نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,833 به 2,840 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهدیس
    کارشناس عزیز وقت بخیر مدتی است روی موهایم را چند تکه مش کرده ام کمی ریشه ام درامده حالا میخواهم کل موها یم را رنگ روشن در پایه حداکثر 7 بزنم(دودی خاکستری)ایا میتوانم با استفاده از 000 یا دکو بس به نتیجه برسم؟000 قویتر است یا دکو بس؟اگر دکو بس نیاز است مدت مکث چقدر است؟ پیشاپیش بینهایت سپاسگزارم
    دوست عزیز برای رنگ 7 باید پایه موهاتون به پایه 8 برسه که همون زرد روشن هست روشن کننده 3صفر قدرت روشن کنندگی تا 3الی4 درجه را داره دکو کرم هم 3درجه بیشتر روشن نمیکنه پس باید دکلره بشه وچون ریشه مو هست باید خیلی مواظب باشین تا به موهای مش شده تون نرسه تا نسوزه
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

2. بانک بند ناف
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    من موهام شرابی پررنگ بود و بعداز مدتی شستن موها نارنجی شد هررنگی میزدم بعدش نمیگرفت و فوقش یه ذره نارنجیش گرفته میشد.همونطوریکه گفتین موهامو دودی 6+زیتونی6 با اکسیدان 2 گذاشتم .نارنجی موهام گرفته شده تا حدود زیادی و تناژ موهام زیتونی تیره شده و بعداز دوهفته شستن رنگ زیتونی خوبی پیداکرده ولی خیلی یکدست نیست.تقریبا پایه موهام 7 شده.حالا اگه بخوام موهامو با همین پایه زیتونی روشن کنم بدون دکلره باید چه رنگی بگذارم رو موهام و باچه اکسیدانی؟ممنون
    دوست عزیز بدون دکلره اون روشنی دلخواه را نمیتونید با رنگ به دست بیارید ولی اگه همون تن زیتونی را دوست دارید از 9/3+8/3
    اکسیدان9%+واریاسیون نقره ای 2سانت+واریاسیون سبز3سانت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

اون 7M كه نميدونستيم به انگليسي چي ميشه ميشد 7 Matt يعني ٢-٧ از كاتالوگ ايگورا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

باران و فرزانه عزیز ممنون از همه کمک هاتون . اگر من رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم

رنگ کلی موهام که تقریباً میشه گفت چهار رنگه
    بالا که ریشه هامه ! وسط ها یه قهوه ای - و نوک موهام توناژ زیتونی دوسال قبل که زده بودم و با هر رنگی که زدم باز بر میگرده داره

ریشه موهام که رشد کرده

هایلایت هام که اول با دکلوره بی رنگ کرد و بعد رنگ ساژ - که فقط 6 تا روی موهامه

حالا من میخوام موهام رو به رنگ طبیعی در بیارم که با رشد ریشه تغییر محسوس نشه . لطفاً راهنماییم کنید ! و اینکه همه رو باید یه دست رنگ کنم یا اول های لایت ها یا .... نمیدونم ... تجربه ای ندارم . فقط برام مهمه که در اثر شستن نره و دوباره رنگ قهوه ای و قرمزی برنگرده
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[JUSTIFY]با عرض سلام و کلی خسته نباشید....... ا
    اول از همه جه داره که ازتون تشکر کنم، واقعا امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق و مؤید باشید که خالصانه همه رو راهنمایی می کنید. من بعد از 5سال که موهامو چه خودم و چه آرایشگاه های گوناگون برام رنگ کردن به رنگ مورد نظرم رسیدم. یک دنیا ممنون
    چون راهنمایتون خیلی مفید بود باز هم ازتون دو تا سؤال دارم.

1- من خودم ابروهام خیلی پرپشت و مشکی هست. هروقت هم که رنگ می کنم که روشن بشه قهوه ای خوش رنگ در نمی یاد و همیشه قرمزی داره، در انجمن هم جستجو کردم که شما فقط فرمول c9 و چند قطره اکسیدان 2 رو پیشنهاد کردید که اون هم امتحان کردم و 10 دقیقه هم صبر کردم و از مارک اسکرین هم استفاده کردم ولی باز قهوه ای روشن نشد، اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.

2- سوال دوم هم اینه که خواهرم موهاش تقریبا 80% سفیده، که الان هم از رنگ 6/01 مارک ریتون استفاده می کنه، ولی تقریبا هر 2هفته یک بار باید تجدید کنه که سفیدشو رو بپوشنه. می خواستم موهاشو مطابق عکس زیر رنگ کنم. فرمول پیشنهادی شما چیست؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]

باز هم از انجمن خوبتون تشکر می کنم. [/JUSTIFY]

asieh.mohammad آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    163
    پسند کرده
    16

سلام دوستان عزیز
    اول از همه تشکر کنم
    من رنگ پوستم سبزه است
    ولی خوب سبزه باز
    پارسال عید یعنی عید سال 1390 موهام رو رنگ کردم...سوزنی در آوردم و دو درجه از موهای خودم روشن تر کردم...البته آرایشگاه این کار رو کرد
    الان میخوام دوباره رنگ کنم این عکس رو میذارم براتون
    اول اینکه بدون دکلره هم آرایشگاه میتونه برام در بیاره؟
    چون 2 تا آرایشگاه رفتم هر دو گفتن چون موهات خیلی مشکیه باید دکلره بشه
    بعدم اینکه آیا این رنگ مو به پوست من میاد؟
    من بیشتر رنگ های تیره رو دوست دارم چون رنگ روشن سنم رو زیاد نشون میده و کلا از رنگ روشن خوشم نمیاد
    بعد آرایشگاه که بردم بهشون گفتم نمیخوام بعد از چند بار شستن رنگش از اینی که هست روشن تر شه که گفتن نمیشه آیا همچین چیزی امکان پذیر هست و بعد از چند بار شستن رنگش تغییر نمیکنه؟
    ممنون میشم جواب بدید

خبر اومد که دشتستون
    بهاره
    زمین از خون فایض لاله زاره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    67
    پسند کرده
    0

بچه ها بهترین مارک رنگ چیه من میخام رنگ شماره 4 بزنم اخه موهام سفیدی داره 30 سالم هست میشه زودتر جوابم بدید
    ایا اکسیدان گیاهی خوبه برای رنگ کردن وبچه ها برای درمان سفیدی مو چه کار کنیم
    خوشا روزی که مادر داشتم من
    زفرّش تاج بر سر داشتم من
    میان بیکران آسمانها
    فروزان ماه و اختر داشتم من

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.m
    با سلام.من موهام به رنگ قهوه ای تیره میل به سیاه هستش حالا موهامو رنگ کردم 3/4 زیتونی308/2+مقدار 1/4 هم دودی 309/1 همراه با یک عدد اکسیدان 6 درصد.رنگ موهام کمی روشنتر از حالت اصلی شده.انگار رنگ نذاشتم.اگه باقیمانده رنگم یعنی 1/4 زیتونی+3/4 دودی بذارم موهام روشن میشه ؟به کدوم رنگ متمایل میشه؟
    دوست عزیز اگه رنگ مورد نظرتون تون زیتونی دودی روشن هست با این فرمول به نتیجه دلخواه خواهید رسید
    7زیتونی+7دودی+واریاسیون سبز+واریاسیون نقرهای+وارسیون دودی+اکسیدان9%
    ابندا ساقه موها را رنگ امیزی کنید بعد از 20دقیقه ریشه موها رنگ آمیزی کنید 10صبر میکنید بعد کل مو شانه کشی کنید چک کنید اگه روشنی مو کافی بود موها را آبکشی کنید وگرنه 10دقیقه دیگه هم زمان بدید تا روشن تر بشه