نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,761 به 2,768 از 5409
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

فرزانه جون مرسی که جواب دادی من موهام و با11.0 روشن کردم رنگ عسلی روشن شده می خواستم بدونم چطوری تن دودی وزیتونی بهش بدم و همین طور روشن باشه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi222
    سلام خانومهای هنرمند که با حوصله به این تاپیک پاسخ میدین. ممنونم ازتون. خواهش میکنم جواب منم بدین. من موهامو دکلره کرده بودم و زیتونی دودی گذاشته بودم بعد از اینکه 10 سانت موی مشکی خودم در اومد حالا روی تمام موهام 9زیتونی و 9دودی رو گذاشتم که رنگ ریشه 10 سانتی خوشگل شده و سر موهام رنگ آنچنان نگرفت و دکلره مونده. حالا میخوام موهام این رنگی کنم برای عروسی خواهر شوهرم. چه کنم که دقیقا این رنگی بشه و موهام یکدست رنگ بشه؟راستی چه مارکی استفاده کنم که برقشش خوب باشه و بمونه؟
    فکر کنم اگه از اول روی قسمت دکلره رنگ رو می زاشتین و بعد از 20 مین روی ریشه ها قسمت های دکلره هم خوب رنگ می گرفت . چون اول باید قسمت روشن تر رو رنگ بزارین یعد 2 س به ریشه و در اخر ریشه ها و بع د مدام شانه کشیی کنین و یکدست کنین
    رنگی که گذاشتین حدس می زنم دودی باشه البته اگه همین رنگو مثلا 6.1 رو پایه دکلره ای بزنین همین رنگو بهتون میده .شما باید از روی کاتالوگ رنگ موردنظرتون رو انتخاب کنین .به ترتیب اورال و ویلا و بث و تونی و ارتیس و .. رنگهای خوبی هستن . الان مثلا از روی کاتالوگ ارتین می تونم بگم این رنگ مخلوطی از 6.01 و 6a هست
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana
    سلام و خسته نباشید
    من موی سفید زیاد دارم ، موقع رنگکردن ، همونجوری سفید میمونن ، رنگ نمیگیرن ، آیا راهی هست که موهای سفید هم رنگ بگیره ؟
    خییییلی ممنون میشم که منو هم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز برای موهاتون که سفیدی داره باید موقع انتخاب رنگ رنگهای روشن انتخاب نکنین یعنی ازشماره6 از هرسری رنگ بیشترنباشه و اکسیدان کرم شماره2 یا 9% استفاده کنین وبرای رنگ کردن از جلوی مو شروع کنین چون موهای سفید دیرتر رنگ میگیرن
    یه روش دیگه هم هست به نام مردانساژ کردن که موهای سفید را تحریک میکنه که رنگ را به خودش بهتر بگیره
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو
    من ديشب موهامو تنباكويي كردم مثل رنگ حنا شده دوسش ندارم
    ميشه روش رنگ روشن بزارم؟ چه شماره اي خوبه؟
    دوست عزیز اگه موهاتون تن نارنجی گرفته از سری دودی یا خاکستری استفاده کنین اگه تن قرمزی داره از سری زیتونی اسنفاده کنین
    از سری خاکستری و دودی شماره 9
    از سری زیتونی هم شماره9 روشن هستن
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

maman neda آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    322
    پسند کرده
    23

دوست جونها میشه به من هم کمک کنید ...من برای عید که موهامو دکلره کردم دیگه روش رنگ نزاشتم الان موهام بلند شده و موهای مشکی خودمه از طرفی هم دکلره ها به زردی میزنه .... لطف میکنید بگید چه رنگی بزارم که خوشگل و خوشرنگ بشه ...امشب میخوام برم رنگو بخرم و بزارم چون فردا جایی دعوتم و واقعا موهام افتضاح شده ... ممنون میشم زود جوابمو بدین

اگه ممکنه یه رنگ خوب واکسیدان خوب معرفی کنیدکه موندگاری خوبی داشته باشه و مقدارشو هم بگین بهم بووووووسسس منتظرم
    سلاممم

من به مامی سایت برگشتم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mooos
    فرزانه جون مرسی که جواب دادی من موهام و با11.0 روشن کردم رنگ عسلی روشن شده می خواستم بدونم چطوری تن دودی وزیتونی بهش بدم و همین طور روشن باشه
    عزیزم رنگهای 10.1 و 910.2 یعنی 10a10m به مقادیر مساوی با واریاسیون سبز 4س و اکسیدان 2 یعنی
    از رو کاتالوگ باید رنگ روشن سری دودی زیتنوی رو انختاب کنین و حتما در اواخر رنگ واریاسیون سبز رو هم به موها بزنید تا قرمزی مورو. بگیره حواستون هم باشه قسمت بالای سر خیلی زودتر رنگ می گیره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baner
    دوست جونا لطفا به من هم کمک کنید
    اگه از کرم دکو استفاده کردم پایه ای که میخوام بهم نداد میتونم بعدش از دکلره استفاده کنم
    آخه میگن کرم دکو موهارو به پایه 7 میرسونه
    میخوام به پایه 9 یا 10 برسه
    بله عزیزم من هم همین کارو کردم بعد دکلره بزار هیچ مشکلی پیش نمییاد فقط مدام چک کن مو دمیج نشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman neda
    دوست جونها میشه به من هم کمک کنید ...من برای عید که موهامو دکلره کردم دیگه روش رنگ نزاشتم الان موهام بلند شده و موهای مشکی خودمه از طرفی هم دکلره ها به زردی میزنه .... لطف میکنید بگید چه رنگی بزارم که خوشگل و خوشرنگ بشه ...امشب میخوام برم رنگو بخرم و بزارم چون فردا جایی دعوتم و واقعا موهام افتضاح شده ... ممنون میشم زود جوابمو بدین

اگه ممکنه یه رنگ خوب واکسیدان خوب معرفی کنیدکه موندگاری خوبی داشته باشه و مقدارشو هم بگین بهم بووووووسسس منتظرم
    خانومی نگفتی رنگت چه تناژی داشته باشه مثلا عسلی زیتونی می خوای باید از سری 8دودی و 8 زیتونی با واریاسیون سبز و 6س هم 9.0 بزاری رو سرت قهوه ای روشن می شه و اول هم باید بزاری روی دکلره ها بعد روی ساقه های مشکی و بعد ریشه .
    اگه شکلاتی مسی می خوای که پایین موهات هم تن قرمزی خوشرنکی بشه
    7.7 مسی مارک ارتین یک تیوپ کامل 7.7 بث 6س 5 س 9.0 7.65 الما و 4س واریاسیون نقره ای و 6.00 ارتین یک سوم تیوپ

این رنگی هم که می گم بزاری دکلره هات روشن میشه و کرم میشه و موهات قهوه ای روشن
    12.1 نصف تیوپ نسبت به حج مو
    90.00 یخی مارک پادینا 8س
    10.10.76 پیازی مارک پادینا
    واریاسیون نقره ای 3س
    اکسیدان 2