نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,801 به 2,808 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=فرزانه]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ساقی رها":2o7h4z57
    سلام فرزانه جون، مرسی که راهنماییم کردی. نمی دونم درست فهمیدم منظورتون رو. یعنی شما می گین که موهامو نمی تونم مثل عکس اولی در بیارم؟ حالا اگه تیره تر هم نشد ایراد نداره. اگه ترکیب عکس اولی رو روی موهای من می دونید بهم بگید ممنون می شم.
    در ضمن اون ترکیب رنگی که شما گفتید 9.2 و 9 چه تناژی منظورتونه و اگه از این ترکیب پیشنهادی شما استفاده کنم چه رنگی به دست میاد؟
    منظورم اینه که موهاتونو خیلی روشن کردین و واسه رنگهای تیره لازم نبود به این پایه برسونین .الان هم می تونین با رنساژ 9زیتونی و 9 دودی و 9 خاکستری و اکسیدان 6 موهاتونو تن زیتونی دودی بدین .البته رنگی که تو عکس می بینم کمی تیره تره و و فکر کنم تو مایه رنگ شماره 8 زیتونی و 8 دودی و 8 خاکستری باشه .بهترین راه واسه این که ببینی رنگ مورد نظر دلخواهت هست تست رنگ روی موهاتون هست .به این صورت که 3س موهاتونو از زیر و قسمتی که معلوم نباشه بپچینین و بزارین لای فویل و رنگ کنین .اکسیدان حتما 6 باشه اگه می خواین زیتونی روشن و براق بشه واریاسیون نقره ای هم اضافه کنین . بعد از 20 دقیقه به ارامی بشورین و ببینین رنگ مورد نظرتون به دست اومده یا نه .
    رنگ 6 طبیعی و 6 دودی و 6 زیتونی هم تو همین تناژ رنگ تیره ای بهتون میده .[/quote:2o7h4z57]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=ساقی رها] [quote="فرزانه":skrmgcbz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ساقی رها":skrmgcbz
    سلام فرزانه جون، مرسی که راهنماییم کردی. نمی دونم درست فهمیدم منظورتون رو. یعنی شما می گین که موهامو نمی تونم مثل عکس اولی در بیارم؟ حالا اگه تیره تر هم نشد ایراد نداره. اگه ترکیب عکس اولی رو روی موهای من می دونید بهم بگید ممنون می شم.
    در ضمن اون ترکیب رنگی که شما گفتید 9.2 و 9 چه تناژی منظورتونه و اگه از این ترکیب پیشنهادی شما استفاده کنم چه رنگی به دست میاد؟
    منظورم اینه که موهاتونو خیلی روشن کردین و واسه رنگهای تیره لازم نبود به این پایه برسونین .الان هم می تونین با رنساژ 9زیتونی و 9 دودی و 9 خاکستری و اکسیدان 6 موهاتونو تن زیتونی دودی بدین .البته رنگی که تو عکس می بینم کمی تیره تره و و فکر کنم تو مایه رنگ شماره 8 زیتونی و 8 دودی و 8 خاکستری باشه .بهترین راه واسه این که ببینی رنگ مورد نظر دلخواهت هست تست رنگ روی موهاتون هست .به این صورت که 3س موهاتونو از زیر و قسمتی که معلوم نباشه بپچینین و بزارین لای فویل و رنگ کنین .اکسیدان حتما 6 باشه اگه می خواین زیتونی روشن و براق بشه واریاسیون نقره ای هم اضافه کنین . بعد از 20 دقیقه به ارامی بشورین و ببینین رنگ مورد نظرتون به دست اومده یا نه .
    رنگ 6 طبیعی و 6 دودی و 6 زیتونی هم تو همین تناژ رنگ تیره ای بهتون میده .[/quote:skrmgcbz][/quote:skrmgcbz]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

با توصیه خوب فرزانه جون رنگ 7/3 Gold medium و 8/3 زیتونی رو گرفتم با واریاسون سبز. بعد از ظهر رنگ میزنم و بهتون نتیجه رو میگم. موهای طبیعی من قهوه ای هستش. شاید نتیجه برای بعضی از دوستان کاربرد داشته باشه :)
    انرژی مثبت برام بفرستین که رنگ موهام خوب در بیاد:D
    There's a game
    That I play
    There are rules
    I had to break
    There's mistakes
    That I made
    But I made them . . .My way

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    27

فرزانه جون مرسی از راهنماییت ...من نتونستم زیر پست شما نقل قول کنم عکس بزارم مجبور شدم پست جدید بزارم

فرزانه جون نمی خوام خیلی روشن بشه که سنم رو بالا نشون بده...می خوام این رنگی بشه یک کوچولو روشن تر رنگ ابروهاش:( با توجه به رنگ موی فعلی من (اواتار) امکنش هست؟) چه ترکیبی بزارم دقیقا؟؟؟؟

و یک سوال دیگه که اگه جواب بدید ممنون می شم (این سوال رو خیلیا پرسیدند میدونم نباید می پرسیدم اما چون رنگ موی فعلی من بد هست گفتم شاید اگر از راهنمایی هایی که دوستان رو کردید استفاده کنم یه چیزه دیگه دربیاد )
    عکس زیر رو این رنگ موی من (اواتار) بدون دکلره درمیاد یا نه ؟؟
    و اگه درمیاد چه ترکیبی بزارم و این رنگ و رنگ قبل حدودا چند دقیقه رو سرم باشه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

ممنونم از توصیه عالی فرزانه جون برای ترکیب زیتونی با رنگی که خودم خریده بودم. موهام رنگ قشنگی شده :X از رنگ زیتونی باقی مونده اگه بخوام موهامو بیشتر تن زیتونی بدم میتونم نصف رنگ زیتونی که باقی مونده با واریاسون 3 س سبز به موهام بزنم فردا؟ یک مقدار زردی داره از چه واریاسونی براش استفاده کنم؟
    بازم ممنون :X
    There's a game
    That I play
    There are rules
    I had to break
    There's mistakes
    That I made
    But I made them . . .My way

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nemesis
    اگه باز خواستی روشن تر بشه .می تونی 8 زیتونی .و 8دودی رو به این رنگی که داری اضافه کنی.اگه روشن کننده بزنی که کاملا رنگی که می خوای درمیاد اما اگه تخصصی ندارین بهتره برین پیش ارایشگر .

فرزانه
    عزیز ممنونم از راهنماییت. بیشتر دوست دارم به سمت طلایی و عسلی بره. اما نسکافه ای هم که شما توصیه کردین رنگ قشنیگه چون من موهام فره و و تا پشتمه آریشگاه قیمت بالایی رو بهم داد. برای ترکیب میتونم همون رنگی که شما گفتین از یک مارک ایرانی مثل سیمون استفاده کنم یا همین مارک رو بگیرم یا مارک دیگه ای توصیه می کنید؟ برای 8 زیتونی و 8 دودی بازم همون 2 س واریاسون سبز ؟ اگه از روشن کننده استفاده کنم همون واریاسونی که شما برای ترکیب با رنگ گفتین کافیه؟ و اینکه برای هفت سانت پایین موهام که دقیقا همین رنگی هست که عکسشو گذاشتم اول قسمتهای تیرو رو بذاره بعد اون رو ( البته این در صورتی هست که روشن کننده استفاده نکنم).
    بازم مممنون از راهنماییتون
    اگه دوست داری به سمت طلایی عسلی بره و روشن بشه شما 9.1 یا 10.2 که روشن کنندگی بیشتری داره به زنگ خودت اضافه کن .اون رنگ ایرانی که گفتین نمی شناسم ولی بهتره رنگها زا یک مارک باشه .برای 8 زیتونی و دودی واریاسیون سبز و خاکستری هرکدوم 3س اضافه کنین .
    در کل نظر من اینه شما رنگ 7.3 رو یا 7.2 و اگه خواستین 6.1 مخلوط و واریاسیون سبز و دودی یا خاکستری به مقدار 3س از هرکدام با اکسیدان 2 اول 2 س به ریشه تا جایی که مو رنگ شده ( قسمت تیره مو) بعد ساقه ها که رنگ شده و بعد از 40مین که شانه کشی کردین و رنگتون یکدست شده بود بزنین به ریشه و بعد از 15 تا 20 دقیقه بشورین .این رنگ تناژ زیتونی دودی میشه با حداقل قرمزی روی مو.حالا اگه عسلی می خواین با تناژ مسی قرمزی شکلاتی باید برین سراغ رنگهایی مثه 7.0 7.7 5.5 6.1 و 7مسی .مقداری هم سیلور یا واریاسیون نقره ای واسه براق شدن و روشن تر شدن مو اضافه کنین .کلا رنگهای سری طلایی و موکا و دودی و مسی رو انتخاب کنین که به رنگ عسلی با تناژ مسی برسین .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط morvaryd
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام خانومهای هنرمند که با حوصله به این تاپیک پاسخ میدین. ممنونم ازتون. خواهش میکنم جواب منم بدین. من موهامو دکلره کرده بودم و زیتونی دودی گذاشته بودم بعد از اینکه 10 سانت موی مشکی خودم در اومد حالا روی تمام موهام 9زیتونی و 9دودی رو گذاشتم که رنگ ریشه 10 سانتی خوشگل شده و سر موهام رنگ آنچنان نگرفت و دکلره مونده. حالا میخوام موهام این رنگی کنم برای عروسی خواهر شوهرم. چه کنم که دقیقا این رنگی بشه و موهام یکدست رنگ بشه؟راستی چه مارکی استفاده کنم که برقشش خوب باشه و بمونه؟
    سلام....من موهام قهوه ای تیره رنگ طبیعی مو خودمه...میخوام مثل
    این رنگی که ساقی جون میخوان یا رنگ موی نسکافه ای معروف صبا تاجیک باشه

....میشه فرمول هر دو رنگ رو بهم بگی عزیزم؟
    عزیزم احتمالا شما درست موهاتونو رنگ نردین .واسه موهای دکلره شده اول باید روی قسم دکلره رنگ مورد نظرتو بزاری بعد از 20 دقیقه 2 سانت به ریشه و بعد از این که موهای مشکی و دکلره رو یکدست کردین (با شانه کشی ) باید ریشه هارو هم رنگ بزارین
    عزیزم این رنگ تناژ شکلاتی دودی خاکستری داره که همون فرمول باران جان دودی 6 .یک سوم 6 طبیعی و اکسیدان 2 و به نظرم 7 شکلاتی می تونین تو این مایه موهاتونو رنگ کنین .البته شما می تونین تست کنین که تو پست های قبلی هم گفتم یه ذره از موهای دکلره ایتونو بچینین مثلا 3 سانت از پشت مو هم بردارین و بعد بزارین لای فویل با فرمول بالا رنگ کنین اگه تناژ مورد نظرتون شد اول بزارین روی قسمت دکلره ای بعد از نیم ساعت هم روی ساقه های مشکی و بعد به ریشه تا یکدست بشه . البته این مو تافت خورده و تشخیص دقیق رنگ سخته اما مطمئن باشین از سری موکا و شکلاتی همراه با دودی هست اونم از شماره های 6 و 7/من عکسی نمی بینم عزیزم .ولی موی نسکافه ای با دکلره خوشگل در میاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nemesis
    ممنونم از توصیه عالی فرزانه جون برای ترکیب زیتونی با رنگی که خودم خریده بودم. موهام رنگ قشنگی شده :X از رنگ زیتونی باقی مونده اگه بخوام موهامو بیشتر تن زیتونی بدم میتونم نصف رنگ زیتونی که باقی مونده با واریاسون 3 س سبز به موهام بزنم فردا؟ یک مقدار زردی داره از چه واریاسونی براش استفاده کنم؟
    بازم ممنون :X
    عزیزم شما باید از همو تناژ زیتونی و واریاسیون سب ز و واریاسیون خاکستری و دودی هم استافده کنی . از وارایسیون ها هرکدوم 3 س بریز تو رنگت اکسیدانت هم 2 باشه .این تناژ زردی به خاطر اینه که رنگ 8 طلایی که تن روشن میده به موهات استفاده کردی