نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,785 به 2,792 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط اندیا
    سلام دوستان من میخوام برای بار اول خودم موهامو رنگ کنم چه رنگی بگیرم که همون رنگ در بیاد البته موهام دورنگه برا عید قهوهای مسی شرابی یه رنگ ترکیبی زدم تیره بود ولی خوشکل الان میخوام نسکافه ای بزنم میشه راهنماییم کنید لطفا
    عزیزم نسکافه ای روی موی به پایه رسیده و دکلره شده امکان پذیره . ولی می تونین ا ز 10.2 .10 خاکستری و کمی واریاسیون سبز استفاده کنین که تن زیتونی قهوه ای داشته باشه .به فرمول هایی که تو پست های قبلی گذاشتم هم توجه کنین شاید رنگ دلخواهتونو پیدا کنین . درضمن شما ار زو کاتالوگ هرررنگی انتخاب کنین روی موی مشکی 2تا 3 درجه تیره تر میشه و حتما هم باید موهارو اول 2 سانت به ریشه بعد ساقه و بعد ریشه بزنین و یکدست کنین . به نظرم رنگ قهوه ای شکلاتی هم می تونه سریع تر موهاتنو یکدست کنه چون تیره هست
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساقی رها
    [JUSTIFY]سلام باران جون، از سایت و مخصوصا انجمن خوبتون نهایت تشکر رو دارم. من موهامو دکلره کردم، و با ترکیب دودی 7 - زیتونی 7 و وارسیون نقره ای سه سانت و اکسیدان 1 (که در یکی از پست ها گذاشته بودید) رنگساژ کردم و موهامو با نرم کننده شستم که مانند عکس زیر شد.

ولی بعد از 2 روز که با شامپو شستم رنگ از بین رفت و فقط همان رنگ دکلره ماند.

من مایل هستم که مانند یکی از عکس زیر که اگر چند درجه تیره تر باشه بهتر است موهام رنگ بشه. با توجه به اینکه موهای من دیر رنگ می گیره به نظر شما علت پاک شدن رنگ چیست؟ من زمان کمی گذاشتم که بماند یا جنس رنگ استفاده شده خوب نبوده؟ یا موهام باید مجدد دکلره بشه؟ به نظر شما من به جای رنگساژ کردم می تونم موهامو کامل رنگ کنم؟ ممنون می شم که منو راهنمایی کنید که چه ترکیب رنگ مویی برای موهای من مناسب است. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنون

[/JUSTIFY]
    تا باران جان بیان نظر من اینه که شما موهاتونو خیلی روشن کردین و من موهامو یه پایه از موی شما روشن تر کرده بودم و بعد هم سیلور و 10.0 زدم و بلوند شد .یعنی لازم نبود واسه رنگ تیره به این پایه برسونین .اگه رنگ نسکافه ای که تو عکس هست می خواین به پایه 7 یا 8 هم برسونین تناژشو می گیره الان هررنگ تو مایه 7 یا 8 بزنین زود پاک می شه چون پایه رو خیلی روشن کردین .به نظرم یه رنگ تیره بزارین البته اگه می خواین موهاتون تیره بشه درضمن باید واسه رنساژ 40 دقیقه موها رنگ شده باشه و یکدست بشه . الان روی موی شما ترکیب 9.2 و 9.0کمی و 9 دودی و 9خاکستری یه میزان کمتر ترکیب قشنگی میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط raha79
    من موهامو 7 سال رنگ نکردم رنگشم خرمایی تیرس نمیدونم هایلات کنم رنگ کنم عکسمم که اواتارمه لطفا نظر بدید کمکم کنید
    عزیزم زمینه موهاتو قهوه ای شکلاتی با هایلایت نسکافه ای یا زیتونی کن .کلا رنگهای روشن و زیتونی بهت میاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

خانما مبشه یه رنگ بادمجانی شیک وفانتزی بهم معرفی کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

دوست جونا کممممممممممک
    من وقتی موهامو رنگ میکنم خیلی خیلی خیلی درد میگیره در حدی که حالت تهوع بهم دست میده,امروز موهامو دکلره کردم ,درد داشتم اما وقتی رنگ رو گذاشتم خیلی وحشتناک درد داشتم واسه همین خیلی زود شستم,موهام اصلا رنگ نگگرفت,
    حالا اگه میشه بگید چیکار. کنم که درد نداشته باشم یا حداقل کم بشه تا بتونم رنگ کنم موهامو,اخه الان زرد شده موهام.
    میسی
    بوس

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام خانومهای هنرمند که با حوصله به این تاپیک پاسخ میدین. ممنونم ازتون. خواهش میکنم جواب منم بدین. من موهامو دکلره کرده بودم و زیتونی دودی گذاشته بودم بعد از اینکه 10 سانت موی مشکی خودم در اومد حالا روی تمام موهام 9زیتونی و 9دودی رو گذاشتم که رنگ ریشه 10 سانتی خوشگل شده و سر موهام رنگ آنچنان نگرفت و دکلره مونده. حالا میخوام موهام این رنگی کنم برای عروسی خواهر شوهرم. چه کنم که دقیقا این رنگی بشه و موهام یکدست رنگ بشه؟راستی چه مارکی استفاده کنم که برقشش خوب باشه و بمونه؟
    سلام....من موهام قهوه ای تیره رنگ طبیعی مو خودمه...میخوام مثل
    این رنگی که ساقی جون میخوان یا رنگ موی نسکافه ای معروف صبا تاجیک باشه

....میشه فرمول هر دو رنگ رو بهم بگی عزیزم؟

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi
    دوست جونا کممممممممممک
    من وقتی موهامو رنگ میکنم خیلی خیلی خیلی درد میگیره در حدی که حالت تهوع بهم دست میده,امروز موهامو دکلره کردم ,درد داشتم اما وقتی رنگ رو گذاشتم خیلی وحشتناک درد داشتم واسه همین خیلی زود شستم,موهام اصلا رنگ نگگرفت,
    حالا اگه میشه بگید چیکار. کنم که درد نداشته باشم یا حداقل کم بشه تا بتونم رنگ کنم موهامو,اخه الان زرد شده موهام.
    میسی
    بوس
    دوست عزیزم احتمالا پوست سرشما خیلی حساس هست و بهترین کار این هست که کل موهاتونو دکلره از ریشه نکنید یعنی از کلاه مش استفاده کنین به این صورت که اگه خواستین کل موها دکلره بشن از توی کلاه 90%مو را بیرون بیارین برای رنگ هم 2سانت به ریشه رنگو به مو بزینی و پوست سرتون هم تمیز تمیز نباشه که کمتر بسوزه و درد بیاد
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    نقل قول نوشته اصلی توسط minoojoojoo
    سلام باران جون
    رنگ موی فعلی من این عکسا هست که چند سانتی هم ریشه درامده و ارایشگر اینو زده اما ایندفه خودم می خوام رنگ کنم :

می خوام رو این رنگ زیتونی بزنم که اصلا قرمزی نداشته باشه و تن سبز داشته باشه و بدون دکلره هم باشه لطفا راهنماییم کنید که چه شماره ای و چه ترکیبی باشه .
    و دوم اینکه قهوای تو همین رنگ یا کمی روشن اما بدون قرمزی چه شماره و با چی ترکیب کنم
    .
    فرزانه جون می شه منم راهنمایی کنید لطفا...مرسی
    واسه قهوه ای تو همین رنگ باید از رنگهای فندقی و شکلاتی و 7 طبیعی استفاده کنین
    واسه زیتونی بدون سبزی هم باید بسته به این که می خواین چقدر روشن بشه مثلا 9زیتونی + 9دودی +9 خاکستری و 9.0 به مقدار 5 سانت و واریاسیون سبز و سیلور 4س و اکسیدان 2 به موهاتون بزنین