نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,793 به 2,800 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=فرزانه]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ساقی رها":12qp6a1v
    [JUSTIFY]سلام باران جون، از سایت و مخصوصا انجمن خوبتون نهایت تشکر رو دارم. من موهامو دکلره کردم، و با ترکیب دودی 7 - زیتونی 7 و وارسیون نقره ای سه سانت و اکسیدان 1 (که در یکی از پست ها گذاشته بودید) رنگساژ کردم و موهامو با نرم کننده شستم که مانند عکس زیر شد.

ولی بعد از 2 روز که با شامپو شستم رنگ از بین رفت و فقط همان رنگ دکلره ماند.

من مایل هستم که مانند یکی از عکس زیر که اگر چند درجه تیره تر باشه بهتر است موهام رنگ بشه. با توجه به اینکه موهای من دیر رنگ می گیره به نظر شما علت پاک شدن رنگ چیست؟ من زمان کمی گذاشتم که بماند یا جنس رنگ استفاده شده خوب نبوده؟ یا موهام باید مجدد دکلره بشه؟ به نظر شما من به جای رنگساژ کردم می تونم موهامو کامل رنگ کنم؟ ممنون می شم که منو راهنمایی کنید که چه ترکیب رنگ مویی برای موهای من مناسب است. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنون

[/JUSTIFY]
    تا باران جان بیان نظر من اینه که شما موهاتونو خیلی روشن کردین و من موهامو یه پایه از موی شما روشن تر کرده بودم و بعد هم سیلور و 10.0 زدم و بلوند شد .یعنی لازم نبود واسه رنگ تیره به این پایه برسونین .اگه رنگ نسکافه ای که تو عکس هست می خواین به پایه 7 یا 8 هم برسونین تناژشو می گیره الان هررنگ تو مایه 7 یا 8 بزنین زود پاک می شه چون پایه رو خیلی روشن کردین .به نظرم یه رنگ تیره بزارین البته اگه می خواین موهاتون تیره بشه درضمن باید واسه رنساژ 40 دقیقه موها رنگ شده باشه و یکدست بشه . الان روی موی شما ترکیب 9.2 و 9.0کمی و 9 دودی و 9خاکستری یه میزان کمتر ترکیب قشنگی میشه[/quote:12qp6a1v]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساقی رها
    سلام فرزانه جون، مرسی که راهنماییم کردی. نمی دونم درست فهمیدم منظورتون رو. یعنی شما می گین که موهامو نمی تونم مثل عکس اولی در بیارم؟ حالا اگه تیره تر هم نشد ایراد نداره. اگه ترکیب عکس اولی رو روی موهای من می دونید بهم بگید ممنون می شم.
    در ضمن اون ترکیب رنگی که شما گفتید 9.2 و 9 چه تناژی منظورتونه و اگه از این ترکیب پیشنهادی شما استفاده کنم چه رنگی به دست میاد؟
    منظورم اینه که موهاتونو خیلی روشن کردین و واسه رنگهای تیره لازم نبود به این پایه برسونین .الان هم می تونین با رنساژ 9زیتونی و 9 دودی و 9 خاکستری و اکسیدان 6 موهاتونو تن زیتونی دودی بدین .البته رنگی که تو عکس می بینم کمی تیره تره و و فکر کنم تو مایه رنگ شماره 8 زیتونی و 8 دودی و 8 خاکستری باشه .بهترین راه واسه این که ببینی رنگ مورد نظر دلخواهت هست تست رنگ روی موهاتون هست .به این صورت که 3س موهاتونو از زیر و قسمتی که معلوم نباشه بپچینین و بزارین لای فویل و رنگ کنین .اکسیدان حتما 6 باشه اگه می خواین زیتونی روشن و براق بشه واریاسیون نقره ای هم اضافه کنین . بعد از 20 دقیقه به ارامی بشورین و ببینین رنگ مورد نظرتون به دست اومده یا نه .
    رنگ 6 طبیعی و 6 دودی و 6 زیتونی هم تو همین تناژ رنگ تیره ای بهتون میده .
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kiana68
    سلام
    میخواستم بدونم امسال چه رنگ مویی (نامزدی و عروسی) مد شده؟ ممنونم
    نسکافه ای مسی ماهگونی و شکلاتی . رنگ های گرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nemesis
    سلام
    اول یک تشکر ویژه از دوستانی که زحمت میکشن و وقت میذارن.
    ظهر دارم میرم موهامد رنگ کنم.
    رنگ اصلی موهای من قهوه تیره هستش.و دو سال پیش موهامو تباکویی کردم که تقریبا میشه گفت 7 سانت از پایین موهای من این رنگ رو داره. دیروز رنگ CEHKO

7/3 رو گرفتم. یه تیکه از موهامو با این رنگ ، رنگ زدم. اما یک درجه تا دو درجه از موهای خودمو روشن تر کرد. دوست دارم همین رنگو فقط دو تا سه درجه دیگه روشن تر باشه. اکسیدان هم از این مارک 9% زدم.
    تا این رنگو کامل استفاده نکردم. رنگ ترکیبی خاصی رو توصیه می کنید که تهیه کنم و باهاش استفاده کنم؟ یا از روشن کننده 000 استفاده کنم؟ فروشند تاکید کرد اگه بیشتر از 7 استفاده کنم چون قرار نیست دلکره کنم موهامو به قرمزی میزنه.
    اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.
    عزیزم شما می تونی این رنگی که تناژ قهوه ای طلایی داره رو با رنگ از تناژ زیتونی مثلا 7.2 و یا 6.2+ 6.1 مخلوط و با اکسیدان و 2 س واریاسیون سبز 2 اول 2 سانت به ریشه بزنی و بعد از 20 مین ساقه ها و بعد ریشه .و بعد یکدست کنی. تناژ نسکافه ا ی به موهات میده .اگه باز خواستی روشن تر بشه .می تونی 8 زیتونی .و 8دودی رو به این رنگی که داری اضافه کنی.اگه روشن کننده بزنی که کاملا رنگی که می خوای درمیاد اما اگه تخصصی ندارین بهتره برین پیش ارایشگر .راستی اگه تو تناژ شکلاتی می خواین 7.7 رو به تنهایی به این رنگ اضافه کنین شکلاتی میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

ساقی رها جان اینو ارسال کردم نیومد اینم فرمول باران جان که زیتونی روشن تر از عکس شما میشه
    8زیتونی +یک سوم 8دودی +سه س واریاسیون نقرهای و اکسیداان 2

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

اگه باز خواستی روشن تر بشه .می تونی 8 زیتونی .و 8دودی رو به این رنگی که داری اضافه کنی.اگه روشن کننده بزنی که کاملا رنگی که می خوای درمیاد اما اگه تخصصی ندارین بهتره برین پیش ارایشگر .

فرزانه
    عزیز ممنونم از راهنماییت. بیشتر دوست دارم به سمت طلایی و عسلی بره. اما نسکافه ای هم که شما توصیه کردین رنگ قشنیگه چون من موهام فره و و تا پشتمه آریشگاه قیمت بالایی رو بهم داد. برای ترکیب میتونم همون رنگی که شما گفتین از یک مارک ایرانی مثل سیمون استفاده کنم یا همین مارک رو بگیرم یا مارک دیگه ای توصیه می کنید؟ برای 8 زیتونی و 8 دودی بازم همون 2 س واریاسون سبز ؟ اگه از روشن کننده استفاده کنم همون واریاسونی که شما برای ترکیب با رنگ گفتین کافیه؟ و اینکه برای هفت سانت پایین موهام که دقیقا همین رنگی هست که عکسشو گذاشتم اول قسمتهای تیرو رو بذاره بعد اون رو ( البته این در صورتی هست که روشن کننده استفاده نکنم).
    بازم مممنون از راهنماییتون
    There's a game
    That I play
    There are rules
    I had to break
    There's mistakes
    That I made
    But I made them . . .My way

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

هیشکی جواب منو نداد..........برم معتاد شم؟صفحه قبلم یه نگاه بندازید دیگه منم رنگ خواستم ):

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    487
    پسند کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    دوستای گلم
    من الان موهام کوتاهه و رنگ شماره 6 لورآل داره(یعنی قهوه ای تیره)
    تصمیم دارم خودم موهامو رنگ بذارم بعد برم آرایشگاه مش کنم.
    شما چه رنگی رو پیشنهاد میدید؟الان چه رنگ و مشی مده؟
    ترجیح میدم رنگش تیره باشه و سنو زیاد بالا نبره.
    ممنون
    خوب راست میگه.خوبه بریم معتاد شیم.فرزانه جون لطف کن جواب ماهم بده
    هنر چرمدوزی با دست
    charmine.blogfa.com