نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,897 به 2,904 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzan62
    سلام من موهام قهوه اي از اورال 7.2 فكر كنم دفعه قبل زدم حالا مي خوام موهام رو عسلي كنم ولي با رنگهاي بس ميشه تركيب رنگ هاي از اين كاتالوگ رو به من بگيد . فقط من مبتدي هستم اگر ميشه اندازه دقيق واريانس ها ، اندازه رنگ ها و مقدار و درصد اكسيدان ها رو بهم بگيد و اينكه ريشه هام مشكي هست به اندازه 3 سانت اون ها رو چه جوري رنگ كنم ممنون عزيزم
    ازروی کاتالوگ رنگ بس شماره ی 9 دودی یک دوم تیوپ + یک سوم ازطلایی 7 +واریاسیون نقره ای 3 سانت اکسیدان 2 رو انتخاب واستفاده کنید...
    باران جون رنگ موي ويلا هم خوبه ؟ اگر اون رو هم بخوام بذارم همين تركيب رو استفاده كنم يا فرق داره؟ رنگ هاي طلايي كه گفتيد نوع هاي مختلف دارن طلايي دودي ، طلايي بلوند و .. كدوم رو استفاده كنم ؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    مرسی* فرزانه جون. اینهایی که گفتی* رو حتما پیدا می*کنم. می*شه بگی* روی ماسک اورال و سرم کریستال چی* نوشته؟ اینهایی که گفتید اینجا پیدا می*شه؟مثل اینکه Loreal Elvive نو*ع های مختلف داره . اگه می*شه بهم بگو دقیقا اسم محصولش چیه.

مرسی*
    عزیزم شامپو loreal elseve که قرمزه و colour protect روش نوشته واسه موی شما خوبه اما قوی تر خواستی همینش شامپو صورتیشو بگیر .ماسک موی دکلره شده هم روش نوشته loreal elseve که قوطی صورتی رنگه
    اینجا رو ببین محصولاتش رو واسه موی رنگ شده گذاشته که من قبلا استفاده می کردم http://beta.zarsima-ara.com/تمام-محصولات-لورآل/محصولات-بهداشتی-لورآل/محصولات-مو/شامپو-،نرم-کننده-،ماسک-و-سرم/شامپو-کالر-پروتکت.html
    اما واسه موی خیلی روشن من الان جواب نمی ده واسه همین صورتیشو گرفته بودم که مال من کمی با ماسک تو عکس فرق می کنه و یه جاش نوشته mecka

http://beta.zarsima-ara.com/تمام-محصولات-لورآل/محصولات-بهداشتی-لورآل/محصولات-مو/شامپو-،نرم-کننده-،ماسک-و-سرم/نوتری-گلاس.html
    سرم کریستال هم نوشته serum crystal
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهدیس
    کارشناس عزیز سلام قبل از هر چیز از اینکه وقت خود را برای پاسخگویی میگذارید خیلی خیلی ممنونم من ریشه موهایم طبیعی و تیره است حدود 10تکه مش روی موهایم دارم و باقی ان قهوه ای بین پایه 6و7 است چطور میتوانم رنگ یکدست حدود 7 دودی بدون قرمزی بزنم؟ایا میتوانم از دکو کرم برای یکدست شدنش استفاده کنم؟اگر پاسختان مثبت است به چه روشی عمل کنم؟امیدوارم همیشه موفق باشید
    سلام خانومی.من کارشناس نیستم اما نظرم اینه که اگه موهای قهوه ایتون با دکلره رنگ شده و بعد مش شده و حالا می خواین با ریشه یکدست کنین کار سخت می شه ولی خب می شه با دکو کرم تا پایه 6 موهای مشکی تون رو روشن کنین و بعد یه رنگ از سری 7دودی بیشتر و 7 زیتونی و کمی 6.0 به مقدار کمتر بزارین روی کل موهاتون همراه با واریاسیون سبز 3س و واریاسیون نقره ای 4س و اکسیدان 1
    اول کل موهاتون رو 2سانت به ریشه ای که دکو کرم شده و بعد قسمت دکو کرم شده که باید شانه کشی هم بشه که یکدست بشه که ترجیحا برین ارایشگاه واستون بزارن که دورنگ نشه و موهاتون اسیب نبینه چون مش داررین
    حالا اگه موهاتون فقط رنگ شده یعنی رنگ و مش دارین و می خواین ریشه های مشکی رو هم با اینا یکدست کنین به طوری که تن دودی داشته باشه و به قرمزی نزنه باید از سری دودی شمارهی 7 یا 8 (اگه روشن تر می خواین 9)رو همراه با کمی 9 یا 8زیتونی وو 8خاکستری واریاسیون سبز و رنگ 7طبیعی 5س و واریاسیون نقره ای 5س همراه با اکسیدان 2 به موهاتونن بزنین .سعی کنین به قسمت های مش دار رنگ نرنین و یا بزارین رنگ کمتری روش باشه و اول هم که باید 2 س به ریشه مشکی تون بزنین و بعد ریشه های مشکی تون رو.اگه ریشه هاتون بیشتر ددر اومده اول رنگو بزارین روی قسمت های مشکی اونم 2س به ریشه و بعد بزارین روی قسمت های رنگ و مش شده .وبعد نوبت ریشه هاست.
    یه رنگ دیگه هم پیشنهاد منه که موهاتون یکدست بشه از سری 9دودی به مقدار زیاد با 9زیتونی کم با واریاسیون سبز و رنگهای 7.47 یا 8.47 و 12.1 پادینا استفاده کنین .رنگ خوشرنگی مشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین 31
    سلام میشه فرمول این رنگ مو رو بزارید؟ روی موهای شکلاتی تیره درمیاد؟

رنگ موی فانتزی از سری r و rf و w هست یعنی رنگ ترکیبی که روی قسمتی از مو به صورت فانتزی دراورده شده .اگه از روی کاتالوگ رنگ شاه بطوطی خیلی روشن رو یعنی 7.69همراه با واریاسیون قرمز و 7.65 و 5.88و کمی 7.0 مخلوط کنی با اکسیدان 2 رنگی به این تناژ بهت میده .که این رنگها فانتزین و با چندبار شستشو پاک میشن و بهتره قبلش با دکوکرم مو رو روشن کنی
    .اگه روی موهاتون رو رنگ تیره زدین و می خواین این رنگو بزارین روش به این روشنی در نمیاد و بدرنگ میشه
    ولی بدون دکوکرم یا دکلره هم می تونین از شماره های بالاتر رنگهایی با تن شکلاتی بلوطی با واریاسیون قرمز بزنین یه رنگ قهوه ای بلوطی خوشرنگ میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh sister63
    دوستای گلم من می خواستم موهامو البالویی کنم چه ترکیب رنگی استفاده کنم از چه مارکی ؟؟؟؟؟؟؟ و بعد اینکه اگه موهام رو البالویی کنم دیگه نمی تونم رنگ دیگه ای کنم؟؟؟؟ یعنی باید ریموور کنم یا مشکی کنم ؟؟؟ خاصیت مثل همون شرابیه به نظرتون ؟؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید خیییییییییلی عجله ایی لطططططططططفا
    البالویی جزو رنگای فاتنزیه و بعد از مدت کوتاهی میشه قهوه ای که تن قرمزی داره.و بعدن به جز مشکی بدون دکاپاژ رنگ دیگه ای نمی تونی رو سرت بزاری .بله شبیه همون شرابیه .رنگ البالویی جلید رو تهیه کنین که هم گیاهی و هم خوشرنگه و یا رنگ مارک ولا و تونی با اکسیدان 9 روی موی مشکی ..این رنگها زود از روی سر پاک میشن باید زود به زود رنساژ البالویی کنی.ilهم میشه روی موی مشکی بزنین که اگه مارک خوبی باشه به مدت هم می مونه و هم هم موهاتونو با دکو کرم به پایه 6 برسونین و بعد رنگو بزارین . ترکیب 5 البالویی و 5تنباکویی و اکسیدان 6 روی موی پایه 6 یا 7.می تونین واسه قرمزی بیشتر کمی واریاسیون قرمز استفاده کنین .کلا تو کاتالوگ رنگ دنبال سری rf , شرابی تناژ البالویی بگردین روی موی به پایه رسیده بزارین رنگ دلخواهتون به دست میرسه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    سلام باران جون
    من الان موهام به این شکل سه رنگ هستش

برای یه دست رنگ کردنش باید رنگ رو چجوری بزنم؟
    ریشه تقریبا ۲ سانت موی خودم در اومده مشکی، دو سه سانت قبلا ریشه ی مشکی رنگ شده که الان قهوه ایه ، ساقه هم که تقریبا پایه ۸ هستش
    اگه فرضا بخوام یه رنگ پایه ۷-۸ بذارم ، چجوری رنگو بذارم که ترجیحا ریشه و ساقه فرق خیلی فاحشی با هم نداشته باشن؟
    ممنون عزیزم
    عزیزم باران جان قبلا جواب چنین سئوالاتی رو داده بودن .واسه موهایی که با دکلره روشن شده و ریشه ها در اومده یکدست کردنش با رنگ روشن به تنهایی امکان پذیر نیست
    ولی می تونین واسه یکدست کردنش یه رنگ تیره تر بزارین روی موهاتون . ابتدا
    رنگ
    های 7 طلایی ودودی رو به نسبت مساوی با اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای 3سانت ریشه هاروزده وبعداز زمان 35 مین همین ترکیب
    رنگ
    رو ولی با اکسیدان 1 به قسمتهای روشن زده وبعداز 30 مین دیگه کل
    مو
    هارو شانه وبعداز 10 مین دیگه بشوئید...این یکی از فرمولهای باران جان واسه یه قهوه ای متوسط هست که تفاوت فاحشی بین ساقه و ریشه پیش نمیاد در ضمن می تونین واسه این که تناژ زیتونی داشته باشه و ریشه ها کمترین تناژ قرمزی داشته باشن 7دودی و 7 یا 8 زیتونی و 4س واریاسیون سبز و واریاسیون نقره ای و کمی از سری طلایی با اکسیدان 2 به قسمت ریشه و بعد از 30مین با اکسیدان 1 به ریشه بزنین و ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=مامان مهدیس][quote="فرزانه":3fqphvc7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان مهدیس":3fqphvc7
    کارشناس عزیز سلام قبل از هر چیز از اینکه وقت خود را برای پاسخگویی میگذارید خیلی خیلی ممنونم من ریشه موهایم طبیعی و تیره است حدود 10تکه مش روی موهایم دارم و باقی ان قهوه ای بین پایه 6و7 است چطور میتوانم رنگ یکدست حدود 7 دودی بدون قرمزی بزنم؟ایا میتوانم از دکو کرم برای یکدست شدنش استفاده کنم؟اگر پاسختان مثبت است به چه روشی عمل کنم؟امیدوارم همیشه موفق باشید
    سلام خانومی.من کارشناس نیستم اما نظرم اینه که اگه موهای قهوه ایتون با دکلره رنگ شده و بعد مش شده و حالا می خواین با ریشه یکدست کنین کار سخت می شه ولی خب می شه با دکو کرم تا پایه 6 موهای مشکی تون رو روشن کنین و بعد یه رنگ از سری 7دودی بیشتر و 7 زیتونی و کمی 6.0 به مقدار کمتر بزارین روی کل موهاتون همراه با واریاسیون سبز 3س و واریاسیون نقره ای 4س و اکسیدان 1
    اول کل موهاتون رو 2سانت به ریشه ای که دکو کرم شده و بعد قسمت دکو کرم شده که باید شانه کشی هم بشه که یکدست بشه که ترجیحا برین ارایشگاه واستون بزارن که دورنگ نشه و موهاتون اسیب نبینه چون مش داررین
    حالا اگه موهاتون فقط رنگ شده یعنی رنگ و مش دارین و می خواین ریشه های مشکی رو هم با اینا یکدست کنین به طوری که تن دودی داشته باشه و به قرمزی نزنه باید از سری دودی شمارهی 7 یا 8 (اگه روشن تر می خواین 9)رو همراه با کمی 9 یا 8زیتونی وو 8خاکستری واریاسیون سبز و رنگ 7طبیعی 5س و واریاسیون نقره ای 5س همراه با اکسیدان 2 به موهاتونن بزنین .سعی کنین به قسمت های مش دار رنگ نرنین و یا بزارین رنگ کمتری روش باشه و اول هم که باید 2 س به ریشه مشکی تون بزنین و بعد ریشه های مشکی تون رو.اگه ریشه هاتون بیشتر ددر اومده اول رنگو بزارین روی قسمت های مشکی اونم 2س به ریشه و بعد بزارین روی قسمت های رنگ و مش شده .وبعد نوبت ریشه هاست.
    یه رنگ دیگه هم پیشنهاد منه که موهاتون یکدست بشه از سری 9دودی به مقدار زیاد با 9زیتونی کم با واریاسیون سبز و رنگهای 7.47 یا 8.47 و 12.1 پادینا استفاده کنین .رنگ خوشرنگی مشه[/quote:3fqphvc7]

فرزانه خانم سلام از بابت پاسختان خیلی خیلی سپاسگزارم چند سوال برام پیش امده: 1-با توجه به نظر شما باید مراقب باشم مواد دکوکرم به تکه های مش نخورد؟ 2-در مورد رنگ پیشنهادی شما که در انتها نوشتید بعد از دکو کرم بزنم یا در همین شرایط فعلی جواب میده؟(در ضمن فقط 10 تکه مش که دارم دکلره خوده باقی ساقه رنگ است و ریشه ها هم تیره) از اینکه وقتتان را به من دادید متشکرم[/quote:3fqphvc7]
    نه عزیزم دکو کرم نمی خوای.چون حالا فهمیدم منظورتون رنگ تنهاست .شما 7دودی به مقدار زیاد و 6 دودی و نصف مقدار رنگ دودی تون هم 7 یا 6زیتونی همراه با واریاسیون سبز 4س و کمی هم وارایسیون نقره ای 3س و اکسیدان 2 اول به ریشه ها تون بزنین و بعد از 15تا 20مین چک کنین اگه رنگ گرفته همین رنگو به ساقه ها بزنین و بعد از 20مین شانه کشی کنین که کل موها یکدست بشه و همه جا رنگ بگیره و بعد بشورین . درضمن بسته به این که می خواین دودی تیره بشه یا دودی روشن می تونین 6دوودی (تیره* و یا 7 و 8دودی که روشن تره استفاده کنین .حتما هم یه رنگ دیگه مثلا 7زیتونی یا 7عسلی به دودی اضافه کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PAPION
    سلام خانوما

میخواستم طرز استفاده ماسک موی اورآل ری نوتریشن elseve رو بدونم..متاسفانه راهنمای فارسی نداره..باید روی موی نمدار بزنمش؟

سایت محصولات اورآل هم فقط راهنمای سری elvive رو داره!
    عزیزم کلا ماسک های مو رو باید بعد از شامپو به ساقه ها بزنین و بعد بشورین این هم طرز کارش تو سایتش زده

ماسک: به بافت موها نفوذ کرده و باعث رساندن رطوبت به موهای خشک می گردد ماسک را روی ساقه موها بمالید و برای دستیابی به نتیجه بهتر اجازه دهید یک تا دو دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید.