نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 2,753 به 2,760 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

چرا جواب منو ندادین
    سلام من پایین موهام یعنی قسمت زیادیش هایلایت دارچینی با زمینه قهوه ایه ریشه هامو قهوه ای ان 6زدم الان دوباره ریشه هام در اومده موهای خودم مشکیه میخوام یه رنگ کامل بزنم اخر ماه عروسی دختر خالمه پوستم روشنه به نظرتون چه رنگی بزارم دودی تنباکویی خوب میشه؟بدون دکلره اگه میشه فرمولش را با نحوه ترکیبش بگین چون در زمینه ترکیب رنگ کاملا بی تجربم واینکه ایا شماره ها ی یکسان با منارکهای مختلف یک رنگ یکسان میدن؟ اگه میشه دقیقا بگین چه رنگی میشه یا عکسشو بزارین .
    من یه مشکل دیگم با موهام دارم که حتی قوهای هم که زدم توش قرمز زیاده و با وجود اینکه از عقب موهام شروع به رنگ گذاشتن میزارم جلوی موهام خیلی روشن میشه وتا چند وقت مثل انشرلی موهام حناییه اگه میشه منو راهنمایی کنین ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mooos
    سلام من تازه وارد این سایت شدم می خواستم یک سوال بپرسم میشه برای روشن کردن موی قهوه متوسط فقط از رنگهای شماره 11 با اکسیدان استفاده کرد
    عزیزم اگه منظورت اینه که ایا میشه موی مشکی رو با 11.0 روشن کرد بله میشه .شما بگو موهات مشکی تیره هست یا خرمایی ؟ و یا اگه رنگ شده هست و می خوای روشن تر کنی الان چه رنگیه ؟؟
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Parmin
    سلام فرزانه جان
    موهاي يكي از همكارام سفيد زياد داره و حنا خورده است. براي اينكه رنگ شكلاتي دربياد بايد چيكار كنه؟
    عزیزم روی مویی که حنا خورده رنگ های روشن به این صورت درمیاد که احتمالا نوک مو قرمز تر از ریشه میشه و شاید تن مورد نظر به دست نیاد . .ولی در کل می تونین از رنگهای گیاهی مارک جلید شماره های 7 شکلاتی ش رو انتخاب کنین .البته من فقط نام این رنگو شنیدم اما هنوز نخریدم بدونم تو چه تناژی داره . چون موهاشون سفیدی داره باید حتما یه شماره پایین مثلا 3.0 5سانت همراه با 7.7 مارک ولا و یا بث +7.0 به حجم مو و اکسیدان 9درصدبه موهاشون بزنن اگه سفیدی 70 درصده و بقیه موها مشکی باید اول ساقه و 10مین بعد ریشه هارو بزنن .و بعد مدام شانه کشی و یکدست کنن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

YOUN15777"]سلام من موهامو طلایی شماره 7 ودودی شماره 8 و طبیعی 6 گذاشتم و رفتم ارایشگاه هایلایت کنم و بهم ارایشگر گفت که نسکافه ای میکنه اما کاملا روشن شده ومیشه راهنماییم کنید که خودم رنگساژ نسکافهای که 1 درجه از موهام روشن تر باشه بکنم.مرسییییییییی[/quote]
    12.88 12.81 5.8 7.2 3.0 6.7 f19 g4 روی مو با پایه 9
    مقادیرش هم 3.0 یک س
    5.8و 6.7 یه اندازه
    7.2 تن زیتونی داره کمتر باشه
    بقیه هم 3 تا 4 س بستگی به حجم مو مقادیر زیاد میشه
    یه فرمول دیگه هم هست
    8 شکلاتی با اکسیدان 2 رو پایه 9
    لطفا از قبل روی یه تکه از موهاتون تست کنین یعنی 3 س رو بچین و بعد رنگ مورد نظر رو روش تست کن اگه بعد از نیم ساعت به تناژ دلخواهت رسید همن فرمولو به کار ببر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSETI
    چرا جواب منو ندادین
    سلام من پایین موهام یعنی قسمت زیادیش هایلایت دارچینی با زمینه قهوه ایه ریشه هامو قهوه ای ان 6زدم الان دوباره ریشه هام در اومده موهای خودم مشکیه میخوام یه رنگ کامل بزنم اخر ماه عروسی دختر خالمه پوستم روشنه به نظرتون چه رنگی بزارم دودی تنباکویی خوب میشه؟بدون دکلره اگه میشه فرمولش را با نحوه ترکیبش بگین چون در زمینه ترکیب رنگ کاملا بی تجربم واینکه ایا شماره ها ی یکسان با منارکهای مختلف یک رنگ یکسان میدن؟ اگه میشه دقیقا بگین چه رنگی میشه یا عکسشو بزارین .
    من یه مشکل دیگم با موهام دارم که حتی قوهای هم که زدم توش قرمز زیاده و با وجود اینکه از عقب موهام شروع به رنگ گذاشتن میزارم جلوی موهام خیلی روشن میشه وتا چند وقت مثل انشرلی موهام حناییه اگه میشه منو راهنمایی کنین ممنون
    درمورد سئوال دومت عزیزم دلیل اینکه ریشه های جلو موهات خیلی روشن تر میشه اینه که هنوز ساقه ها روشن نشده شما رنگ ریشه رو می زاری و مخصوصا بغل و بالای سر چون حرارتش بیشتره زود رنگ می گیره پس دیرتر رنگ بزار یا اگه دیدی موهای پشت سرت رنگ نگرفته و وسط و جلوی سرتون روشن شده با شانه و کمی اب رنگ رو از ریشه های جلو بردارین تا روشن تر نشه
    چون ریشه ت دراومده زمینه موهات هم قهوه ای و هایلایت داره باید اول ساقه هارو بزنی و بعد ریشه .لطفا عکس رنگی که می خواین رو بزارین تا بهتر متوجه منظورتون بشم هرچند رنگ مورد نظرتون رو می تونین از روی کاتالوگ انتخاب کنین و بعد دوشماره روشنترشو بزارین رو سرتون .این کاتالوگ ها رنگ موهایی خوبی دارن
    http://nurawell-co.com/index.php?option ... Itemid=100

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه21
    سلام باران جون. خیلی ممنون بابت این تاپیک عالی و راهنماییهات .ممنون میشم منم راهنمایی کنی. اولین سوالم اینکه ایا ماه 9 بارداری میتونم موهامو رنگ و مش کنم یا بزارم بعد از ...؟ و سوال اصلیم اینکه موهام مشکیه و تاحالا رنگ نشده و کمپشت و اسیب دیدست. بین این دو گزینه موندم که یا روی موی مشکیم مش استخونی یا کرم بزنم که موهام کمتر اسیب ببینه(لایتهای تیره رو دوست ندارم) ویا زمینه رو عسلی کنم با مش های روشن.به نظر شما کدوم منو زیبا تر مکنه؟ روشن ترین عسلی که میتونم بدون دکلره و قرمزی در بیارم کدو فرموله و ایا موهام کمی شبیه این عکس میشه؟(اصلا رنگ این عکس چیه؟)
    یه دنیاااااا ممنون
    تا باران جان لطف کنن بیان من یه راهنمایی کنم این که شما می تونین ماه اخر موهاتونو رنگ و مش کنین ولی واسه مش مطمئنا خیلی اذیت می شین اخه ما مشتری هایی داشتیم که واسه مش یا حالشونو زود بد می شد یا دیگه مو رنگ باز نمی کرد و به پایه مورد نظر نمی رسید .و یا حتی یه رنگ معمولی هم کامل رو موهاشون نمی شینه .البته این بستگی به فرد و جنس مو و ... داره
    به نظرم چون کم پشت و اسیب دیده هست فقط رنگ کنین .البته اگه رنگ و مش می خواین خوب زیباتر و شکیلتره اونم مش کرم کاهی رو موهای قهوه ای . موهای این خانوم هم حدس می زنم با زمینه ی قهوه ای روشن باشه که حدس می زنم اونم با دکلره هست و مش ها هم مش تکه ای کرم هست . رنگ عسلی روی موی مشکی به همون تناژ در نمیاد و قهوه ای خیلی روشن میشه اما م یتونین با 9.1 و 9.2 9.0 یا 10.0 و واریاسیون سبز و دودی و اکسیدان 9 که رقیق هم باشه قهوه ای روشن با حداقل قرمزی دربیارین .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام خانومهای هنرمند که با حوصله به این تاپیک پاسخ میدین. ممنونم ازتون. خواهش میکنم جواب منم بدین. من موهامو دکلره کرده بودم و زیتونی دودی گذاشته بودم بعد از اینکه 10 سانت موی مشکی خودم در اومد حالا روی تمام موهام 9زیتونی و 9دودی رو گذاشتم که رنگ ریشه 10 سانتی خوشگل شده و سر موهام رنگ آنچنان نگرفت و دکلره مونده. حالا میخوام موهام این رنگی کنم برای عروسی خواهر شوهرم. چه کنم که دقیقا این رنگی بشه و موهام یکدست رنگ بشه؟راستی چه مارکی استفاده کنم که برقشش خوب باشه و بمونه؟
    [HIGHLIGHT=#7030a0][/HIGHLIGHT]ناتانائیل
    ایکاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آن چیزی که به آن مینگری
    آندره ژید(مائده های زمینی)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

من ديشب موهامو تنباكويي كردم مثل رنگ حنا شده دوسش ندارم
    ميشه روش رنگ روشن بزارم؟ چه شماره اي خوبه؟

• بانک بند ناف