نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,881 به 2,888 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    خوب من با فرمولي كه شما دادين مو هامو رنگ كردم و چشمتون روز بد نبينه ريشه هام قهوه اي قرمز شد و بقيه موهام هيچ تغييري نكرد. اينقدر الان ناراحت هستم كه نگو ولي هيچ راهي به نظرم نميرسه. بهرحال ممنونم

شما حتماً به دوستان نگفته بودید که روموهاتون رنگ n3 داشتید !
    عزیزم من بر اساس تجربه ام بهت میگم که وقتی موهات رنگ سیاه و تیره زدی باشی روش رنگ بزنی نمیگیره مگر با بی رنگ کردن که من شخصاً از بی رنگ کردن هم تجربه خوبی ندارم !
    به نظرم باید میزاشتی یه مدت موهات رنگ تیره بمونه تا رشد کنه و تیره ها کم کم با کوتاه کردن بره و موهای طبیعیت باشه !
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

2. بانک بند ناف
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط ROYAL
    سلام گلم شماره رنگاروميخواستم
    دوست عزیز هردو عکسهایی که گذاشتین رنگ و مش باهم هستن و موها باید با دکلره تا پایه زرد خیلی روشن برسن
    به نظرم عکس اولی تن موهاش دودی و مشای استخونی داره
    عکس نیوشا هم رنگ متوسط 8با مش کرم
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    خوب من با فرمولي كه شما دادين مو هامو رنگ كردم و چشمتون روز بد نبينه ريشه هام قهوه اي قرمز شد و بقيه موهام هيچ تغييري نكرد. اينقدر الان ناراحت هستم كه نگو ولي هيچ راهي به نظرم نميرسه. بهرحال ممنونم

عزیزم من بر اساس تجربه ام بهت میگم که وقتی موهات رنگ سیاه و تیره زدی باشی روش رنگ بزنی نمیگیره مگر با بی رنگ کردن که من شخصاً از بی رنگ کردن هم تجربه خوبی ندارم !
    به نظرم باید میزاشتی یه مدت موهات رنگ تیره بمونه تا رشد کنه و تیره ها کم کم با کوتاه کردن بره و موهای طبیعیت باشه !

عزیزم، شما معلومه پست*های قبلی* منو نخوندی خانومی، مگه می*شه چیز به این مهمی* رو نگفته باشم؟! این صفحه رو نگاه کن: http://www.mamisite.com/forum/viewto...374&start=2810

احتمالا فرزانه جون پست منو کامل نخونده بودن وگرنه من گفت بودم موهام باN3رنگ شده. نکتهٔ سخت ماجرا هم همین بود دیگه :-)

حالا خانوم*های متخصص من چی* کار کنم؟ رنگ ریشه بد نیست، قهوه*ای شده، ولی* بقیه مشکی* موند. اگه ۹N بزنم باز می*شه؟ موهام جون نداره که هایلایت بشه یا ریمور بخوره.
    با سلام به دوست خوبم و اجازه مدیر انجمن خواستم دوستمونوراهنمایی بکنم.دوست عزیز شما ابتدا قسمتهای تیره را با رنگ 000 و اکسیدان 9درصد روشن کنید یعنی بیست دقیقه روی قسمتهای تیره بمونه و بعد 10 دقیقه هم روی ریشه بزارید ویکدست که شد بشویید. سپس رنگ دودی 6 را با زیتونی 6 و اکسیدان 1 همزمان به ساقه و ریشه بزارید.قبلش هم همه این کارها رامیتونید روی یک تکه مو انجام بدید اگر خوب شد به همه مو بزنید.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *فاطمه*
    سوگل جان سلام
    حالا که هستی منم سواستفاده کنم و سوالم رو ازت بپرسم

رنگ موهای من الان تقریبا n6 هست. می خوام رنگش کنم. می خوام روشن تر بشه و یه کمی هم زیتونی باشه.
    میشه کمکم کنی ؟
    دوست عزیز...بارنگ زدن تنها وبدون مواد روشن کننده فقط میتونید شماره های خاکستری 9 و زیتونی 9 رو به نسبت یکسان +3 سانت واریاسیون نقره ای+واریاسیون سبز 1 سانت واکسیدان ترکیب واستفاده کنید...ولی قطعا با دکو کرم برنگ زیتونی روشن دلخواه خواهید رسید....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=صدف][quote="صدف":3j0ajbsp]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فرزانه":3j0ajbsp
    نقل قول نوشته اصلی توسط "صدف":3j0ajbsp
    سلام به خانمهای ارایشگر
    دو ماه پیش موهام رو دکلره ورنگ روشن زدم خیلی قشنگ شد اما الان از جلوه افتاده
    امروز مهمونی دعوتم بنظرتون اگه رنگ 7.11ویلا با واریاسیوننقره ای رو مخلوط کنم همراه با اب ومثل شامپو به موهام بزنم خوب میشه
    تو رو خدا زود جواب بدین
    [/quote:3j0ajbsp]

عزیزم چرا با اب مخلوط کنی دیگه .شم اگه زمینه موهات روشنه همون ررنگ که تن شکلای داره و خیلی هم روشنه با واریاسیون نقره ای بزنی اول 2 سانت به ریشه و بعد روی ریشه رنگ امیزیت دقیق تر میشه .در ضمن موهای مشکیت تناژ قهوه ای خیلی روشن که به قرمزی می زنه می گیره مخصوصا اگه سری 11 باشه .درضمن منظورتوون 11.7 هست دیگه ؟[/quote:3j0ajbsp]

فرزانه جون
    اخه من شنیدم برای رنگ ساز باید رنگ رو با اب مخلوط کرد ومثل شامپو به موها زد
    منظورم از 7.11mهفت ممیز یازده ویلا یک رنگی دودی زیتونیه اگر اشتباه نکنم[/quote:3j0ajbsp]
    دوست عزیز... برای رنساژ مجدد روی دکلره بهتره همون رنگ دلخواهتونو با اکسیدان 1 به قسمتهای روشن بزنید قسمتهای ریشه هم دوباره باید با مواد دکلره ریشه گیری بشه تا رنگتون یکدست دربیاد.. برای براقیت رنساژ بهتره حتما واریاسیون نقره ای 4 تا 5 سانت ترکیب و1 ق غذاخوری روغن زیتونم بریزید... وبعداز هربار شستشو با شامپوهای مخصوص موی رنگ شده حتما از لوسیون وماسکهایی که ضد خشکی وبرای براقیت مو در بازار هست به موهاتون بزنید وبعد سشوار کنید ..مثل ماسک موی دوفاز کراتینه کریستال یا اورآل...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

http://www.mamipic.com/share-0ACE_4F49CBB0.htmlبارران عزیز فرمول این رو بهم میگی ؟
    این رو هم بگم که موهام کاملا روشنه الان http://www.mamipic.com/image-0ACE_4F49CBB0.jpg

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arayeshgar

عزیزم، شما معلومه پست*های قبلی* منو نخوندی خانومی، مگه می*شه چیز به این مهمی* رو نگفته باشم؟! این صفحه رو نگاه کن: http://www.mamisite.com/forum/viewto...374&start=2810

احتمالا فرزانه جون پست منو کامل نخونده بودن وگرنه من گفت بودم موهام باN3رنگ شده. نکتهٔ سخت ماجرا هم همین بود دیگه :-)

حالا خانوم*های متخصص من چی* کار کنم؟ رنگ ریشه بد نیست، قهوه*ای شده، ولی* بقیه مشکی* موند. اگه ۹N بزنم باز می*شه؟ موهام جون نداره که هایلایت بشه یا ریمور بخوره.
    با سلام به دوست خوبم و اجازه مدیر انجمن خواستم دوستمونوراهنمایی بکنم.دوست عزیز شما ابتدا قسمتهای تیره را با رنگ 000 و اکسیدان 9درصد روشن کنید یعنی بیست دقیقه روی قسمتهای تیره بمونه و بعد 10 دقیقه هم روی ریشه بزارید ویکدست که شد بشویید. سپس رنگ دودی 6 را با زیتونی 6 و اکسیدان 1 همزمان به ساقه و ریشه بزارید.قبلش هم همه این کارها رامیتونید روی یک تکه مو انجام بدید اگر خوب شد به همه مو بزنید.
    خیلی ناراحت شدم که شنیدم موهات رنگ نگرفته .درواقع من از رو تجربه خودم گفتم بیه بار موهامو با رنگ 3 تیره کردم و باز رنگ روشن گذاشتم به رنگ متوسط رسید . عزیزم رنگ ریشه هات که با شستشو می ره .منم گفتم چون موهات تیره هست قار نیست رنگ دلخواهتو بگیره .اون عکسی هم که گفتی با دکلره هست . حالا شما با 000 موهاتو مخصوصا ساقه هارو روشن کن .که پیشنهاد من دکو کرم هست که هم اسیبی به مو نمی زنه هم تا پایه نارنجی می رسونه که اون عکس جنیفر رو می تونی رو موهات در بیاری البته دودی رو باید بیشتر بریزی.در ضمن عزیزم شرمنده اگه نمی تونم بهتر از این از راه دور راهنمایی کنم .شما این رنگارو می بردی پیش ارایشگر خودش واست موهاتو خوب رنگ می کرد فوقش با دکلره خیلی ضعیف موهاتو وا م یکرد ولی مطئن باش موهات به این زودی نمی سوزه و اسیب نمی بینه
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

تازرین جان من که گفته بودم هررنگی بزاری قرار نیست روشن بشه و تن قرمزی رو داره این فرمولم کمترین تن قرمزی رو داره ولی چون نمی خواین موهاتون روشن بشه و حتما هم می خواستین رنگ بشه این فرمولو دادم بهتون که احتمالا هم زود به ریشه هاتون رسوندین چون ریشه هارو قرمز نمی کنه !و اگه بیشتر از 10 تا 15 مین نمونه میشه قهوه ای .پس حتما رنگ امیزیتون اشتباه بوده که ریشه ی طبیعی تون هم خیلی روشن شده .باز هم می گم عزیزم جنس مو با هم فرق می کنه .بهتره از دکو کرم که به مو اسیب نمی زنه استفاده کنی و 2تا 3 درجه موهاتو روشن کنی و حتما برو پیش ارایشگر که کار با دکو کرم کار یه متخصص هست . موفق باشی عزیزم .خبرشو بهم بده
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..