نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,817 به 2,824 از 5409
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

این ترکیب ها هم تن قرمزی داره
    1.W5nesf+W6yekchaharom+oksidane1رنگ شکلاتی با تن قرمز
    2.H5+C5+okside1رنگ عسلی
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

گیتار جان فکر کنم همون مسی ماهگونی هست که تناژ شکلاتی هم داره .یعنی باید از رنگهای مسی و شکلاتی استفاده کنین و با دکلره اول مو رو به پایه 8 برسونین بعد رنگ کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون فرزانه عزیز که با صبر و حوصله جواب سوالهای ما رو میدین دکمه تشکر رو کافی ندونستم لازم دیدم مراتب تشکرمو اعلام کنم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

خواهش می کنم لیلی جان مرسی عزیزم .خانومای گل سعی کنین با دکمه ی جستجو در سایت رنگ موردنظرتونو سرچ کنین چون باران عزیز قبلا به اکثر سئوالات مشابه جواب دادن اینجوری زودتر به جواب می رسین .من هم تا اونجایی که اگاهی و علمشو داشته باشم در خدمتتون هستم .موفق باشین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    سلام فرزانه جان، خیلی* از لطف شما ممنونم.

اینجا رنگ موی 9Aو 9N هست ولی* 9M ندارند.

اکسیدان ۱۰%، ۲۰%، ۳۰% و ۴۰% دارند. کدوم رو بگیرم؟

اگر به پیشنهاده شما عمل کنم، ۷ دودی و ۷ طبیعی و ۷ زیتونی از هر کدوم چقدر بریزم؟ موهام با N3 رنگ شده و حسابی* مستعد قرمز شدن هست.

ببخشید که من زیاد وارد نیستم و هی* سوال می*کنم. نمیدونم از ۳ پیشنهاد شما کدوم می*شه مثل عکسی* که مینوجوجو عزیز در این لینک پست کرده اند: http://www.mamisite.com/forum/viewto...f=11&p=1319734

باز هم ممنونم، خدا شما رو برای ما غربت نشین*ها حفظ کنه.

خواهش می کنم عزیزم .خودم هم به زودی غربت نشین می شم درکتون می کنم مگه میشه 9 زیتونی نداشته باشن .ازشون بپرسین 9 olive دارن ؟
    عزیزم شما سراغ رنگهای روشن نرو .همون 7رو بزاری هم باز تناژ تیره میده و می رسه به مثلا 5.این رنگ مویی که می گین با دکلره امکان پذیره یعنی رنگ موی صبا تاجیک .اولی رو اگه می خواین زیتونی روشن باید بزارین تازه شما موهاتون سفیدی هم داره پس نظر شخصی من اینه سراغ رنگهایی مثه 9 نرین .همون 7صفر به مقدار 4 تا 5 سانت و رنگ 3n هم 4 سانت رو با 7دودی و 7 زیتونی و 7خاکستری و 4س واریاسیون سبز و 4س واریاسیون خاکستری و دودی مخلوط کنین و سیلور هم اضافه کنین بد نیست . اول به ریشه ها و جلوی موهاتون بزنین و بعد از پشت سر 2 سانت به ریشه بزنین و بعد ریشه ها رو .اگه زیتونی ندارین که نمی تونین مثه عکس موهاتونو رنگ کنین .اگه براتونن امکان پذیره با سه صفر موهارو روشن کرده و بعد رنگ مورد نظر رو بزنین خیلی نازو شیک می شه .من به نظرم همون سری 7 رو به کار ببرین بهتره چون می خواین سفیدی های موهاتونو بگیرین .یه کار دیگه هم میشه کرد که اول با رنگ 5 طبیعی کل موهاتونو رنگ کنین و بعد که سفیدی های موهاتون رفت اونوقت برین سراغ مثلا سری 9دودی و زیتونی و خاکستری و زیتونی رو هم بیشتر از همه بریزین واریاسیون سبز ضد قرمزی هست فراموشتون نشه و واریاسیون خاکستری و دودی هم ضد زردی هست ودر این صورت موهاتونو می تونین به تناژ قهوه ای نسکافه ای بدون قرمزی برسونین . رنگهای اورال و ایگورا و ویلا و بث مارکهای خوبی هستن
    اکسیدان هم 20درصد بگیرین
    زحمتت شد فرزانه جون، خدا کنه که ایشالا بیایید اینوری و من هر هفته بیام پیشت موهامو رنگ کنم.
    اینجا رنگ*های سری M ندارند، ممکن به یک اسم دیگه ای باشه؟ مثلا شماره رنگش رو بدی شاید بتونم بگردم. ولا مثلا ۷.۳ داره، اینM می*شه؟ یا اگه لطف کنی* شماره رنگ رو در مارک ایگورا بدی، شاید بتونم از eBay بگیرم.
    چیزی به اسم Olive ۹ وجود نداره، الان چند جا زنگ زدم پرسیدم.

راستی* من تار*های سفیدم زیاد محسوس نیست، چند تا اون وسط های سرم هست.
    ۰۰۰ اینجا ندیدم ولی* انلاین اینجا میفروشند، همین مد نظرتون بود؟
    http://sharmiran.com/sillky-hair-color/color-vive-000-lightener/
    ممنونم

M7 را آنلاین فقط اینجا پیدا کردم، مارکشو نمی*شناسم، ولی* تنها جایی* بود که M7 داشت:

اره عزیزم 000 همینه که عکسشو گذاشتی .خانومی اگه موهاتون الان تیره هست و شماره ی 3 شماره 70 گارنیر رو بزارین میشه پایه 5 حدودن و کمی روشن میشه . هیچ وقت موهاتونو با سه طبیعی تیره نکنین منم این کارو کرده بودم و بعد مجبور شدم دکوپاژ کنم چون تیره هست خخوب رنگ نمی گیره و هر رنگی بزاری تن قرمزی می گیره .من رنگهای گارنیر رو دیدم رنگهای گیاهی هستن که رنگ 7.0 ش تن زیتونی داره بقیه شماره ها به سمت بلوند می ره .اگه مثلا روشن ترشو بزارین بهتره مثلا 82 و 8.1 همون دودی زیتونی میشه که با واریاسیون سبز یعنی anti red مخلوط کنین .و کمی هم رنگ طبیعی مثلا 7.0 یا 8.00 بزنین .حالا ممکنه سفیدی های موتونو کامل نگیره .می ترسم بگم تیره اضافه کنین مثلا 3 س n4 بعد باز رنگتون به تیرگی بزاره اکسیدان حتما 20 درصد باشه یعنی 9
    اگه هم بتونین موهاتون با 000 رنگشو پاک کنین و بعد رنگ مورد نظرتونو بزارین که بهتر .بهش می گن دکوپاژ زمینه مو به پاینه نارنجی روشن یا زرد و نارنجی میرسه و بعد رنگو می زارن که قشنگ میشه خود رنگ موردنظرتونو به دست اورد. حالا هرجور صلاح می دونین به نظرم چون وارد نیستین فعلا رنگ 8.2 و 81 و وارایسیون سبز و دودی رو بزارین اگه راضی نبودین تغییرش می دین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

[quote=.*mahsa*.][quote="فرزانه":1463yc86]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ".*mahsa*.":1463yc86
    سلام خانمها
    کسی میدونه رنگ این رنگ چه رنگیه؟؟ خیلی هایلایتشو دوس دارم
    من به اسم رنگها رو نمیشناسم
    رنگ و مشش رو میخواستم بدونم چی میگن بهش!!
    اما نمیدونم چیه!!!
    تو خونه میشه رنگ زیرش رو در آورد؟؟

عزیزم حدس من اینه رنگ زمینه قهوه ای تیره و هایلایت های کرم کاهی و شرابی خیلی روشن داره مثلا کاتالوگ تونی رو نگاه کنی شرابی روشنشن همین هیالایت تو عکس میشه که جزو رنگهای فانتزی هستن
    واسه رنگ زمینه حدسم اینه که تناژ زیتونی تیره داره مثلا 7.1 .7.2.باز تیره تر خواستین 6.1 6.2 اکسدان 2.
    حتما رنگ طبیعی هم اضافه کنین مثلا 5.0 یا 6.0 که مدام رنساژ نیاز نداشه باشه .باز اگه ارایشگاه میرین به خودش نشون بدین می دونه چه رنگی واستون بزاره[/quote:1463yc86]
    ممنون عزیزم
    فرزانه جان این رنگای ماسه ای و کاهی و اینا چه رنگی در میان؟؟؟
    فک میکردم یه چیزی توی این مایه هاس! البته بهم نخندیاا، اصلا توی رنگ مو ههیچ اطلاعاتی ندارم
    بعضی رنگها هستن توی همین مایه های عکسی که گذاشتم، منتها مات هستش رنگش، براق نیست... اونا چیه؟ همین که زده بودین رنگ سری M (البته اگه اشتباه نکنم) اینارو قاطیش زدن یعنی؟
    توروخدا ناراحت نشیا، من گفتم که خیلی ناشی ام!! شرمنده ام
    [/quote:1463yc86]
    ucdcl
    بلوند
    ماسه

ای
    ه
    مو
    ن بلوند دودی وخاکستری هستش که با روی دکلره روشن با
    رنگ
    ه
    ای
    8 و7خاکستری یا دودی درمیاد
    کاهی روشن تره /این رنگی که شما گذاشیتین در نظر من از ماسه ای و کاهی هم روشن تره و کرم کاهی هست یعنی تناژ زردی کمتری داره و البته می تونم بگم بلوند پلاتینی هست تناژ دودی داره .بله عزیزم تنوع رنگها خیلی زیاده با میکس رنگهای زیتونی و دودی و..میشه رنگهای خیلی قشنگی در اورد و تناژش بسته به تناژ رنگ موردنظر انتخاب میشه 9.زیتونی روشن تره تا 8 زیتونی و مثلا 7 شکلاتی قرمزیش از 8شکلاتی کمتره . حالا شما به نظرم یه رنگ 5شکلاتی بزن روی موهات بعد برو ارایشگاه واستون مش کرم کاهی و کمی هم فانتزی شرابی دربیارن تا به رنگ عکستون برسین. هایلایت یعنی رنگ زمینه و لایت ها فقط 2 تا 3درجه اختلاف داشته باشن پس این مش هست و مش فانتزی شرابی . چون رنگ زمینه با رنگ کرم کاهی خیلی فاصله داره .

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    486
    پسند کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    دوستای گلم
    من الان موهام کوتاهه و رنگ شماره 6 لورآل داره(یعنی قهوه ای تیره)
    تصمیم دارم خودم موهامو رنگ بذارم بعد برم آرایشگاه مش کنم.
    شما چه رنگی رو پیشنهاد میدید؟الان چه رنگ و مشی مده؟
    ترجیح میدم رنگش تیره باشه و سنو زیاد بالا نبره.
    ممنون
    عزیزم رنگ 10.1 و اکسیدان 2بزاری میشه عسلی روشن .و زیاد به قرمزی نمی زنه .خیلی روشن تر می خوای 11.1 بزار.اگه تناژ یتونی می خوای که خوشرنگ باشه 9.دودی 9 خاکستری به مقدار مساودی و 9زیتونی رو بیشتر به رنگ اضافه با واریاسیون سبز و دودی و خاکستری هرکدومم 3س کمی هم سیلور واسه براق شدن موهات با اکسیدان 2 زیتونی خوشرنگی میشه با حداقل قرمزی روی مو. فقط یادتون نره اول ساقه بعد ریشه
    فرزانه جون من رنگ دودی9 و زیتونی 9 و واریاسیون دودی و سبز و نقره ای گرفتم.
    2 تا سوال:این واریاسیون ها رو باید با خود رنگ قاطی کرد یا بعد از رنگ جداگونه زد؟
    از واریاسیون نقره ای هم 3 سانت بزنم؟
    هنر چرمدوزی با دست
    charmine.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساقی رها
    سلام فرزانه جون، طبق فرمایش شما من موهامو رنساژ 8زیتونی و 8 دودی و 8 خاکستری کردم. موهام خیلی خوش رنگ شده ولی از اونی که می خواستم خیلی تیره تر شده (فکر کنم زیاد رو موهام مونده) با توجه به زمینه موهام که خیلی روشن شده بود با شستشو رنگ موهام روشن تر می شه؟ اگه نه باید چی کار کنم که موهام روش بشه؟
    یه زحمت دیگه هم براتون داشتم. با توجه به راهنمایی خیلی مفیدتون. میشه خواهش کنم یک فرمول برای رنگ موهای مادرم که تقریبا همش سفید شده بدید. می خوام رنگ موی خوش رنگی باشه که دوام هم داشته باشه. اکه مارکی هم مورد نظرتون هست که مناسب این موها است ممنون می شم که راهنماییم کنید.
    سلام عزیزم .تیره تر شدنش می تونه از زیاد موندن رنگ و همین طور متناسب نبودن رنگها باشه .یعنی زیتونی رو بیشتر می کردین و دودی و خاکستری رو به میزان خیلی کمتری می شد کمی 5.5 هم اضافه کرد. بله عزیزم مطمئن باش با شستن روشن تر میشه .شما صبر کن بعد سه بار شستشو اگه رنگ متو دوس نداشتی رنگساژشو کمی عوض کن
    واسه موهای سفید اگه زیاده باید اول مردانساژ شامپو کنین .وگرنه رنگهای 8 به بالا رو به خوبی به خودش نمی گیره . اما رنگهای پایین تر رو تقریبا پوشش می ده
    فرمول نادیا جون

اگه طلایی می خوانaven 5.3 ,واز رنگ موی , 7.3 بث با کمی 6 طبیعی و اکسیدان 1
    شکلاتی هم 5.8 و 5.7 ولا
    زیتونی هم 5مارک الیو و 5m البورا
    ابتدا ساقه بعد از نیم ساعت ریشه کمی هم واریاسیون نقره ای اضافه کنید .3 س

• بانک بند ناف