نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,865 به 2,872 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط ساقی رها
    [JUSTIFY]با عرض سلام و کلی خسته نباشید....... ا
    اول از همه جه داره که ازتون تشکر کنم، واقعا امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق و مؤید باشید که خالصانه همه رو راهنمایی می کنید. من بعد از 5سال که موهامو چه خودم و چه آرایشگاه های گوناگون برام رنگ کردن به رنگ مورد نظرم رسیدم. یک دنیا ممنون
    چون راهنمایتون خیلی مفید بود باز هم ازتون دو تا سؤال دارم.

1- من خودم ابروهام خیلی پرپشت و مشکی هست. هروقت هم که رنگ می کنم که روشن بشه قهوه ای خوش رنگ در نمی یاد و همیشه قرمزی داره، در انجمن هم جستجو کردم که شما فقط فرمول c9 و چند قطره اکسیدان 2 رو پیشنهاد کردید که اون هم امتحان کردم و 10 دقیقه هم صبر کردم و از مارک اسکرین هم استفاده کردم ولی باز قهوه ای روشن نشد، اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.

2- سوال دوم هم اینه که خواهرم موهاش تقریبا 80% سفیده، که الان هم از رنگ 6/01 مارک ریتون استفاده می کنه، ولی تقریبا هر 2هفته یک بار باید تجدید کنه که سفیدشو رو بپوشنه. می خواستم موهاشو مطابق عکس زیر رنگ کنم. فرمول پیشنهادی شما چیست؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]

باز هم از انجمن خوبتون تشکر می کنم. [/JUSTIFY]
    مرسی خانوم گل . ببین ما تو ارایشگاه 10.1 و اکسیدان 3 2 تا 3 قطره اضافه می کردیم و سریع هم چک می کردیم به مدت 4 تا 5 دقیقه روشن میشه . البته اگه خیلی روشن تر بخواین 8 مین هم طول می کشه اما اکسیدان 3 زودتر باز می کنه . شما همون 10.0 یا 10.1 رو با اکسیدان 2 بزار روی ابروهات و اگه بعداز 10مین واست روشن نبود بزار 5 مین بیشتر بمونه
    عزیزم این نگ روی موی دکلره شده امکان پذیره . پیشنهادم اینه که تو چند صفحه قبل رو نگاه کنین فرمول هایی واسه موهایی که سفیدی دارن گذاشتم .در ضمن 6.1 هم روشنه و سفیدی هارو نمی پوشونه بگین با 4س 3.0 مخلوط کنن تا سفیدی هارو بگیره . فرمول واسه موهای سفید زیاده کثلا چون موهاشون
    سفید
    ی داره باید حتما یه شماره پایین مثلا 3.0 6سانت همراه با 7.7 مارک ولا و یا بث +7.0 به حجم مو و اکسیدان 9درصد باید اول ساقه و 10مین بعد ریشه هارو بزنن .و بعد مدام شانه کشی و یکدست کنن.
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramis
    میشه ترکیب این رنگ و بگید. بدون دکلره درمیاد؟ من پایین موهام مش نسکافه ای داره. رنگا وارنگ نمیشه این رنگ و. بدارم؟ بعد اینکه جز رنگ های فانتزیه دیگه؟ پاک میشه زود؟

بله عزیزم فانتزیه و رنگ قرمز اتشین هست جزو رنگهای RF در کاتالوگ هست که با کمی سری W مخلوط کنین . روی مش هاتون درمیاد اما روی موی مشکی تناژ قهوه ای میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh.mohammad
    سلام دوستان عزیز
    اول از همه تشکر کنم
    من رنگ پوستم سبزه است
    ولی خوب سبزه باز
    پارسال عید یعنی عید سال 1390 موهام رو رنگ کردم...سوزنی در آوردم و دو درجه از موهای خودم روشن تر کردم...البته آرایشگاه این کار رو کرد
    الان میخوام دوباره رنگ کنم این عکس رو میذارم براتون
    اول اینکه بدون دکلره هم آرایشگاه میتونه برام در بیاره؟
    چون 2 تا آرایشگاه رفتم هر دو گفتن چون موهات خیلی مشکیه باید دکلره بشه
    بعدم اینکه آیا این رنگ مو به پوست من میاد؟
    من بیشتر رنگ های تیره رو دوست دارم چون رنگ روشن سنم رو زیاد نشون میده و کلا از رنگ روشن خوشم نمیاد
    بعد آرایشگاه که بردم بهشون گفتم نمیخوام بعد از چند بار شستن رنگش از اینی که هست روشن تر شه که گفتن نمیشه آیا همچین چیزی امکان پذیر هست و بعد از چند بار شستن رنگش تغییر نمیکنه؟
    ممنون میشم جواب بدید

عزیزم به پوست شما رنگهای گروه زیتونی و دودی و شکلاتی هم میاد .این رنگ نسکافه ای حتما باید موهاتون دکلره بشه . از فرمول رنگی که من و دلبر جون گذاشتن واسه زیتونی دودی روی موهاتون می تونی استفاده کنین و قهوه ای دودی نازی میشه که تناژ قرمزی نداره

asieh.mohammad آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    163
    پسند کرده
    16

فرازنه خانوم من رفتم آرایشگاه و رنگ الان موهام ذو براتون گذاشتم که آرایشگاه به جای این رنگ نسکافه ای چه بلایی سر من آورد
    صفحه 287 عکس موهام رو الان گذاشتم
    ممنون میشم حالا راهنماییم کنید

خبر اومد که دشتستون
    بهاره
    زمین از خون فایض لاله زاره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maahak
    سلام
    من الان چند ساله که دلم میخواد موهام رو قهوه ای متوسط طبیعی رنگ بکنم یه قهوه ای گرم بدون تن قرمز ولی چون دکلره نمیکنم و ارایشگاه هم نمیرم هیچوقت نتونستم رنگ خوبی دربیارم.
    موهام تا وسط کمرم هست و پرپشته موهای حلوی سرم نرم و نازکه و سریع رنگ میگیره .موهای پشت سرم مشکیه و ضخیم و حالتدار .برای همین هیچوقت رنگ یکدستی در نمیاد.
    اگر ممکنه مارک و شماره رنگ و نسبت ترکیب و اینکه چه مدت باید بمونه رو بهم بگید.
    ممنونم

از سری7 دودی +زیتونی+خاکستری بمقدار مساوی + واریاسیون نقره
    ای
    3سانت +اکسیدان 2 که رقیق باشه مثه ماست چکیده نه سفت نه شل و واریاسیون سبز 4س
    اول 2 سانت به ریشه از پشت سر بزنین تا جلوی سر و بعد از نیم ساعت هم به ریشه هها بزنین و بعد از 10 دقیقه شانه کشی کنین و بعد از 10مین دیگه بشورین . مارک های بث و ولا و تونی و ارتین و پرستیژ خوب هستن
    می تونی 7.7 و 7.0 هم بزنین که تن شکلاتی می گیره و زیر نور کمی تناژ قرمزی نشون میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maahak
    http://www.pcparsi.com/uploaded/pcfe2b9648da068fa72b753ebee8cf9ae2_0.6053350012954 54243_taknaz_ir.jpg

اینم یک عکس از رنگ مویی که گفتم هست.
    وقتی میرم مهمونی دلم میخواد موهام نرم و لطیف و براق بنظر بیاذ. الان از سرم موی توژورس استفاده میکنم تا حدی نرم میکنه.اگر ممکنه یه محصول بهم معرفی کنید.
    یه ماسک موی خوب هم برای داخل حمام بهم معرفی کنید .
    عزیزم منظورتونو نفهمیدم این رنگ مو هم فندقی روشن هست با تناژ شکلاتی . ماسک موی اورال رو توصیه می کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی58
    سلام گلم بلوطی تیره فانتزی هست ؟با شستن میره ؟موهای مش شده رو میپوشونه ؟
    بله عزیزم
    رنگ بلوطی تیره فانتزی نیست و روی مو تا مدتی می مونه یعنی رود پاک نمیشه .از سری کلستون بگیرین بهتره . بله می پوشونه و دقیقا مثه رنگ کاتالوگ در میاد امارو موی مشکی بیتشر تن قرمزی قهوه ای داره .شما باید از سری فندقی با سری طبیعی مخلوط کنین تا رنگ مورد نظرتون دربیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh.mohammad
    فرازنه خانوم من رفتم آرایشگاه و رنگ الان موهام ذو براتون گذاشتم که آرایشگاه به جای این رنگ نسکافه ای چه بلایی سر من آورد
    صفحه 287 عکس موهام رو الان گذاشتم
    ممنون میشم حالا راهنماییم کنید
    عزیزم رنگ زمینه موهاتو حتما 9.0 گذاشته یعنی رنگ طبیعی که تناژ قرمزی داره .شما اگه م یخوای زیتونی بشه .رنگ زیتونی 9.3 یا 8.3 رو با رنگ دودی 8 و واریاسیون سبز 4 س همراه با اکسیدان 2 بزار رو یموهات که زیتونی تیره بشه .یعنی اگه ازسری 7 یا 8 زیتونی بگیری مثلا 7 زیتونی یا 8 زیتونی تناژش تیره تره تا 9 زیتونی .بعد هم یه رنگ دودی به نسبت رنگ زیتونی انتخاب کن یعنی اگه زیتونی 7 انتخاب کردی دودی 7 هم 1.3 تیوپ اضافه کن و زیتونی رو بیشتر بریز . در ضمن نسکافه ای که بدون دکلره درنمیاد ولی موهای مش شده تو می تونی نسکافه ای بزنی .یعنی 8.0 و 8.1 و کمی 8.7 رو با اکسیدان 6 بزنی به موهات مش هات میشن نسکافه ای اما زمینه مو باز تناژ روشن و عسلی می گیره . .باز هم می گم هرچی شماره ی قبل از ممیز رو بالا برداری مثه 9.0 موهات روشن تر و اگه پایین برداری تیره تر میشه .کمی هم رنگ طبیعی مثلا 7.0 موهات اضافه کن