنگ
    های 7 طلایی 7ودودی و 7شکلاتی رو به نسبت مساوی همراه با 5س 7.0 و با اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای 3سانت ریشه هاروزده وبعداز زمان 35 مین همین ترکیب
    رنگ
    رو ولی با اکسیدان 1 به قسمتهای روشن زده وبعداز 30 مین دیگه کل مو رو شانه و 10 دقیقه بعد بشورین .
    اگه می خواین هم رنگ موهاتون بشه یعنی فقط تن عسلی داشتهه باشه فقط 7 یا 8 عسلی و 7 دودی و کمی 7.0 واکسیدان 2 به ریشه و بعد از 35مین همین ترکیبو با اکسیدان 1 به ساقه ها بزنین و بعد 30 مین شانه کشی و بعد از 10دقیقه بشورین

حالا هرجاشو نفهمیدین بگین باز توضیح بدم .منظور از ریشه قسمت های مشکی هست .منظور از ساقه هم قسمت های روشن همراه با دکلره ها هست . منظور از شانه کشیی یعنی لایه های نازک مو رو با شانه دم باریک به صورت افقی از پشت سر جدا کرده و رنگ رو از ریشه به سمت ساقه و انتهای ان بکشین و بعد رنگی که به شانه میشینه رو بزنین روی قسمت هایی که احیانا رنگ نگرفته و همین طور تا بالا موهارو شانه کنین تا رنگ به همه جا برسه و دقت کنین که رنگ ریشه و ساقه زیاد با هم تضاد نداشته باشه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tala21
    سلام دوست عزيزم ميشه لطفا فرمول رنگ موي بريساي من وتو رو بگين؟
    عزیزم عکس موشو واسم بزاری ممنون میشم چون اصلا حضور ذهن ندارم فقط یادمه یه با تو اخبار که دیدمش موهاش قهوه ای روشن بود اینم تو اینترنت پیدا کردم این فرمول یه رنگ قهوه ای طلایی بهت میده که تو نور تناژ قرمزی داره اگه می خوای قرمزیش بیشتر بشه کمی ماهگونی فقط 3س بهش اضافه کن

ترکیب طلایی شماره 9 نصف تیوپ+سری طبیعی شماره 8یک سوم تیوپ+واریاسیون نقره ای 3-4سانتی متر+ اکسیدان2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hobab
    سلام فرزانه جون
    من دو هفته پیش موهامو برای دومین بار (به فاصله 4ماه) دکلره کردم و میخواستم رنگش کمی تیره تر از قبل دربیاد که متاسفانه بخاطر اشتباه آرایشگر خیلی روشنتر از قبل شد (البته اینم بگم که موهام حتی با دکلره دیر رنگ باز میکنه) و هنوز به پایه 10 نرسیده
    رنگی که آرایشگر گفت واسم گذاشته, از رنگهای دودی آخرین شماره ها ( خیلی وارد نیستم ببخش گلم) یعنی الان موهام به زرد میزنه البته ریشه موهام روشنتر از زرده که باعث شده موهام دو رنگ بشه و این رنگ هم اصلا بهم نمیاد میخوام تیره تر بشه
    الان میخواستم ببینم می تونم این رنگی که تو عکس هست موهامودربیارم؟ چون تو یکی از پستها خوندم که گفته بودی اگه مو خیلی روشن بشه دیگه نمیتونیم رنگ تیره روش بذاریم مگر اینکه خیلی تیره بشه.
    خواهش میکنم کمکم کن چون هرجا میرم با این موها همه بهم یه جوری نگاه میکنند و تعجب میکنند بخاطر این رنگ مو
    کلا یه رنگی که هم یه دست بشه و هم از این روشنی کمی خارج بشه با تن دودی که قرمزی هم نداشته باشه,
    دوست عزیز... وقتی پایه ی دکلره به روشنی حدنصاب نرسه وخوب سفید نشه زدن رنگهای روشن پایه 9 یا 10 عملا جالب درنمیاد وزردی زیادی هم داره ... بهتره الان روی همین رنگ فعلی تون ترکیبی از شماره 6 خاکستری +6 دودی به نسبت مساوی + واریاسیون نقره ای 3 سانت + دودی 1 سانت +اکسیدان 1 بزنید تا به دودی مورد نظرتون برسید ....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elenaa
    سلام

من موهام مشکی کمرنگه

اگه رنگ شماره 12 بذارم چه رنگی میشه؟

ممنون
    قهوه ای طلایی تقریبا روشن( عسلی متوسط)
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

یه سوال دیگه: برای رنگ کردن و یکدست درآوردن موهام , از پایین شروع کنم به زدن رنگ یا از ریشه؟
    اینم بگم که پایین موهام تیره تر از ریشه هامه.
    بعد اینکه این ترکیبی که بهم گفتی, مقاومتش چقدره چون نمی خوام با 2 -3 بار شستشو رنگش بره.
    آیا بعد از رنگ کردن نیازه که شامپوی خاصی یا نرم کننده ای بزنم یا نه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام ........ کسی هست ؟ تو رو خدا یکی به سوال من جواب بده .......رنگ موهای سالومه توی برنامه هفته پیش سالی تالک ( من تکرارشو دیشب دیدم ساعتای 6 _ 7 عصر ) چی بود ؟ یه رنگ تیره بود ولی نمیدونم قهوهای بود یا طبیعی؟؟؟؟؟؟
    آخه مث رنگای قهوهای تن قرمز نداشت ولی مث رنگهای طبیعی به سمت مشکی هم نمیرفت !!! یه قهوهای خیلی تیره که قرمزی نداشت ...... ( حال کردین نشونه دادن رو !!!! )
    کسی نمیدونه این چه رنگیه ؟؟؟

• بانک بند ناف