نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,825 به 2,832 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bidar
    سلام ممنوم بابت جوابتون و وقتی که برامون میزارین
    عزیزم من رنگ زمینه اش رو دودی شماره 3 میزارم برای هایلاتهاش باید اینهمه رنگ رو با هم ترکیب کنم ؟
    http://www.mamipic.com/image-B3B7_504982F2.jpg
    7.7 مسی مارک ارتین یک تیوپ کامل - 7.7 بث 6س - 5 س 9.0 - 7.65 الما 6 س و 4س واریاسیون نقره ای و 6.00 ارتین یک سوم تیوپ همرا با یک سوم تیوپ قرمز اتشین
    نمیشه یه فرمول راحت تر بدین؟
    بازم ممنون
    چرا عزیزم هیچ کاری نشد نداره گلم .رنگ البالویی مارک جلید که گیاهی هم هست خیلی خوشرنگه وبرای هایلایت می تونین استفاده کنین همین طور مارک های تونی و ولا . شما یه رنگ البالویی یا قرمز فانتزی بزنی همون رنگو بهت میده اما یادت نره اینا فانتزی هستن و زیاد رو مو نمی مونن .
    f66تونی . 4.20 کلاینر هم بادمجانی شرابی خوشرنگی میشه که باید با کمی 6.20 و 7.20 مخلوط کنی روشن بشه حالا اگه رنگهای طبیعی هم کمی اضافه کنی مثه 5.0 ماندگاریش یه ذره بیشتر میشه فقط هم 2س اضافه شود
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=mehraban madar]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mehraban madar":14t309e8
    سلام.موهای من الان دورنگ شده.ریشه اش به اندازه 4 انگشت دراومده و پایین موم زیتونی هست.میخوام یکدست قهوه ای کنم.رنگ moodشماره5/3 خریدم.
    چه کار کنم کل موهام یکدست بشه.در ضمن برای اولین بار میخوام خودم رو موهام رنگ بذارم.اگه رنگ رو درست کنم با دست رو موهام بریزم و به همه جای موم برسونم و ماساژ بدم خوب میشه؟؟
    ممنون که جواب میدین
    جواب ندادین خودم رنگ کردم.
    قهوه ای تیره شد.تجربه خوبی بود.موهام رو اول قسمت دکلره دارو رنگ کردم بعد 20دقیقه ریشه رو.25دقیقه بعد شستم.یکدست شد.گردن و پیشونی و گوشمو وازلین زده بودم ولی باز یه جاهایی رنگی شده.چطور سیاهی رنگو پاک کنم؟؟[/quote:14t309e8]
    سلام عزیزم شرمنده من تا الان ارایشگاه بودمم نتونستم زودتر جوابتونو بدم فردا هم نمی تونم بیام اما خیلی کارتون خوب بوده که یکدست دراوردین .منم می خواستم بگم اگه قسمت های مشکی زیاد دراومده می تونسیتین اول ب همین رنگو با اکسیدان 2 2 سانت به ریشه بزنین روی قسمت های تیره و بعد با اکسیدان 1 روی قسمت های دکلره .
    عزیزم رنگ روی پوست با کرم و استون و شستشو با صابون و .. به راحتی پاک میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    خیلی* لطف کردی فرزانه جون به من جواب دادی.
    این رنگ*های گارنیر اینجا خیلی* ضعیف هستن و در سوپر مارکت*ها فروخته میشوند، کیفیتشون مثل مال ایران نیست. اگه لطف کنید و شماره رنگ هارو از ایگورا یا ولا بعدی ممنون میشم.
    موهام جونشو نداره که با ۰۰۰ روشن بشه، آخه اوایل اردیبهشت موهامو با متد ژاپنی صافش کردم.
    اگه لطف کنی* بنویسی* از هر رنگ چه مقدار ممنونت میشم. به خدا باورم نمی*شه که ممکن موهام جز رنگ قرمز رنگ دیگیی* بشه! اینجا هر بر رفتم رنگش کردن قرمز شد مگر اینکه هایلایت کنم بد رو همهٔ مو رنگ بزارن که اون موقع موهام مثل چی* می*ریخت ولی* روشن میشد.
    خیلی* ممنونم
    عزیزم شما موهاتو باید با تناژ های پایین رنگ کنی که زیاد به قرمزی نزنه از سری 7 مثلا 7.1 که دودی هست همراه با 7.2 که باید تناژ زیتونی داشته باشه و 7خاکستری .7ash 7 smoky 7 matt
    بعد زیتونی رو یعنی 7.2 رو بیشتر کن حتما anti red 6 سانت اضافه کن به رنگت .اکسیدانت هم 2 باشه . باز اگه تونستی عکس رنگهاتو تو نت پیدا کنی بزاری واسم بهتر می توونم راهنمایین کنم چون کاتالوگ ولا رو ندارم .موهاتون حساسه و همین طور به واریاسیون دودی و خاکستر یهم نیاز داره و اصلا هم رنگ طبیعی نیاز ندارین فقط هرماه با همین فرمول رنساژ کنین که موندگار داشته باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    دوستای گلم
    من الان موهام کوتاهه و رنگ شماره 6 لورآل داره(یعنی قهوه ای تیره)
    تصمیم دارم خودم موهامو رنگ بذارم بعد برم آرایشگاه مش کنم.
    شما چه رنگی رو پیشنهاد میدید؟الان چه رنگ و مشی مده؟
    ترجیح میدم رنگش تیره باشه و سنو زیاد بالا نبره.
    ممنون
    عزیزم رنگ 10.1 و اکسیدان 2بزاری میشه عسلی روشن .و زیاد به قرمزی نمی زنه .خیلی روشن تر می خوای 11.1 بزار.اگه تناژ یتونی می خوای که خوشرنگ باشه 9.دودی 9 خاکستری به مقدار مساودی و 9زیتونی رو بیشتر به رنگ اضافه با واریاسیون سبز و دودی و خاکستری هرکدومم 3س کمی هم سیلور واسه براق شدن موهات با اکسیدان 2 زیتونی خوشرنگی میشه با حداقل قرمزی روی مو. فقط یادتون نره اول ساقه بعد ریشه
    فرزانه جون من رنگ دودی9 و زیتونی 9 و واریاسیون دودی و سبز و نقره ای گرفتم.
    2 تا سوال:این واریاسیون ها رو باید با خود رنگ قاطی کرد یا بعد از رنگ جداگونه زد؟
    از واریاسیون نقره ای هم 3 سانت بزنم؟
    عزیزم اولا شما اشلره کرده بودی نمی خوای موها خیلی روشن بشه پس حواست باشه موهاتو نزاری زیاد با رنگ بمونه .بعد هم زیتونی رو بیشتر و دودی رو کمتر بریز .باز اگه خواستی می تونی بالعکس عمل کنی که دودی بیشتر و زیتونی کمتر اینجوری خیلی کم تن قرمزی می گیره . زیتونی رو بیشتر کنی تناژ سبز زیتونی می گیره .وارایسیون سبز 4س و واریاسیون دودی 2 س و سیلور هم 4 س اضافه کن . و با خود رنگ اول 2 س به ریشه و بعد از نیم ساعت بزن به ریشه .مو باید گرم باشه و اگه سرد بود با کلاه بپوشون و سشوار بگیر روش .البته نه زیاد فقط 1 دقیقه . خودت چک کن زمانی به ریشه بزن که ساقه گرفته و این که جلوی موها زود رنگ می گیره بعد از این که جلو مو رو زدی زود چک کن یعنی بعد از 15 مین .که ریشه ها خیلی روشن نشه و بعد با شانه کشی یکدست کن و بشور

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    فرزانه جون مرسی از راهنماییت ...من نتونستم زیر پست شما نقل قول کنم عکس بزارم مجبور شدم پست جدید بزارم

فرزانه جون نمی خوام خیلی روشن بشه که سنم رو بالا نشون بده...می خوام این رنگی بشه یک کوچولو روشن تر رنگ ابروهاش:( با توجه به رنگ موی فعلی من (اواتار) امکنش هست؟) چه ترکیبی بزارم دقیقا؟؟؟؟

و یک سوال دیگه که اگه جواب بدید ممنون می شم (این سوال رو خیلیا پرسیدند میدونم نباید می پرسیدم اما چون رنگ موی فعلی من بد هست گفتم شاید اگر از راهنمایی هایی که دوستان رو کردید استفاده کنم یه چیزه دیگه دربیاد )
    عکس زیر رو این رنگ موی من (اواتار) بدون دکلره درمیاد یا نه ؟؟
    و اگه درمیاد چه ترکیبی بزارم و این رنگ و رنگ قبل حدودا چند دقیقه رو سرم باشه؟

خوب عزیزم چون موهاتون روشن هست باید از تنآژ 7 زیتونی 2.3 تیوپ یعنی مقدارش از دورنگ دیگه زیادتر باشه و 7دودی و 7 خاکستری به نسبت مساوی استفاده کنین و واریاسیون سبز 4س و واریاسیون دودی و خاکستری 2س با سیلور اضافه کنین .عکسی که شما گذاشیتن خیلی تناژ سبزی داره پس هر اندازه می خواین سبزی موهاتون بیشتر بشه از زیتونی بیشتر بریزین و رنگهای دیگه مثلا 1.4 تیوپ.ولی پیشنهادم همینه که که رنگ زیتونی رو 2.3 تیوپ بریزین و رنگ دودی خاکستری 1.3.تیوپ .واریاسیون سبز هم 4س بریزین . خوب هم رنگ امیزی کنین و یکدست کنین .اول ساقه بعد ریشه . اگه باز سبزی موهاتون کم بود دوباره با زیتونی و وارایسیون سبز رنساژ کنین .توجه کنین که اینجور رنگها بعد از مدتی روی موی مشکی میره و دوباره رنساژ نیاز داره
    عزیزم اینم رنگی با تناژ زیتونی دودی هست که رو یموی دکلره شده درمیاد . فرمولش پست های قبلی هم من گذاشتم هم قبلا باران جان زحمتشو کشیدن

فرزانه جونم من رفتم رنگ خریدم بعد گفتن دودی و خاکستری جفتش یکی هست شماره 7.1 مارک ویولا گرفتم و زیتونی هم همین مارک شماره 7.73 (7m) گرفتم درسته این شماره ها؟ و اینکه با توجه به اینکه گفت خاکستری و دودی یکی هست باز هم همون 1.3 تیوپ بریزم یا بیشترش کنم؟
    والا من تا به حال تو کاتالوگ ها ندیدم که ددی و خاکستری یکی باشه دودی smoky میشه و خاکستری ash
    شما بلوند زیتونی متوسط و بلوند دودی متوسط گرفتی. عزیزم اگه می خوای دودی موهات بیشتر باشه بله دودی رو بیشتر کن اگه تن زیتونی بیشتر مد نظرت هست دوبرابر دودی زیتونی بریز وارایسوین سبز فراموش نشه . در ضمن 6س رنگ طبیعی 8 هم اضافه کنی خوبه . روشن تر می شه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

salam mishe begid in di khtaraye javon che rangie roya mohashon mizarand ba in tip haye khoshgeleshon asali ya .... mishe chand ta ax ham baram bezarid

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانومي واقعاً از راهنماييهاتون لذت بردم ميخواستم بپرسم رنگ طلايي روي مويي كه بيشتر از پنجاه درصد سفيد داره بدون دكلره در مياد ؟ استفاده از 000 چطوره ؟ بعد چه فرمول رنگي رو پيشنهاد ميكنيد ممنون

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط شیماجون
    سلام...میشه بمنم کمک کنید لطفا؟یخوام موهام این رنگی شه..فرمولشو میگید؟خیلی جالبه رنگش بنظرم

دوست عزیز این رنگ تن تنباکویی داره از روی کاتالوگ رنگ رنگ متوسط تنباکویی را انتخواب کنین+اکسیدان 9% البته روی موی طبیعی به این روشنی نمیشه باید دکلره بشه
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......