نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,809 به 2,816 از 5409
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط tezarin
    سلام

من آمریکا زندگی* می*کنم و متأسفانه آرایشگاه*های اینجا بلد نیستند موهای ما شرقی**ها را روشن کنند. چند باری هایلایت کردم که اینقدر مواد را روی موهای من گذشته بودند که موهام سوخت و دسته دسته ریخت.

من آبان پارسال موهامو هایلایت کردم. بعد، اوایل اردیبهشت هم با رنگ ان۳ تیره اش کردم که دقیقا رنگ

طبیعی موهایم هم همین است، الان ریشه*هایم به اندازهٔ ۳-۴ سانت درآمده که خوب اختلاف رنگش معلوم نیست ولی* کمی* سفیدی دارم.

می*خواستم از شما سوال کنم چطوری میشود بدون دکلره موهامو به رنگ ۶ دودی یا همون حدود*ها در بیاورم؟ ممنون میشوم اگه فرمول رو بگین و همینطور اینجا واریاسیون رو به چه اسمی می*تونم تهیه کنم؟ موهام دیگه جون نداره که دکلره بشه.

ممنون میشوم اگر منو راهنمایی* کنید،
    عزیزم شما برو از روی یک کاتالوگ رنگتو انتخاب کن .الان بدون دکلره می تونی موهاتو با 9 زیتونی و 9دودی رنگ کنی تناژ نسکافه ای پررنگ میشه . مثلا ازروی کاتالوگ 6دودی انتخاب کردی حالا شما 3 شماره بالاتر برو یعنی 9دودی و اونو بزار روی سرت .حالا اگه می خوای رنگت تناژ زیتونی بگیره از همون شماره زیتونیشو بگیر .ولی چون موهاتون سفیدی داره پیشنهادم اینه که 7 دودی 7 طبیعی 7 زیتونی با واریاسیون سبز و دودی و همین طور 3طبیعی رو به مقدار 8س با اکسیدان 9به رنگت اضافه کن .
    باز اگه دودی تنها می خواین 8دودی و 5تا 6س رنگ سه طبیعی به رنگت اضافه کن بزن به موهات که دودی تیره میشه چون بهرحالب باید سفیدی مو گرفته بشه پس رنگ روشن جواب نمیده .اگه از فرمول زیتونی که دادم استفاده کردین و سفیدی موهاتونو نگرفت سه سانت سه طبیعی رو با اکسیدان 6 بزن به قسمت های سفید موهات و بعد سریع باید چک کنین یعنی مدام رنگو با شانه برداری و بزاری اگه داشت تیره می شد سریع بشور .
    وارایسیون ها mix tone هستن مثلا واریاسیون سبز anti red گفته میشه قرمزی مو رو می گیره و اکثرن انتهای رنگ های کاتالوگ گذاشته میشه و رنگهای خالص و قوی هستن که به رنگ اسلی یا فرعی اضافه میشن
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bidar
    سلام ممنون بابت جوابتون ولی لطف میکنین شماره رنگ دودی تیره که برای زمینه فرمودین و شماره قرمز ماهاگونی هایلاتهارو بکین آخه میخوام دقیقا این رنگ در بیاد
    http://www.mamipic.com/image-B3B7_504982F2.jpg
    عزیزم اون فرمول

7.7 مسی مارک ارتین یک تیوپ کامل 7.7 بث 6س 5 س 9.0 7.65 الما 6 س و 4س واریاسیون نقره ای و 6.00 ارتین یک سوم تیوپ
    همرا با یک سوم تیوپ قرمز اتشین هایلایت هاتونو همین رنگ می کنه رنگ زمینه هم 5شکلاتی یا 5طبیعی هم بزارین تقریبا همین رنگ میشه اخه من حس می کنم موهای خودش قهوه ای تیره هست یعنی همون 5.0 حالا می تونی این 5طبیعی رو با تناژ بخرین میثلا 5.2 زیتونی یا 5.1 دودی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط .*mahsa*.
    سلام خانمها
    کسی میدونه رنگ این رنگ چه رنگیه؟؟ خیلی هایلایتشو دوس دارم
    من به اسم رنگها رو نمیشناسم
    رنگ و مشش رو میخواستم بدونم چی میگن بهش!!
    اما نمیدونم چیه!!!
    تو خونه میشه رنگ زیرش رو در آورد؟؟

عزیزم حدس من اینه رنگ زمینه قهوه ای تیره و هایلایت های کرم کاهی و شرابی خیلی روشن داره مثلا کاتالوگ تونی رو نگاه کنی شرابی روشنشن همین هیالایت تو عکس میشه که جزو رنگهای فانتزی هستن
    واسه رنگ زمینه حدسم اینه که تناژ زیتونی تیره داره مثلا 7.1 .7.2.باز تیره تر خواستین 6.1 6.2 اکسدان 2.
    حتما رنگ طبیعی هم اضافه کنین مثلا 5.0 یا 6.0 که مدام رنساژ نیاز نداشه باشه .باز اگه ارایشگاه میرین به خودش نشون بدین می دونه چه رنگی واستون بزاره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

دوستانی که بارنگ اشنایی ندارن این مطالب رو مطالعه کنین به دردتون می خوره
    سري N يا سري طبيعي: اين سري از نظر قدرت پوشش، قوي*ترين محسوب مي*شوند.
    سري M يا سري مات: اين سري در مقابل نور آفتاب و شامپو بسيار مقاوم* بوده و براي افرادي كه بين موهايشان تارهاي سفيد دارند مناسب است.
    سري A يا دودي: در اين سري رنگ دانه*هاي آبي بيشتر است و نسبت به رنگ*هاي سري M روشن*تر هستند.
    سري C يا خاكستري: در اين سري رنگدانه*هاي بنفش بيشتر است.
    سري G يا طلايي: در اين سري رنگدانه*هاي زرد بيشتر است. رنگ شماره 3 و 4 اين سري مناسب براي هر چهره و پوستي است و جزو دسته* رنگ*هاي گرم محسوب مي*شود.
    سري R يا قرمز: استفاده از رنگ*هاي اين سري روي موي دكلره رنگ شرابي مي*دهد.
    سري w يا موكا: اين سري قهوه*اي سوخته متمايل به قرمز است و براي افرادي كه پوست گندمي دارند مناسب است.
    سري R-F يا قرمز آتشين: اين سري از رنگ*ها شامل رنگ* شرابي، فندقي، ياقوتي و سيكلمه است.
    نكات كاربردي براي استفاده از رنگ*هاي سري 8-1
    • اگر به رنگ زيتوني علاقه داريد، سري A و M و كمي وارياسيون آبي را با هم مخلوط كنيد.
    • رنگ*هاي سري G به علاوه چند سانتي*متر رنگ قرمز و وارياسيون رنگ شاه*بلوطي روشن مي*دهد.
    • سري R را با كمي وارياسيون قرمز تركيب كنيد تا رنگ خرمايي داشته باشيد.
    • سري W را با سري R تركيب كنيد تا رنگ شرابي مايل به قهوه*اي به دست آوريد!
    • وارياسيون آبي با سري N رنگ مشكي پركلاغي مي*دهد.
    • اگر رنگ موي تيره داريد و مي*خواهيد رنگ آن را روشن كنيد ابتدا رنگ مورد علاقه خود را از روي كاتالوگ انتخاب كرده بعد 2 يا 3 شماره روشن*تر از آن را سفارش دهيد.
    نكته: برخي از مارك*ها اين نوع سري را ندارند و برحسب شماره يك تا 9 شامل رنگ*هاي تيره (مشكي، مشكي طبيعي، قهوه*اي تيره از يك تا 3) رنگ*هاي متوسط (قهوه*اي طبيعي، قهوه*اي روشن و بلوند تيره، از 4 تا 6) و رنگ*هاي روشن (بلوند طبيعي، بلوند روشن و بلوند خيلي روشن از 7 تا 9) مي*شوند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tandis000
    خانما مبشه یه رنگ بادمجانی شیک وفانتزی بهم معرفی کنین
    رنگ بادمجانی شرابی رو ی مو به پایه 8 رسیده
    4.20کلاینر بیشتر
    f66 مارک تونی و
    5.20 6.20 یک اندازه
    7.20 و 4.20رو کمتر بریزین
    2س 3n
    ,واریاسیون بنفش 2 بند انگشت و اکسیدان 6درصد اد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام لطف میکنید فرمول رنگ مسی ماهاگونی رو روی مویی که با شماره هفت قبلا رنگ شده بدون دکلره توضیح بدین.........منتظر جوابتون هستم البته کمی عجله دارم .قربان شما
    سلام عزیزم ..
    7.7 مسی مارک ارتین یک تیوپ کامل 7.7 بث 6س 5 س 9.0 7.65 الما 6 س و 4س واریاسیون نقره ای و 6.00 ارتین یک سوم تیوپ
    من با همین فرمول مسی روی مهای مشکی رنگ کردم خوشرنگ شده
    . باز صفحات دیگه رو نگاه کنین . و این که شما روی هر کاتالوگی باید برین سراغ سری مسی .روشن ترین رنگشو انتخاب کنین و همراه با مثلا 7.7 شکلاتی و 7.0 و کمی واریاسیون قرمز یا بنفش و 9.0 بزارین روی موهاتون میشه مسی روشن با تناژ قرمزی که الان مد شده
    سلام ممنون که جوابمو دادی گلم،من فرمول پایینی رو که دادی برای موهام استفاده کنم؟یا از اون فرمول بالا که نوشتی؟اگه همین مارک رنگها رو پیدا نکردم از یه مارک دیگه میشه استفاده کنم ؟موهام در حال حاضر هفت فندقی بدون دکلره هتسش که جلوی موهام تارهای سفید هم کم و بیش داره.

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1235
    پسند شده
    20136
    پسند کرده
    12786

سلام خسته نباشی خانمی
    اگه خواسته باشم موهامو به رنگ موهای سحر قریشی تو فیلم گشت........دربیارم چه رنگی میشه؟(منظورم اسم رنگه)رنگ مو چه شماره ای بخرم؟
    ممنون
    ...

والعصر ..........

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام لطف میکنید فرمول رنگ مسی ماهاگونی رو روی مویی که با شماره هفت قبلا رنگ شده بدون دکلره توضیح بدین.........منتظر جوابتون هستم البته کمی عجله دارم .قربان شما
    سلام عزیزم ..
    من با همین فرمول مسی روی مهای مشکی رنگ کردم خوشرنگ شده
    . باز صفحات دیگه رو نگاه کنین . و این که شما روی هر کاتالوگی باید برین سراغ سری مسی .روشن ترین رنگشو انتخاب کنین و همراه با مثلا 7.7 شکلاتی و 7.0 و کمی واریاسیون قرمز یا بنفش و 9.0 بزارین روی موهاتون میشه مسی روشن با تناژ قرمزی که الان مد شده
    سلام ممنون که جوابمو دادی گلم،من فرمول پایینی رو که دادی برای موهام استفاده کنم؟یا از اون فرمول بالا که نوشتی؟اگه همین مارک رنگها رو پیدا نکردم از یه مارک دیگه میشه استفاده کنم ؟موهام در حال حاضر هفت فندقی بدون دکلره هتسش که جلوی موهام تارهای سفید هم کم و بیش داره.
    عزیزم شما مسی روشن می خواین یا تیره ؟ اگه روشن هست چون جلوی موهاتون سفیدی داره باید اول به جلوی موهاتون رنگ بزارین یعنی اول مقداری رنگ با همین فرمول درست کنین با اکسیدان 6 و 3س رنگ سه طبیعی و بزارین جلوی سرتون یعنی از بغل گوش شروع کنین به ریشه و ساقه بزنین (البته اگه سفیدی 25درصده) بعد بزین و از پشت سر 2 سانت به ریشه همینن فرمول رو با 1 سانت سه طبیعی با اکسیدان 9 بزنین . مارک رنگ زیاد مهم نیست اما حتما موقع خرید دقت کنین که مثلا مارک 7.7 مسی شما روشن باشه .از سری k میشه .بعد هم 7.7 رو که شکلاتی هست مثلا 1.4 تیوپ بریزین کافیه .من 6.00رو از مارک ارتین زدم یه رنگ تیره هست که قدرت پوشانندگی موی سفید داره حالا شما باید خودتون نسبت هارو جور کنین یعنی اگه می خواین بدون شماره سه موهارو با همین رنگها رنگ کنین 6.00رو نصف تیوپ بریزین .
    اگه باز فرمول بالارو نمی خواین از این فرمول استفاده کنین
    رنگ موی مسی روشن هر کتالوگی رو انتخاب کرده و بعد با 7 شکلاتی از همون کاتالوگ و 9 یا 7 طبیعی مخلوط و به تناسب مقدار قرمزی مو می تونین از سری r بهش اضافه کنین . حتما رنگ تیره مثه 3.0 به مقدار کم به فرمول اضافه و با اکسیدان 9 به موهاتون بزنین .در ضمن رنگ مسی ماهگونی با دکلره بهتر و به رنگ خودش درمیاد .
    فرمول اولی که واستون گذاشته بودم رو خودم روی موی یک نفر دراوردم و به تن مسی شکلاتی رسید اما قرمزی نداشت فقط دکلره هاش قرمزی گرفت . واسه همین می گم اگه تن قرمزی می خواین داشته باشین حتما سری r بهش اضافه کنین

• بانک بند ناف