نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,857 به 2,864 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام

من ديروز روي سر يك دختر كره اي (كه همينطوري كه ميدوني موهاي تيره اي دارند) رنگ قهوه اي متوسط/روشني ديدم و وقتي ازش پرسيدم چه رنگي زده گفت Garnier B3 كه ميشه قهوه اي طلايي و ميتونه رنگ مشكي طبيعي رو حسابي باز كنه ولي من نميدونم موي من رو هم ميتونه باز كنه يا نه؟ http://www.amazon.com/Garnier-Nutrisse- ... B000V09TVK

حالا از روي اينترنت رنگ هايي رو كه فرموده بودي مارك ايگورا گرفتم:
    وارياسيون سبز ٣٣-٠
    وارياسيون دودي ١١-٠
    ٧ دودي ٣-٧
    ٧ مات ٢-٧
    ٧ خاكستري ١-٧

اون 7M كه نميدونستيم به انگليسي چي ميشه ميشد 7 Matt يعني ٢-٧ از كاتالوگ ايگورا

حالا به نظر شما من اون رنگ گارنير رو بزنم يا اين هفت ها رو؟ اگه هفت ها رو بايد بزنم لطف ميفرماييد بگيد از هر كدوم چقدر و باقي جزييات؟

ممنونم عزيزم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دلبر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1
    کسی جواب منونداد اما من با کمال پرروی دوباره سوال میکنم!من میخوام موهام یه رنگ روشن بدون دکلره بزنم پوستم سفیده چشمام خرمای ورنگ موهام هم خرمای برای اولین بار میخوام موهامو رنگ کنم!به نظرتون چه رنگی روی موهای خرمای خوب ازاب درمیاد؟این رنگ مو لورال که خودش همه چی داره خوبه؟؟ قیمتش چقدره؟ممنون

دوست عزیزم ازرنگ 9/1+9/3 +10/0هرکدام به نسبت مساوی+2سانت واریاسیون سبز+2سانت وارسیون دودی+2سانت واریاسیوننقره ای+اکسیدان9% مخلوط کرده ابتدا 3سانتبه ریشه زده بعد از 20الی25دقیقه مکث به ریشه ها رنگ بزنید و 10الی13دقیقه مکث کل موهاتونو شانه کشی کنید 5دقیقه دیگه هم زمان بدید اگه خواستید روشن تر بشه 5دقدقه دیگه هم صبر کنید بعد موهاتونو ابکشی کنین و با نرم کننده بشورید بعد از 2روز با شامپو موهاتونو بشورید
    میشه بگین این ترکیبی که گفتین چه رنگی درمیاد؟؟ من از یه ارایشگرپرسیدم گفت10/2بااکسیدان بزن زیتونی درمیاد به نظرتون این نوع رنگها هم خوب از اب درمیاد؟
    هرگز درباره چیزی نگو ان را از دست داده ام. فقط بگو ان را پس داده ام

asieh.mohammad آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    163
    پسند کرده
    16

سلام دوست جونا
    خوب اینو بگم چون جوابی نشنیدم رفتمآرایشگاه
    من یه رنگ دیگه و گفتم واون کلا یه کار دیگه کرد و یه رنگ دیگه گذاشت
    حالا خودم میخوام اگر بشه روی موهام رو با یه رنگ تیره تر بپوشونم عکس موهای رنگ . مشم هم گذاشتم
    میخوام موهام زیتونی تیره بشه
    باید چیکار کنم تا بتونم روی این رنگ مو زیتونی تیره رو در بیارم؟
    بعد اگر مشها رو نپوشوند هم عیبی نداره ولی زمینه اصلی موهام رو بپوشونه
    بعد اینکه خودم تنهایی میتونم رنگ بذارم یا حتما یکی باید کمکم کنه

خبر اومد که دشتستون
    بهاره
    زمین از خون فایض لاله زاره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    باران و فرزانه عزیز ممنون از همه کمک هاتون . اگر من رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم

رنگ کلی موهام که تقریباً میشه گفت چهار رنگه
    بالا که ریشه هامه ! وسط ها یه قهوه ای - و نوک موهام توناژ زیتونی دوسال قبل که زده بودم و با هر رنگی که زدم باز بر میگرده داره

ریشه موهام که رشد کرده

هایلایت هام که اول با دکلوره بی رنگ کرد و بعد رنگ ساژ - که فقط 6 تا روی موهامه

حالا من میخوام موهام رو به رنگ طبیعی در بیارم که با رشد ریشه تغییر محسوس نشه . لطفاً راهنماییم کنید ! و اینکه همه رو باید یه دست رنگ کنم یا اول های لایت ها یا .... نمیدونم ... تجربه ای ندارم . فقط برام مهمه که در اثر شستن نره و دوباره رنگ قهوه ای و قرمزی برنگرده
    عزیزم رنگی که با رشد ریشه تغییر محسوس نکنه همون 4 طبیعی هست .که 3 طبیعی تیره تره و من توصیه نمی کنم . اول هم باید بزنین به ساقه های دکلره شده تون بعد از 10مین به قسمت های رنگ شده و بعد هم اه ریشه تون بیتشر از 2 سانت در نیومده به ریشه بزنین . رنگ 4 طبیعی رنگ تیره ای هست که به رنگ موهای اصلی تون نزدیکه .می تونین 4.1 هم کمی اضافه کنین که تن دودی داشته باشه .اگه رنگ هارو درست از ساقه بزنین . بعد از نیم ساعت به ریشه بزنین و خوب شانه کشی بشه همه موهاتون رنگ تیره می گیره مثه تیرگی موهای ریشه تون .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bidar
    سلام فرزانه جون خواهرم برای عروسی میخواد این رنگو بزنه میشه راهنماییش کنین .
    http://www.mamipic.com/image-
    9B48_5057188E.jpg]
    عزیزم من نمی تونم عکسو ببینم دوباره بزارین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid
    سلام باران جون
    یه سوال رنگ مویی دارم اگه جواب بدین ممنون میشم: من یه رنگ آبی تیره تو کاتالوگ
    Dupier

دیدم که خیییلی خوشگل بود. فروشنده گف این واریاسیونه و بدون دکلره نمیشه. اما چون خاطره خوبی از دکلره نداشتم (موهام بیرنگ نمیشه ک نمیشه. موقع دکلره سه نفر دیگه بنوبت دکلره کردن و رفتن بیرون و من همچنان منتظر بودم) ترسیدم و همونو با اکسیدان 9 بدون دکلره زدم.( رنک موی قبلیم روشن بود) نتیجه مشکی شد با ی تون آبی خییییییلی خوشگل. متاسفانه بعد دو هفته تون سورمه ایش رفته و مشکیه البته خوشگله. حالا ک ریشه ها دراومده آیا راهی هس ک دوباره سورمه ای بشه و رنگشم بیشتر حفظ کنه؟
    خییییلی ممنون از وقتی ک صرف میکنین و جوابمو میدین
    با اجازه باران جان . عزیزم واریاسیون بعد یکی دوبار شسستن از روی سر پاک میشه .دکاره هم که بزارین اگه به تنهایی واریاسیون می زدین تن خوشگلتری میشه اما باز با شستن میره . شما می تونین دوباره ریشه هاتونو همین رنگ بزارین اما وارایسیون ها با شستشو پاک میشن مگه این که با رنگ اصلی مخلوط بشن که باز تن رنگ اصلی می مونه .رنگهایی با تناژ ابی شرابی سرمه ای سبز ...کلا رنگهای فانتزین که با شستشو از سر پاک میشن و باید دوباره رنساژ کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    سلامممممممممم....
    عزییییییییییییییزم میشه راهنماییم کنی لطفا؟

من این رنگارو خیییییلی دوس دارم چون فک کنم بدون دکلره اند

موهای من الان شکلاتیه تیره..میشه ترکیبشونو بگی دقیقا؟میخوام ترکیبشو بدم دوستم واسم بزاره

http://www.myup.ir/viewer.php?file=2519 ... 949649.jpg
    http://www.myup.ir/viewer.php?file=9213 ... 792481.bmp
    http://www.myup.ir/viewer.php?file=5118 ... 639069.bmp
    همرو باهم پرسیدم دوباره زحمتت ندم فعلا...ببخشییییییییییییییی
    عزیزم دوتا رنگ اولی باید به پایه برسونین .موی سوم هم فکر کنم تناژ عسلی دودی داره .
    شما رنگ زیتونی 7 و دودی 7 به مقدار مساوی هماره با اکسیدان 2 و واریاسیون سبز و دودی 4س بزنین به موهاتون خوشرنگ میشه شبیه عکس اخر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    سلام

من ديروز روي سر يك دختر كره اي (كه همينطوري كه ميدوني موهاي تيره اي دارند) رنگ قهوه اي متوسط/روشني ديدم و وقتي ازش پرسيدم چه رنگي زده گفت Garnier B3 كه ميشه قهوه اي طلايي و ميتونه رنگ مشكي طبيعي رو حسابي باز كنه ولي من نميدونم موي من رو هم ميتونه باز كنه يا نه؟ http://www.amazon.com/Garnier-Nutrisse- ... B000V09TVK

حالا از روي اينترنت رنگ هايي رو كه فرموده بودي مارك ايگورا گرفتم:
    وارياسيون سبز ٣٣-٠
    وارياسيون دودي ١١-٠
    ٧ دودي ٣-٧
    ٧ مات ٢-٧
    ٧ خاكستري ١-٧

اون 7M كه نميدونستيم به انگليسي چي ميشه ميشد 7 Matt يعني ٢-٧ از كاتالوگ ايگورا

حالا به نظر شما من اون رنگ گارنير رو بزنم يا اين هفت ها رو؟ اگه هفت ها رو بايد بزنم لطف ميفرماييد بگيد از هر كدوم چقدر و باقي جزييات؟

ممنونم عزيزم
    عزیزم طلایی باز بعد مدتی تناژ قرمزی به مو میده .ولی رنگهای گارنیر رنگهای خوبی هستن .ببین شما می تونی از همون مارک ایگورا 7 زیتونی و 7 دودی و 7 خاکستری رو بزنی رو ی موهاتب ا واریاسیون سبز 4س و واریاسیون دودی 3 س و اکسیدان 2 به حدی که غلظتش مثه ماست بشه اما نه زیاد رقیق .بعد از ساقه و 2 س به ریشه به موهات بزن و بعد از 20 مین به ریشه هات بزن . و بعدز از 20مین دیگه بشور . سایتی که گذاشتی واسم باز نمی شه عزیزم .ولی مطمئنا رنگ خوشگلی میشه اما بعداز یه مدتی کمی تناژ نارنجی به خودش می گیره که اونم زیر نور خودشو نشون میده