نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,889 به 2,896 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

باران جون ترکیب 7.1+7.3+واریاسیون نقره ای +اکسیدان 1
    روی موهای کاملا روشن دودی عسلی میشه یا نه http://www.mamipic.com/image-5232_4E427DFE.jpg
    این رنگ مد نظرمه
    بعد اینکه باید مثل شامپو به موهای نم ناک بزنم یا اینکه با فرچه وبه همون طریق معمولی که موهامون رو رنگ می کنیم؟؟؟؟؟؟؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    فرزانه جون من موهامو با دودی 9 و زیتونی 9 رنگ کردم.دفعه اول بود که توی خونه رنگ میکردم.
    زیتونی نشد یه رنگ قهوه ای شد ،ولی قشنگه.
    بعدظهرشم موهای خواهرم رو رنگ کردم ایندفعه زیتونی و واریاسیون سبزش رو خیلی بیشتر زدم.موهای خواهرم یه رنگ زیتونی روشن و خیلی قشنگ شد.
    خواستم خیلی خیلی ازت تشکر کنم <span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','ed itor');}else{WriteTEXT('','editor');}">

ولی 2 تا سوال دارم:
    1-چرا از خودم قهوه ای شد؟
    2-من 2 قوظی اکسیدانی که مغازه دار داده بود رو اضافه کردم ولی رنگم خیلی سفت بود.منم کلی آب بهش اضافه کردم تا به غلظت خوبی رسید.اضافه کردن آب به رنگ مشکلی نداره؟

بازم ممنون از جوابات
    خواهش می کنم عزیزم . همون جور که خودتون نوشتین رنگ زیتونی و واریاسیون سبزشو واسه خواهرتون بیشتر ریختین .که تاثیر داره البته واریاسیون به زودی از روی مو پاک میشه و درضمن باید دید موی هردوی شما مشکی بوده یا یکی رنگ شده و دیگری مشکی بوده ؟ چون همه ی اینها و نوع مو و مقدار و حجم رنگ اضافه شده و واریاسیون و مدت مکث روی سر در ایجاد رنگ مورد نظر تاثیر داره .به موهای خودتون دوباره رنگ زیتونی و واریاسیون سبز اضافه کنین همراه با کمی واریاسیون دودی و سیلور که تن زیتونی بگیره .

بله عزیزم شما نیازی به اضافه کردن اب به رنگ نداری و باعث می شه رنگ مورد نظر به دست نیاد و کار اشتباهییه که بعضی ارایشگران واسه این که رنگ کمتری مصرف کنن رواج دادن و هرچه غلظت رنگ و اکسیدان زیاد باشه رنگ تیره تر می شه و هرچی مقدار اکسیدان و رنگ رقیق تر رنگ روی سر روشن تر میشه .شما روی خود رنگ رو نگاه کنین پایینش نسبت هر تیوپ رنگ و اکسیدان رو نوشته .یعنیبعضی رنگ ها نسبتشون 1 به 2 هست و ..یعنی یک قوطی رنگ دوتا قووطی اکسیدان و یا بالعکس یه تیوپ رنگ یه قوطی اکسیدان کافیه .
    شما احتمالا مقدار اکسیدانتون کم بوده چون نباید خیلی رنگ سفتی دربیاد باید به غلظت ماست دربیاد ولی زیاد رقیق هم نشه که اکسیدان زیاد روی موی مشکی تن مو رو به سمت قرمزی می بره
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzan62
    سلام من موهام قهوه اي از اورال 7.2 فكر كنم دفعه قبل زدم حالا مي خوام موهام رو عسلي كنم ولي با رنگهاي بس ميشه تركيب رنگ هاي از اين كاتالوگ رو به من بگيد . فقط من مبتدي هستم اگر ميشه اندازه دقيق واريانس ها ، اندازه رنگ ها و مقدار و درصد اكسيدان ها رو بهم بگيد و اينكه ريشه هام مشكي هست به اندازه 3 سانت اون ها رو چه جوري رنگ كنم ممنون عزيزم
    ازروی کاتالوگ رنگ بس شماره ی 9 دودی یک دوم تیوپ + یک سوم ازطلایی 7 +واریاسیون نقره ای 3 سانت اکسیدان 2 رو انتخاب واستفاده کنید...
    باران جون ممنون از جوابتون اكسيدان شماره 2 يعني 6 درصد ؟ اول ريشه را بزنم ؟ چند دقيقه ريشه بمونه ؟ كل موهام چند دقيقه بمونه ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    سلام من موهام قهوه اي از اورال 7.2 فكر كنم دفعه قبل زدم حالا مي خوام موهام رو عسلي كنم ولي با رنگهاي بس ميشه تركيب رنگ هاي از اين كاتالوگ رو به من بگيد . فقط من مبتدي هستم اگر ميشه اندازه دقيق واريانس ها ، اندازه رنگ ها و مقدار و درصد اكسيدان ها رو بهم بگيد و اينكه ريشه هام مشكي هست به اندازه 3 سانت اون ها رو چه جوري رنگ كنم ممنون عزيزم
    ازروی کاتالوگ رنگ بس شماره ی 9 دودی یک دوم تیوپ + یک سوم ازطلایی 7 +واریاسیون نقره ای 3 سانت اکسیدان 2 رو انتخاب واستفاده کنید...
    باران جون ممنون از جوابتون اكسيدان شماره 2 يعني 6 درصد ؟ اول ريشه را بزنم ؟ چند دقيقه ريشه بمونه ؟ كل موهام چند دقيقه بمونه ؟ راستي من دفعه قبل براي اينكه موهاي سفيدم رنگ بگيره رنگ خالي بدون اكسيدان زدم به موهام بعد روش رنگ زدم ، اگر بخام اين بار هم اين كار رو انجام بدم با رنگ تركيب نشده مثلا دودي يا فقط طلايي بزنم مشكلي پيش نمياد يا حتما بايد از همين رنگ تركيبي بدون اكسيدان استفاده كنم ببخشيد خيلي پرسيدم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

باران جون رنگ موی بس گروه زیتونی رو نداره اگه بخواهیم ترکیبی کارکنیم میتونیم از رنگهای ایگورارویال باهاش ترکیب کنیم ؟مثلا 9دودی بس رو با 9 1/2-0 ایگورا اگه نرکیب کنیم روی موی زیتونی متوسط رنگ خوبی درمیاد؟ با 9.23 مارک ویلا چطور؟بعد اینکه موهای تقریبا دمیج شده نوک ساقه اش سه چهارسانتی وز شده کوتاه هم هست و فعلا نمیتونم کوتاهترش کنم اگه برم ارایشگاه و بگم با دکوکرم روشنش کنه بدترنمیشه موهام؟به سوالم نخندیها اخه من تابحال موهامو با دکو کرم روشن نکردم نمیدونم قدرتش تا چه حدو حدودیه!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام موهامو رنگ تنباکویی کردم الان قهوهای روشن وخیلی به زردی میزنه برای اینکه زردیش گرفته شه و یه رنگ قشنگ تری بده باید چه کار کنم ممنون از شما

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

خانم های گل یک سئوال فنی:
    من موهام را اردیبهشت ماه فر زدم! موقع فر زدن نوک موهام کمی رنگ عسلی داشت و خوب الانم که موهام بلندتر شدن و همان سیاه هستن!! میشه الان روی موهام رنگ بذارم یا به خاطر فر زدن موهام ضعیف شدن و نمیشه؟!!! اگر میشه شما چه رنگی را پیشنهاد میدین؟!!
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=tezarin][quote=فرزانه]
    نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar
    نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Food Lover":2fctxrrv
    نقل قول نوشته اصلی توسط "tezarin":2fctxrrv
    خوب من با فرمولي كه شما دادين مو هامو رنگ كردم و چشمتون روز بد نبينه ريشه هام قهوه اي قرمز شد و بقيه موهام هيچ تغييري نكرد. اينقدر الان ناراحت هستم كه نگو ولي هيچ راهي به نظرم نميرسه. بهرحال ممنونم

شما حتماً به دوستان نگفته بودید که روموهاتون رنگ n3 داشتید !
    عزیزم من بر اساس تجربه ام بهت میگم که وقتی موهات رنگ سیاه و تیره زدی باشی روش رنگ بزنی نمیگیره مگر با بی رنگ کردن که من شخصاً از بی رنگ کردن هم تجربه خوبی ندارم !
    به نظرم باید میزاشتی یه مدت موهات رنگ تیره بمونه تا رشد کنه و تیره ها کم کم با کوتاه کردن بره و موهای طبیعیت باشه !

عزیزم، شما معلومه پست*های قبلی* منو نخوندی خانومی، مگه می*شه چیز به این مهمی* رو نگفته باشم؟! این صفحه رو نگاه کن: http://www.mamisite.com/forum/viewto...374&start=2810

احتمالا فرزانه جون پست منو کامل نخونده بودن وگرنه من گفت بودم موهام باN3رنگ شده. نکتهٔ سخت ماجرا هم همین بود دیگه :-)

حالا خانوم*های متخصص من چی* کار کنم؟ رنگ ریشه بد نیست، قهوه*ای شده، ولی* بقیه مشکی* موند. اگه ۹N بزنم باز می*شه؟ موهام جون نداره که هایلایت بشه یا ریمور بخوره.
    با سلام به دوست خوبم و اجازه مدیر انجمن خواستم دوستمونوراهنمایی بکنم.دوست عزیز شما ابتدا قسمتهای تیره را با رنگ 000 و اکسیدان 9درصد روشن کنید یعنی بیست دقیقه روی قسمتهای تیره بمونه و بعد 10 دقیقه هم روی ریشه بزارید ویکدست که شد بشویید. سپس رنگ دودی 6 را با زیتونی 6 و اکسیدان 1 همزمان به ساقه و ریشه بزارید.قبلش هم همه این کارها رامیتونید روی یک تکه مو انجام بدید اگر خوب شد به همه مو بزنید.
    سلام دوست عزيزم، خيلي از لطف شما ممنونم. فرزانه جان از پاسخ شما هم ممنونم. جمعه رفتم آرايشگاه و موهايم را با مواد دكلره و اكسيدان ٥ هايلايت كردم كه حدودا به پايه شش اينا رسيد و بعد رنگساژ كرد كه اون قسمت ريشه ها كه روز قبل رنگ كرده بودم كمي نارنجي و قرمزي اش زياد بود و كلا موهام الان دميج شده. باز هم از لطفتان ممنونم
    lمبارک باشه عزیزم .از اول هم می رفتی ارایشگاه این همه به موهات اسیب نمی زدی .چون اگه رنگ امیزیتون درست باشه قاعدتا نباید ریشه هاتون قرمز باشه و این از نکاتیه که با تجربه به دست میاد و بدون تجربه مطمئنا رنگ ریشه و ساقه تون خوب نمی شه . موهاتون هم اگه موخوره داره سرم کریستال و در حمام هم ماسک موی اورال رو توصیه می کنم استفاده کنید.اگه هم با دکلره دمیج شده باید دکو کرم به موهاتون می زدین که دیگه اسیبی به موهاتون نمی زد باز باید از شامپو و ماسک مخوصص موی دکلره استفاده کنین و اگه مثه سیم ظرفشویی سفت شده بهتره کراتین برای تقویت و احیا مو انجام بدین ن که کمی گرونه ولی موهاتون رو به حالت اولش برم یگردونه و بیشتر دمیج مو رو می گیره[/quote:2fctxrrv]

مرسی* فرزانه جون، آخه گفتم تا اساتید برجستیی مثل شما اینجا هستند که دیگه آدم سراغ اجنبی نمیره! اینجا دکو کرم ندارند ولی* پایین*ترین درجه اکسیدان رو استفاده کرد که خوب البته موهام مخصوصا جلو هاش هایلایت هاش به قرمزی می*زنه البته نه زیاد، قهوه*ای قرمز است.

کراتین مواد سرطان زا داره، مخصوصا نوع یکش، اینجا خیلی* معروف است که سلامت رو به خطر میندازه. ولی* سرم*هایی* رو که گفتی* ببینم می*تونم پیدا کنم روی اینترنت یا نه. اینجا سرم بیو سیلک داره.
    مرسی* عزیزم
    [/quote:2fctxrrv]
    عزیزم شما لطف داری .من کجا اساتید کجا :) من فقط در حد دانش یک ساله م می تونم بهتون نظر بدم که مطمئنا چون شما سررشته ای از رنگ ندارین از راه دور نمی تونین کارایی که من گفتمو به درستی انجام بدین .بعد هم نمی شد از راه دور نظر قطعی داد. مطئمنا اگه اینجا بودین و موهاتونو می دیدم و تست می کردیم خلی مشکلات حل می شد. الان هم دیگه جز رسیدگی به موهاتون نمی شه سراغ رنگ و .. رفت . بزارین موهاتون با کوتاهی و به مرور زمان به رنگ اصلی خودش بگرده .کراتین تقویت مو با کراتین *** کنندگی فرق داره و اینجایی که ما کار می کنیم تا حالا ضررو مشکلی گزارش نشده .البته شما همون سرم کریستال و ماسک موی اورال رو بزنین مطمئن باشین موهاتون لطافت گذشته شو به دست میاره . من خودم واسه موهای بلوند شده م از ماسک موی اورال مخصوص موی دکلره وشامپو اورال و ماسک تقویت کننده و سرم کریستال بعد ا زحمام و گاهی روغن زیتون استفاده می کنم و خیلی راضیم
    سرم بیو سیلک هم خوبه .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..